Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gamehag.com

zarabiaj darmowe gry online zarobić minecraft gamehag

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gamehag

Gamehag

    Nowy

  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Gamehag

Napisano 06 October 2016 - 15:20

gamehag-dark-wide.png

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

to strona, na której można w łatwy i przyjemny sposób zarabiać grając w gry. Do naszego wyboru są gry online wszelkiej maści: gry MMO,

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

, gry strategiczne,

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

,

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

, gry zręcznościowe, do pobrania i przeglądarkowe, dla chłopców i dziewcząt, dla dużychi i dla małych!

 

Dzięki opracowanym do gier zadaniom możemy zdobywać Kamienie Dusz (wirtualną walutę portalu), punkty dostaniemy także za szereg innych aktywności np. branie udziału w konkursach, promocjach, tworzenie treści, współtworzenie społeczności itp.

Uzbierane w ten sposób Kamienie Dusz poświęcić możemy na

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 (CS:GO, StarCraft II, Star Wars: Battlefront); waluty, a także subskrypcji premium, bonów zakupowych, a nawet realnej gotówki w postaci kodów PaySafeCards.

 

Większość zadań na stronie jest bardzo łatwa i wysoko punktowana, więc wcale nie zbiera się tych Kamieni trudno. Zdecydowanie lepiej niż na innych portalach tego typu. Gamehag ma dodatkowo przewagę nad innymi stronami w postaci ładniejszego interfejsu, sympatycznego i dowcipnego supportu, no i historii, która stoi za maskotką strony – wiedźmą Misty. O jej przygodach można przeczytać na samej stronie i obejrzeć w filmiku o stronie.

 

Zapraszamy na nasz kanał YT:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Wyczaruj nagrody grając w gry!

gamehag.com


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 saizen31

saizen31

    Pan nocy

  • Użytkownik+
  • 346 postów
  • Senessim

Napisano 06 October 2016 - 15:30

 

gamehag-dark-wide.png

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

to strona, na której można w łatwy i przyjemny sposób zarabiać grając w gry. Do naszego wyboru są gry online wszelkiej maści: gry MMO,

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

, gry strategiczne,

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

,

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

, gry zręcznościowe, do pobrania i przeglądarkowe, dla chłopców i dziewcząt, dla dużychi i dla małych!

 

Dzięki opracowanym do gier zadaniom możemy zdobywać Kamienie Dusz (wirtualną walutę portalu), punkty dostaniemy także za szereg innych aktywności np. branie udziału w konkursach, promocjach, tworzenie treści, współtworzenie społeczności itp.

Uzbierane w ten sposób Kamienie Dusz poświęcić możemy na

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 (CS:GO, StarCraft II, Star Wars: Battlefront); waluty, a także subskrypcji premium, bonów zakupowych, a nawet realnej gotówki w postaci kodów PaySafeCards.

 

Większość zadań na stronie jest bardzo łatwa i wysoko punktowana, więc wcale nie zbiera się tych Kamieni trudno. Zdecydowanie lepiej niż na innych portalach tego typu. Gamehag ma dodatkowo przewagę nad innymi stronami w postaci ładniejszego interfejsu, sympatycznego i dowcipnego supportu, no i historii, która stoi za maskotką strony – wiedźmą Misty. O jej przygodach można przeczytać na samej stronie i obejrzeć w filmiku o stronie.

 

Zapraszamy na nasz kanał YT:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Co to niby ma być? Kolejne dogry? A ta przewaga nad innymi stronami jest żałosna! Mówi się, żeby nie oceniać książki po okładce. Ja w to wierzę, choć byłem na stronce kilka sekund, to prawdopodnie mam rację. A co do żartobliwego supportu- gdy chcę rozwiązać problem i support zmienia temat lub żartuje sobie ze mnie, nie czuje się najlepiej...



#3 Gamehag

Gamehag

    Nowy

  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Gamehag

Napisano 06 October 2016 - 17:12

To bardzo dziwne, że w ciągu kilku sekund znalazłeś jakiś problem i zdążyłeś przeprowadzić rozmowę z supportem. Nie bądź banan! :)


Wyczaruj nagrody grając w gry!

gamehag.com


#4 saizen31

saizen31

    Pan nocy

  • Użytkownik+
  • 346 postów
  • Senessim

Napisano 06 October 2016 - 17:28

To opinia odnośnie słabej reklamy. Nie wiem jak wy, ale ja nie lubię, gdy support zmienia temat i żartuje :P



#5 Sofiak

Sofiak

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 510 postów
  • Besvious

Napisano 06 October 2016 - 17:32

lepiej gdy support jest botem i wkleja jedna i ta sama wiadomosc wszystkim


Bez_nazwy.png

no matter how hard i try it never stop hurts...


#6 Furas Berneńczyk

Furas Berneńczyk

    Muminek

  • Weteran
  • 752 postów
  • Bartor#1111

Napisano 06 October 2016 - 18:14

Punkt trzeci regulaminu globalnego, polecam.

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat przeniesiony z forum
InneHydePark
do
InneArchiwumKosz


"A wy, coście szarzyzny uprawiali brzydź

I zbiorową w pyskach złudę srożyli dumnie

Czy zdołacie tym życiem, co was wydrwi, żyć

I w zawrotny przepych słońca wejść bezrozumnie?"
~Bolesław Leśmian, "Marsjanie"






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zarabiaj, darmowe, gry, online, zarobić, minecraft, gamehag