Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Skarga] Na forum nic się nie dzieje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cubixor

Cubixor

    Ciasteczkowy Potwór

  • Użytkownik+
  • 766 postów

Napisano 30 October 2016 - 10:16

Cześć
Jestem tutaj juź ponad rok i podczas tego roku na tym forum nic się nie zmieniło oprócz moderatorów i tego że te nagrody zostały wywalone i z powrotem dodane. Kiedyś podobno logo tego forum się zmieniało z okazji świąt np. halloween, były konkursy i forum cały czas się rozwijało a teraz nic.
Poza tym wiele osób twierdzi że forumowa waluta jest bezwartościowa bo tak jest. Kiedyś można było kupić za nie serwer z craftserve i myślę że gdybyście chociarz to z powrotem dodali do tego sklepu przyciągnęło by to wielu użytkowniķów dając im motywację do pomagania innym.
Zdaje mi się że administracja ma w nosie to forum. W takim razie może niech przekaże pałeczkę innym którzy cokolwiek tu zrobią?
Tak mi się zdaje bo dopiero jak Bartor napisał skargę wreszcie forum stało się bardziej normale bo nie ma już raków które piszą "zabij się" A jakby administracja coś tu robiła już dawno by temu zapobiegła.
Mam nadzieję że wreszcie zacznie się tutaj coś dziać. Jeśli ktoś też by tego chciał niech wyrazi swoją opinię pod tym tematem.
Z poważaniem Kuba
1fyIFXE.png

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 MineMadrus

MineMadrus

    Znawca

  • Użytkownik
  • 263 postów
  • MineMadrus

Napisano 30 October 2016 - 10:19

Cześć
Jestem tutaj juź ponad rok i podczas tego roku na tym forum nic się nie zmieniło oprócz moderatorów i tego że te nagrody zostały wywalone i z powrotem dodane. Kiedyś podobno logo tego forum się zmieniało z okazji świąt np. halloween, były konkursy i forum cały czas się rozwijało a teraz nic.
Poza tym wiele osób twierdzi że forumowa waluta jest bezwartościowa bo tak jest. Kiedyś można było kupić za nie serwer z craftserve i myślę że gdybyście chociarz to z powrotem dodali do tego sklepu przyciągnęło by to wielu użytkowniķów dając im motywację do pomagania innym.
Zdaje mi się że administracja ma w nosie to forum. W takim razie może niech przekaże pałeczkę innym którzy cokolwiek tu zrobią?
Tak mi się zdaje bo dopiero jak Bartor napisał skargę wreszcie forum stało się bardziej normale bo nie ma już raków które piszą "zabij się" A jakby administracja coś tu robiła już dawno by temu zapobiegła.
Mam nadzieję że wreszcie zacznie się tutaj coś dziać. Jeśli ktoś też by tego chciał niech wyrazi swoją opinię pod tym tematem.
Z poważaniem Kuba

Ale nadal są ludzię piszący "Ale rak" 



#3 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 30 October 2016 - 10:22

Jestem na tak. Wybierzcie mnie demokratycznie na głównego admina, a zapewnię wszystkim eventy, serwery i zakaz reklamowania serwerów easy hc.

#4 Cubixor

Cubixor

    Ciasteczkowy Potwór

  • Użytkownik+
  • 766 postów

Napisano 30 October 2016 - 10:24

Ale nadal są ludzię piszący "Ale rak"


Ale jest ich mniej.

Jestem na tak. Wybierzcie mnie demokratycznie na głównego admina, a zapewnię wszystkim eventy, serwery i zakaz reklamowania serwerów easy hc.

Nie chodzi mi o zakaz reklamowania serwerów easyhc. Mnie to nic nie przeszkadza.
1fyIFXE.png

#5 MineMadrus

MineMadrus

    Znawca

  • Użytkownik
  • 263 postów
  • MineMadrus

Napisano 30 October 2016 - 10:26

Jestem na tak. Wybierzcie mnie demokratycznie na głównego admina, a zapewnię wszystkim eventy, serwery i zakaz reklamowania serwerów easy hc.

Jestem za xD



#6 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 30 October 2016 - 10:27

Nie chodzi mi o zakaz reklamowania serwerów easyhc. Mnie to nic nie przeszkadza.


Ale płakać po nich nie będziesz?

#7 Cubixor

Cubixor

    Ciasteczkowy Potwór

  • Użytkownik+
  • 766 postów

Napisano 30 October 2016 - 10:30

Ale płakać po nich nie będziesz?


Nie będę. Ale się tak nie napalalaj na to że będziesz adminem bo celem tego tematu jest przekonanie administracji do robienia czegoś tutaj a nie jej zmienienia.

