Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.7-1.8][Skyblock] HighBlock


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 HighBlockSkyBlock

HighBlockSkyBlock

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • RokiBalboaaa

Napisano 27 December 2016 - 19:29

1575814759291261387566.jpeg


IP: HighBlock.eu

Tryb: SkyBlock

Wersja: 1.7-1.8

Potwory: Tak

PvP: Nether/End

FanPage:

www.facebook.com/highblock
 

2811914759291261387566.jpeg

Na serwerze spotkacie takie rzeczy jak:

*Drop:

Kamien/Bruk

Na drop działa fortunka.

*Plecak

Plecak który możemy zdobyć z eventów lub kupić w sklepie sms.

Komenda /plecak

*Sklep

Aby ułatwić handel wszystkim graczom dodaliśmy sklep w gui. Każdy gracz może dodawać/usuwać oraz kupować przedmioty ze sklepu. Komenda /sklep

*Spawner

Na serwerze można zmienić potwora w spawnerze klikając na niego prawym, lecz pamiętajmy, że to kosztuje.

*Stoniarki

Na serwerze spotkacie stoniarki.

*Komendy

Większość komend na serwerze została spolszczona w tym komendy wysp.

*JackPot

Po wpłaceniu pieniędzy do puli przez minimum 2 graczy rozpoczyna się 10 minutowe odliczanie. Osoba która wpłaci najwięcej monet ma największa szanse na wygraną. Wszystko jest ładnie pokazane ile my wpłaciliśmy monet, ile monet jest w puli, ile pozostało czasu oraz ile mamy procent na wygraną.  Komenda /jackpot

*Zagadkowe Skrzynie

Z tych ciekawych skrzyń możemy zdobyć cenne przedmioty w tym rangę Vip/SuperVip.

 

 

9046314759291261387566.jpeg

7205714825163371387566.png

3816314825163371387566.png

9561114825163371387566.png



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Romek2121

Romek2121

    Znawca

  • Użytkownik
  • 328 postów

Napisano 01 January 2017 - 15:54

Witam !

Zagrał bym tu ale Administrator tego serwera mnie nie cierpi !

Najlepsze Zyczenia w nowym Roku 2017 życzę



#3 HighBlockSkyBlock

HighBlockSkyBlock

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • RokiBalboaaa

Napisano 03 January 2017 - 17:04

Witam !

Zagrał bym tu ale Administrator tego serwera mnie nie cierpi !

Najlepsze Zyczenia w nowym Roku 2017 życzę

Romek ty już serio masz nawalone w głowie równo. Na 1 edycji zostałeś zdyskwalifikowany z konkursu bo złamałeś zasady i już nie polecasz  serwera i gadasz głupoty, że admin Cie nie lubi a choćbym nawet Cię nie lubił to muszę Cię czy tak czy tak traktować jak innych graczy. 



#4 Romek2121

Romek2121

    Znawca

  • Użytkownik
  • 328 postów

Napisano 03 January 2017 - 20:39

Witam pana szanownego właściciela!

Nic nie musisz ja i tak już u ciebie więcej nie zagram bo to się mija z celem

po kilkunastu godzinach gry doganiając rywali w rankingu top 10 stwirdzasz że mam chity

Nie będę tego !!!

Dzięki takim Adminom jak ty są puste serwery !


Użytkownik Romek2121 edytował ten post 03 January 2017 - 20:41


#5 HighBlockSkyBlock

HighBlockSkyBlock

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • RokiBalboaaa

Napisano 05 January 2017 - 16:17

Witam pana szanownego właściciela!

Nic nie musisz ja i tak już u ciebie więcej nie zagram bo to się mija z celem

po kilkunastu godzinach gry doganiając rywali w rankingu top 10 stwirdzasz że mam chity

Nie będę tego !!!

Dzięki takim Adminom jak ty są puste serwery !

Jak już to cheaty chcąc Cię sprawdzić poprosiłem o skype i nie wychodzenie z serwera, a Ty wielce oburzony wyszedłeś z serwera i już nie zawitałeś wiec nie pisz głupot;) Nigdy nie banuje za cheaty tylko pierw ostrzegam.



#6 HighBlockSkyBlock

HighBlockSkyBlock

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • RokiBalboaaa

Napisano 06 January 2017 - 16:49

Darmowy Vip do 15 stycznia!


Użytkownik HighBlockSkyBlock edytował ten post 12 January 2017 - 16:32


#7 HighBlockSkyBlock

HighBlockSkyBlock

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • RokiBalboaaa

Napisano 12 January 2017 - 16:33

Kolejna bzdura !

