Skocz do zawartości


Zdjęcie

Minecraft nie działa


Najlepsza odpowiedź Hanqa , 11 February 2017 - 13:38

Problem rozwiązany okazało się, że sterowniki miały problem z niektórymi grami działającymi na javie (jak minercaft na przykład) i nvidia wydała łatkę do sterowników naprawiając ten problem. Tu jest link do łatki: http://nvidia.custhe...tail/a_id/4378/

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Hanqa

Hanqa

    Nowy

  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 11 February 2017 - 12:58

Zaczęło się niewinnie, od problemów z działanie shaderów. Przy usilnych próbach naprawienia błędu wyszło na wierzch, że mam nieaktualne sterowniki do karty graficznej więc je zaktualizowałam. I tu się zaczęło. Po zainstalowaniu sterowników Minecraft nie chciał się uruchomić. Kiedy włączałam launcher nic specjalnego się nie dzieje, ale przy próbie włączenia gry przez chwilę nic się nie działo, a potem wyskakiwało takie powiadomienie:

 

Completely ignored arguments: [--nativeLauncherVersion, 1206]
[13:30:42] [Client thread/INFO]: Setting user: [nick]
[13:30:46] [Client thread/INFO]: LWJGL Version: 2.9.4

 

Próbowałam wszystkiego: zaktualizowałam javę, restartowałam komputer, reinstalowałam grę, ale nadal wyskakiwał ten komunikat. Jakiś czas później pojawił się nowy launcher, ale gra nadal nie chce odpalić tylko teraz jest "bardziej kulturalna" i po próbie uruchomienia wyskakuje taki komunikat:

 

Wystąpił nieoczekiwany błąd i gra została zamknięta. Przepraszamy za niedogodności.

 

Czy ktoś może wie, z czego wynika ten błąd?

 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Hanqa

Hanqa

    Nowy

  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 11 February 2017 - 13:38   Najlepsza odpowiedź

Problem rozwiązany okazało się, że sterowniki miały problem z niektórymi grami działającymi na javie (jak minercaft na przykład) i nvidia wydała łatkę do sterowników naprawiając ten problem. Tu jest link do łatki:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


  • Teraxes lubi to