Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co jest nie tak z serwerami typu HC

Ankieta Nowości Nowe Oblicze serwerów typu HC

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Co jest nie tak z serwerami typu HC (17 użytkowników oddało głos)

Czy według Was serwery typu HC mają szanse aby coś w nich zmienić?

  1. Nie, zostały stworzone przez zwierzęta i grają na nich zwierzęta! (4 głosów [16.67%])

    Procent z głosów: 16.67%

  2. Jest szansa, ale brakuje im pomysłów oraz dobrej organizacji. (4 głosów [16.67%])

    Procent z głosów: 16.67%

  3. Nie gram na nich, bo nie widzę w nich przyszłości. (4 głosów [16.67%])

    Procent z głosów: 16.67%

  4. Głosowano Wszystkie są takie same, a każdy jest gorszy od poprzednika. (12 głosów [50.00%])

    Procent z głosów: 50.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Virtuosso

Virtuosso

    Znawca

  • Użytkownik
  • 212 postów
  • Virtuoz#0457
  • KDV_Virtuosso

Napisano 19 July 2018 - 16:35

Witajcie, przychodzę do Was z zapytaniem.Otóż mam w planach stworzenie serwera, ale nie chcę zbytnio dużo zdradzać.
 
Mogę powiedzieć, że chcę obrócić serwery wszelakiego typu o pełne 180°, zaczynając od serwera typu HC.(Jeżeli ktoś jest ciekawy
 
co mam w planach zrobienie, może napisać do mnie na discordzie: Virtuoz#0457 , na wszystki pytania chętnie odpowiem.)
 
Planuje aby to było coś "innego" niż cokolwiek kiedyś było i mam w planach tego dokonanie.Poczynając od serwerów
 
HC, otóż mam do Was pytania odnośnie:
 
1. - Czego Wam zawsze brakowało w serwerach (czego nie było, a co chcielibyście zobaczyć).
 
2. - Co w EasyHC Was irytuje, a co przydałoby się zmienić.
 
3. - Jakich innowacji oczekujecie po tym trybie.
 
4. - Czy chcielibyście aby serwer był na najnowszej wersji, która niebawem będzie (1.13)
       
                                                                      Edit v0.1
 
5. - Czy chcielibyście zastąpić istniejący plugin "frakcje", nowym bardziej rozbudowanym oraz dającym więcej wrażeń z rogrywki.
 
6. - Czy dodanie nutki RPG pasowałoby Wam?
 
7. -Czy stworzenie nowego klimatu wraz z rozgrywką dałoby Wam więcej emocji z rozgrywki?
 
7.1 -Czy aktualna rozgrywka na serwerach typu HC jest dla Was odpowiednia, czy grając w nią nie myślicie o niczym innym jak tylko o graniu w nią.
 
8. (Nieobowiązkowe)Jeżeli czegoś nie poruszyłem, a bardzo chcielibyście się tym podzielić to piszcie, chętnie Was wysłucham.
 
Jeżeli możecie, to chciałbym abyście odpowiadali na pytania, zaczynając od punktu, a później odpowiedź, punkt odpowiedź itp.
Z góry dziękuję za uwagę.

Użytkownik Virtuosso edytował ten post 19 July 2018 - 16:52

  • Katniss, Somka i KaiserrPL lubią to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 KaiserrPL

KaiserrPL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 145 postów
  • ThePolishKaiserr#1867
  • KaiserrPL

Napisano 19 July 2018 - 16:40

1. Braku DROPU, chciałbym zobaczyć klasyka!

2.DROP

3. Wystarczą mi Factions bez dropu

4.Oczywiście ch** w du** staremu systemowi!

EDIT do EDIT'u

5.Dla mnie Factions jest the best, chyba że napiszesz coś swojego to będzie git.

6.Spk

7.Pewnie tak

7.1 Nie, fajnie by było jak by były jakieś oryginalne questy (nie mówie tu o zebraj 5 marchewek itd.) dodały by nutkę dodatkowej przygody.