Okej mój błąd Vip został przedłużony jak na razie do końca stycznia.



#8 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 19 January 2017 - 17:53

Nie będę dłużej rozkręcał tego tematu. Więc co mi się nie podoba:

 

- Wersja (nie znajdziesz kogoś, to by chciał grać na starych wersjach)

- Drop ze stone (tego też nikt nie lubi)

 

To były rzeczy charakterystyczne dla EasyHC, patrzymy dalej:

 

 

 

 

 

*Plecak

Plecak który możemy zdobyć z eventów lub kupić w sklepie sms.

Komenda /plecak

 

Widzimy tutaj P2W. Nie trzeba męczyć się, stresować i poświęcać swój cenny czas! Wystarczy być znanym szejkiem z Arabii Saudyjskiej i wykupić sobie za sms sto k takich plecaków! Może oszczędności pójdą na biedne dzieci w Afryce? Nie wiadomo..

 

Występują tutaj także błędy kolorystyczne (popis, który się nie udał) oraz czcionka robiona przez maszyny pisarskie, których używali naziści, ciężko się to czyta.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#9 Romek2121

Romek2121

    Znawca

  • Użytkownik
  • 328 postów

Napisano 20 January 2017 - 04:55

Potwierdzam straszna kicha i przekręt !!!



#10 HighBlockSkyBlock

HighBlockSkyBlock

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • RokiBalboaaa

Napisano 21 January 2017 - 14:12

Potwierdzam straszna kicha i przekręt !!!

Ty człowieku to daj sobie siana bo jesteś już żałosny usunąłem Cię raz z konkursu i teraz cały czas płaczesz ;)

 

Nie będę dłużej rozkręcał tego tematu. Więc co mi się nie podoba:

 

- Wersja (nie znajdziesz kogoś, to by chciał grać na starych wersjach)

- Drop ze stone (tego też nikt nie lubi)

 

To były rzeczy charakterystyczne dla EasyHC, patrzymy dalej:

 

 

 

Widzimy tutaj P2W. Nie trzeba męczyć się, stresować i poświęcać swój cenny czas! Wystarczy być znanym szejkiem z Arabii Saudyjskiej i wykupić sobie za sms sto k takich plecaków! Może oszczędności pójdą na biedne dzieci w Afryce? Nie wiadomo..

 

Występują tutaj także błędy kolorystyczne (popis, który się nie udał) oraz czcionka robiona przez maszyny pisarskie, których używali naziści, ciężko się to czyta.

Gdybyś nie widział na serwerze często są konkursy itp i range vip/svip/elitevip plecaki itp można kupić w grze pod komendą /sms za punkty PP a te punkty można zbierać ze szmaragdów jak i wkrótce z nowych katakumb. Nie podoba się serwer nie graj nie każdemu musi się podobać jak na razie większe serwerownie mają serwery na 1.7-1.8 jak zaczną zmieniać to i ja zmienię.



#11 Romek2121

Romek2121

    Znawca

  • Użytkownik
  • 328 postów

Napisano 24 January 2017 - 18:05

Dzięki takim cwaniaczkom jak ty coraz mniej graczy odwiedza serwery Minacrafta !!!



#12 Pan Nikt

Pan Nikt

    SAY MY NAME!

  • Użytkownik+
  • 429 postów
  • zatormuzgu

Napisano 24 January 2017 - 21:20

Nwm o co wam chodzi... Mi się to podoba, nie ma żadnych zazależeń. Jeśli chodzi o drop ze stona to nie od razu musi to znaczyc ze ''ooo!!! IziHace!!! Nie gram! Izihace to szajs!!!'' etece. Jeśli chodzi o wersję to sam najszesciej gram na 1.8. Placic nie zamierzam, co najwyzej sprobuje swojego szczescia w eventach. A w klotnie miedzy Romkiem a adminem serwera sie nie mieszam. Dziekuje dobranoc Amen.

@edit
niestety wejde dopiero w piatek bo zepsul mi sie komputer i je w naprawie... :(

Użytkownik RWQFSFASXC edytował ten post 24 January 2017 - 21:21

...


