Skocz do zawartości


Zdjęcie

Machinima za granicą - ExplodingTNT, GoldenArmor i inni!

Youtube

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 14 January 2017 - 15:13

Kiedyś bardzo popularne w Polsce Minecraft'owe Machinimy, teraz są już rzadkością. Jednakże za granicą, nadal powstają tego typu materiały, godne polecenia. W tym artykule zaprezentuje wam twórczość The Minebox'a, BucketPlanks'a, GoldenArmor'a oraz ExplodingTNT. Ich filmy są zrozumiałe nawet dla osób, nie znających języka angielskiego.
 
The Minebox
W jego filmach często pojawiają się animowane sceny. Publikuje swoje materiały rzadko, aczkolwiek do ich wykonania wkłada najwięcej pracy. 
Na Youtube tworzy już od 5 lat.
Obecnie posiada 680 250 subskrypcji oraz 148 341 434 wyświetlenia.
Jego najpopularniejszym filmem jest "If Herobrine Played Five Nights At Freddy's - Minecraft", który obejrzano 14 410 184 razy.
 
 
BucketPlanks
Niewiele można powiedzieć o jego kanale. Filmy są po prostu dobre, ciekawe i pomysłowe. Z resztą... sami się przekonajcie.
Na Youtube tworzy od 4 lat.
Obecnie posiada 482 674 subskrypcji oraz 124 071 497 wyświetlenia.
Jego najpopularniejszym filmem jest "Alex VS Steve - Minecraft", który obejrzano 19 865 649 razy. 
 
 
GoldenArmor
Styl montażu przypomina ten, stosowany przez BucketPlanks'a. Jego machinimy często dotyczą Herobrine'a lub jego rodziny. Co tydzień publikuje nowy materiał.
Na Youtube tworzy od 2 lat.
Obecnie posiada 1 291 897 subskrypcji oraz 302 799 707 wyświetlenia.
Jego najpopularniejszym filmem jest "Noob vs. Pro - Minecraft", który obejrzano 11 674 352 razy.
 
 
ExplodingTNT
Filmy publikuje nawet kilka razy w tygodniu (oczywiście kosztem jakości). Filmy TNT są najbardziej napakowane absurdem i słabym humorem.
Na Youtube tworzy od 5 lat.
Obecnie posiada 3 643 341 subskrypcji oraz 936 069 947 wyświetlenia.
Jego najpopularniejszym filmem jest "If Lava and Water Switched Places - Minecraft", który obejrzano 15 027 208 razy.
 

Użytkownik Hevbis edytował ten post 14 January 2017 - 15:15


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 14 January 2017 - 16:25

Warto jednak wspomnieć, że explodingtnt stworzył chyba najbogatszą koncepcję swiata minecraft. Mam na myśli mnogość postaci (a każda z nich ma unikatowy charakter) oraz fakt że możnaby pomyśleć: tak mogłoby być gdybyśmy wszyscy przenieśli się do minecraft i tam żyli.

#3 NightFireDragon

NightFireDragon

    Wiecznie Smutny

  • Użytkownik+
  • 930 postów
  • NightFireDragon

Napisano 14 January 2017 - 16:33

Oglądam Exploding tnt już długo, według mnie teraz corazgorsze odcinki robi.. Nie jestem też pewien czy nie miał czasem w planach zrobić dalszą część historii o tym jak utkneli na takiej wyspie.
  • Hevbis lubi to

9eeff5b4f0c6f38c.png


#4 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 14 January 2017 - 16:47

Oglądam Exploding tnt już długo, według mnie teraz corazgorsze odcinki robi.. Nie jestem też pewien czy nie miał czasem w planach zrobić dalszą część historii o tym jak utkneli na takiej wyspie.


zastanawia mnie to że w podpisach pod filmem znajduje się 3-6 osób, zaś jeszcze pewien czas temu było to conajmniej 15. Ale uważam że póki co jeszcze trzymają niezły poziom

#5 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 14 January 2017 - 16:53

Ale uważam że póki co jeszcze trzymają niezły poziom

Jeszcze niedawno go oglądałem, ale przestałem. Filmy są powtarzalne i po pewnym czasie stają się nudne. 


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#6 PanCake

PanCake

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 1980 postów
  • PanCake#1071

Napisano 14 January 2017 - 17:04

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat przeniesiony z forum
InneKącik redakcyjny
do
InneKącik redakcyjnyWykorzystane


2AyfJ3g.png






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Youtube