8.Brak Patologii


Użytkownik BremQ edytował ten post 19 July 2018 - 17:18


#3 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 19 July 2018 - 16:46

1. Logiki, spójności, braku absurdów typu jabłka z kamienia. Factions zamiast FunnySh!t.

2. Dzieci, brak ogarnięcia, brak graczy, poziom kultury i stopień dojrzałości graczy, drop, odsetek cheaterów.

3. No nie wiem, zaskocz mnie.

4. Ależ oczywiście. Najnowsza = najlepsza.

 

@Edit

 

5. Zależy od pluginu, rozpisz mechanikę, to Ci powiem co mi się podoba, co nie.

6. TAK!

7. Tak.

7.1. Jakby na tym co jest teraz dało się grać, wiesz...

 

Na deser dodam, że można niestandardowe dungeony i inne struktury zrobić (z uzyciem loot-table'i można random drop z skrzynek) a także niestandardowe moby i drop z nich.

Brak różnych dodatków pchających poziom OP'owości najlepszych rzeczy mile widziany (wręcz ograniczenia do enchantu, ale nie zmniejszanie lvl'a, tylko utrudnienie zdobywania materiałów itp do ulepszania).


  • HelloDoggo, Virtuosso i Somka lubią to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#4 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 19 July 2018 - 16:53

1. "Normalności"
2. Patologie, dzieci, stare wersje, psucie klimatu mc poprzez dodanie dropu ze stona czy wyłączanie wpływu local difficulty na świat itp.
3. "Normalności"
4. Oczywiście
Powodzenia :)

@edit 5-8
5. Nie mogę opowiedzieć gdyż nie interesuję się takimi rzeczami
6. Oczywiście, jeśli dasz radę
7. Nowości mile widziane
7.1 Obecne easyhc to rak, wolę grać w cokolwiek innego
8. Mniejszy P2W, normalny spawn mobów, jeśli na serwerze jest dużo ułatwień typu kity to poziom trudności na hard.

Użytkownik Somka edytował ten post 19 July 2018 - 17:02

  • Virtuosso lubi to

#5 Virtuosso

Virtuosso

    Znawca

  • Użytkownik
  • 212 postów
  • Virtuoz#0457
  • KDV_Virtuosso

Napisano 19 July 2018 - 17:48

5. Zależy od pluginu, rozpisz mechanikę, to Ci powiem co mi się podoba, co nie.

To tak, zamiast pluginy frakcje będzie plugin "Hordy" (mojego autorstwa), polega on na.Hordy jest to plugin inny niż zwykłe frakcje, wprowadza on do naszej gry wiele urozmaiceń, które posłuzą

 
się nam przez długi okres czasu, szacuje się, że aby wykonać wszystko w klanach potrzeba 2/3 miesiące przy
 
aktywnej ekipie(5/6 osób).Do sedna, plugin ten dodaje nam wiele urozmaiceń takich jak:
 
- Niewolnicy(MAX. 3 posiadanych bez przydzielonej pracy), można ich zdobyć z eventu "Odbicie", podczas 
 
uwolnienia możemy mieć szanse na zdobycie wielu rodzai niewolników, zależnie od tego co wykonywali przed
 
tym, kiedy zostali schwytani RODZAJE: Robotnik, Uczony, Wybitny, Utalentowany Wycięczony(niezdatny do roboty, po odbiciu go
 
dostajemy dużą sumę pieniężną, bądź nie dostaniemy niczego szansa 20%.)Każdą z klas można przydzielić prace.
 
Co zrobić kiedy mamy za dużo pieniędzy?A może mamy za mało i musimy jakoś je uzyskać.Najlepszym rozwiązaniem
 
będzie stworzenie sklepów, które będą odpowiadały klanom tym nowym, jak i klanów o bardziej zaawansowanej liczbie
 
członków.Dlatego przedstawiamy Wam SKLEPY!Będą się one różniły dla większości klanów, gdyż będą zależały od pkt
 
które dany klan posiada(sklep nie jest przymusowy, jest to dodatek, który znacząco ułatwi nam grę przedmioty z niego
pozyskane nie będziemy mogli handlować, lecz posłużą się nam samym.)
 
(To jest ogromny skrót, zapis informacji z wersji v0.1, czyli pierwszej z pierwszych)
 
Nowy system craftowania itemów:
 
Przy tworzeniu jakiegokolwiek przedmiotu będziemy potrzebowali odpowiedniej ilości Rupiecie będziemy mogli ulepszać przedmioty oraz je tworzyć.
Wiadomo, im bardziej rozbudowany przedmiot tym więcej będziemy potrzebowali Rupiecie dostępność tego przedmiotu jest całkiem spora,
można je zdobyć z:
 
-Kamień 0,1%
Moby(noc) 0,6%-1,1%
 
Ogromna ilość urozmaiceń takich jak:
 
1.W każdą minecraftową noc wszyscy zbierają się razem do domu, aby móc przeczekać niebezpieczeństwo 
 
czyhające na nich na zewnątrz.Schroń się przed nimi i pod żadnym pozorem nie wychodź na powierzchnie!
 
