Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.7.10][NP][M][S] mody.ancap.pl

Modyfikacje NoPremium

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#1 Parles

Parles

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów
  • Parles

Napisano 08 September 2016 - 23:34

6omCF7m.jpg

Link do forum: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Link do paczki (do wklejenia w technic launcher'a): www.technicpack.net/modpack/mody-ancap.878865

Liczba slotów: 35

Link do poradnika instalacji: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

 

Synchronizacja shoutboxa z czatem gry jest w dalszym ciągu dopieszczana i może nie ukazać się w dniu premiery. Poświęciliśmy większość czasu skupiając się na jakości rozgrywki i nad maksymalną stabilnością serwera. :)


Użytkownik Parles edytował ten post 11 September 2016 - 11:40

Serwer 1.7.10 z modyfikacjami. ZAPRASZAM! :D --> http://craftsite.pl/...ms-modyancappl/


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Parles

Parles

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów
  • Parles

Napisano 10 September 2016 - 18:33

SERWER WYSTARTOWAŁ! ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY!

 

W razie problemów zapraszamy na TS'a. Ip: mody.ancap.pl


Serwer 1.7.10 z modyfikacjami. ZAPRASZAM! :D --> http://craftsite.pl/...ms-modyancappl/


#3 Sofiak

Sofiak

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 510 postów
  • Besvious

Napisano 10 September 2016 - 18:45

da sie na cracku wejsc?


Bez_nazwy.png

no matter how hard i try it never stop hurts...


#4 Parles

Parles

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów
  • Parles

Napisano 10 September 2016 - 18:48

Da się na spokojnie. Jak coś to w poradniku instalacji masz też link do cracka.
 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Serwer 1.7.10 z modyfikacjami. ZAPRASZAM! :D --> http://craftsite.pl/...ms-modyancappl/


#5 Dziobax

Dziobax

    Dziobak

  • Użytkownik+
  • 503 postów
  • FlyingSpoon#0363
  • dziobax

Napisano 10 September 2016 - 19:17

"Potrzeba zróżnicowanego jedzenia" pewnie mod the spice of life - już sobie wyobrażam ten spam komunikatami typu "Parles umarł z głodu" :v

Ale takie rzeczy lubię - zagram.

#6 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 10 September 2016 - 23:04

Hehe to "nieprzerwanie" w reklamie serwera odrodzonego po kilku tygodniach nieaktualność.
  • Przemykomo lubi to

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#7 Szafek

Szafek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Szafek

Napisano 10 September 2016 - 23:26

Serwer był zamknięty dla graczy, ponieważ trwały testy :)



#8 Szafek

Szafek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • Szafek

Napisano 21 September 2016 - 14:57

Kilka screenów z budowli na serwerze


#9 Parles

Parles

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów
  • Parles

Napisano 24 September 2016 - 17:38

Dziś mija drugi tydzień od wystartowania naszego serwera.

Początki były trudne. Zmagaliśmy się z wieloma problemami dotyczącymi przede wszystkim cubboidów i dostępnych komend. Jednak w pierwszym tygodniu najbardziej we znaki dawały się wszechobecne lagi. Na dzień dzisiejszy wszystko pięknie śmiga. Lagi ustąpiły, zabezpieczenia działają a gracze bardzo chwalą sobie rozgrywkę, która w dalszym ciągu jest dla wielu poważnym wyzwaniem :)

 

Postanowiłem także co tydzień dać tu jakiś domek czy inną konstrukcję wybranego gracza. Elektrownia, laboratorium czy inne pierdoły. Wszystko żeby pokazać możliwości serwera :D

Dzisiaj domek gracza o nicku Ezzly

 

lkVteiX.png


Serwer 1.7.10 z modyfikacjami. ZAPRASZAM! :D --> http://craftsite.pl/...ms-modyancappl/


#10 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 24 September 2016 - 17:42

A średnia graczy wynosi 5 w godzinach szczytu ^^ serwer nawet ciekawy, ale na drugiej edycji grać raczej nie będę

#11 Parles

Parles

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów
  • Parles

Napisano 24 September 2016 - 17:54

Na drugiej nie musisz. Dobrze, że mamy trzecią :D

A teraz poważnie. Jak na poważnego administratora przystało.