Użytkownik Cubixor edytował ten post 30 October 2016 - 10:33

1fyIFXE.png

#8 PanCake

PanCake

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 1980 postów
  • PanCake#1071

Napisano 30 October 2016 - 10:50

Cześć
Jestem tutaj juź ponad rok i podczas tego roku na tym forum nic się nie zmieniło oprócz moderatorów i tego że te nagrody zostały wywalone i z powrotem dodane. Kiedyś podobno logo tego forum się zmieniało z okazji świąt np. halloween, były konkursy i forum cały czas się rozwijało a teraz nic.
Poza tym wiele osób twierdzi że forumowa waluta jest bezwartościowa bo tak jest. Kiedyś można było kupić za nie serwer z craftserve i myślę że gdybyście chociarz to z powrotem dodali do tego sklepu przyciągnęło by to wielu użytkowniķów dając im motywację do pomagania innym.
Zdaje mi się że administracja ma w nosie to forum. W takim razie może niech przekaże pałeczkę innym którzy cokolwiek tu zrobią?
Tak mi się zdaje bo dopiero jak Bartor napisał skargę wreszcie forum stało się bardziej normale bo nie ma już raków które piszą "zabij się" A jakby administracja coś tu robiła już dawno by temu zapobiegła.
Mam nadzieję że wreszcie zacznie się tutaj coś dziać. Jeśli ktoś też by tego chciał niech wyrazi swoją opinię pod tym tematem.
Z poważaniem Kuba


Konkursów nie będzie, próbowałem - nie da sie przekonać t.Chlito.
Nadal jest możliwość kupna serwera za diamenty, tylko... nie ma już serwerow w magazynie. Z diamentami raczej nic sie nie zmieni.
Chlito odpowiada za forum, nie wiem komu miałby ta przysłowiowa "pałeczkę" przekazać aby cokolwiek tu sie zmieniło.

2AyfJ3g.png


#9 Cubixor

Cubixor

    Ciasteczkowy Potwór

  • Użytkownik+
  • 766 postów

Napisano 30 October 2016 - 11:00

Konkursów nie będzie, próbowałem - nie da sie przekonać t.Chlito.
Nadal jest możliwość kupna serwera za diamenty, tylko... nie ma już serwerow w magazynie. Z diamentami raczej nic sie nie zmieni.
Chlito odpowiada za forum, nie wiem komu miałby ta przysłowiowa "pałeczkę" przekazać aby cokolwiek tu sie zmieniło.


1. Dlaczego nie da się przekonać? Kiedyś były.
2. No to można dodać serwery do magazynu.
3. To może dodać jeszcze kogoś do administracji?
Mogłoby być przynajmniej to logo

Użytkownik Cubixor edytował ten post 30 October 2016 - 11:02

1fyIFXE.png

#10 TheLoczekThe

TheLoczekThe

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 627 postów
  • Exet3r
  • Exet3r

Napisano 30 October 2016 - 11:21

Dobra, a będziesz sponsorował nagrody, np te serwery?

Ja tu nie  widzę potrzeby dodania nowych osób do administracji.

Zresztą, na kogo jest ta skarga?


76561198265305542.png


#11 Gość_Murshtin_*

Gość_Murshtin_*
  • Gość

Napisano 30 October 2016 - 11:25

Dzień dobry. Nic się nie zmieni.



#12 Cubixor

Cubixor

    Ciasteczkowy Potwór

  • Użytkownik+
  • 766 postów

Napisano 30 October 2016 - 11:29

Dobra, a będziesz sponsorował nagrody, np te serwery?

Ja tu nie  widzę potrzeby dodania nowych osób do administracji.

Zresztą, na kogo jest ta skarga?

 

No ja nie jestem adminem. Powinni mieć na to kase jak kiedyś mieli! 

Np chlitto ma w galerii dużo napisów CraftPortal np. hallowenowy i mógłby teraz je zastosować

 

Dzień dobry. Nic się nie zmieni.

 

Chyba niestety tak.


1fyIFXE.png

#13 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 30 October 2016 - 11:41

Z jednej strony płaczecie, że zmiany są głupie i wcześniej było lepiej, a z drugiej strony płaczecie, że nic sie nie dzieje na tym forum. Co chwile widzę narzekających ludzi, że nie ma tutaj nowych użytkowników.. Jak mają być, jeżeli wchodząc na forum widzą, jak w statusach, galerii mieszacie ludzi z błotem..


  • Hevbis lubi to


#14 Cubixor

Cubixor

    Ciasteczkowy Potwór

  • Użytkownik+
  • 766 postów

Napisano 30 October 2016 - 11:46

Z jednej strony płaczecie, że zmiany są głupie i wcześniej było lepiej, a z drugiej strony płaczecie, że nic się nie dzieje na tym forum. Co chwile widzę narzekających ludzi, że nie ma tutaj nowych użytkowników.. Jak mają być, jeżeli wchodząc na forum widzą, jak w statusach, galerii mieszacie ludzi z błotem..

 

Tylko właśnie nie ma żadnych zmian. Ja nie piszę nic złego w statusach a do galerii jeszcze nic nie wstawiłem. Mogli by być nowi użytkownicy gdyby były np. te serwery za diaxy jako motywacja. Jak nie macie kasy na te serwery to podnieście ich cenę np. z 250 na 500 diaxxów.


1fyIFXE.png

#15 elementiro

elementiro

    dog in disguise

  • Użytkownik+
  • 119 postów

Napisano 30 October 2016 - 11:52

Gut, czyli teraz co chwila będziecie pisać "skargi"...