To śmiertelnie niebezpieczne potwory, które są silniejsze od podstawowych o 10x razy więcej i posiadają
 
rozbudowane umiejętności, które uniemożliwią ci ucieczki przed nimi.Ich szybkość jest zwiększona podwójnie,
 
tak aby każdy śmiałek, który spróbuje z nimi zadrzeć nie będzie miał drogi ucieczki.Jeżeli już jesteś w
 
walce z nimi cóż...Nie pozostaje ci nic innego jak walczyć i nie dać się zabić.
 
OSTRZEGA SIĘ:
 
Aby NIE walczyć z nimi na otwartej przestrzeni oraz nie wychodzić do nich pojedyńczo, gdyż grozi to 
 
niemalże natychmiastową śmiercią dla śmiałka.
 
Ponad 30 nowych eventów (mojego autorstwa), które różnią się od siebie w diametralny sposób (każdy jest inny na swój sposób) np:
                                      Łowy:
Event ten z kolei będzie polegał na tym, że tego dnia ze zwierząt będą leciały przedmioty
(Tylko i wyłącznie w czasie eventu), które posłużą nam do wymieniania ich na Złote dublony, które będziemy mogli
wymienić w hangarze, za skiny, vouchery itp.
 
Drop złotych Dublonów wygląda następująco:
 
Kiedy trwa EVENT "JUBILAT!" w tym czasie, loot dublonów jest o 20% większy(dla każdego 1-2 dublonów!)
 
                   Jubilat:
Event ten polega na tym, że danego dnia kiedy osoba z administracji ma tego dnia urodziny, z tej okazji
 
na serwerze przygotowane są specjalne eventy, aby uczcić ten wyjątkowy dla niego dzień!Tego dnia będziemy
 
mogli zobaczyć takie rzeczy jak:
 
- Rozdawanie (" Kawałek Ciasta ") w ilości 1 (rangi PREMIUM w ilości 2), za 3 godziny spędzone na serwerze
 
(na starcie przy wejściu na serwer i odebraniu u npc'ta otrzymamy to, lecz po 3 godzinach dostaniemy kolejne LIMIT 6 godz.)
 
- Jubilat wybiera EVENT, który uzna że będzie chciał(on sam o tym decyduje, może poprosić graczy, administracje o doradzenie, ale TYLKO i WYŁĄCZNIE jego głos jest brany pod uwagę.)
 
- Administrator tego dnia nie musi być na serwerze przez 1/2 tygodni, nie jest zobowiązany do tego.
 
- Otrzymuje pozdrowienia od całego serwera i otrzymuje niespodzianki(nagrody rzeczowe)
 
- Odblokowana jest "kuźnia życzeń"
 
KUŹNIA ŻYCZEŃ - Polega ona na tym, że danego dnia przejście w górze Kartazar, zostaje otwarte! A w nim
 
będziemy mogli spotkać następujące rzeczy, takie jak:
 
- Kowala(npc o nazwie Horacy), który będzie mógł dla nas ulepszać przedmioty o 10% większej szansy na powodzenie!
 
- Studnia życzeń(Polega ona na tym, kiedy ilekroć wrzucimy do niej złotego dublona,
 
dostaniemy losową nagrodę.Np BOSKIE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO, które zwiększa nasze życie na stałe o 1 punkt.)
 
- Tor "Karkadoru" - Jest to mapa, polegająca na przejściu jej(parkour), z dużą ilością dodatków, głównym
 
aspektem, jakim można pochwalić to miejsce są nagrody czekające na końcu, jak i między drogą(Tutaj nikt nie przegrywa.),
 
będą poukrywane skrzynki z nagrodami, easter eggi, z których będziemy mogli dostać nagrody za poprawne
 
odpowiedzenie(Tor się zmienia za każdym razem, kiedy dany administrator ma urodziny.)
 
- Wszelakiego rodzaju utrudnienia, takie jak "Bad Nights", czy osłabienia tego dnia są wyłączone!
 
