Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ahoj


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#1 Słodkowiczanineczek

Słodkowiczanineczek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 22 September 2016 - 20:52

Miło mi, Krzysiek jestem.

Serdecznie witam wszystkich zainteresowanych nowym tematem, gotowych zadać mi kilka istotnych pytań :)

Zarejestrowałem się, jako że doszły mnie słuchy, iż istnieje fantastyczne forum pełne przyjaznych ludzi, gdzie każdy każdego wspiera, pomaga, służy dobrym słowem. Ponoć jedna osoba czytała i z chłoniaka ozdrowiała! Albo dostała. Jakoś tak.

W Minecrafta pogrywam od czasów, gdy jeszcze zombiak podkładał głos endermanowi... ale i tak nie umiem ładnie budować, ani dobrze się klepać (serwery easyhc z gildiami powinny zaliczyć permanentnego black outa wszystkie na raz). Co by tu jeszcze... rocka słucham, na rowerze jeżdżę, czasem w niebo popatrzę, czy książkę jakąś przeczytam (albo animca obejrzę). Egzystuje się.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 22 September 2016 - 20:56

GITARA siema ;D

 

Zarejestrowałem się, jako że doszły mnie słuchy, iż istnieje fantastyczne forum pełne przyjaznych ludzi, gdzie każdy każdego wspiera, pomaga, służy dobrym słowem. 

To nie o CraftPortal słyszałeś. Takich ludzi jest tu naprawdę mało ;/


Użytkownik Hevbis edytował ten post 22 September 2016 - 20:56

  • KondziouPL lubi to

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#3 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 22 September 2016 - 20:57

Witam na tym forum, moze nie jest tak idealnie jak to opisales, ale sytuacja sie nieco poprawila.

Podaj swoj wiek.
Czy masz zamiar dluzej tu przesiadywac, czy jak wiekszosc osob ktore sie witaly w tym dziale, wyparujesz? D:

Użytkownik SherbYY edytował ten post 22 September 2016 - 20:57

e

 

 


#4 Słodkowiczanineczek

Słodkowiczanineczek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 22 September 2016 - 21:18

Gitara, Hevbis ;)

@SherbYY

Tak źle tu było? Aż tak?

Osiemnastka za pasem

A bo ja wiem, jak i czy w ogóle zostanę przyjęty? ;P Planuję spędzić tutaj dożywocie. Co najmniej.

 

 

PS Darkness ma już jakieś uprzedzenie. W takim razie zastanowię się, czy Dragged Into Sunlight nadal mi się podoba :E


  • DarknessXIII lubi to

#5 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 22 September 2016 - 22:11

Cześć, lubisz mleko?

BTW
>CraftPortal
>przyjaźni ludzie
Jeszcze tydzień temu mógłbym śmiało napisać, że ktoś każe Ci sie zabić, ale w życie weszła nowa ustawa która tego zabrania więc.
Edit: nie żeby była jakaś tragedia, ale ciężko zaprzeczyć, że atmosfera na forum jest idealna.

Użytkownik MrKisiel edytował ten post 22 September 2016 - 22:12


#6 Snowrip

Snowrip

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 597 postów

Napisano 22 September 2016 - 22:41

hi



#7 Cubixor

Cubixor

    Ciasteczkowy Potwór

  • Użytkownik+
  • 766 postów

Napisano 23 September 2016 - 07:27

Cześć
1fyIFXE.png

#8 Gość_pasiasta_zebra_*

Gość_pasiasta_zebra_*
  • Gość

Napisano 23 September 2016 - 07:35

Masz zamiar posiedzieć tu coś około roku chociaż?



#9 Słodkowiczanineczek

Słodkowiczanineczek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 23 September 2016 - 16:33

^

Pachniesz trollem, więc co Ci będę odpowiadał... ;P "Pasiasta zebra", co to za nick?1

Cześć Cubixor

 

Hi Snowrip

 

@MrKisiel

Zimne mleko, croissanty przesmarowane dobrej klasy musem jabłkowym i mogę umierać, bo czuję życiowe spełnienie :) A już budyń!1! OMNOMNOMNOM!

 

Ciężko zaprzeczyć, że atmosfera na forum jest idealna... czyli właściwie właśnie taka jest - idealna. Trafiłem do nieba :]



#10 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 23 September 2016 - 18:52

^

Pachniesz trollem, więc co Ci będę odpowiadał... ;P "Pasiasta zebra", co to za nick?1

Cześć Cubixor

 

Hi Snowrip

 

@MrKisiel

Zimne mleko, croissanty przesmarowane dobrej klasy musem jabłkowym i mogę umierać, bo czuję życiowe spełnienie :) A już budyń!1! OMNOMNOMNOM!

