Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skrzynka


Najlepsza odpowiedź SerwerowyMineCrafter , 07 May 2017 - 14:56

Znalazłem odpowiedź na twoje pytanie :D

Masz tu linka do filmu jak koleś wyjaśnia komendy pluginu:

 


 

A tu masz linka do jego pobrania:

http://www.mediafire...x3ua9u/csgo.jar

 

Myślę, że pomogłem :D

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 XKonradX

XKonradX

    .

  • Użytkownik+
  • 230 postów

Napisano 07 May 2017 - 12:43

Szukam skryptu na skrzynki podobne jak w counter strik global offensive:

Komendą /skrzynka1 <nick> <ilosc> daje skrzynkę danemu graczowi z nazwą "Skrzynka dropu1" i z lore "Skrzynka dropu 1, poszukaj klucze numer 1, aby ją otworzyć!"

Komendą /skrzynka2 <nick> <ilosc> daje skrzynkę danemu graczowi z nazwa "Skrzynka dropu1" i z lore "Skrzynka dropu 2, poszukaj klucza numer 2, aby ją otworzyć!" 

Komendą /klucz1 <nick> <ilosc> daje klucz danemu graczowi z nazwą "Klucz dropu1" i z lore "Klucz dropu 1", aby go użyć zdobądź skrzynkę dropu 1"

Komendą /klucz2 <nick> <ilosc> daje klucz danemu graczowi z nazwą "Klucz dropu1" i z lore "Klucz dropu 2", aby go użyć zdobądź skrzynkę dropu 2"

Gdy się np. klucz połączy z skrzynką (kluczem trzeba nacisnąć na skrzynkę) to otwiera się gui takie jak skrzynka 1 pasek na 9 itemów: <czarna szyba> <czarna szyba> <czarna szyba> <czarna szyba> <czerwona  szyba> <czarna szyba> <czarna szyba> <czarna szyba> <czarna szyba> 2 pasek na 9 itemów to będą się itemy ciągnąc aż coś wylosuje, a w 3 pasku to samo co w pierwszym. Do dropu dajcie byle co (z ustawieniem procent), żeby było do zmienienia (wpisywanie id itemów a nie nazwe).

Skrzynka to ma być skrzynka a klucz to ma być zaczep na linke.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 SerwerowyMineCrafter

SerwerowyMineCrafter

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • kamizunik29

Napisano 07 May 2017 - 14:56   Najlepsza odpowiedź

Znalazłem odpowiedź na twoje pytanie :D

Masz tu linka do filmu jak koleś wyjaśnia komendy pluginu:

 


 

A tu masz linka do jego pobrania:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Myślę, że pomogłem :D