Takie wydarzenie, może się odbyć dopiero po upływie czasowym wynoszącym 2 tygodnie.
 
 Wszystko jest rozpisane w bardzo dokładny sposób, nie które rzeczy są opowiedziane bardzo krótkim słowem wstępu, gdyż najzwyczajniej w świecie zrobiłem sobie streszczenie jak to ma wyglądać, a później pisałem szczegóły (szczegóły są na razie poufne, nie chcę ich mówić gdyż jest tego bardzo dużo i wątpię żeby komuś chciało się to czytać).
 
Nowe urozmaicenia do gry takie jak:
 
Nowe specjalne npc'ty np:
 
Kolekcjoner:
Witaj, jestem kolekcjonerem, zajmuje się zbieraniem rzadkich okazów, które zostały rozrzucone po całej krainie
 
Aventii.Zazwyczaj jestem w podróży, będziesz mógł mnie spotkać w każdą Niedzielę!Zawsze co tydzień muszę wrócić,
 
do portu w Koris'Avad aby uzupełnić zapasy,
 
czy nabrać sił na kolejną z podróży.Tak między nami, strażnicy zabraniają handlować z osobami z poza krainy,
ale dla ciebie zrobie wyjątek i możesz wpadać do mnie, do woli.Oczywiście, jeżeli mnie spotkasz rzecz jasna hah
 
                Dialog po powrocie kolekcjonera(alert):
 
                    Uwaga!
Kolekcjoner wlasnie przylecial do portu w Koris'Avad, przyjdz i sam zobacz co tym razem udalo mu sie znalezc!
 
Ahh, witaj podróżniku!Właśnie wróciłem z dalekiej podróży i przyniosłem ze sobą wiele fajnych zabawek, może rzucisz na to okiem co? Hah
 
 
Opis:
Kolekcjoner - Jest to podróźnik, który zwiedza krainę Aventii z uśmiechem na twarzy.Kocha to co robi i się tego nie wstydzi, może i handluje na lewo ale nie zmienia to faktu, że cieszy się ogromnym szacunkiem i umiłowaniem wśród ludzi.Kolekcjoner zbiera rzadkie przedmioty, które zosatły dawno zniszczone
lub najzwyczajniej w świecie już ich nie ma.Możecie u niego kupywać przedmioty, których nie dostaniecie w żadnym sklepie na wyspie!Co prawda, nie ma on nieograniczonej ilości towaru ale dla każdego na pewno coś wystarczy.
Ludzie w niedzielny wieczór, stoją w porcie godzinami, aby móc zdąrzyć na kolekcjonera, który przywozi rzadkie przedmioty, aby dla nich wystarczyło hahah.Rada od nas, jeżeli chcesz zakupić coś w dobrej cenie kolekcjoner czeka w porcie, najlepszą taktyką jaką można obrać jest to przyjście o godzinie 14:00 i wypatrywanie go
zazwyczaj przylatuje po godzinie 16 więc warto wypatrywać go.
Kolekcjoner, będzie posiadał ograniczoną liczbę przedmiotów do sprzedania
 
System tworzenia:
 
 
Stworzenie ksiązki z recepturami, po kliknięciu go: odzielnego okna w GUI(aby stworzyć je potrzebujemy 1000$), na 1 poziomie uwzględniając będziemy mieli miejsce na 5 receptur, które pozwolą nam kraftować wiele róznorakich broni/przedmiotów
potrzebnych do gry, bądź bardzo przydatnych wpływające na grę.
 
Księgę z recepturami możemy ulepszać, kiedy zginiemy z nią tracimy ją.
Aby zdobyć receptury musimy przechodzić dane dungeony, wtedy losowo dostajemy receptury, dzielić się one będą na:
-Zwyczajne
 
-Magiczne
 
-Epickie
 
-Eventowe
 
-Legendarne
 
-Nadzwyczajne
 
-ULTRA (praktycznie, nie do zdobycia, aby to zdobyć trzeba się na prawdę wysilić)
Odblokowuje się po upływie danego czasu, oraz po wykonaniu konkretnej misji
 
Im serwer dłużej stoi, tym bardziej jest zmieniany, zapewnimy emocji każdemu.Ale nie chcę jeszcze puszczać słów na wiatr, potrzebuję Waszej pomocy, chcę wiedzieć co trzeba zmienić/dodać do istniejącego trybu.Mam w planach zmienienie Polskich serwerów o 180 stopni, tak aby każdego mogły zadowolić i były play able, bez zbędnego P2W (Nigdy nie będzie to wprowadzone, jedynie z czego serwer będzie się utrzymywał będą to rzeczy kosmetyczne, oraz ranga Premium , która zwiększa szanse np: podczas eventu na to, ilekroć zniszczymy jakiś przedmiot mogą wylecieć 2, coś w tym stylu.)
 
