Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stwórz serwer 1.7.2 ze mną.

1.7.2 NoPremium FreeBuild

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 dawju9

dawju9

    Nowy

  • Użytkownik
  • 24 postów
  • dawju9

Napisano 04 October 2016 - 10:20

Szukam osób chętnych do Stworzenia zbudowania , zajęcia się techniczną stroną Serwera Administracją itp.

Co oczekuję:

Wiek~ 16 lub dojrzałość 

Posiadanie TS3 lub skype

 

Kogo Szukam:

Administracji min.17 

      - 

      -

      -

Budowniczych - do obudowania w ładny sposób serwera (wiek nie gra roli lecz dojrzałość )

  -

  -

  -

  -  

Moderatorów - do zajmowania się pomocą adminom.  

      -

      -

Helperów - do pomocy graczom i zajmowania się Chatem.

            - 

            - 

Techników - do pluginów skryptów i ich konfiguracji

    - 

    - 

Grafika - do ikony serwera i ikon Itemshopie

    -

Sponsorów

   -

   -

Osób Promujących serwer.

-

-

...

Jeżeli jesteś gotowy mi pomóc i mieścisz się w  małych kryteriach to pisz do mnie na maila [email protected] 

Ps.Postaram się na bieżąco uaktualniać liste



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 04 October 2016 - 11:04

Jednym słowem nie masz nic do zaoferowania, więc nie opłaca się dla ciebie pracować. Nawet projektu nie opisałeś a jeszcze ta nieczytelna czcionka i nie wiadomo ile myślników mimo, że w dzisiejszych czasach wystartowanie ze średniå graczy 20 jest już sukcesem

#3 Furas Berneńczyk

Furas Berneńczyk

    Muminek

  • Weteran
  • 752 postów
  • Bartor#1111

Napisano 04 October 2016 - 11:48

<strong class='bbc'>Wiadomość wygenerowana automatycznie</strong><br />Temat przeniesiony z forum<br /><a href='https://craftportal....'>Minecraft</a> &rarr; <a href='https://craftportal....craft/'>Serwery Minecraft</a><br />do<br /><a href='https://craftportal....alnia/'>Serwery Minecraft - Kopalnia</a> &rarr; <a href='https://craftportal....>Stanowiska</a> &rarr; <a href='https://craftportal....'>Poszukuję</a>


"A wy, coście szarzyzny uprawiali brzydź

I zbiorową w pyskach złudę srożyli dumnie

Czy zdołacie tym życiem, co was wydrwi, żyć

I w zawrotny przepych słońca wejść bezrozumnie?"
~Bolesław Leśmian, "Marsjanie"


#4 dawju9

dawju9

    Nowy

  • Użytkownik
  • 24 postów
  • dawju9

Napisano 04 October 2016 - 14:26

Jednym słowem nie masz nic do zaoferowania, więc nie opłaca się dla ciebie pracować. Nawet projektu nie opisałeś a jeszcze ta nieczytelna czcionka i nie wiadomo ile myślników mimo, że w dzisiejszych czasach wystartowanie ze średniå graczy 20 jest już sukcesem

jeżeli o wystartowanie serwera to u mnie nie bd problemu z średnią 50 ale okey.Dzięki za Konstruktywną krytykę.



#5 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 04 October 2016 - 14:38

jeżeli o wystartowanie serwera to u mnie nie bd problemu z średnią 50 ale okey.Dzięki za Konstruktywną krytykę.


A powiedz mi skâd ta pewność?

#6 krfcm

krfcm

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 134 postów
  • Krfcm

Napisano 04 October 2016 - 14:53

Może dać jeszcze bardziej oczojebne kolory, wtedy napewno każdy przeczyta. Brakowało Ci białej czcionki


  • dawju9 lubi to

sfrDwtu.png


#7 dawju9

dawju9

    Nowy

  • Użytkownik
  • 24 postów
  • dawju9

Napisano 04 October 2016 - 19:18

Może dać jeszcze bardziej oczojebne kolory, wtedy napewno każdy przeczyta. Brakowało Ci białej czcionki

xD żartowniś a jeżeli chodzi o ten temat to sprawdzałem właśnie reakcje takich jak ty Beka.!



#8 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 04 October 2016 - 20:09

xD żartowniś a jeżeli chodzi o ten temat to sprawdzałem właśnie reakcje takich jak ty Beka.!

To szukasz ludzi którzy zrobiá ci serwer czy robisz eksperyment socjologiczny?


  • dawju9 lubi to

#9 dawju9

dawju9

    Nowy

  • Użytkownik
  • 24 postów
  • dawju9

Napisano 06 October 2016 - 16:24

To szukasz ludzi którzy zrobiá ci serwer czy robisz eksperyment socjologiczny?

benio wiem tyle że ty szukasz technika i mógłbym ci pomóc ale nie wiem czy dał bym rade wyrobić się bo technium informatyczne i tak trochę krucho z czasem.ps a jeżeli chodzi o temat to eksperyment socjologiczny xD



#10 ziomx

ziomx

    :D

  • Użytkownik
  • 380 postów

Napisano 16 October 2016 - 09:02

@8 up zgadzam się.



#11 ThePikachuPL123

ThePikachuPL123

    Nowy

  • Użytkownik
  • 25 postów
  • NONE

Napisano 16 October 2016 - 16:41

Witam jestem Piotrek mam 16 lat. Serwerami minecraft zajmuje juz od 3 lat. Chodze do 1 technikum informatycznego. Jestem wielo kierunkowy. Najbardziej w informatyce i grafice. Jestem bardzo dobrym budowniczym a w parze idze pomaganie. Kontakt ze mna skype: live:hulek21.


  • dawju9 lubi to

#12 Sassi

Sassi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Sassi

Napisano 05 November 2016 - 01:20

Cześć mam 20 lat i uwielbiam budować imię podam na skype nie oczekuje żadnego wynagrodzenia bo kocham budować. Moje skype to S-A-S-S-I.



#13 TheRed1337

TheRed1337

    Architekt Architektów

  • Użytkownik+
  • 97 postów

Napisano 05 November 2016 - 10:21

Cześć mam 20 lat i uwielbiam budować imię podam na skype nie oczekuje żadnego wynagrodzenia bo kocham budować. Moje skype to S-A-S-S-I.

 

20 lat? Żart? A napisane jak 10 latek.

 

Witam jestem Piotrek mam 16 lat. Serwerami minecraft zajmuje juz od 3 lat. Chodze do 1 technikum informatycznego. Jestem wielo kierunkowy. Najbardziej w informatyce i grafice. Jestem bardzo dobrym budowniczym a w parze idze pomaganie. Kontakt ze mna skype: live:hulek21.

 

Dużo osób uwielbia budować a pojęcia o tym nie ma :>


uPPv1pd.png]


#14 Przemo12

Przemo12

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 85 postów

Napisano 05 November 2016 - 17:37

Polecam stronę: technik-mc.esy.es Tam znajdziesz ludzi którzy stworzą Twój serwer za grosze :)



#15 Kacprus

Kacprus

    hypixel vet

  • Senior Moderator
  • 1644 postów
  • Kacprus#1551
  • Kacprus

Napisano 30 December 2016 - 13:18

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
archiwum







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 1.7.2, NoPremium, FreeBuild