Jump to content


Photo

Out of Memory


  • This topic is locked This topic is locked
35 replies to this topic

#1 fabrykagolda

fabrykagolda

    Gold Creeper :P

  • Użytkownik
  • 73 posts

Posted 21 September 2011 - 17:24

Witam mam problem (z góry mówię że prawie całe C mam wyczyszczone) ponieważ włanczam minecrafta-chwile pogram-i bum!Out of memory!No ludzie grać się nie da!Jeśli ktoś ma rozwiązanie to proszę pisać.Mam dużo ramu, żadnych teksturpacków oprócz standardowych, 4 Giga Ramu mam więc to dużo.Nowy laptop, mam z 2-3 gry na D zainstalowane i nic innego, więc o co chodzi pomocy.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 czerwo

czerwo

    Penspinner

  • Użytkownik
  • 294 posts
  • Yari1

Posted 21 September 2011 - 17:52

Zobacz FAQ

Ale żeby było szybciej:
[CIACH]

czerwo.png


#3 Repcak1

Repcak1

    Uczony

  • Użytkownik
  • 693 posts

Posted 21 September 2011 - 18:12

Instaloweles jakies mody?

#4 PoMoReK

PoMoReK

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 140 posts

Posted 21 September 2011 - 18:19

to tak:

Alt+Ctrl+delete > Procesy > javaw.exe (chyba ;D) > PPm > Ustaw priorytet > Wysoki

#5 wojtek858

wojtek858

    Woohooo! Orzeszek pod kanapą!

  • Użytkownik
  • 2743 posts

Posted 22 September 2011 - 06:13

Nie dostaniesz warna za nie przeczytanie FAQ, ale jeśli teraz odpowiesz bez zapoznania się z nim i wykonania instrukcji, to nic Cię nie uratuje...

7dnEj.png


#6 fabrykagolda

fabrykagolda

    Gold Creeper :P

  • Użytkownik
  • 73 posts

Posted 28 September 2011 - 14:50

w FAQ patrzyłem jeszcze przed napisaniem tematu, bo nie jestem głupi żeby pisać coś na pałę, ale w FAQ pisze tylko, żeby sprawdzić, czy dysk C nie jest przeciążony!NO LOL!!!pisałem że nie jest przeciążony!ej no bez jaj, okej?a czerwo nie jestem leniem, lepiej przeczytaj dokładnie tak jak wojtek mój pierwszy post a potem się odzywaj, okej?modów żadnych nie instalowałem.

#7 Helloo97

Helloo97

    Metal z krwi i kości

  • Użytkownik
  • 255 posts

Posted 28 September 2011 - 16:23

Facepalm. Zero interpunkcji w Twoich postach. Ogarnij to trochę, bo nie idzie czytać. Przydziel Javie więcej pamięci. Jest temat o tym w dziale "Poradniki" ... Tak trudno ?

#8 czerwo

czerwo

    Penspinner

  • Użytkownik
  • 294 posts
  • Yari1

Posted 28 September 2011 - 17:36

w FAQ patrzyłem jeszcze przed napisaniem tematu, bo nie jestem głupi żeby pisać coś na pałę, ale w FAQ pisze tylko, żeby sprawdzić, czy dysk C nie jest przeciążony!NO LOL!!!pisałem że nie jest przeciążony!ej no bez jaj, okej?a czerwo nie jestem leniem, lepiej przeczytaj dokładnie tak jak wojtek mój pierwszy post a potem się odzywaj, okej?modów żadnych nie instalowałem.


Gdzie ja napisałem, że jesteś leniem? A jeżeli nim nie jesteś to po co zakładałeś ten wątek, zamiast poświęcić kilka chwil na forum i poszukać rozwiązania lub użyć google?

ale w FAQ pisze tylko, żeby sprawdzić, czy dysk C nie jest przeciążony!

- w FAQ w części "out of Memory" nie ma nawet mowy o dysku C, więc nie wiem jak je czytałeś.

Ps.Nie piszemy zdań małą literą -.-

czerwo.png


#9 fabrykagolda

fabrykagolda

    Gold Creeper :P

  • Użytkownik
  • 73 posts

Posted 28 September 2011 - 19:18

Dobra, zwiększe pamięć tej Javy czy coś takiego, a wtedy się spieszyłem do castoramy bo mi szafka pękła i musiałem coś zrobić ;D

#10 wojtek858

wojtek858

    Woohooo! Orzeszek pod kanapą!

