Skocz do zawartości


Zdjęcie

QoD Multiplayer - casting na graczy oraz moderatorów


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
314 odpowiedzi w tym temacie

#301 Grycio

Grycio

    Beczka śmiechu!

  • Użytkownik+
  • 341 postów

Napisano 26 June 2012 - 20:44

No to super. Nie będę nikogo osądzał bo nie wchodziłem nigdy na serwer bo byłem pomysłodawcą. Tego kto roz ...... mapę powinno się gdzieś wywieźć. Tak bardzo kibicowałem temu projektowi, ale teraz d...a. Jeśli Crafto to czytasz to wiedz że jest mi smutno z tego powodu. Włożyłeś w to tyle serca i kasy pewnie też że... eh szkoda słów. Crafto jeśli będziesz coś budował
z jakieś gry to jestem do dyspozycji, pisz na PW. A, co do projektu to była wspaniała przygoda szkoda że tak szybko się zakończyła. Żegnajcie, choć może kiedyś w innym projekcie Crafta się
spotkamy znowu. Niech was Moc jest z wami. :(

"Prawdziwy Krasnolud powinien w życiu zbudować fortecę, ściąć dąb i regularnie chędożyć"~ Sheldon Skaags

 

 

 


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#302 Craftonationality

Craftonationality

    AWSUM DUDE!

  • Użytkownik
  • 1202 postów
  • WBDeggerMMP

Napisano 26 June 2012 - 20:44

Serwer ruszy?
A powiedz mi, gracze będą chcieli grać na czymś, na co (nie) oczekiwali tyle czasu?
Tyle że, ktoś postanowił postawić piramidę, na CHYBA 9.5k klocków. Nie mów że olałem, nie było mnie jeden dzień. W tym, przed owym dniem, nie było mnie wieczorem, albo w dzień.
Zaniedbałem na jeden dzień!
Druga sprawa, APELUJĘ DO WAS GRACZE - będziecie chcieli grać, na takiej wybaczcie, podróbie oryginału? Robię właśnie coś, co wynagrodzi wam wszystkie te tandetne obietnice, tym razem dotrzymam postanowienia, a skoro WY, chcecie po**********ć mi, wybaczcie projekt, to proszę bardzo.
Życzę powodzenia, gracze, wypowiedzcie się tutaj.

No to super. Nie będę nikogo osądzał bo nie wchodziłem nigdy na serwer bo byłem pomysłodawcą. Tego kto roz ...... mapę powinno się gdzieś wywieźć. Tak bardzo kibicowałem temu projektowi, ale teraz d...a. Jeśli Crafto to czytasz to wiedz że jest mi smutno z tego powodu. Włożyłeś w to tyle serca i kasy pewnie też że... eh szkoda słów. Crafto jeśli będziesz coś budował
z jakieś gry to jestem do dyspozycji, pisz na PW. A, co do projektu to była wspaniała przygoda szkoda że tak szybko się zakończyła. Żegnajcie, choć może kiedyś w innym projekcie Crafta się
spotkamy znowu. Niech was Moc jest z wami. :(


Kurna szkoda mi, i tak oni zj****ą winę na mnie. To trudna sytuacja.
Robię właśnie coś... Dam Ci prywatnie, bowiem, czegoś takiego to jeszcze w za*****m świecie map nie było.
I mam zamiar pokazać się z tym, na zagranicznych forach. Nie będę próżnował.

e9sr.png

SZCZEL SE W AGENCIAKA!


#303 Grycio

Grycio

    Beczka śmiechu!

  • Użytkownik+
  • 341 postów

Napisano 26 June 2012 - 20:58

Dobra dalej wierze w ten projekt i w ciebie Crafto. :)

"Prawdziwy Krasnolud powinien w życiu zbudować fortecę, ściąć dąb i regularnie chędożyć"~ Sheldon Skaags

 

 

 


#304 Tiberian

Tiberian

    Krasnolud - Władca Run

  • Weteran
  • 1529 postów

Napisano 26 June 2012 - 21:00

Dawaj, zrobimy to! Do pracy, rodacy!
Próżno szukać mądrości na drzewach, bowiem rośnie ona na brodach.

#305 3500L

3500L

    Trust me, I'm an engineer!

