Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.7.X-1.10.X][NP][WG][PVP][S] ✦ xTremCraft ✦ Survival Gildie / MediumHC ✦ Zapraszamy ;)

NoPremium PvP MiniGames 1.8 1.7-1.8 1.7.9 1.7.2

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 quantum24

quantum24

    Nowy

  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 07 September 2016 - 17:06

Grafiki specjalnie dla CraftPortal Zrobione. (białe tło).

251fda3d709d.png

 

 

Witam, mam do zaprezentowania wieloletni projekt który wciąż jest rozwijany już od prawie 5 lat! (z przerwami)

 

HISTORIA

(nie czytaj tylko przewiń jak nie interesuje cie to co było bądź jak nie masz czasu :P)

 

(2012)

 

Początkowo był to serwer Czysty Survival z lekkim klimatem Real Life była mapa z miastami (trzema) pierwsze miasto powstało jak miałem 14 lat ;D.png gdybym wam dziś pokazał tamten serwer byście mnie wyśmiali. oraz były działki przydzielane ręcznie przez administrację (wrzesień 2012) a pierwsza reklama ukazała się 14 października 2012 byłem dzieciakiem z marzeniami, chciałem zrobić "drugi polandcraft" aka jeden z ich serwerów zwany Metropolic (już ich sieci serwerów nie ma :C )

 

później hosting zawiódł mały serwerek 20 slotowy włączał się 7 minut i były "meeeega lagi". gdzie te same pliki włączały się na moim złomie w ok 30 sekund.

(intel C2D 1.86 ghz 2gb ram DDr2 galaxy geforce 8600 gt jakiś HDD 80 GB Western Digital)

 

a prócz tego nie było pieniędzy i serwer został zamknięty.

 

(2014)

 

potem serwer był pod nazwą Hordcraft na 1.5.2

ale było tak mało graczy ( ok 15 ) przez brak umiejętności reklamowania i właściciel [CreeperHord] (maszyny na enderchescie)

nie miał pieniędzy na opłacenie więc serwer nie pobył za długo (jakiś miesiąc).

był to survival gildie z dropem ze stone. i chyba działkami. (lipiec 2014)

Ps. mam prawo nie pamiętać :D

 

(2015)

W styczniu 2015 znów powrócił serwer pod nazwą ZuzolCraft.

Serwer w tedy ciągle się zmieniał pod naciskiem oczywiście wszelakich zmian społeczności Minecraft'a (moda na EasyHC)

oczywiście serwer nie był Easy, drop był "z gotowca" (gotowy config other Drops z neta).

Tryb oczywiście był Survival + Gildie + Drop + Działki + SurvivalGames

 

ale po dwóch edycjach usunęliśmy (ja usunąłem  ;D) SurvivalGames bo był solidny bug,

a konkretnie po przegranej na arenie zostawało się na niej z własnym eq i że tak powiem było można "kontynuować walkę".

 

później właściciel "NoSwearPL" postanowił sprzedać serwer za "konto w Hero Zero".

Myślałem że wyjdę z siebie stanę obok i nie wiem co mu zrobię XD bo nawet nie wiem gdzie mieszka. pliki były szybko zgrane i usunięte a serwer zamknięty.

 

Po niedługim czasie (tydzień - dwa) znalazł się zbawiciel koks123xdd który opłacał serwer a ten się pięknie rozwijał "jak ciasto drożdżowe :D".

 

​dotarliśmy do momentu "spełnienia moich marzeń" na serwerze rekord był 67 graczy a moim marzeniem było i nadal jest mieć swoje 100 graczy.

 

lecz serwer upadł, ponieważ ja z współwłaścicielem nie przemyśleliśmy jak zagospodarować pieniądze i otworzyliśmy sieć (serwer 4FUN czyli ten co jest teraz, EasyHC, oraz MiniGames który w sumie nie dotrwał otwarcia ;( a był gotowy w 90%) oczywiście na subdomenie S.xTremCraft.PL i BungeeCordem z autorskim Lobby.

