Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z SimpleRegionMarket

simpleregionmarket

Najlepsza odpowiedź gacus007 , 12 April 2013 - 19:25

Musisz dodać w upewnieniach rangi gracz takie oto uprawnienia: simpleregionmarket.buy   ,   simpleregionmarket.sell   , simpleregionmarket.rent ,   simpleregionmarket.let  .Pamiętaj o odpowiedniej ilości spacji

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wampirowaty

Wampirowaty

    Nowy

  • Użytkownik
  • 78 postów
  • TheVampireBoyPL

Napisano 12 April 2013 - 15:59

Siema nwm co sie stalo mam cuboida na miescie i robie slamsy 6x6 zaznaczam jedny i drugi rug  wandem i pisze //region vert i potem /region define slams1 i jest wszystko dobrze, ale teraz jak biore sie za zakladanie tabliczki to wpisuje to mniej wiecej tak

                                                                                                                                                                                                                                    [Rent]
                                                                                                                                                                                                                                    slams1
                                                                                                                                                                                                                                    100:10m
i niby jest wszystko dobrze zalozylem tabliczke i jest gitara, ale gdy zdejumuje se OP i Range i jestem zwyklym graczem to chociaz mam wykupiony teren to nie moge nic w nim rozwalac oraz nie zabiera mi wogule pieniedzy z konta !!! Prosze o pomoc !



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 dragonitex

dragonitex

    Legenda

  • Użytkownik+
  • 2980 postów

Napisano 12 April 2013 - 16:07

Permisje może trzeba by było ustawić?

 

Proszę, tutaj masz wszystko:

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



#3 Wampirowaty

Wampirowaty

    Nowy

  • Użytkownik
  • 78 postów
  • TheVampireBoyPL

Napisano 12 April 2013 - 16:40

i co mam z tym zrobic ? nie mam to wkleic ??? nie pomogles mi podawaniem jakiegos linku ! bo ciagle nwm gdzie mam to wkleic i co z tym zrobic



#4 dragonitex

dragonitex

    Legenda

  • Użytkownik+
  • 2980 postów

Napisano 12 April 2013 - 17:04

Jeśli nie wiesz co z tym zrobić, to albo się nie zabieraj za to, albo się poucz, i się nie bulwersuj. Te permisje to tylko pomoc, są pokazane i podpisane - każda odpowiada innej komendzie i rzeczy, ty musisz dodać do swoich rang niektore, proste.



#5 Wampirowaty

Wampirowaty

    Nowy

  • Użytkownik
  • 78 postów
  • TheVampireBoyPL

Napisano 12 April 2013 - 17:50

Czekam na odpowiedz, od kogos kto to ogarnia i mi pomoze....



#6 gacus007

gacus007

    Ekspert

  • Weteran
  • 1290 postów
  • gacus007

Napisano 12 April 2013 - 19:25   Najlepsza odpowiedź

Musisz dodać w upewnieniach rangi gracz takie oto uprawnienia: simpleregionmarket.buy   ,   simpleregionmarket.sell   , simpleregionmarket.rent ,   simpleregionmarket.let  .Pamiętaj o odpowiedniej ilości spacji



#7 Wampirowaty

Wampirowaty

    Nowy

  • Użytkownik
  • 78 postów
  • TheVampireBoyPL

Napisano 13 April 2013 - 07:10

help wczoraj tak kopalem, tak kopalem o 18 ze teraz mam taki wyciag z konsoli co mam zmienic ? jak daje do prasowania kodu to wszystko jest dobrze... 08:00:18 [SEVERE] Error occurred while enabling SimpleRegionMarket v3.3.5 (Is it up to date?)

java.lang.NullPointerException
at org.bukkit.craftbukkit.v1_5_R2.block.CraftSign.(CraftSign.java:17)
at org.bukkit.craftbukkit.v1_5_R2.block.CraftBlock.getState(CraftBlock.java:243)
at me.ienze.SimpleRegionMarket.TokenManager.updateSigns(TokenManager.java:104)
at me.ienze.SimpleRegionMarket.signs.TemplateLet.untakeRegion(TemplateLet.java:98)
at me.ienze.SimpleRegionMarket.signs.TemplateHotel.schedule(TemplateHotel.java:92)
at me.ienze.SimpleRegionMarket.TokenManager.checkRegions(TokenManager.java:248)
at me.ienze.SimpleRegionMarket.SimpleRegionMarket.onEnable(SimpleRegionMarket.java:110)
at org.bukkit.plugin.java.JavaPlugin.setEnabled(JavaPlugin.java:217)
at org.bukkit.plugin.java.JavaPluginLoader.enablePlugin(JavaPluginLoader.java:457)
at org.bukkit.plugin.SimplePluginManager.enablePlugin(SimplePluginManager.java:381)
at org.bukkit.craftbukkit.v1_5_R2.CraftServer.loadPlugin(CraftServer.java:282)
at org.bukkit.craftbukkit.v1_5_R2.CraftServer.enablePlugins(CraftServer.java:264)
at net.minecraft.server.v1_5_R2.MinecraftServer.j(MinecraftServer.java:303)
at net.minecraft.server.v1_5_R2.MinecraftServer.e(MinecraftServer.java:282)
at net.minecraft.server.v1_5_R2.MinecraftServer.a(MinecraftServer.java:242)
at net.minecraft.server.v1_5_R2.DedicatedServer.init(DedicatedServer.java:150)
at net.minecraft.server.v1_5_R2.ThreadServerApplication.run(SourceFile:573)



#8 DellixPL

DellixPL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 151 postów
  • DellixPL

Napisano 17 April 2013 - 11:45

Jak nie wiesz nawet jak dodać permisje, proponuje nie brać się za to, tylko na początku poczytać trochę poradników o pluginach i permissions

Po 2 ogarnij ortografie bo z tych twoich wypocin trzeba się domyślać o co ci chodzi, nie mówiąc już o komforcie czytania tego..
Z logu wynika że coś skopałeś z wersją SRM, wgraj nowego jara.
Masz w ogóle jakiś plugin na permissions ?


Użytkownik Anonimowy369 edytował ten post 20 April 2013 - 11:26
Double Post

Moja odpowiedź była pomocna ? Daj like'a :D





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: simpleregionmarket