Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skarga: aktualny poziom forum


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#21 PanCake

PanCake

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 1980 postów
  • PanCake#1071

Napisano 19 September 2016 - 14:49

Well... dzień dobry.
Ogólnie zgadzam się z Bartorem, za dużo jest ostatnio tego "raka", memów z rozpuszczalnikiem i "zabij się" (akurat ostatnie łapie się pod paragraf, więc to jeszcze jest kontrolowane), ale nic nie możemy zrobić, nie ma nic w regulaminie, że nie można wrzucać memów a rak nie jest aż tak poważnym przezwiskiem, aby za to warnować. Na forum dużo jest do poprawienia - z uprawnieniami do statusów jest pewien problem (ale nic nie mówie), pisałem do Chilta w sprawie tej zakładki na konta Craftures* ale to tylko zmiana kosmetyczna. 


2AyfJ3g.png


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 19 September 2016 - 14:55

@up craftures*
Te zakładki steam, pmc i craftures doszły z mojej propozycji jakiś rok temu, czyli wtedy jeszcze administracja słuchała użytkowników. Zamiast craftures można dać np. deviantart


#23 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 19 September 2016 - 14:58

Pokaż w takim razie te wiele gorsze.

https://craftportal....bów-dla-słonia/

 

I widzę że widzisz świat tylko w czerni i bieli, jeśli to jest twoje postrzeganie tutejszego stanu rzeczy. "poważne i sztywne" no gz.

Jeśli nie można zamieszczać treści które nie są wulgarne, nikogo nie obrażają, są nieszkodliwe i różnią się jedynie luźniejszą tematyką, to tematy dotyczą tylko tego, czego "cenzura" nie obejmuje. 


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#24 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 19 September 2016 - 15:12

Te twoje tematy to w sumie tylko kopiowanie jednego pomysłu w innej formie. Coś takiego co wrzucasz nie powinno pojawiać się w offtopicu, tylko w hydeparku. Tamten dział został w sumie założony, żeby takie tematy nie zaśmiecały innych działów.

W sumie racja, ale przenieść przecież nie mogę. 


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#25 tomangelo

tomangelo

    Ekspert

  • Weteran
  • 1795 postów
  • tomangelo

Napisano 19 September 2016 - 18:45

Nie zmienia to faktu że jest na prawdę mnóstwo rzeczy które wymagają tutaj poprawy, nie wiem jak to wyglądało z polityką przyciągania nowych użytkowników, ale nie jesteśmy w stanie zmienić ich mentalności i sposobu wypowiedzi. 

 

O ile polityka nie zakłada przyjmowanie kogokolwiek kto wejdzie na forum, niezależnie od zachowania, to można tych zaniżających poziom forum pouczać -> warnować -> żegnać.


Dołączona grafika <- dołącz do projektu Colobot: Gold Edition.

#26 Runfis

Runfis

    Uczony

  • Weteran
  • 461 postów
  • Runfiss

Napisano 19 September 2016 - 18:51

Nie można też obwiniać forum za wszystko. Jeśli rozumiem głównym problemem, a raczej skutkiem problemów jest brak wartościowego contentu i nowych (lub starych) użytkowników wypowiadających się "na poziomie". Nie przeczę, że sytuacja w administracji czy poczynania tzw. "elity CraftPortal" mają na to znaczny wpływ. Jednak z drugiej strony powodem może być, wałkowany już zresztą wielokrotnie, problem znudzenia się Minecraftem przez większość graczy. Nie oszukujmy się, era MC już minęła i coraz mniej osób w niego gra. Owszem, scena zagraniczna ma się jeszcze dobrze, ale w porównaniu z dawnymi czasami jest już gorzej. Nie twierdzę, że prowadzenie forum o MC jest już bez sensu, ale ze względu na zmniejszoną jego popularność potrzeba dobrego planu działania, żeby przyciągnąć na witrynę więcej graczy. Sam nie wiem co by to mogło być, ale dobrze przemyślany serwer czy wspólny forumowy projekt na początek byłby dobry. Pasowałoby to też jakoś zareklamować ( takie pouczenia z mojej strony pewnie mizernie brzmią, szczególnie, że nie napisałem żadnego artykułu na główną od czterech miesięcy... :P).

