Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.8 - 1.11.2][NP][S][WF]MCWAR.PL

1.8 NoPremium Frakcje PvP

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 WARFARE.PL

WARFARE.PL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • BumCyk

Napisano 15 January 2017 - 13:36

@KOSZ


Użytkownik WARFARE.PL edytował ten post 16 May 2017 - 00:35


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 15 January 2017 - 15:05

Wszystko idealne. Wersja, prezentacja, tryb, dodatki, no cóż, serwer jest przyzwoity, nie mam zastrzeżeń.

 

Plugin na Królestwa (nowy tryb) więc jaki on jest?

 

Nie mam co się rozpisywać. Epickie, monumentalne, wróżące na przyszłość potężne coś na którym każdy z wizją wielkiej osoby z dodatkami RPG marzy. Królestwa to rzecz doskonała, a takich serwerów jest co raz więcej, oby tak dalej, wszystkie zmierza w dobrym kierunku!


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#3 Kaktuscraft

Kaktuscraft

    Wyjadacz

  • Weteran
  • 861 postów
  • MineCraftKaktus

Napisano 15 January 2017 - 15:11

Serwer wygląda super. Nie mam żadnych uwag. Chyba nie ma drugiego takiego serwera w Polsce.


Lubię kaktusy.

#4 WARFARE.PL

WARFARE.PL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • BumCyk

Napisano 17 January 2017 - 16:09

Dziękuję bardzo za tak miłe opinie :)



#5 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 17 January 2017 - 18:01

@UP

 

Są miłe, bo są zasłużone.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#6 XeniQ

XeniQ

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 80 postów
  • Ksenik

Napisano 18 January 2017 - 16:47

@UP

 

Są miłe, bo są zasłużone.

Rozumiem ci że nie przeszkadza ci to Pay2Win? Wpisz sobie /sklep na serwerze :) Tyle rzeczy do kupienia za prawdziwe pieniądze.A u mnie czepiałeś się tylko jednej rangi do kupna :)

Stack bloków diax za 6 zł :)


Użytkownik XeniQ edytował ten post 18 January 2017 - 16:49


#7 WARFARE.PL

WARFARE.PL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • BumCyk

Napisano 20 January 2017 - 13:40

Rozumiem ci że nie przeszkadza ci to Pay2Win? Wpisz sobie /sklep na serwerze :) Tyle rzeczy do kupienia za prawdziwe pieniądze.A u mnie czepiałeś się tylko jednej rangi do kupna :)

Stack bloków diax za 6 zł :)

No to fajny P2W, jezeli mozesz zdobyc wszystko sam z questow/bossow itd ;)
Nie grales, a oceniasz i rozpowiadasz glupoty, że to P2W, widac ze pusto w glowie :)
Pozdrawiam



#8 XeniQ

XeniQ

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 80 postów
  • Ksenik

Napisano 20 January 2017 - 16:11

Grałem u was długi czas na poprzedniej edycji ;) Przykładowo może wbić nowy gracz.Jeśli ma on pieniądze to może stać się jednym z bogatszych i lepszych graczy pod względem itemów bez jakiejkolwiek umiejętności grania w Minecrafta :)
Piszę to z doświadczeń z poprzedniej edycji ;)

Użytkownik XeniQ edytował ten post 20 January 2017 - 16:13


#9 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 20 January 2017 - 23:07

Rozumiem ci że nie przeszkadza ci to Pay2Win? Wpisz sobie /sklep na serwerze :) Tyle rzeczy do kupienia za prawdziwe pieniądze.A u mnie czepiałeś się tylko jednej rangi do kupna :)

Stack bloków diax za 6 zł :)

 

Niestety źle się składa, bo jestem leniwy i nie chce mi się tego sprawdzać, udowodnij to, a zmienię opinię.

 

@EDIT

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Tak, to jest przesada. Nawet nie wiedziałem, że jest taki poziom skażenia P2W. Prosiłbym autora o napisanie w prezentacji, że są jakiekolwiek mikropłatności, a nie ukrywa prawdę przed tymi, którzy nie mogą się tego spodziewać.


Użytkownik Egzequtor edytował ten post 20 January 2017 - 23:12

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#10 WARFARE.PL

WARFARE.PL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • BumCyk

Napisano 21 January 2017 - 13:08

Nie ma potrzeby, gdyż każdy gracz bez jakiejkolwiek płatności może zdobyć wszystko w nie cały dzień :)
I już duzo graczy na tej edycji właśnie to pokazało :)

 

@EDIT
Ten SS nie z mojego serwera


Użytkownik WARFARE.PL edytował ten post 21 January 2017 - 16:26


#11 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 22 January 2017 - 14:25

@EDIT

Ten SS nie z mojego serwera

 

Jest z Twojego servera. A oto dowód na dowód:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Nawet w GUI sklepu pisze nazwa Twojego servera. Nie ładnie tak kłamać, oj nie ładnie.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#12 WARFARE.PL

WARFARE.PL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • BumCyk

Napisano 23 January 2017 - 15:53

Jest z Twojego servera. A oto dowód na dowód:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Nawet w GUI sklepu pisze nazwa Twojego servera. Nie ładnie tak kłamać, oj nie ładnie.

