Przegląd Modyfikacji – Koda’s Clay Soldier

Clay Soldiers, to mod który sprawił mi najwięcej frajdy. Pozwala on tworzyć armie małych wojowników, wyposażać ich, uzbrajać ich, dawać im specjalne umiejętności, a nawet pozwolić dosiąść konia. Kiedy taką jedną armię już stworzymy to możemy ich zetrzeć z drugą!

Koda’s Clay Soldier umożliwia tworzenie wojowników z gliny. Mamy możliwość stworzenia do siedmiu różnych drużyn i wyposażenia każdego wojownika tak jak sobie tego zażyczymy.

Wojownika craftujemy z bloku gliny oraz soulsand, a wygląda to tak:

Kiedy połączymy Clay Soldiera z dostępnych sześciu podstawowych kolorów to uzyskamy osobnika z innej drużyny.

Leżące rzeczy na ziemi są podnoszone przez glinianych żołnierzy, którzy automatycznie się w nie wyposażają.

Kiedy rzucimy mu patyk to nasz wojak dostanie swoją broń. Można ją polepszyć rzucając mu krzemień(flint). Podnosząc skórę dostanie swoją własną zbroję, którą można ulepszyć rzucają do tego blok białej wełny. Kiedy chcemy by nasz wojownik przeżył możemy mu rzucić mięso czy chleb by go uleczyć.

Złota sztabka podniesiona przez żołnierza wyznacza lidera grupy. Pozostali żołnierze będą podążać za liderem dopóki on nie zginie.

Glowdust pozwala by wojownicy byli widocznie w nocy. Gunpowder powoduje, że wojownik który jest bliski śmierci wysadza się w powietrze raniąc mocno pobliskie jednostki.

Cukier zwiększa prędkość poruszania się żołnierza. Dając redstone wojownikowi umożliwiamy mu oślepienie przeciwnika. A jeśli podarujemy mu Slimeball to będzie on mógł unieruchomić go na jakiś czas.

Dodatkowo można stworzyć dla nich konia, który zwiększy ich prędkość i który posiada o 50% więcej życia niż żołnierz co zwiększy szansę jego przetrwania.

I ostatnim bardzo przydatnym przedmiotem jest Clay Disruptor, który wyłącza wszystkich żołnierzy zamieniając ich w przedmioty do ponownego użytku.

A na koniec filmik oraz link do pobrania modyfikacji!

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=3373SQSZeJw’]

Koda’s Clay Soldier – DownloadStrona