 

w tedy wasz lubiany znajomy @"DoriiSuperPies" prowadził "bój przeciwko zbychowi i wytoczył gigantyczną armatę", a chodziło o to że on uważał że "skopiowałem pomysły z jego serwera". koks123xdd zalogował się na jego serwer podając swoje hasło a Dorii wszedł na lobby i zgriefował je wraz z serwerem 4FUN. po czym ja nie miałem kopii lobby i pobrałem jego, a wojna była jeszcze gorsza. ale po czasie podaliśmy sobie przysłowiowo ręce ja nie mam lobby (w sumie mam na HDD gdzieś zapisane przepraszam ;D) a on przestał mnie obrażać i odzywa się w moich reklamach pozytywnie ;P

 

jak pisałem w poprzednim akapicie, serwer upadł bo postawiliśmy w sumie 4 serwery (no bo Bungeecord).

​I że tak powiem "Hajs się nie zgadzał".

 

 

Po miesiącu mój znajomy ze skype uratował mnie (BlueasGames) znam go odkąd miał 0 subów ;D.png

podał mi kontakt do znajomego, który dał w sumie tylko 30 PSC a serwer sam poleciał dalej.

i od tego momentu serwer jest stale online 1.5 roku.

był i na 1.7.2, na 1.7.10, był 1.7-1.8, był na 1.9.4 z wsparciem wstecznym (1.7.x,1.8.x) lecz to była nie udana edycja.

a teraz jest na 1.10.2

 

CO OFERUJEMY?

- Doświadczoną i dojrzałą administrację.
- Brak wywyższania się.
- Brak Faworyzacji.
- Brak lagów.
- Bardzo mało Cheaterów.
(no bo zawsze się trafi taki delikwent który nie umie grać w MC)
- ​Każdy gracz jest ważny!
- Bardzo rozbudowany tryb, inny niż te serwery Survival + Gildie które znasz.
- Autorski Medium Drop ze Stone (więcej w dziale rozgrywka)
- Najnowszą wersję 1.10.2 by rozgrywka była jeszcze ciekawsza!
Oprócz tego Regularnie są eventy na pandorę (od 10 graczy wzwyż by jakiś spryciarz o 4 w nocy nie wpisywał sobie kodów ;D.png), oraz eventy o Vipa i S-Vipa  nie wspominając o wszelakich konkursach na FaceBook'u
 
Nasze motto:
Od graczy dla graczy!
 
 
Ja jako właściciel chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich przynajmniej po to by wyrazić swoją opinie o serwerze.
Przyjmę każdą opinie, za pozytywne z góry dziękuję za negatywne również o ile są konstruktywne. 
Jeszcze raz zapraszam!!!
__________________________________________________________________________________________________________________________
 
 
Prezentacja Multimedialna - Nowy Film!
 

 


 

________________________________________________________________________________________
 

 

 

 

 

 

 

ab5ee901d814.png

STATUS SERWERA
b_560_95_1.png
 
DIAXY NA MCLISTA

4.png

 

 

Adres Serwera: S.xTremCraft.PL

 

Wersja: 1.7.2 - 1.10.2 (spigot 1.10.2)
Sloty: 100
Rodzaj: Survival + Gildie  + Dodatki   /  MediumHC
Whitelist: nie
Premium: nie
Nether: tak
END: tak
PvP: tak
Zwierzęta: tak
Lagi: nie
 
9e33bca28177.png
Właściciel:  MKMethosPL
Właściciel:  Rainer
Właściciel:  Quantum24
Grafik:  KresisPL
WebMaster:  MKMethosPL
 
Właściciel TS3:  Patosia
 
W Administracji są osoby które mają doświadczenie.
 Mamy zasady których się trzymamy i pilnujemy by Gracze również się nie łamali owych zasad.
7a17d25fbc43.png
 
bany za śmierć
451fbbd77f7b49eca15ce9c9deef42bc.png
 
dla czego tak?
ponieważ jest to MediumHC (trudniejsza wersja EasyHC).
A jak wiemy EasyHC, to jest połączenie dwóch sprzecznych słów Easy (pl. łatwy) i HC (Hardcore).
 