@Egzequtor
Nie widzisz swojego ss'a w poprzednim poscie? To lepiej sprawdz ;) To jest pewnie ss z Freebuild, lub z Creative, ja mam serwer Królestwa, u mnie nie można zakupić MVIP'a.

@artur9010

Och, Artur,
Nieczytelna tablista, powiększ może okno minecraft, jesteś pierwszą osobą, która się czepia o tabliste, dlaczego nikt inny więcej na serwerze nie wypomina, że tablista jest zła? Jakoś każdy mówi, że jest czytelna i ładna, ale w sumie każdy ma swoje gusta ;)
/warp tutorial (Tam sie respi pierwszy gracz, a że pewnie odrazu wpisałeś spawn, lub biegłeś na sam koniec do teleportu, nie czytając poradnika, jak za przeproszeniem tłumok, to nie moja wina) - Wszystko tam jest opisane, caly tutorial jak grac, co robic itp, więc proszę nie rozprowadzać takich informacji jak: "Na samym spawnie też nie doszukałem się informacji co mam tu robić, jak i z kim"
Ile byles na serwerze? 5 min, żeby zrobić ssy?
Wpisz komende: /questy - > Pandory, z ktorej mozesz zdobyc WSZYSTKIE EQ, ktore są w sklepie, BOSSY -> Z których dropią EQ, które są w sklepie + pandory, magiczna SkrzyniaShatterera na /warp boss4 -> Smocze itemki

Proszę nie rozpowiadać złych informacji, gdyż byliście na serwerze mniej niż 5 min sprawdzić /sklep, a nie co i jak, skąd coś zdobyć, jak grać
Szczerze mówiąc, Panowie chyba nie widzieli P2W, na moim serwerze każdy może ZDOBYĆ WSZYSTKO SAM, więc zachęcam do pogrania chwile, do zrobienia questów, do zdobycia pandor, kluczy do magicznych skrzynek i ubicia bossów :)
Dziękuję za uwagę, pozdrawiam :)


Użytkownik WARFARE.PL edytował ten post 23 January 2017 - 15:59


#13 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 02 February 2017 - 13:46

@Egzequtor
Nie widzisz swojego ss'a w poprzednim poscie? To lepiej sprawdz ;) To jest pewnie ss z Freebuild, lub z Creative, ja mam serwer Królestwa, u mnie nie można zakupić MVIP'a.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Ech... Dobra nie kłam.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#14 WARFARE.PL

WARFARE.PL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • BumCyk

Napisano 03 February 2017 - 13:18

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Ech... Dobra nie kłam.

Haha, naprawdę nie widzisz swojego ss'a ze swojego postu? :D
Więc może Ty nie kłam, co za typ :P

"@EDIT

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

"


Użytkownik WARFARE.PL edytował ten post 03 February 2017 - 13:19


#15 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 03 February 2017 - 13:38

Haha, naprawdę nie widzisz swojego ss'a ze swojego postu? :D
Więc może Ty nie kłam, co za typ :P

"@EDIT

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

"

 

Nie miałem na myśli ten screena tylko te dwa, no ale trudno. A ten screen który oznaczyłeś był już dawno temu, więc nwm czy to był Twój server, chyba tak, ale nie pamiętam już dokładnie.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#16 klosowskipl

klosowskipl

    Znawca

  • Użytkownik
  • 207 postów
  • klosowskipl

Napisano 11 February 2017 - 13:31

ładna ciekawa prezentacja wbije na serwer i zobaczę jak się gra :)



#17 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 14 February 2017 - 17:30

Serwer posiada piękne budowle, ciekawe rozwiązania oraz zaangażowaną administrację. Polecam.


sob7f7.png


#18 WARFARE.PL

WARFARE.PL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • BumCyk

Napisano 16 February 2017 - 16:07

Dziękuję za miłą opinie, pozdrawiam

#19 Serpico

Serpico

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 169 postów
  • Szabelan

Napisano 26 March 2017 - 18:37

NASZ SERWER JEST PIERWSZY W MENU WYBIERANIA SERWERÓW POD ITEMEM SIEKIERY

OGROMNE OSIĄGNIĘCIE



#20 HelloDoggo

HelloDoggo

    Użytkownik TempleOSa

  • Użytkownik+
  • 287 postów
  • Selcior#0028

Napisano 26 March 2017 - 18:48

NASZ SERWER JEST PIERWSZY W MENU WYBIERANIA SERWERÓW POD ITEMEM SIEKIERY
OGROMNE OSIĄGNIĘCIE

NIKOGO TO NIE OBCHODZI.
CHYBA. (Po co ten Caps Lock i te kolorki?)
  • PanCake lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 1.8, NoPremium, Frakcje, PvP