 
 Niedługo pojawi się o wiele więcej informacji, na razie chcę tylko stworzyć ankietę.
 Pozdrawiam.


#6 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 19 July 2018 - 19:28

Nie chce mi sie was czytac, wiec napisze krotko.

 

Jak to ma byc hardcore, to niech to bedzie hardcore. Bez VIPow i ich przywilejow, bez dropu ze stone, wieksza ilosc mobow na chunk, trudniejszy teren, brak mozliwosci wykupienia ub (moze nawet nie ban po smierci, ale usuniecie wszystkich przedmiotow, wlacznie z tymi ze skrzyn).


  • DarknessXIII, Egzequtor, HelloDoggo i 1 inna osoba lubią to

e

 

 


#7 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 19 July 2018 - 20:07

Popieram w pełni słowa poprzednika.

 

To co napisał Szerbi to pewne podstawy każdego dobrego serwera HC. Jeśli serwer ma odnieść sukces jako Hardcore, zadbaj o rozgłos.

Eventy są mile widziane, a wersja jak najnowsza, najlepiej radzę zaczekać do 1.13.

 

Przede wszystkim ban za śmierć, im trudniej tym ciekawiej.


  • Virtuosso lubi to

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#8 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 19 July 2018 - 21:06

Popieram w pełni słowa poprzednika.

 

To co napisał Szerbi to pewne podstawy każdego dobrego serwera HC. Jeśli serwer ma odnieść sukces jako Hardcore, zadbaj o rozgłos.

Eventy są mile widziane, a wersja jak najnowsza, najlepiej radzę zaczekać do 1.13.

 

Przede wszystkim ban za śmierć, im trudniej tym ciekawiej.

Nah, z tym banem to nie przesadzajmy, ludzie będą dość skutecznie odstraszani przez to, wiadomo, wypadki się zdarzają i dość prosto umrzeć przez nieuwagę. Gra w nieustannym stresie nie jest przyjemna ani fajna.


  • Virtuosso lubi to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#9 Virtuosso

Virtuosso

    Znawca

  • Użytkownik
  • 212 postów
  • Virtuoz#0457
  • KDV_Virtuosso

Napisano 19 July 2018 - 21:08

Nie chce mi sie was czytac, wiec napisze krotko.

 

Jak to ma byc hardcore, to niech to bedzie hardcore. Bez VIPow i ich przywilejow, bez dropu ze stone, wieksza ilosc mobow na chunk, trudniejszy teren, brak mozliwosci wykupienia ub (moze nawet nie ban po smierci, ale usuniecie wszystkich przedmiotow, wlacznie z tymi ze skrzyn).

 

Popieram w pełni słowa poprzednika.

 

To co napisał Szerbi to pewne podstawy każdego dobrego serwera HC. Jeśli serwer ma odnieść sukces jako Hardcore, zadbaj o rozgłos.

Eventy są mile widziane, a wersja jak najnowsza, najlepiej radzę zaczekać do 1.13.

 

Przede wszystkim ban za śmierć, im trudniej tym ciekawiej.

O rozgłos się nie boję, a bany po śmierci to według mnie przereklamowana sprawa.Bo wystąpiłyby takie sytuacje jak na skk'fie gdzie trzeba było co jakiś czas odbanować graczy, żeby cebulaki nie płakali i serwer nie stracił graczy.Więc wymyśliłem wyjście, które jednak osłabi nas i nie będziemy w stanie walczyć, a cebulaki będą zadowoleni otóż.iedy zostaniemy zabici przez innego gracza, zostajemy "oslabieni" co to w ogóle znaczy? To znaczy, że ilekroć

padniemy i wstaniemy to będziemy osłabieni, w efekcie nasze serca zostaną zmniejszone o 2 serca, oczywiście nie 
na stałe, lecz na 72 godz (co 24 godziny rany się goją czyli 1 serce), przy następnej śmierci stracimy 1 serce
i przy kolejnej jeszcze 1, aż dojdziemy do progu 1 serca.Gdzie przy kolejnej śmierci już nic nam się nie stanie,
ale nie będziemy w stanie walczyć (nasze ataki beda strasznie slabe).
A żeby usunąć czas odnawiania serc (wszystkie zostaną przywrócone lub tylko część) trzeba będzie stworzyć miksturę, która ma szanse na to aby zredukować nasze serca na tyle ile było wcześniej.