Charakterystyczną cechą serwerów HC jest ban za śmierć.
skoro osobniki poniżej 12 roku życia robią parodię serwera Hardcore,
to ja postanowiłem zrobić coś co na prawdę będzie można nazwać "łatwiejszym Hardcorem".
a że EasyHC to "łatwy hardcore bez banów", to ja stworzyłem MediumHC z banem na minutę.
(utrudnia to również robienie sobie FreeKilli)
Autorski Drop
giphy.gif
Drop jest po pierwsze z Fortune 1,2,3.
Po drugie ma opcje na Eventy "turbo Drop"
(+2% do wszystkiego, a nie że nagle z diamenta robi się pół stacka jak to bywa na "izihace")
b8483b6db43740eab7ea1a8e508005da.png
Po trzecie, ze stone dropią rudy które trzeba przetopić!
21a6c25c130747e7acbdab66d4187b7c.png
 
Autorska Tablista
8f28abf705f344aaa8a288b7d47e1962.png
Itemy na Gildię
giphy.gif
9466bf5f5379.png
Stoniarki
 
1 vs 1
 
Bossy (nowe moby)
 
cobbleX
 
Lucky Block
 
Skille
 
Cloud Boots
 
Skrzynki CS:GO
 
Unikalne Przedmioty
 
Nowy Generator Mapy
 
Emeraldowe itemy
 
itemy z Uranium oraz Titanium oraz Platinium (nowość)
 
Sand Farmer
 
Boy Farmer
 
Air Farmer (Fosa Farmer)
 
(pierwszy serwer z takim dodatkiem !)
 
Craftingi 
 
siodła, Bloku trawybielicy,  Spawenery(jajka spawnujące): Świni, Krowy, Creepera,
 
59119cd91a64.png
NOWE!
________________________________________________________________________________________
 
13730811_634259730061241_518635000498867
 
________________________________________________________________________________________
 
2da59327e50c.png
IP TeamSpeak3: Night-Speak.pl
 
9d74e6208f92.png
 
WWW: xtc.j.pl
 
Facebook: fb.com/xtremcraft
 
YouTube:  youtube.com/c/xtremcraftpolska
 
 
9edc56f04ee6.png
 

Na stronie WWW
 
@edytowano grafiki

Zabrania się kopiowania Grafik oraz tekstu.

 

 

Kopia z MPCForum.PL


Użytkownik quantum24 edytował ten post 10 September 2016 - 18:43


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 07 September 2016 - 18:38

 

451fbbd77f7b49eca15ce9c9deef42bc.png

 
dla czego tak?
ponieważ jest to MediumHC (trudniejsza wersja EasyHC).
A jak wiemy EasyHC, to jest połączenie dwóch sprzecznych słów Easy (pl. łatwy) i HC (Hardcore).
 
Charakterystyczną cechą serwerów HC jest ban za śmierć.
skoro osobniki poniżej 12 roku życia robią parodię serwera Hardcore,
to ja postanowiłem zrobić coś co na prawdę będzie można nazwać "łatwiejszym Hardcorem".
a że EasyHC to "łatwy hardcore bez banów", to ja stworzyłem MediumHC z banem na minutę.
(utrudnia to również robienie sobie FreeKilli)

Ban na minutę?! To żart?

 

Co ci te biedne "12 letnie osobniki" zrobiły. Przestańcie jeździć po dzieciach. To jest mega słabe.

To też jest parodia Hardcore'a. Hardcore jest trudny (a przynajmniej taki powinien być).

Nie ma czegoś takiego jak "łatwy Hardcore", coś takiego nie istnieje.

 

 

A jak wiemy EasyHC, to jest połączenie dwóch sprzecznych słów Easy (pl. łatwy) i HC (Hardcore).
 
to ja postanowiłem zrobić coś co na prawdę będzie można nazwać "łatwiejszym Hardcorem".
 

Tego chyba komentować nie muszę.

Zaprzeczasz sam sobie.

 

Żeby było jasne. Nie chciałem cię obrazić. Zwróciłem jedynie uwagę na rzeczy które (moim zdaniem) należy poprawić, nie tylko w prezentacji, ale również na serwerze.

 

Widać że serwer jest na dość wysokim poziomie jeśli chodzi o budowle, oraz stan techniczny. 

Pozdrawiam.


Użytkownik Hevbis edytował ten post 07 September 2016 - 18:42

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#3 quantum24

quantum24

    Nowy

  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 07 September 2016 - 21:10

Ban na minutę?! To żart?

 

Co ci te biedne "12 letnie osobniki" zrobiły. Przestańcie jeździć po dzieciach. To jest mega słabe.

To też jest parodia Hardcore'a. Hardcore jest trudny (a przynajmniej taki powinien być).

Nie ma czegoś takiego jak "łatwy Hardcore", coś takiego nie istnieje.

 

Tego chyba komentować nie muszę.

Zaprzeczasz sam sobie.

