Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.12.2][NP] Fanimc.pl Polski serwer survival. ip:mc.fanimc.pl

NoPremium

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 arturek1666

arturek1666

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • arturek1666

Napisano 09 August 2017 - 10:17

Veriael

 

Dzięki za opinie pisze do ciebie by parę spraw wyprostować.
1. Jeśli chodzi o spawn. To Spawn został zrobiony na serwerze :). Przez budowniczych, oczywiście najpierw Spawn był robiony w częściach od podstaw a następnie wszystko było łączone to tak było kopiuj i wklej, ale tylko by złączyć wszystko razem a tak budowle i wszystko, co na Spawnie było budowane od podstaw :). Dlatego tez na serwerze jest blokada by nikt nie próbował ściągać tego spawnu. Bo chcę by został unikatowy.
2. Jeśli o regulamin jest on na forum. A na serwer niedługo go damy tylko moja administracja ciągle się opierdziela troszkę, ale ich zmobilizuje albo degrady poleci.
 
Postaram się poprawić tez forum, także dzięki za opinie :).
 
Wielkie dzieki :) 

  • Veriael lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 arturek1666

arturek1666

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • arturek1666

Napisano 09 August 2017 - 10:34

Veriael

 

Dzięki za opinie pisze do ciebie by parę spraw wyprostować.
1. Jeśli chodzi o spawn. To Spawn został zrobiony na serwerze :). Przez budowniczych, oczywiście najpierw Spawn był robiony w częściach od podstaw a następnie wszystko było łączone to tak było kopiuj i wklej, ale tylko by złączyć wszystko razem a tak budowle i wszystko, co na Spawnie było budowane od podstaw :). Dlatego tez na serwerze jest blokada by nikt nie próbował ściągać tego spalnu. Bo chcę by został unikatowy.
2. Jeśli o regulamin jest on na forum. A na serwer niedługo go damy tylko moja administracja ciągle się opierdziela troszkę, ale ich zmobilizuje albo degrady poleci.
 
Postaram się poprawić tez forum, także dzięki za opinie :)


#23 Vebros

Vebros

    Gracz Retro

  • Użytkownik+
  • 119 postów
  • Vebros#8474
  • _Vebros_

Napisano 09 August 2017 - 12:54

Veriael

 

Dzięki za opinie pisze do ciebie by parę spraw wyprostować.
1. Jeśli chodzi o spawn. To Spawn został zrobiony na serwerze :). Przez budowniczych, oczywiście najpierw Spawn był robiony w częściach od podstaw a następnie wszystko było łączone to tak było kopiuj i wklej, ale tylko by złączyć wszystko razem a tak budowle i wszystko, co na Spawnie było budowane od podstaw :). Dlatego tez na serwerze jest blokada by nikt nie próbował ściągać tego spalnu. Bo chcę by został unikatowy.
2. Jeśli o regulamin jest on na forum. A na serwer niedługo go damy tylko moja administracja ciągle się opierdziela troszkę, ale ich zmobilizuje albo degrady poleci.
 
Postaram się poprawić tez forum, także dzięki za opinie :)

 

Najlepiej, jakbyś dał kompletnie inny styl forum. Czasami trudno czegoś znaleźć, na dodatek połowa forum jest po Angielsku. 

 

Na dodatek te templaty, "You can put some stuff here"


Użytkownik Vebros edytował ten post 09 August 2017 - 12:59


#24 arturek1666

arturek1666

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • arturek1666

Napisano 10 August 2017 - 10:59

Niedawno zmieniałem styl forum i jeszcze nie zdarzyłem przerobić forum, A jako ze w tym czasie były problemy z serwerem trochę się zapomniałem z dokończeniem forum. Już poprosiłem kolegę. By mi lepiej przerobił forum. Wiec mam nadzieje ze niedługo będzie lepiej :)


  • Vebros lubi to

#25 Szopen

Szopen

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów
  • SzopeN

Napisano 15 August 2017 - 17:01

Serwer cały czas się rozwija i mnie osobiście już na tym etapie się bardzo podoba.

Gorąco polecam.



#26 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 08 December 2017 - 23:36

Grałem na serwerze kilka dni i z całą pewnością mogę stwierdzić że jest to jeden z lepszych Polskich serwerów. Gracz zaczyna grę praktycznie od zera, na czacie wyświetlają się komunikaty m.in o postępach co wzmaga rywalizację, cały czas pojawiają się nowości, administracja ogarnięta, ale często nieobecna, poziom trudności to średni a spawn wrogich mobów jest normalny co nie sprzyja dzieciarni, oryginalny generator a nie udziwniacz świata, jest sklep w którym można nabyć itemy pozwalające tylko na rozpoczęcie rozwijania rolnictwa, alchemi itp. Mogę tak wymieniać godzinami. Niestety od kiedy na arenie pvp wyłączono keepinventory stała się miejscem dla fk którzy tylko czekają na śmierć i drop z innych graczy.
Dodatkowo jestem pod wielkim wrażeniem że właściciel dał możliwość ustawiania flag przez graczy na swoich działkach, czego na innych serwerach nigdy nie widziałem, mimo to większość graczy niewie o tym lub nie potrafi ich zmieniać i lepiej żeby tak zostało. Na serwerze jest pay2win, jednak nie da się na nim zdobyć większości rzeczy.
Ogólnie gra na serwerze spodobała mi się i spędze na nim parę miesięcy, polecam.

Użytkownik Somka edytował ten post 09 December 2017 - 20:27


#27 arturek1666

arturek1666

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • arturek1666

Napisano 09 December 2017 - 15:13

Przepraszam kiedy to pisalem ze nie ma pay2win wtedy nie bylo rangi premium. Seed juz zostal zablokowany


Użytkownik arturek1666 edytował ten post 09 December 2017 - 15:13






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: NoPremium