Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Problem] Skrzynia kresu - pomoc...


Najlepsza odpowiedź Kacprus , 14 November 2013 - 18:33

Jedynie chyba modyfikacja, ponieważ trzeba przy takiej sytuacji ingerować w kod gry.

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 MilionyDecybeli

MilionyDecybeli

    Nowy

  • Użytkownik
  • 67 postów

Napisano 13 November 2013 - 11:55

mam problem poniewaz kazdy  gracz jak wsadzi cos do tej skrzyni todrugi  tego nie widzi i to jest ok

ale moje pytanie jest czy moge postawić skrzynie kresu i zrobic jedna na spawnie taka gdzie kazdy moze zagladac?? a pozostale zeby nikt nie widzial tego co kto wklada?
 

np; skrzynia 1 moze widziec tylko osoba X

skrzynia 2 moze widziec osoba x,y,z...

skrzynia 3 moze widziec tylko osoba y



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 xNorbi

xNorbi

    Króliczy pan

  • Użytkownik+
  • 166 postów
  • xNorbi

Napisano 13 November 2013 - 17:02

Wytłumacz jaśniej



#3 MilionyDecybeli

MilionyDecybeli

    Nowy

  • Użytkownik
  • 67 postów

Napisano 14 November 2013 - 00:04

jaśniej:

mam 10 skrzyń kresu np na spawnie i w mieście - taki przykład

i np chce żeby na spawnie 1 skrzynia i 4 w mieście były ogólnie dostępne dla każdego że jak ktoś coś wsadzi np ty to ja to bede widzieć

jednak teraz tak mam że jak ja coś wsadzę do tej skrzyni to ty jak ja otworzysz to tego nie widzisz i takich np też bym żeby było 5

rozumiesz?



#4 Kacprus

Kacprus

    hypixel vet

  • Senior Moderator
  • 1644 postów
  • Kacprus#1551
  • Kacprus

Napisano 14 November 2013 - 17:22

Ech, chyba nie rozumiesz działania skrzyni kresu. Tam gdzie chcesz dla wszystkich to daj zwykłą skrzynkę.

Skrzynia kresu to taka prywatna skrzynia, gdzie każdy widzi "swoje" okno. Itemy tam wsadzone są zapamiętywane, aby potem ją ponownie otworzyć. Tą skrzynie może otworzyć każdy jednak, każdy widzi swoje okno, swoją skrzynię. To taki jakby sejf. Nikt ci tych itemów nie może zabrać oprócz siebie. Każdy może zabierać tylko swoje itemy. Nie ma możliwości, aby pokazało się okno innego gracza. Ma właściwość teleportu przedmiotów. Działa to na takiej zasadzie, że jak gracz do jednej skrzyni włoży jakiś przedmiot to ten przedmiot pojawi się we wszystkich innych tego rodzaju skrzyniach. Umożliwia to graczowi łatwe teleportowanie zasobu w odległe miejsca. Skrzyń Kresu nie można łączyć, lecz można postawić jedną obok drugiej w przeciwieństwie do zwykłej skrzyni.



#5 MilionyDecybeli

MilionyDecybeli

    Nowy

  • Użytkownik
  • 67 postów

Napisano 14 November 2013 - 17:54

a nie ma żadnego pluginu który umożliwi skrzynie kresu zeby działała jak skrzynia ?



#6 Kacprus

Kacprus

    hypixel vet

  • Senior Moderator
  • 1644 postów
  • Kacprus#1551
  • Kacprus

Napisano 14 November 2013 - 18:33   Najlepsza odpowiedź

Jedynie chyba modyfikacja, ponieważ trzeba przy takiej sytuacji ingerować w kod gry.



#7 MilionyDecybeli

MilionyDecybeli

    Nowy

  • Użytkownik
  • 67 postów

Napisano 14 November 2013 - 18:35

dasz radę podjąć się wyzwania ?



#8 ALoN3

ALoN3

    Eye of Cthulhu

  • Użytkownik
  • 169 postów
  • MrXeL

Napisano 14 November 2013 - 18:39

sam spróbuj, bądź samodzielny


FUS-RO-DAH!


#9 MilionyDecybeli

MilionyDecybeli

    Nowy

  • Użytkownik
  • 67 postów

Napisano 14 November 2013 - 18:40

a może powiesz mi w jakim pluginie tu kombinować ??



#10 Kacprus

Kacprus

    hypixel vet

  • Senior Moderator
  • 1644 postów
  • Kacprus#1551
  • Kacprus

Napisano 15 November 2013 - 12:56

Jeśli ci tak bardzo zależy, poszukaj w internecie kogoś kot bi ci takie coś mógł napisać. Albo po prostu zrób texture, że normalna skrzynia wygląda jak enerchest.



#11 Gość_Michaukso_*

Gość_Michaukso_*
  • Gość

Napisano 15 November 2013 - 14:22

zgadzam sie z @up jeśli chodzi o texturę, ale musisz pokombinować żeby każdy pobieral ja jak akceptuje w takim oknie jak wejdzie na serwer, kazdy musial by akceptowac w czym jest problem.



#12 Sebastian97

Sebastian97

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 165 postów
  • Subtelny

Napisano 24 November 2013 - 23:22

Taki plugin jak mówisz byłby na prawdę ciekawy, mający wiele zastosowań.

 

I nie wiem jak zrobić w chwili obecnej tak jak mówisz.


6044514002351811056350.png


#13 Rapsodia

Rapsodia

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 753 postów
  • Bruzdi

Napisano 25 November 2013 - 13:52

A powiesz mi, po co chcesz kombinować z modyfikacją skrzyni kresu zamiast postawić po prostu normalną skrzynkę? Bo to trochę dla mnie nie jasne. 



#14 jomenheh

jomenheh

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów
  • JOMEN123PL

Napisano 14 December 2013 - 22:53

Skrzynia kresu i jej zastosowanie. Jest to skrzynia która jest dostępna dla każdego lecz jak taką posiadasz i schowasz do nie przedmioty to nikt inny ich nie wyjmie. Jedynie za pomocą pluginów można częściowo zmieniać jej zastosowanie.