Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Otherdrops]Konfiguracja


Najlepsza odpowiedź kubass6512 , 27 January 2014 - 16:50

Zrób cuba i nikt nie powinien brac ci itemków jezeli masz *obry config.

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Travian188

Travian188

    Uczony

  • Użytkownik
  • 697 postów
  • Travian188

Napisano 23 January 2014 - 16:16

1. Pytanie? Czy ktoś mógłby mi skonfigurować OtherDrops jeśli tak pisać na PW. Oczywiście dam coś za skonfigurowanie.

2. Jak zrobić aby po kupieniu Vipa, dostawał 5000 Money i 30lvl?

3. Dlaczego na moim serwerze jak położe ramke na itemy, to gracz może wyjąc sobie z niej item.


Witam!

Szukam osób, które znają się na pisaniu pluginów bukkit. Nie chodzi mi o pisanie 1 małego pluginu, tylko o ok. 30 obszernych i wymagających dużo pracy pluginów. W zamian za napisanie pluginu płacę pieniędzmi w zł (Cena do ustalenia) lub diaxami na forum. Jeśli jest ktoś chętny do pracy, prosił bym o skontaktowaniu się ze mną drogą mailową lub przez forum. Pozdrawiam.


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Truffel_HTF

Truffel_HTF

    Truffel_HTFᴴᴰ

  • Użytkownik
  • 42 postów
  • piotrekm5555

Napisano 23 January 2014 - 16:25

Masz serwer na craftserve?



#3 Travian188

Travian188

    Uczony

  • Użytkownik
  • 697 postów
  • Travian188

Napisano 23 January 2014 - 16:30

Narazie tak ale później mam zamiar zmienić maszyne.


Witam!

Szukam osób, które znają się na pisaniu pluginów bukkit. Nie chodzi mi o pisanie 1 małego pluginu, tylko o ok. 30 obszernych i wymagających dużo pracy pluginów. W zamian za napisanie pluginu płacę pieniędzmi w zł (Cena do ustalenia) lub diaxami na forum. Jeśli jest ktoś chętny do pracy, prosił bym o skontaktowaniu się ze mną drogą mailową lub przez forum. Pozdrawiam.


#4 Rhanjie

Rhanjie

    Wyjadacz

  • Weteran
  • 834 postów

Napisano 23 January 2014 - 16:33

2. Skoro masz na craftserve, to w itemshopie możesz takie coś ustawić. Odsyłam do poradnika: <click>

3. Masz WorldGuard? W jego configu będzie linjka odpowiedzialna za ochronę przedmiotów w ramkach.



#5 Truffel_HTF

Truffel_HTF

    Truffel_HTFᴴᴰ

  • Użytkownik
  • 42 postów
  • piotrekm5555

Napisano 23 January 2014 - 16:35

1.Możesz poszukać gotowca do otherdrops lub poradnik trekkttv

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



#6 Travian188

Travian188

    Uczony

  • Użytkownik
  • 697 postów
  • Travian188

Napisano 23 January 2014 - 16:55

WorldGuard nadal nie działa.

block-item-frame-destroy: false

Zmieniłem na:

block-item-frame-destroy: true


Witam!

Szukam osób, które znają się na pisaniu pluginów bukkit. Nie chodzi mi o pisanie 1 małego pluginu, tylko o ok. 30 obszernych i wymagających dużo pracy pluginów. W zamian za napisanie pluginu płacę pieniędzmi w zł (Cena do ustalenia) lub diaxami na forum. Jeśli jest ktoś chętny do pracy, prosił bym o skontaktowaniu się ze mną drogą mailową lub przez forum. Pozdrawiam.


#7 Travian188

Travian188

    Uczony

  • Użytkownik
  • 697 postów
  • Travian188

Napisano 23 January 2014 - 18:18

@ref


Witam!

Szukam osób, które znają się na pisaniu pluginów bukkit. Nie chodzi mi o pisanie 1 małego pluginu, tylko o ok. 30 obszernych i wymagających dużo pracy pluginów. W zamian za napisanie pluginu płacę pieniędzmi w zł (Cena do ustalenia) lub diaxami na forum. Jeśli jest ktoś chętny do pracy, prosił bym o skontaktowaniu się ze mną drogą mailową lub przez forum. Pozdrawiam.


#8 SzymnYo

SzymnYo

    ~~Zawodowy Miszczu~~

  • Użytkownik+
  • 509 postów
  • SzymnYo

Napisano 23 January 2014 - 18:26

Zainstaluj plugin FrameProtect. On blokuje ramki i obrazy.

P.S. @ref robi sie po 72h czyli 3 dniach.
Pomogłem ?
Daj Lajka :D
Nie pomogłem ?
Też daj ;)

#9 Travian188

Travian188

    Uczony

  • Użytkownik
  • 697 postów
  • Travian188

Napisano 23 January 2014 - 18:28

Tak ale wtedy na każdej mapie będzie blokowało. I gdy wchodze np . Na inne serwery to tylko komunikat z WorldGuard wyskakuje ze nie moge tego zniszczyć


Witam!

Szukam osób, które znają się na pisaniu pluginów bukkit. Nie chodzi mi o pisanie 1 małego pluginu, tylko o ok. 30 obszernych i wymagających dużo pracy pluginów. W zamian za napisanie pluginu płacę pieniędzmi w zł (Cena do ustalenia) lub diaxami na forum. Jeśli jest ktoś chętny do pracy, prosił bym o skontaktowaniu się ze mną drogą mailową lub przez forum. Pozdrawiam.


#10 SzymnYo

SzymnYo

    ~~Zawodowy Miszczu~~

  • Użytkownik+
  • 509 postów
  • SzymnYo

Napisano 23 January 2014 - 18:29

Mozesz je odblokowac komenda na innych swiatach -.-
Pomogłem ?
Daj Lajka :D
Nie pomogłem ?
Też daj ;)

#11 Travian188

Travian188

    Uczony

  • Użytkownik
  • 697 postów
  • Travian188

Napisano 23 January 2014 - 18:32

Jaką i czy nie da się tego zablokować w WorldGuard 


Witam!

Szukam osób, które znają się na pisaniu pluginów bukkit. Nie chodzi mi o pisanie 1 małego pluginu, tylko o ok. 30 obszernych i wymagających dużo pracy pluginów. W zamian za napisanie pluginu płacę pieniędzmi w zł (Cena do ustalenia) lub diaxami na forum. Jeśli jest ktoś chętny do pracy, prosił bym o skontaktowaniu się ze mną drogą mailową lub przez forum. Pozdrawiam.


#12 SzymnYo

SzymnYo

    ~~Zawodowy Miszczu~~

  • Użytkownik+
  • 509 postów
  • SzymnYo

Napisano 23 January 2014 - 18:37

Z WorldGuard też miałem problem wiec zainstalowałem FrameProtect. A komenda to chyba /unlock i klikasz na ramke/obraz (jezeli dobrze pamietam.
Pomogłem ?
Daj Lajka :D
Nie pomogłem ?
Też daj ;)

#13 kubass6512

kubass6512

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 114 postów

Napisano 27 January 2014 - 16:50   Najlepsza odpowiedź

Zrób cuba i nikt nie powinien brac ci itemków jezeli masz *obry config.



#14 mich100

mich100

    Znawca

  • Użytkownik
  • 255 postów
  • ShinjuHoshi

Napisano 31 January 2014 - 18:54

1. Podaj skypa zaprosze Cie i powiesz jak ci skonfigurować


Precyzja odpowiedzi zależy przede wszystkim od precyzji zadanego pytania.