 

Ciężko zaprzeczyć, że atmosfera na forum jest idealna... czyli właściwie właśnie taka jest - idealna. Trafiłem do nieba :]

 

Pasiasta_zebra nie jest trollem, pisze bardzo dobre opowiadania ;v

 

Nie powinno się oceniać po nicku kolego: Słodkowiczanineczek :v


e

 

 


#11 Słodkowiczanineczek

Słodkowiczanineczek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 23 September 2016 - 20:44

Oj tam, oj tam ;P
Ja już w sumie napisałem, ile zamierzam tu siedzieć. Dożywocie, to tak jakby więcej niż rok... a może pasiasty wie już o jakimś raku we mnie? :v Anyway, nie czytał uważnie, to mogłem albo brzydko mu to wypomnieć, bo nie lubię, jak ktoś nie czyta uważnie, albo pójść w niewinne żarciki. Wolałem drugą opcję ;P

 

Gdzie znajdę jego opowiadania? Sam skusiłem się na to forum również pod kątem napisania małego co nieco, kiedyś tam. Minecraft -> Twórczość -> Opowiadania - nic nie ma od Zebry. W Inne -> Offtopic -> Twórczość -> Opowiadania też nic nie znajduję. Gdzie ten "Tomek z Jeziora"?

 

@pasiasta_zebro

Nie gniewaj się. Ja nie miałem nic złego na myśli. Dam Ci diaxa na zgodę ;)



#12 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 24 September 2016 - 06:51

Oj tam, oj tam ;P
Ja już w sumie napisałem, ile zamierzam tu siedzieć. Dożywocie, to tak jakby więcej niż rok... a może pasiasty wie już o jakimś raku we mnie? :v Anyway, nie czytał uważnie, to mogłem albo brzydko mu to wypomnieć, bo nie lubię, jak ktoś nie czyta uważnie, albo pójść w niewinne żarciki. Wolałem drugą opcję ;P
 
Gdzie znajdę jego opowiadania? Sam skusiłem się na to forum również pod kątem napisania małego co nieco, kiedyś tam. Minecraft -> Twórczość -> Opowiadania - nic nie ma od Zebry. W Inne -> Offtopic -> Twórczość -> Opowiadania też nic nie znajduję. Gdzie ten "Tomek z Jeziora"?
 
@pasiasta_zebro
Nie gniewaj się. Ja nie miałem nic złego na myśli. Dam Ci diaxa na zgodę ;)



Wszystko znajduje sie na Blogu: https://craftportal....omek-z-jeziora/

e

 

 


#13 Słodkowiczanineczek

Słodkowiczanineczek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 24 September 2016 - 14:46

Ale dlaczego Tomka nie ma już z nami? Co ten autor sobie wyobraża?! D:



#14 Gość_pasiasta_zebra_*

Gość_pasiasta_zebra_*
  • Gość

Napisano 24 September 2016 - 15:04

@up wyjechał w Bieszczady ( ͡° ͜ʖ ͡°)



#15 Słodkowiczanineczek

Słodkowiczanineczek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 24 September 2016 - 15:31

Ogląda gwiazdy z Wójcickim? Zazdroszczę!



#16 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 24 September 2016 - 15:35

Wieczność tylko w tym temacie? Przecież to męka.


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#17 Słodkowiczanineczek

Słodkowiczanineczek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 24 September 2016 - 15:44

Hevbis, co Cię boli? Nie myślałeś o amputacji? ;>

To tylko moje upierdliwe cechy DDA nie pozwalają mi zbyt szybko wyjść z tego tematu, bo to tak jakby moje podwórko, tutaj czuję się bezpiecznie. Z czasem wypełznę stąd. Nie martw się o mnie. Ale nie myśl o mnie, jako o nowej gwieździe craftsajta, co to za chwilę będziesz nią rzygać, bo będzie wychodzić z każdego zakątka forum. Nie grozi, stety-niestesty.



#18 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 24 September 2016 - 16:05

Hevbis, co Cię boli? Nie myślałeś o amputacji? ;>

To tylko moje upierdliwe cechy DDA nie pozwalają mi zbyt szybko wyjść z tego tematu, bo to tak jakby moje podwórko, tutaj czuję się bezpiecznie. Z czasem wypełznę stąd. Nie martw się o mnie. Ale nie myśl o mnie, jako o nowej gwieździe craftsajta, co to za chwilę będziesz nią rzygać, bo będzie wychodzić z każdego zakątka forum. Nie grozi, stety-niestesty.

 

Amputacja tyłka? Tak się da? D:


e

 

 


#19 Słodkowiczanineczek

Słodkowiczanineczek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 25 September 2016 - 15:47

Myślę, że mógłbym się tego podjąć. Nieźle mi szło z biologii, a to już prawie jak lekarz, co nie? ;D Chociaż ja i tak jakoś tak dziwnie myślałem o głowie Hevbisa, że to z nią ma lekko nie tak.



#20 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 25 September 2016 - 15:53

Myślę, że mógłbym się tego podjąć. Nieźle mi szło z biologii, a to już prawie jak lekarz, co nie? ;D Chociaż ja i tak jakoś tak dziwnie myślałem o głowie Hevbisa, że to z nią ma lekko nie tak.

Proszę mnie nie obrażać D;


discord server here: https://discord.gg/exDArtf