Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy zagrałbyś/zagrałabyś na takim serwerze?


Najlepsza odpowiedź maulrad , 25 January 2017 - 21:00

dziękuję za opinię

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy zagrałbyś/zagrałabyś na takim serwerze? (10 użytkowników oddało głos)

Czy zagrałbyś na takim serwerze?

  1. tak (1 głosów [10.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.00%

  2. nie (9 głosów [90.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 90.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 maulrad

maulrad

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 25 January 2017 - 14:45

Cześć. Mam pytanie, czy zagrałabyś/zagrałbyś na serwerze hardcore (wersja 1.10). Będą bany na tydzień (jeśli zginiesz). Serwer będzie mieć 100 slotów. 

 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 NightFireDragon

NightFireDragon

    Wiecznie Smutny

  • Użytkownik+
  • 930 postów
  • NightFireDragon

Napisano 25 January 2017 - 18:29

Nie, server by padł bo twórca nie umiałby rozpromować serva (zgaduję). Ja bym i tak nie zagrał, wystarczy wpaść na jakieś dziecko hacker albo być debilem jak ja i dednąć i już nie grasz przez tydzień..

9eeff5b4f0c6f38c.png


#3 maulrad

maulrad

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 25 January 2017 - 21:00   Najlepsza odpowiedź

dziękuję za opinię



#4 MentolMen

MentolMen

    cos

  • Użytkownik
  • 157 postów
  • MentolMen

Napisano 26 January 2017 - 00:32

Nie, nie zagrałbym ponieważ serwer byłby najprawdopodobniej gó*****y i nie dało by się na nim grać:( No i może dlatego że nienawidzę systemu pvp w nowszych wersjach 1.7X hardcore miało by więcej graczy + dobry anticheat + brak P2W + pluginy ale nie na mega drop tylko takie co usprawniły by rozgrywkę jednocześnie nie sprowadzając jej na poziom easy"hardcore" + bany na 3 dni + dobra reklama u youtuberów (trochę by kosztowało) + dobra administracja = Genialny serwer :)