Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kto zniszczył dirta ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 kubat164

kubat164

    Nowy

  • Użytkownik
  • 23 postów
  • kubat164

Napisano 11 November 2013 - 16:54

Wybrazcie sobie ze macie spawn z dirta i ktoś go zniszczył... :( :P poszukuje pluginu który umożliwi mi złapanie grifera lub cofnięcia grifu a najlepiej 1 i 2 :) .


  • StromSuems lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Marthy

Marthy

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 472 postów

Napisano 11 November 2013 - 16:56

Sądze że nie ma takiego pluginu, jest taki przez, który mżemy sprawdzić kto zniszczył, a potem położył dirta.



#3 Gipad

Gipad

    Nowy

  • Użytkownik
  • 24 postów
  • Gipad

Napisano 11 November 2013 - 16:57

Jeśli posiadasz baze danych MySQL co jest niezbędne do działania pluginu Logblock. to odpowiedź masz.. 

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 Tu ściągniesz..

 

a tu zapodam ci bardzo przejrzystą instrukcję 

https://craftportal....55870-logblock/

 

PS: mam nadzieję że pomogłem..


  • Will lubi to

#4 Gipad

Gipad

    Nowy

  • Użytkownik
  • 24 postów
  • Gipad

Napisano 11 November 2013 - 16:58

Sądze że nie ma takiego pluginu, jest taki przez, który mżemy sprawdzić kto zniszczył, a potem położył dirta.

Nie pisz najlepiej nic jeśli twoja wiedza jest zerowa.. iż zapełniasz tylko cenne megabajty internetu.. 



#5 radekrad

radekrad

    Noscoper

  • Użytkownik+
  • 997 postów

Napisano 11 November 2013 - 17:02

@Up Istnieje opcja edytuj, nie robimy podwójnych postów, za to może grozić warn.

 

@Topic Polecam jeszcze wgrać WorldEdita i WorldGuarda i zablokować możliwość niszczenia spawnu.


giphy.gif


#6 Cranckey

Cranckey

    Kranik

  • Weteran
  • 866 postów
  • CranckeyPL

Napisano 11 November 2013 - 17:25

Ew. CoreProtect. Działa podobnie i (podobno) umożliwia także cofnięcie całej czyjejś aktywności (nie tylko bloków)


  • Rapsodia lubi to
Dołączona grafika

#7 Gipad

Gipad

    Nowy

  • Użytkownik
  • 24 postów
  • Gipad

Napisano 11 November 2013 - 17:40

LogBlock też ma taką opcję..



#8 Gość_Michaukso_*

Gość_Michaukso_*
  • Gość

Napisano 15 November 2013 - 22:07

LogBlock kto postawil kto zniszczyl i chronologicznie historia dirtu...

A nie lepiej na spawnie zrobic cuba wprodeditem i guardem???



#9 kubat164

kubat164

    Nowy

  • Użytkownik
  • 23 postów
  • kubat164

Napisano 15 November 2013 - 22:44

LogBlock kto postawil kto zniszczyl i chronologicznie historia dirtu...

A nie lepiej na spawnie zrobic cuba wprodeditem i guardem???

 

LogBlock kto postawil kto zniszczyl i chronologicznie historia dirtu...

A nie lepiej na spawnie zrobic cuba wprodeditem i guardem???

yy a jeśli grifer to np admin :)



#10 kubat164

kubat164

    Nowy

  • Użytkownik
  • 23 postów
  • kubat164

Napisano 15 November 2013 - 22:47

LogBlock-No database connected.Chceck your MySQL user /pw and database  for typos.Start-restart your mySQL server . Co mam zrobić (sry za błędy)



#11 radiator96

radiator96

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 41 postów
  • RadiatoR

Napisano 16 November 2013 - 00:07   Najlepsza odpowiedź


 

Najlepiej oglądnij ten poradnik i według niego konfiguruj plugin, tam jest wszystko świetnie omówione.

