Skocz do zawartości


Zdjęcie

Scoreboard z kolorowym wynikiem bez nicku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 21 February 2017 - 15:25

Witam!
Tworzę pewną mapę i chcę osiągnąć taki efekt na scoreboardzie (po prawej stronie):

 

Złoto:

100

 

gdzie domyślny efekt, który umiem osiągnąć ja, jest:

 

Złoto

fullfun: 100

 

 

Prosiłbym o komendę lub kilka komend dla tego konkretnego przykładu.


Użytkownik fullfun edytował ten post 21 February 2017 - 15:26


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 GreyyKatana

GreyyKatana

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 315 postów

Napisano 21 February 2017 - 16:20

Chodzi ci o to? że chcesz mieć kolorowe? &6Złoto:

 

?


Użytkownik GreyyKatana edytował ten post 21 February 2017 - 16:21

tumblr_oir1tzpNQP1rpn9eno1_500.gif


#3 Maniek666

Maniek666

    Znawca

  • Użytkownik
  • 290 postów

Napisano 21 February 2017 - 16:26

Tak bezpośrednio tego nie zrobisz będzie np.

 

Ilość Kasy\(lub jakiś inny tekst)

Złoto: 100 (i żeby to jakoś wyglądało jakieś miedziaki możesz jescze dodać niżej xD)

 

Dodajesz tablicę byle jaką, ale żeby tekst wyświetlany miała za nazwę górną jaką chcesz np. /scoreboard objectives add Pupa dummy Ilosc Kasy

Dodajesz "fejkowemu" graczowi o nazwie "Złoto" punkty do stworzonej tablicy powyżej /scoreboard players add Zloto Pupa 0

Tworzysz byle jaką dróżyne, zmieniasz jej kolor na złoty i do dajesz do niej naszego fakowego gracza. /scoreboard teams add Zl  /scoreboard teams option Zl color gold     i   /scoreboard teams join Zl Zloto

No i ostatecznie co musisz zrobić to jedyny zegar który przypisuje twoją wartość złota fejkowemu graczowi

(I pozwól że ci to napiszę w gorszy sposób ale jest prostrzy) /scoreboard players operation Zloto Pupa = @p money   - "money" to tablica na jaką Ty zapisujesz tą kase 

 

(I jak coś to nie jest jeden i jedyny możliwy sposób do uzyskania tego i na pewno można zrobić to lepiej po prostu przedstawiłem swój pomysł)

 

Proszę bardzo. Mam nadzieje że jakoś zrozumiale ci to przedstawiłem i że pomogłem. Ale i tak w razie w. Pytaj ^_^


Użytkownik Maniek666 edytował ten post 22 February 2017 - 02:15

  • fullfun lubi to

"Only one command block" - drzewko umiejętności: http://craftsite.pl/...o-umiejętności/