 

Żeby było jasne. Nie chciałem cię obrazić. Zwróciłem jedynie uwagę na rzeczy które (moim zdaniem) należy poprawić, nie tylko w prezentacji, ale również na serwerze.

 

 

Widać że serwer jest na dość wysokim poziomie jeśli chodzi o budowle, oraz stan techniczny. 

Pozdrawiam.

 

Gdyby to był żart to by tu tego nie było, mnie nic nie zrobiły, to Mentos pisał prezentację, tak więc proszę co do propozycji/zmian w prezentacji/serwerze o konsultację na PW, by nie zaśmiecać tematu.

 

Mówisz "nie ma Łatwego Hardcore", skoro tak, to dla czego jednak jest? dla czego próbujesz zaprzeczyć prawdę, która jest wszystkim znana? serwery EasyHC są nie da się ukryć.

Nie należy dyskryminować innych trybów jakie powstają. Nawet jak się za danym trybem nie przepada, to nie oznacza że należy się wypowiadać w taki sposób.
 
Wypowiadanie się na temat trybu EasyHC bądź MediumHC w sposób "po co to, po co tamto" jest nieodpowiednie (wypowiadam się już na przód, bo wiem że przyjdą osoby, które też powiedzą że serwer trzeba zmienić).
 
Gra Minecraft jest grą dla ?.... dla dzieci. A jaki jest ulubiony tryb większości dzieci?  EasyHC. Ale można już dostrzec iż poparcie na serwery EasyHC spada, no bo ile można mieć najlepsze eq właściwie odkąd się weszło na serwer (5-15 min gry)?
 
Ten serwer mimo podobnej mechaniki, dodatków, a właściwie trybu, się i tak wyróżnia, jest wiele serwerów EasyHC, MediumHC i są one praktycznie takie same.
 
A ten serwer, ma mały drop rud ze stone, ban za śmierć, czy to jest żart? nawet nie wiesz jakie dzieci są niecierpliwe, dla mnie oraz dla was minuta, to bardzo mało, ale młodzi gracze chcą już wejść na serwer, zdążą kliknąć po zbanowaniu na serwer 5 razy i spróbować wejść pomimo bana.
 
Zamiast uczepiać się jakiegoś serwera, i żądanie by się zmienił o 360 stopni dla max 6 osób, gdzie pozostałe 30 osób, przestało by grać na tym serwerze z powodu tych zmian jest nie na miejscu. Lepiej szukać dalej swojego wymarzonego serwera.
 
a za opinię serdecznie dziękuję:
"Widać że serwer jest na dość wysokim poziomie jeśli chodzi o budowle, oraz stan techniczny. 
Pozdrawiam."
 
Ps. Mentos pisał do mnie by przekazać tę wiadomość:
"Widać jakie jest poparcie na klasyczny Survival. 0/100 graczy, od czasu do czasu jeden wbije.".


#4 arialq

arialq

    Nowy

  • Użytkownik
  • 36 postów
  • Abelard Giza

Napisano 11 September 2016 - 09:17

Serwer śmiechu warty , niby hardcore niby nie , w eq jest tyle śmieci przez ten zwalony drop że głowa mała , na mapce takiej lub w 90% podobnej grałem rok temu ... a do tego ten mcmmo przy dropie ze stone ... nie wiem czy śmiać się w twarz twórcy tego serwera czy płakać że istnieją takie osoby z TAKIMI żałosnymi pomysłami.
nie polecam



#5 quantum24

quantum24

    Nowy

  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 12 September 2016 - 19:34

Jestem pod wrażeniem że widziałeś mapę aż 10 miesięcy przed jej powstaniem. szkoda że Mentos nie robił screenów jak krok po kroku budował spawn'a.

 

to jest serwer MediumHC a nie hardcore, co do dropu jesteśmy otwarci na propozycję (ja, Mentos  oraz Rainer).

 

Nie mam bladego pojęcia co masz do mcmmo, rozwiń swoją wypowiedź, ponieważ mam wrażenie że to hejt. 

 

A za opinię dziękuję, ponieważ jaka by nie była, pomoże w ulepszaniu serwera.



#6 PanCake

PanCake

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 1980 postów
  • PanCake#1071

Napisano 28 December 2016 - 12:58

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
archiwum


2AyfJ3g.png






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: NoPremium, PvP, MiniGames, 1.8, 1.7-1.8, 1.7.9, 1.7.2