  • Egzequtor, Katniss i HelloDoggo lubią to

#10 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 19 July 2018 - 21:42

 

O rozgłos się nie boję, a bany po śmierci to według mnie przereklamowana sprawa.Bo wystąpiłyby takie sytuacje jak na skk'fie gdzie trzeba było co jakiś czas odbanować graczy, żeby cebulaki nie płakali i serwer nie stracił graczy.Więc wymyśliłem wyjście, które jednak osłabi nas i nie będziemy w stanie walczyć, a cebulaki będą zadowoleni otóż.iedy zostaniemy zabici przez innego gracza, zostajemy "oslabieni" co to w ogóle znaczy? To znaczy, że ilekroć

padniemy i wstaniemy to będziemy osłabieni, w efekcie nasze serca zostaną zmniejszone o 2 serca, oczywiście nie 
na stałe, lecz na 72 godz (co 24 godziny rany się goją czyli 1 serce), przy następnej śmierci stracimy 1 serce
i przy kolejnej jeszcze 1, aż dojdziemy do progu 1 serca.Gdzie przy kolejnej śmierci już nic nam się nie stanie,
ale nie będziemy w stanie walczyć (nasze ataki beda strasznie slabe).
A żeby usunąć czas odnawiania serc (wszystkie zostaną przywrócone lub tylko część) trzeba będzie stworzyć miksturę, która ma szanse na to aby zredukować nasze serca na tyle ile było wcześniej.

 

 

Takie rozwiązanie wygląda dobrze, jednak mając na myśli ban za śmierć nie sugerowałbym tygodnia, tylko parę godzin, czekanie podsyca chęć i wolę do gry. Jeśli ta alternatywa, którą podałeś okaże się skuteczniejsza, to czemu nie, jestem za.


  • HelloDoggo i Virtuosso lubią to

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#11 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 19 July 2018 - 22:11

Bawi mnie, jak stronnicza jest ta ankieta i zakłada, że tryby HC muszą być złe lub najwyżej znośne xD


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#12 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 19 July 2018 - 22:23

Bawi mnie, jak stronnicza jest ta ankieta i zakłada, że tryby HC muszą być złe lub najwyżej znośne xD


Nie ma sensu dodawać odpowiedzi na którą nie zagłosuje nikt, lub wszyscy, którzy na nią zagłosują, zrobią to dla jaj.
  • KaiserrPL lubi to

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#13 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 19 July 2018 - 23:27

Zaciekawiło mnie że nie boisz się o rozgłos, a przecież większość projektów ciekawych czy nie przechodzi jakby ich nie było. Pycha kroczy przed upadkiem
  • Virtuosso lubi to

#14 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 19 July 2018 - 23:35

Nie ma sensu dodawać odpowiedzi na którą nie zagłosuje nikt, lub wszyscy, którzy na nią zagłosują, zrobią to dla jaj.

Racja, jeśli kiedyś będziesz chciał poznać opinię innych ludzi, to zawsze twórz ankietę tak, by wszyscy biorący w niej udział mogli jedynie poprzeć twoje zdanie. 


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#15 Virtuosso

Virtuosso

    Znawca

  • Użytkownik
  • 212 postów
  • Virtuoz#0457
  • KDV_Virtuosso

Napisano 20 July 2018 - 12:41

Zaciekawiło mnie że nie boisz się o rozgłos, a przecież większość projektów ciekawych czy nie przechodzi jakby ich nie było. Pycha kroczy przed upadkiem

Cóż nic nie trwa wiecznie, ale dalej pozostaje w myśli, że akurat to MÓJ pomysł może okazać się sukcesem.Nigdy nie jesteśmy pewni swoich decyzji, ale chyba podejmujemy je i lubimy ryzyko po to, aby tego zaznać i spróbować coś dokonać.Nie musi się każdy ze mną zgadzać i ilekroć ktoś będzie pisał, że

