Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoc w połączeniu

minecraft połączenie sieć hrlp serwer dedyk

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Europegaz11

Europegaz11

    Nowy

  • Użytkownik
  • 33 postów
  • Europegaz11

Napisano 26 March 2019 - 22:25

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy serwer minecraft ,który stworzyłem i działa na moim komputerze można udostępnić aby inni gracze mogli na niego wejść? Proszę o wytłumaczenie krok po kroku o ile się takie coś da zrobić. 

Z góry dziękuje za pomoc ! :D



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Cubixor

Cubixor

    Ciasteczkowy Potwór

  • Użytkownik+
  • 766 postów

Napisano 27 March 2019 - 08:35

Jeśli chcesz tylko pograć z kolegami możecie zrobić to przez hamachi. Wpisz sobie w google "jak zrobić serwer minecraft hamachi". Jeśli nie chcesz żeby trzeba było instalować dodadkowego programu, to też się da, ale jest to dość skomplikowane. Musiałbyś pogrzebać w ustawieniach routera no i gdy na kompie wyłączyłbyś serwer nikt niemógłby na niego wejść. Polecam raczej zainwestować w hosting (VPS nie proponuję bo jest raczej dla bardziej zaawansowanych). Jego ceny zaczynają się od kilku złotych. Wpisz sobie w google "hosting serwerów minecraft" i trochę o tym poczytaj.
1fyIFXE.png

#3 Europegaz11

Europegaz11

    Nowy

  • Użytkownik
  • 33 postów
  • Europegaz11

Napisano 27 March 2019 - 13:02

Dokladnie o to mi chodzi zeby kazdy mogl wejsc a jak wyl to wtedy serwer jest off. Moglbys wytlumaczyc jak to zrobic? Mam ruter tplinka

#4 Cubixor

Cubixor

    Ciasteczkowy Potwór

  • Użytkownik+
  • 766 postów

Napisano 27 March 2019 - 19:00   Najlepsza odpowiedź

Dokladnie o to mi chodzi zeby kazdy mogl wejsc a jak wyl to wtedy serwer jest off. Moglbys wytlumaczyc jak to zrobic? Mam ruter tplinka



No cóż, samemu nigdy się w to nie bawiłem bo po prostu hosting czy vps to lepsze i co najważniejsze BEZPIECZNIEJSZE rozwiązania. Ale jak chcesz. Tu masz poradnik:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Może nie działać bo robienie takich rzeczy miało sens gdy hostingi były bardzo drogie i mniej popularne (serwer za który teraz trzeba zapłacić 10zł/msc kosztował 50zł/msc), teraz już nikt się w coś takiego nie bawi. Jeśli chcesz po prostu pograć ze znajomymi możesz użyć też darmowego hostingu typu server.pro czy aternos.org. Ale jak wolisz.
1fyIFXE.png

#5 Europegaz11

Europegaz11

    Nowy

  • Użytkownik
  • 33 postów
  • Europegaz11

Napisano 27 March 2019 - 19:55

Rozumiem lecz stworzylem drugi komputer ktory bedzie dzialal jak serwer dedykowany poniewaz mam znajomych w serwisach i czesci dostaje za grosze. Bardzo dziekuje za pomoc. Jesli nie dam rady bede sie odzywal w tym temacie. Pozdrawiam





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: minecraft, połączenie, sieć, hrlp, serwer, dedyk