 

Btw. Bład polega na tym że plugin logblock wymaga połączenia z bazą danych do działania, a ty albo podałeś złe dane przy konfiguracji pluginu albo w ogóle go nie konfigurowałeś.



#12 kubat164

kubat164

    Nowy

  • Użytkownik
  • 23 postów
  • kubat164

Napisano 16 November 2013 - 12:08

Ew. CoreProtect. Działa podobnie i (podobno) umożliwia także cofnięcie całej czyjejś aktywności (nie tylko bloków)

 

Ew. CoreProtect. Działa podobnie i (podobno) umożliwia także cofnięcie całej czyjejś aktywności (nie tylko bloków)

Możesz wyjaśnić mi jak się tego używa lub podesłać link do filmiku



#13 Cranckey

Cranckey

    Kranik

  • Weteran
  • 866 postów
  • CranckeyPL

Napisano 16 November 2013 - 12:26

Tutorial angielski, polskiego nie znalazłem, a sam nie potrafię tego wytłumaczyć, gdyż nie miałem jeszcze okazji użyć tego pluginu.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Dołączona grafika

#14 AdamMinecraft

AdamMinecraft

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • Adam8264921

Napisano 17 November 2013 - 00:38

Wystarczy poprawnie założyć cubboida.Jak go dobrze założysz to na pewno nikt Ci tego nie zniszczy.Zakładanie cubboida:napisz /wand,zaznacz teren lpm,a potem przy drugim narożniku ppm,napisz /expand vert - od samego dołu do same góry będze sięgał cuboid, /expand 20 20 od 20 do 20 bedzie sięgał,wpisz komendę /rg define <nazwa cubboida> ,rg flag <nazwa cubboida> build deny  - nie można budować,dalsze flag są dostępne w google.



#15 kubat164

kubat164

    Nowy

  • Użytkownik
  • 23 postów
  • kubat164

Napisano 17 November 2013 - 10:18

Wystarczy poprawnie założyć cubboida.Jak go dobrze założysz to na pewno nikt Ci tego nie zniszczy.Zakładanie cubboida:napisz /wand,zaznacz teren lpm,a potem przy drugim narożniku ppm,napisz /expand vert - od samego dołu do same góry będze sięgał cuboid, /expand 20 20 od 20 do 20 bedzie sięgał,wpisz komendę /rg define <nazwa cubboida> ,rg flag <nazwa cubboida> build deny  - nie można budować,dalsze flag są dostępne w google.

 

Wystarczy poprawnie założyć cubboida.Jak go dobrze założysz to na pewno nikt Ci tego nie zniszczy.Zakładanie cubboida:napisz /wand,zaznacz teren lpm,a potem przy drugim narożniku ppm,napisz /expand vert - od samego dołu do same góry będze sięgał cuboid, /expand 20 20 od 20 do 20 bedzie sięgał,wpisz komendę /rg define <nazwa cubboida> ,rg flag <nazwa cubboida> build deny  - nie można budować,dalsze flag są dostępne w google.

Nie rozumiesz ze mam problem bo ktoś grifuje a jest cuboid czyli ktoś z administracjii więc dobre założenie cuboida nic nie da -,-



#16 radiator96

radiator96

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 41 postów
  • RadiatoR

Napisano 19 November 2013 - 23:24

Wordedita i voxela większość takich pluginów nie wykrywa. Jeśli chcesz po prostu unieszkodliwić takiego grifera to albo znajdź na niego jakiś sposób, albo po prostu usuń wszystkich administratorów i przyjmuj tylko odpowiedzialnych.



#17 Rapsodia

Rapsodia

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 753 postów
  • Bruzdi

Napisano 21 November 2013 - 17:11

Core Protect cofa zmiany World Edita. Z Voxelem nie próbowałam, ale wydaje mi się, że też. To bez znaczenia, czy ktoś jest graczem, czy ma uprawnienia. Chyba, że wyczyści bazę danych to jeśli nie masz kopii to masz problem. ;p