 

Bawi mnie, jak stronnicza jest ta ankieta i zakłada, że tryby HC muszą być złe lub najwyżej znośne xD

mnie to nie zmieni w przekonaniu, że to co robię jest złe.Postaram się dołożyć wszelakich starań, aby zmienić Wasze zdanie niebawem, kiedy już wszystko przygotuję na start takowego serwera.Rozgłoś może będzie, może nie na pewno postaram się, aby duże grono graczy usłyszało o tym serwerze(nie rozumiem co w tym trudnego i jakoś nadzwyczajnego, aby napisać do osoby, która zechciałaby promować mój projekt).Ankieta powstała w celu dowiedzenia się od społeczeństwa, wad i zalet takowego trybu.Mam już zbudowany koncept w głowie, ale spośród tego forum na pewno znajdą się osoby, które często grały na serwerach typu HC i wiedzą czego im zawsze brakowało, a czego było za dużo lub ich irytowało.Więc nie rozumiem po co te słowa, ankieta nie jest przymusowa i każdy może wziąć w niej udział, mam zamiar zrobić takowy serwer i to zrobię, ale najpierw chciałbym dowiedzieć się czego to WY byście oczekiwali po takim trybie.

 

 

Nie ma sensu dodawać odpowiedzi na którą nie zagłosuje nikt, lub wszyscy, którzy na nią zagłosują, zrobią to dla jaj.

Cóż to jest twoje zdanie, jak widzisz nie wszyscy traktują to dla "jaj", ja odbieram to bardzo poważnie i nie rozumiem po co pisać taki bullshit? Ale dobrze, jest to Twoje zdanie na ten temat, tylko przytoczę ci jeden fragment z MOJEGO tematu otóż :

 

8. (Nieobowiązkowe)Jeżeli czegoś nie poruszyłem, a bardzo chcielibyście się tym podzielić to piszcie, chętnie Was wysłucham.

 

Jak napisałem, jeżeli coś powinąłem to równie dobrze, każdy urażony tak jak ty nie musi odbierać tego jak coś przymusowego i nie każdy może się ze mną zgadzać, ale ankieta powstała aby KAŻDY mógł się wypowiedzieć co o tym wszystkim sądzi, a jeżeli chce zagłosować dla "jaj"(chociaż nie wiem w sumie po co miałby to robić, nic mu to nie przyniesie) to równie dobrze może napisać DLACZEGO takie coś wybrał, nikogo nie będę przecież bił po głowie za to co powie.

 

Mam nadzieję, że tymi słowami Was przekonałem, że ta ankieta nie powstała w żaden sposób DLA BEKI, tylko po to aby zmarnować czyjś czas.Ja odbieram to w bardzo poważny sposób, gdyż chcę się liczyć z każdym zdaniem.I zwyczajne docinki, które niczego nie wnoszą są żałosne w jaki sposób traktujecie inne osoby i pokazuje dużo o Waszej osobie.Tylko nie wiem po co to wszystko?Skoro nie szanujecie pracy innych oraz ich starań włożonych w to, to nie oczekujcie szacunku od innych z drugiej strony.


  • Katniss lubi to

#16 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 20 July 2018 - 17:21

Akurat rozgłos jest wprost proporcjonalny do zainwestowanych w reklamę środków. Im bardziej zaspamiss polski yt reklamą swojego projektu tym bardziej popularny będzie niezależnie od jakości
  • Katniss i Somka lubią to

#17 Virtuosso

Virtuosso

    Znawca

  • Użytkownik
  • 212 postów
  • Virtuoz#0457
  • KDV_Virtuosso

Napisano 20 July 2018 - 18:57

Akurat rozgłos jest wprost proporcjonalny do zainwestowanych w reklamę środków. Im bardziej zaspamiss polski yt reklamą swojego projektu tym bardziej popularny będzie niezależnie od jakości

Zgodzę się z tobą, nie zależnie co będzie jeżeli są reklamy to są i gracze.ALE jeżeli serwer jest pusty i nic na nim się nie dzieje, to gracze na nim spędzać czasu nie będą, ani kupywali rzeczy z item-shopu, wyrzucając pieniądze w błoto tylko dlatego, że są gracze.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Ankieta, Nowości, Nowe Oblicze serwerów typu HC