  • Użytkownik
  • 72 postów

Napisano 26 June 2012 - 21:01

Jeśli podniesie was to na duchu, ja w was nie wierzę :D Nie dacie rady ^^
Jestem g?ównym modellerem tego moda :]
Dołączona grafika
http://tinyurl.com/cnv2wqo

#306 Craftonationality

Craftonationality

    AWSUM DUDE!

  • Użytkownik
  • 1202 postów
  • WBDeggerMMP

Napisano 26 June 2012 - 21:03

Chciałem powiedzieć, że usuwam wszystko w tym temacie. Jestem skąpy, nie chcę żeby dostało się to w ich łapy.

Jeszcze raz powodzenia, ciekawe czy ktoś pomoże wam z ''waszym'' projektem?

e9sr.png

SZCZEL SE W AGENCIAKA!


#307 PetroII

PetroII

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 26 June 2012 - 21:24

Za przeproszeniem, ale o czym panowie tutaj pierd$lą? Jaka kradzież projektu? LUDZIE, OGARNIJTA SIĘ! Jakaś tam sprawa z głupią piramidą, no spoko, ale co z tego? Widziałem ją, ale problem i tak został już dawno rozwiązany. Śledztwo zostało przeprowadzone na podstawie logów serwera. No super ludzie, ale CO Z TEGO? Wy tu się kłócicie o jakiś, za przeproszeniem, idiotyzm. W imię czego ja się pytam? W IMIĘ CZEGO? Ludzie na to liczą, a teraz crafto mówi, że nie, to koniec, niech moc będzie z wami, blablablablabla.... No po prostu krew zalewa, toż to prawdziwa groteska. Gdy postanowiłem zapewnić hosting, to serwerowi pod nazwą QoD. I ten serwer to nadal QoD. I to nie jest tylko twój projekt crafto. To jest NASZ projekt. Wszyscy tutaj pracowali. I pracują nadal. Najlepsze jest to, że ja prawie w ogóle na serwer nie wchodziłem, tylko co jakiś czas, by zobaczyć co zrobiliście. Adias też przesadza z tym, że się nie interesowałeś. Interesowałeś się. Ale zapewniam cię, że nie ty jeden, bardzo wielu ludzi pracowało na to. Obiecałeś mi, że ten projekt będzie kontynuowany. OBIECAŁEŚ. A teraz co? Łamiesz daną obietnicę? Wyrzekasz się tych wszystkich, którzy ci pomagali? I co ja mam powiedzieć? Wyłożyłem pieniądze na hosting (i tak dobrze, że na razie tylko 10 slotów, bo straciłbym więcej kasy, którą miałem już przygotowaną), załatwiłem projekt strony. Ja w tej chwili czuję się OSZUKANY.

Niestety potwierdziły się moje obawy - nie warto pracować z gimbusami, które nadal mają huśtawkę emocjonalną :(

#308 dragonitex

dragonitex

    Legenda

  • Użytkownik+
  • 2980 postów

Napisano 26 June 2012 - 21:25

Ale smuty walisz, myslisz że przybiegniemy do ciebie z płaczem żebyś wrócił? Wydaje ci się

Cała prawda jest taka, iż Deggerowi zwyczajnie się znudziło i żeby nie było, że on zły, to se znalazł kozła ofiarnego

#309 Craftonationality

Craftonationality

    AWSUM DUDE!

  • Użytkownik
  • 1202 postów
  • WBDeggerMMP

Napisano 26 June 2012 - 21:32

Dobra, znajdę Ci WSZYSTKIE screeny z naszych prywatnych rozmów o projekcie, zobaczymy czy coś obiecywałem.
Ciężko pracowaliście. Pracował jedynie Brugom, który zrobił coś naprawdę wielkiego, reszta, budowała ku***y, kickowała z serwera (łącznie ze mną), oraz banowała innych.
Prosiłbym o zamknięcie tematu, kiedy umieszczę tutaj screeny.
Kontynuujcie sobie projekt, proszę bardzo, proszę bardzo, zobaczymy, czy osiągnięcie większą liczbę osób, niż zgłosiła się tutaj.
Róbcie co chcecie, nie, nie znudziło mi się, tyle że praca z osobami które budowały ku***y, bo wybaczcie, inaczej tego nie napiszę, była bez sensu.
Proszę, abyście mi znowuż nie odpisywali na mój komentarz, dodając swoje argumenty. Każdy wie lepiej, zachowajmy to dla siebie.

e9sr.png

SZCZEL SE W AGENCIAKA!