 

Dobra, bo chyba za bardzo odszedłem od tematu. Krótko mówiąc chodzi mi o to, że żeby przywrócić forum do życia trzeba wspólnych, konkretnych działań opartych na dobrym planie. Inaczej nawet najlepsza administracja i garstka miłych użytkowników nic nie da.



#27 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 20 September 2016 - 18:29

Nie ma czego zmieniać, to jest ta oryginalność tego forum i ona nie jest zła, tylko normalna i jak ponawiam mój cytat z życia paru dni temu:

 

,,To że ktoś ma problemy ze sobą, nie znaczy, że z innymi jest problem, po prostu albo socjalizacja albo dewastacja".


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#28 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 20 September 2016 - 18:39

Nie ma czego zmieniać, to jest ta oryginalność tego forum i ona nie jest zła, tylko normalna i jak ponawiam mój cytat z życia paru dni temu:

Jak zabije ci matkę patykiem, też będę oryginalny, ale to nie znaczy że dobry.

Możliwe że nie zauważyłeś co przez kilka dni robił Spammistrz. Był BEZKARNY i codziennie zakładał nowe konto.

Dobrze że Kejk i Kacprus dostali awans, może nie będzie się już pojawiało tyle idiotycznych statusów.

 

Nie mówię że ja i inni byliśmy bez winy. Mi też zdarzało się pisać głupie statusy. 


Użytkownik Hevbis edytował ten post 20 September 2016 - 18:39

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#29 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 20 September 2016 - 19:25

Zgadzam się, wczoraj myślałem nad tym co robię na tym forum i stwierdziłem, że zachowywałem się jak ostatni idiota, kretyn, rak.

Czas na trochę zmian chociażby w mojej osobie na tym forum.

 

Forum powinno być bardziej przyjazne dla nowych użytkowników i żeby nie byli wyzywani na dzień dobry od randomów lub przez poziom umiejętności pisania deklasyfikowani z normalnych użytkowników na jakieś tępe dzieci.

 

Również chce przeprosić np. takiego Mateusza, który pisał o swoich rybkach, królikach .itp Dalej nie uważam, że on jest w wieku 15 lat, lecz staram się rozumieć, że on myśli, że tym można podzielić.

 

Również chce przeprosić osobę (nie pamiętam nicku) która napisała w statusie, że pies jej zmarł, a ja zwyzywałem go jak ostatni cham.

 

Serio to jest straszne co się ze mną działo w sumie od razu po degradzie. Wstyd mi za mnie i chce się poprawić.

 

@edit

 

Poprawka co do zwyzywania statusu na temat psa. 

 

bTrMJ83.png

 

To było beznadziejne z mojej strony.


Użytkownik SherbYY edytował ten post 20 September 2016 - 20:03

  • LordRossiol, Kacprus i Hevbis lubią to

e

 

 


#30 Maniek666

Maniek666

    Znawca

  • Użytkownik
  • 290 postów

Napisano 21 September 2016 - 08:24

I ja jeszcze dodam pewne nie zadowolenie od siebie z kierowane nie w stronę użytkowników a w administrację.

Od początku lutego tego roku prowadziłem bardzo popularny temat, tu uwaga o minecrafcie, bo dzisiaj to rzadkość na foum. No i niestety pod koniec owego miesiąca coś się zaczęło psuć nie mogłem edytować tematu a często, dodawane odpowiedzi się po prostu nie wysyłały. No i szukając pomocy zacząłem pisać do administracji z prośbą o pomoc lecz odpowiedź dostałem tylko od Modi'ego z radą żebym pisał do admina bo nie może nic, i od LordRossiol który najwyraźniej o mnie zapomniał lub nie chciało mu się pomóc "Poszukaj przycisku pod tematem, jeżeli nie ma to przekażę to dalej." To była jego ostatnia wiadomość 22 lutego, i mimo że ja dalej do niego pisałem nie było odzewu. Napisałem również do Chilitta, Quadir'a i właśnie do SherbYY'ego  (pozdrawiam :D i jak coś to ja nie mam ci za złe ^_^ )

 Ale nie dostałem od nich żadnej odpowiedzi.

Może też jest tu trochę mojej winy że nie "walczyłem" o swój temat ale przyznaje się jestem mało asertywny i nienawidzę przeszkadzać innym. 