Dobra, czyli z tego co rozumiem, to narzekasz, że nie rozdają za darmo serwerów i nagród tak? (czy to konkursy czy za diaxy - to wciąż byłoby za darmo) A jako główny argument podajesz - bo kiedyś dawali za darmo? Mimo, iż Minecraft traci na popularności, a utrzymanie strony (w tym forum, z którego możesz za darmo korzystać, bez reklam) generuje koszty z pewnością takie jak dawniej? I mimo, że nie zrobicie nawet nic, by np. wspomóc aktualności na głównej stronie pisząc artykuły? Tjaa...

A taka próba "zwiększenia wartości diaxów" IMO nie tyle sprawiłaby, że ludzie mieliby motywację do pomagania innym, ale bardziej wywołałaby wysyp postów znikomej wartości.
Logo teoretycznie, tak, mogliby zmieniać, ale w sumie to nie widzę jakiejś wielkiej potrzeby tego robienia. Ot, drobny akcent.
A gdybyś doczytał, dowiedziałbyś się, że nagrody zniknęły, ale dlatego, że właśnie chciano wprowadzić zmiany, zmienić ich system. Tyle, że się niezbyt powiodło i zapewne z powodu narzekań na ich brak wrócono do starego systemu.


  • Sofiak lubi to

#16 Kacprus

Kacprus

    hypixel vet

  • Senior Moderator
  • 1644 postów
  • Kacprus#1551
  • Kacprus

Napisano 30 October 2016 - 11:58

Zrozumcie wreszcie, że naprawdę nic się nie zmieni - te tematy są bezcelowe. :)



#17 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 30 October 2016 - 12:01

Zrozumcie wreszcie, że naprawdę nic się nie zmieni - te tematy są bezcelowe. :)


Przestań niszczyć sny o marzeniach!!!!!1111!!!1!!!!1!!!!!11!!
  • Cubixor lubi to

#18 NightFireDragon

NightFireDragon

    Wiecznie Smutny

  • Użytkownik+
  • 930 postów
  • NightFireDragon

Napisano 30 October 2016 - 12:02

Rozwiązanie jest jedno.
Zmienić forum. Abo chilto się postara byśmy wrócili albo upadnie na dobre...

9eeff5b4f0c6f38c.png


#19 Lewonier!

Lewonier!

    Ekspert

  • Użytkownik+
  • 802 postów
  • Lewyyy#5568
  • MRLewonier

Napisano 30 October 2016 - 12:06

Zgadzam się z 

Cubixorem
  • Cubixor lubi to

Pościczki 

Liczba postów: 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000...

Rejestracja: ojoj daaaawno kiedyś

kolorki: ========......................

 

 

 

 


#20 Cubixor

Cubixor

    Ciasteczkowy Potwór

  • Użytkownik+
  • 766 postów

Napisano 30 October 2016 - 12:15

Zrozumcie wreszcie, że naprawdę nic się nie zmieni - te tematy są bezcelowe. :)

 

Może się coś zmieni. Tylko jest na to 0,0000000000000000000000000000000000001% szansy :(

 

Gut, czyli teraz co chwila będziecie pisać "skargi"...

Dobra, czyli z tego co rozumiem, to narzekasz, że nie rozdają za darmo serwerów i nagród tak? (czy to konkursy czy za diaxy - to wciąż byłoby za darmo) A jako główny argument podajesz - bo kiedyś dawali za darmo? Mimo, iż Minecraft traci na popularności, a utrzymanie strony (w tym forum, z którego możesz za darmo korzystać, bez reklam) generuje koszty z pewnością takie jak dawniej? I mimo, że nie zrobicie nawet nic, by np. wspomóc aktualności na głównej stronie pisząc artykuły? Tjaa...

A taka próba "zwiększenia wartości diaxów" IMO nie tyle sprawiłaby, że ludzie mieliby motywację do pomagania innym, ale bardziej wywołałaby wysyp postów znikomej wartości.
Logo teoretycznie, tak, mogliby zmieniać, ale w sumie to nie widzę jakiejś wielkiej potrzeby tego robienia. Ot, drobny akcent.
A gdybyś doczytał, dowiedziałbyś się, że nagrody zniknęły, ale dlatego, że właśnie chciano wprowadzić zmiany, zmienić ich system. Tyle, że się niezbyt powiodło i zapewne z powodu narzekań na ich brak wrócono do starego systemu.

 

Co chwila? Jak na razie to jest druga skarga na tym forum! Chciałbym aby w tym sklepie było coś sensownego do kupienia. A ja lubię małe akcenty.

 

Rozwiązanie jest jedno.
Zmienić forum. Abo chilto się postara byśmy wrócili albo upadnie na dobre...

 

Nie chodzi mi od razu aby robić strajk.

 

 

Zgadzam się z 

Cubixorem
Przynajmniej jedna osoba mnie rozumie :)

Użytkownik Cubixor edytował ten post 30 October 2016 - 12:17

1fyIFXE.png