W tygodniu mniej więcej po 16 na serwerze jest 8-11 osób. Dla tych, którzy cenią sobie klimatyczną rozgrywkę, gdzie każdy zna każdego jest to raj. Jeśli ktoś woli serwery zawalone graczami to niestety nie u nas. Tego już nie zmienię, ale wszystkim i tak nie da się dogodzić ;p

W każdym razie zapraszam. Może zmienisz zdanie :D Zawsze warto spróbować. Tym bardziej że instalacja jest bardzo prosta :)


Serwer 1.7.10 z modyfikacjami. ZAPRASZAM! :D --> http://craftsite.pl/...ms-modyancappl/


#12 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 24 September 2016 - 17:59

I tak ciągle z technica korzystałem, a tobie polecam zajrzeć na stronę ;-;, bo tyle to było ale z tydzień, dwa temu. No i jakoś nie czułem tego klimatu, za to wkurzałem się na wszechobecne stevy

#13 Parles

Parles

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów
  • Parles

Napisano 24 September 2016 - 18:20

Jak wspomniałem wyżej. W tygodniu po 16 :D


Serwer 1.7.10 z modyfikacjami. ZAPRASZAM! :D --> http://craftsite.pl/...ms-modyancappl/


#14 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 24 September 2016 - 18:30

Jak żyję nie widziałem tyle

#15 Parles

Parles

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów
  • Parles

Napisano 24 September 2016 - 18:35

Dobra. To w następną sobotę do scr z posiadłości gracza dołączę jeszcze jeden z liczbą graczy w jakiś dzień żeby nie było że tylko tak gadam xd 


Serwer 1.7.10 z modyfikacjami. ZAPRASZAM! :D --> http://craftsite.pl/...ms-modyancappl/


#16 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 24 September 2016 - 18:37

Będę ukontentowany. Strasznie nie lubię też tego moda na różne kształty ;-;

#17 slowiu06

slowiu06

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów
  • Alchemik

Napisano 27 September 2016 - 20:10

Wszystko fajnie ale niestety mody na utrudnianie survivalowej części gry za bardzo uprzykrzają mi zabawę, więc odpuszczam ten serwer. Poza tym serwer jest naprawdę niezły, szczególnie jeśli ktoś jest masochistą lub znudziły go narzędzia z drewna i kamienia, a pragnie czegoś, co doprowadzi go do bólu du*y. Administracja jest naprawdę świetna, na kolejnej edycji, przy innej paczce na pewno zagoszczę.


Użytkownik slowiu06 edytował ten post 27 September 2016 - 20:11


#18 Parles

Parles

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów
  • Parles

Napisano 28 September 2016 - 11:13

No cóż. Przykro nam że zrezygnowałeś z gry. Jak wiadomo każdy gracz jest na wagę złota :D Niestety podczas składania paczki postanowiliśmy, że najlepszym wyjściem będzie utrudnienie rozgrywki względem poprzednich edycji, na których w pierwszych dwóch tygodniach gry gracz miał już wszystko co do życia potrzebne, i to w sporych ilościach. Rozumiem że selekcjonuje to już na samym początku graczy wytrwałych i opanowanych od tych co chcą mieć święty spokój i pobudować. Niestety taki był nasz zamysł. Jednak dla każdego jest nadzieja! Jeśli komuś nie odpowiadają utrudnienia, które faktycznie najbardziej widoczne są na początku rozgrywki, może śmiało zapytać o pomoc lub radę któregoś z pozostałych graczy :D Zapewniam że pomoc nadejdzie xD Nasza społeczność nie jest może największa ale za to nadrabiamy to przyjazną atmosferą i ogólną chęcią pomocy. Zresztą powinieneś to wiedzieć :D  Mimo wszystko zapraszam do sprawdzenia i spróbowania. Przede wszystkim nie poddawać się!!!

Się rozpisałem ale w słusznym celu.

Mam nadzieję że wyszło mądrze xD


Serwer 1.7.10 z modyfikacjami. ZAPRASZAM! :D --> http://craftsite.pl/...ms-modyancappl/


#19 slowiu06

slowiu06

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów
  • Alchemik

Napisano 28 September 2016 - 19:19

Czy nie dałoby się zrobić czegoś z modem The Spice of Life? Nie spotkałem do tej pory modyfikacji, która powodowała by u mnie takie poczucie frustracji. Muszę biegać po całej mapie szukając żywności, która zaśmieca mi prawie cały ekwipunek i na dodatek się psuje, zajmując jeszcze więcej miejsca.



#20 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 28 September 2016 - 19:38

Czy nie dałoby się zrobić czegoś z modem The Spice of Life? Nie spotkałem do tej pory modyfikacji, która powodowała by u mnie takie poczucie frustracji. Muszę biegać po całej mapie szukając żywności, która zaśmieca mi prawie cały ekwipunek i na dodatek się psuje, zajmując jeszcze więcej miejsca.


Jeśli uważnie czytałeś moją wymianę zdań z Parlesem to będziesz wiedział, że nie ma takiej możliwości. Ja już nie wyrobiłem (bo ten mod może i ma szczytny cel urealistnienia rozgrywki, ale chyba nie do końca jest zoptymalizowany/ źle zrobiony). Na poprzedniej edycji utrzymywałem się przy życiu dzięki w miarę łatwej dostępności farmy z forestry ( chodowałem jabłka ), bardzo fajny sposób





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Modyfikacje, NoPremium