Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odnawianie statystyk w książce?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 slawek3231

slawek3231

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 postów
  • McBui

Napisano 04 February 2017 - 12:08

Witam, czy ktoś wie jak zrobić, aby scoreboard w książce się uaktualniał? Chodzi mi o to że gracz ma książkę w, której pisze scoreboard o nazwie: "Zgony" i, czy ktoś wie jak zrobić aby ten scoreboard się odnawial wraz z zwiększeniem się scoreboarda?

I mam też drugie pytanie? Czy da się zrobić Armor Stand o nazwie scoreborda "elo" tak żeby w nazwie pisała liczba scoreborda "elo"???

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 04 February 2017 - 12:12

Przy tym pierwszym raczej trzeba było by clearować i dawać nową książkę, bo inaczej chyba nie da sie tego aktualizować, a to drugie jakoś by sie dało /entitydata. Jak dokładnie to zrobić ci jednak nie powiem, te zastosowania scoreboardów to narazie ponad mój poziom. Polecam użytkownika Maniek666


#3 Maniek666

Maniek666

    Znawca

  • Użytkownik
  • 290 postów

Napisano 05 February 2017 - 19:12

Na pierwsz pytanie mogę ci zaradzić coś w stylu:

/replaceitem entity @p slot.hotbar.8 minecraft:written_book 1 0 {title:"",author:"Maniek665",pages:[0:"[\"\",{text:\"Zgony: \"},{\"score\":{\"name\":\"@p\",\"objective\":\"zgon\"}}]"]}

Tablica "zgon" w książce cały czas się uaktualnia

 

A na drugie pomogłem ci w prywatnej wiadomości ^_^


  • slawek3231 lubi to

"Only one command block" - drzewko umiejętności: http://craftsite.pl/...o-umiejętności/