Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z whitelist


Najlepsza odpowiedź KaVVaski , 14 October 2019 - 08:02

Z tego co wyczytałem to ten plugin po prostu wykrywa graczy z premium i ich automatycznie loguje. Zadziała to z whitelistą czy jak?

//edit:
Już ogarnąłem.
Wystarczyło wgrać plugin easywhitelist, które tworzy whiteliste na nick, a nie na UID konta premium.
Do zamknięcia, dzięki @Paffcio za objaśnienie.

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 KaVVaski

KaVVaski

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • KaVVaski#1794
  • KaVVaski

Napisano 13 October 2019 - 21:19

Siemanko.
Mam pewien problem. Otóż wcześniej myślałem, że to po prostu błąd serwera, ale teraz wiem, że tak nie jest.
Postawiłem w miarę czysty serwer na debianie na google cloud, jedyne pluginy to authme oraz logblock.
Otóż gdy whitelist'a jest włączona, a wszystkie osoby jakie bym chciał, żeby weszły dodane to większości osób nie działa serwer.
Podczas logowania się wyskakuje błąd, że nie ma ich na whiteliście, a pod komendą /whitelist list ich nick widnieje.
Próbowałem wpisywać /whitelist reload po dodaniu, /reload serwera i nic nie działa.

Była też taka sytuacja, że kumpel powiedzmy pod nickiem progracz nie mógł wejść, a gdy dodałem do whitelisty progracz_ to już pod tym nickiem mógł wejść.
Nie wiem co się dzieje, jest to co najmniej dziwne, na poprzednim serwerze na craftserve na wersji 1.7.10 również tak było.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Paffcio

Paffcio

    null

  • Użytkownik+
  • 459 postów

Napisano 13 October 2019 - 22:19

Problemem jest że serwer jest dla osób którzy nie mają premium. Biała lista działa nie po nicku jak kiedyś ale po UUID. Po prostu wpisujesz na listę kogoś innego niż chcesz wpisać. Obczaj plugin 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

.

> Pisałem kiedyś o tym obszerny artykuł jako redaktor, niestety nie mogę podać linka bo zostanę ostrzeżony przez admina o konkurencyjną stronę.


Użytkownik Paffcio edytował ten post 13 October 2019 - 22:25

  • KaVVaski lubi to

.Paffcio94-Siema.png

.


#3 KaVVaski

KaVVaski

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • KaVVaski#1794
  • KaVVaski

Napisano 14 October 2019 - 08:02   Najlepsza odpowiedź

Z tego co wyczytałem to ten plugin po prostu wykrywa graczy z premium i ich automatycznie loguje. Zadziała to z whitelistą czy jak?

//edit:
Już ogarnąłem.
Wystarczyło wgrać plugin easywhitelist, które tworzy whiteliste na nick, a nie na UID konta premium.
Do zamknięcia, dzięki @Paffcio za objaśnienie.


Użytkownik KaVVaski edytował ten post 14 October 2019 - 10:12

  • Paffcio lubi to