#310 dragonitex

dragonitex

    Legenda

  • Użytkownik+
  • 2980 postów

Napisano 26 June 2012 - 21:35

Brak argumentów - kończysz rozmowę, jak to ładnie petro ujął, gimbus z huśtawką emocji, weź ty zaparz se meliski, weź Nerwosol czy co tam twoja babka bierze i idź spać, zamiast truć nam tu życie, tak owszem Brugom pracował i to ładnie, miasto orków było fajnie się zapowiadające, lecz inni też pracowali, chociażby adias, bezi, Rasputin i wiele innych, a ku***a zrobił raz bezi ;.;

#311 Craftonationality

Craftonationality

    AWSUM DUDE!

  • Użytkownik
  • 1202 postów
  • WBDeggerMMP

Napisano 26 June 2012 - 21:40

Dobrze, ja jestem gimbusem z huśtawką.
Jak mi wiadomo, kiedy mnie nie było na ts3, to właśnie Ty, chodziłeś po kanałach i żaliłeś się jaki ja jestem zły, że Cię zbanowałem, ciągle się na Tobie wyżywam.
Koniec, koniec tej bezsensownej kłótni. Wszystko pisaliśmy pod wpływem emocji, apeluję teraz o zamknięcie tematu. Piszcie sobie co chcecie na ten temat, róbcie co chcecie, ale ja już nie mam zamiaru dłużej uczestniczyć w tym ''posiedzeniu''.

e9sr.png

SZCZEL SE W AGENCIAKA!


#312 PetroII

PetroII

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 26 June 2012 - 21:46

Ja tam ku***a zrobiłem tylko raz, na flacie, na starej mapce :] A crafto proszę, wysyłaj screeny. Tylko pamiętaj, że gadaliśmy sporo na hamie - więcej niż na pw. Ja urazy nie mam od NIKOGO. Ja mogę w tej chwili dalej robić serwer razem z tobą. Ale jeśli ty w ten sposób się do mnie odnosisz, tak traktujesz to, co poświęciłem, no to przepraszam bardzo ale to nie świadczy o tobie dobrze jako o partnerze w ewentualnych innych projektach. Widzę, że obce ci są podstawowe prawa etyki utworzone przez ogólnie panujące zasady moralne. Teoretycznie mógłbym to podać do sądu, gdyż mamy tu podstawy oszustwa, no ale koszt procesu wyniósł by więcej, niż koszt sądzonej kwoty :] Chociaż słyszałem kiedyś o facecie, co posądził sąsiada o to, że mu 2.50zł nie oddał - i o dziwo sprawę wygrał :)

#313 Craftonationality

Craftonationality

    AWSUM DUDE!

  • Użytkownik
  • 1202 postów
  • WBDeggerMMP

Napisano 26 June 2012 - 21:48

Możesz robić serwer ze mną?
Ależ czemu nie. Róbmy, świetnie.
Tylko róbmy bez wszystkich, oprócz Adiasa i Salika.
To i tak nie ma już przyszłości. Jeżeli nie będzie mnie (jestem zarozumiały), to ten projekt nie ma przyszłości. Projekt tego typu.

e9sr.png

SZCZEL SE W AGENCIAKA!


#314 PetroII

PetroII

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 26 June 2012 - 21:54

Tak, jesteś zarozumiały, i to cholernie :) A w dzisiejszych czasach zarozumiałość nie popłaca, bo prędzej czy później ktoś to wykorzysta przeciwko tobie. Obraziłeś się na nich, no super. Mnie ludzie wkurzają bardziej, niż oni ciebie wkurzyli. A nadal z nimi żyję, utrzymuję z nimi kontakt. O dziwo, świetnie się bawię. A to dlatego, że trzeba wszystkie przewinienia wybaczać. A tutaj mamy do czynienia z czymś naprawdę błahym...

#315 Soneillon

Soneillon

    My own life, my own lies.

  • Weteran
  • 1363 postów

Napisano 26 June 2012 - 22:03

Zamykam na prośbę.