#13 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 01 February 2017 - 13:28

Serwer może nie jakiś wybitny ale zapewnia dobrą rozrywkę na pewien czas. Jakby go rozwinąć były jeszcze lepszy.


sob7f7.png


#14 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 01 February 2017 - 16:17

Gdybyś nie widział na serwerze często są konkursy itp i range vip/svip/elitevip plecaki itp można kupić w grze pod komendą /sms za punkty PP a te punkty można zbierać ze szmaragdów jak i wkrótce z nowych katakumb. Nie podoba się serwer nie graj nie każdemu musi się podobać jak na razie większe serwerownie mają serwery na 1.7-1.8 jak zaczną zmieniać to i ja zmienię.

 

Twój server to nie jest serverownia, a tymbardziej nikt nie siedzi już na 1.7 i 1.8. Jeśli ktoś, to tylko ci, co robią za pieniądze i zarabiają na dzieciach jak ty, przykro mi to stwierdzić, no ale, sam się sprzedałeś.

 

A stwierdzenie, że nie podoba się - nie graj nic nie zmienia, po co piszesz w tym temacie skoro nie chcesz opinii? Poproś o zamknięcie wątku i tyle.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#15 HighBlockSkyBlock

HighBlockSkyBlock

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • RokiBalboaaa

Napisano 02 February 2017 - 15:09

Twój server to nie jest serverownia, a tymbardziej nikt nie siedzi już na 1.7 i 1.8. Jeśli ktoś, to tylko ci, co robią za pieniądze i zarabiają na dzieciach jak ty, przykro mi to stwierdzić, no ale, sam się sprzedałeś.

 

A stwierdzenie, że nie podoba się - nie graj nic nie zmienia, po co piszesz w tym temacie skoro nie chcesz opinii? Poproś o zamknięcie wątku i tyle.

Skoro większe serwerownie mają starą wersję i dużo graczy to uważam, że nie ma sensu jej zmieniać jak na razie serwer nie jest P2W bo są częste konkursy/eventy vouchery gdybyś pograł na serwerze chodź chwilę to byś wiedział, że 2 dni temu skończył się konkurs z topkami za które gracze dostali PP parę dni wcześniej non stop rozdawałem vouchery było ich ponad 20 każdy na 5PP czyli 5zł.



#16 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 02 February 2017 - 21:30

I właśnie się przyznałeś do P2W:

 

 

5PP czyli 5zł.

 

Tak, czyli PP to 1 zł, no tak..


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#17 HighBlockSkyBlock

HighBlockSkyBlock

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • RokiBalboaaa

Napisano 03 February 2017 - 14:38

I właśnie się przyznałeś do P2W:

 

 

 

Tak, czyli PP to 1 zł, no tak..

A co to za różnica czy 1PP to 1zł? Nie rozumiem tego równie dobrze mógłbym dać, żeby 10gr to było 10PP i co? Porównałem 1PP to 1zł bo tak jest i tyle dawałem na voucherach czyli tak jakby rozdawałem po 5zł więc bez problemu za darmo było można kupić plecak itp.



#18 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 03 February 2017 - 22:07

A co to za różnica czy 1PP to 1zł? Nie rozumiem tego równie dobrze mógłbym dać, żeby 10gr to było 10PP i co? Porównałem 1PP to 1zł bo tak jest i tyle dawałem na voucherach czyli tak jakby rozdawałem po 5zł więc bez problemu za darmo było można kupić plecak itp.

 

Racja, tak ustaliłeś, a ceny różnych rzeczy są ustalane przez właścicieli.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#19 HighBlockSkyBlock

HighBlockSkyBlock

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • RokiBalboaaa

Napisano 04 February 2017 - 15:03

Racja, tak ustaliłeś, a ceny różnych rzeczy są ustalane przez właścicieli.

Nie rozumiem i co wyłącznie z tym? Sklep jest dobrze dopracowany serwer musi na czymś zarabiać a gracze którzy nie chcą wydawać na serwer a często grają mają szanse wygrać konkursu lub zgarnąć PP z voucherów ;)



#20 deaphuz

deaphuz

    Autor logo Craft p o r t a l u

  • Użytkownik+
  • 570 postów
  • deaphuz#9803
  • deaphuz

Napisano 04 February 2017 - 19:31

Prezentacja jest nawet dobra, ale czcionkę dość ciężko się czyta, a jasne napisy zlewają się trochę z białym tłem strony - proponuję je trochę przyciemnić.

Sam serwer natomiast jest całkiem spoko, ale oczywiście ma kilka minusów:

- stara wersja

- drop ze stone'a jest moim zdaniem za wysoki, ale można go sobie wyłączyć

- pay2win

Jeżeli ktoś szuka fajnego i łatwego skyblocka, to mogę takiej osobie ten serwer polecić.