  • Użytkownik
  • 2743 posts

Posted 30 September 2011 - 12:41

Ciekawe rzeczy ludzie potrafią z FAQ wyczytać :)
Nie znalazłem w nim ani jednego użycia słów "dysk", "partycja" lub "c", więc jednak jesteś leniem i go nie przeczytałeś.

7dnEj.png


#11 fabrykagolda

fabrykagolda

    Gold Creeper :P

  • Użytkownik
  • 73 posts

Posted 01 October 2011 - 14:05

może ty jesteś leniem, co?Już z tych nerwów z tego Out of Memory mnie już głowa boli i sam nie wiem co piszę.I poza tym nie masz dowodów że nie przeczytałem FAQ. 
A wszystko co było w FAQ to zrobiłem, nawet na YT sprawdzałem czy dobrze robiłem i dalej mi wybij.Lol.

#12 Helloo97

Helloo97

    Metal z krwi i kości

  • Użytkownik
  • 255 posts

Posted 01 October 2011 - 14:22

@Up ogarnij się. My tu chcemy Ci pomóc a Ty chamsko reagujesz. Jak Cie głowa boli to weź Ibuprom i odpocznij od komputera. Out of Memory to nie jest aż taki straszny błąd i zamiast wszczynać kłótnię, próbuj przydzielać więcej pamięci dla Javy. Przez McPatcher ew. dział Poradniki. Jak sam widzisz Wojtek tworzy FAQ więc dobrze wie o czym pisze. Przycziluj trochę .

#13 fabrykagolda

fabrykagolda

    Gold Creeper :P

  • Użytkownik
  • 73 posts

Posted 01 October 2011 - 17:33

ja się chamsko nie zachowuję, to wojtek mówi że jestem leniwy.

#14 bartusinka

bartusinka

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 121 posts

Posted 01 October 2011 - 20:36

Wszedłem specjalnie na FAQ by Tobie zacytować spojler "Out Of Memory".
A oto cytat:

Czyli zabrakło pamięci RAM dla Minecrafta i ten się wysypał. Co powinieneś wiedzieć na początku: większe texture packi od standardowych, a w szczególności 128+, często powodują ten błąd.
Aby go naprawić przejdź do sekcji:
▩ Przydzielanie MC większej ilości pamięci

Miej na uwadze, że możesz mieć po prostu za mało RAM, aby używać danego TP i nic na to nie poradzisz. Wyłącz tylko zbędne aplikacje w tle.

e254512d39fd33f620356b4f5475ed5d.jpg

 


#15 fabrykagolda

fabrykagolda

    Gold Creeper :P

  • Użytkownik
  • 73 posts

Posted 02 October 2011 - 09:01

mam włączonego tylko GG i Steam.Zrobie to co pisaliście, i skończcie mnie już obrażać.Wątek zakończony.

#16 Helloo97

Helloo97

    Metal z krwi i kości

  • Użytkownik
  • 255 posts

Posted 02 October 2011 - 09:19

Hahaha teraz to przegiąłeś . Kto tu kogo obraża? Spójrz uważnie na swoje posty i dopiero eot. Koniec tematu. Już dawno rozwiązałbyś problem, gdyby nie to, że dajesz się w niepotrzebne dyskusje .

Sorry za offtop.

#17 tomangelo

tomangelo

    Ekspert

  • Weteran
  • 1795 posts
  • tomangelo

Posted 02 October 2011 - 09:27

mam włączonego tylko GG i Steam.Zrobie to co pisaliście, i skończcie mnie już obrażać.Wątek zakończony.


A GG potrafi zeżreć dużo pamięci, u mnie zużycie sięgało >100MB
Dołączona grafika <- dołącz do projektu Colobot: Gold Edition.

#18 fabrykagolda

fabrykagolda

    Gold Creeper :P

  • Użytkownik
  • 73 posts

Posted 02 October 2011 - 10:59

Oooo to wyłącze gg.

#19 grupaope

grupaope

    Nowy

  • Użytkownik
  • 10 posts

Posted 02 October 2011 - 11:04

A może dokup sobie RAMu stóweczke wydasz i masz 2 giba i git!

#20 fabrykagolda

fabrykagolda

    Gold Creeper :P

  • Użytkownik
  • 73 posts

Posted 02 October 2011 - 11:26

ja mam 4 giga ramu :)