No i jeszcze podsumowując, dla mnie to wygląda tak jak by forum strzelało sobie samemu w kolano, nie pomagając użytkownikom prowadzącym/tworzącym tematy o minecrafcie a następnie wszyscy narzekają na poziom tematów pokroju "co dzisiaj jadłeś". Nie wymagam tego żeby nagle wszystko cacy i nagle temat zadziałał ale przynajmniej liczyłbym na jakąś odpowiedź że nie wiem sorry ale nie da rady tego naprawić i tyle.

I chciałbym jeszcze sobie trochę ponarzekać. No ale w sumie ode mnie to chyba wszystko, mam nadziej że mój wywód w miarę jasno wyjaśniłem, wierzę że może coś to zmieni  ^_^

 

@Edit. Stało się po napisaniu posta PanCake napisał do mnie z chęcią pomocy lecz niestety przyniósł złe wieści że tematu nie da się odzyskać, lecz po mimo to jestem szczęśliwy i wdzięczny że komuś po 6 miesiącach się zachciało mi pomóc i powiedzieć te głupie że nie da rady. Dziękuje ci serdecznie Bartor za zaaranżowanie tego wszystkiego!


Użytkownik Maniek666 edytował ten post 21 September 2016 - 19:33

  • Pawełek, Hevbis i Przemykomo lubią to

"Only one command block" - drzewko umiejętności: http://craftsite.pl/...o-umiejętności/


#31 Gość_pasiasta_zebra_*

Gość_pasiasta_zebra_*
  • Gość

Napisano 22 September 2016 - 17:12

skoro quadir odszedł to rzeczywiście coś strasznego



#32 XANT

XANT

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 245 postów

Napisano 02 February 2017 - 13:58

[skasowano]

Kto nie zdazyl przeczytac ma pecha, kasuje to bo Ci co mieli to przeczytac juz to zrobili, a nie chce by mogly czytac to osoby ktore trafia tu na forum w przyszlosci.

Radze nie prowokowac mnie i nie zaczepiac, nic nikomu nie robie na zlosc ale jesli ktos atakuje lub dokucza mi bede oddawac z potrojoną siłą.


Użytkownik XANT edytował ten post 02 February 2017 - 16:28

lzJdkMd.png


#33 Furas Berneńczyk

Furas Berneńczyk

    Muminek

  • Weteran
  • 752 postów
  • Bartor#1111

Napisano 02 February 2017 - 14:34

Miło nam, że tak troszczysz się o forum; przedstawione przez ciebie "dowody", których jest "znacznie więcej" nie mają żadnego związku z omawianym w twoim poście tematem; zgaduję więc, że te najpoważniejsze zarzuty postanowiłeś po prostu ukryć. Szanujemy twoją opinię i jesteśmy pewni, że zarówno ty, jak i inni użytkownicy mogą dostrzegać pewne rzeczy, które interpretują właśnie w taki sposób. Cała moderacja pragnie jednak przypomnieć, że to nie ty zajmujesz się od wielu lat prowadzeniem wielkich społeczności, jak dla odmiany na przykład chlitto, tak samo zresztą jak przytłaczająca większość osób najgłośniej wypowiadających się w temacie - z braku takiego doświadczenia wynika właśnie ten punkt widzenia.

 

Cieszymy się, że postanowiłeś włożyć tyle pracy w próbę ulepszenia społeczności wedle twojej wizji, lecz, jak wspomniałem wcześniej, nie jest to wizja najdoskonalsza.

Pozdrawiamy,

Moderacja CraftPortal.pl


  • Sofiak lubi to

"A wy, coście szarzyzny uprawiali brzydź

I zbiorową w pyskach złudę srożyli dumnie

Czy zdołacie tym życiem, co was wydrwi, żyć

I w zawrotny przepych słońca wejść bezrozumnie?"
~Bolesław Leśmian, "Marsjanie"


#34 XANT

XANT

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 245 postów

Napisano 02 February 2017 - 14:46

"że te najpoważniejsze zarzuty postanowiłeś po prostu ukryć." nie, wyslalem wszystko cubixowi 

tutaj mysle nie ma potrzeby wystaiwnia wszystkiego, ba nawet nie chcialem sie tu wypowiadac w ogole

jednak poziom Twojej hipokryzji mnie zbyt mocno uderzyl.


Użytkownik XANT edytował ten post 02 February 2017 - 14:47

lzJdkMd.png