Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z Komendami

only ops komendy pluginy blokowanie gracze serwery

Najlepsza odpowiedź speodziak , 30 August 2016 - 23:52

Dobra, to już skrypt sam napisze. A na pluginach i ich konfiguracju się znam więc sobie poradzę... Dzięki

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 speodziak

speodziak

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • speodziak

Napisano 30 August 2016 - 18:19

Siemka! Robię serwer na wersję 1.7-1.8 spigot i mam kolejny problem... Jest kilka komend, których normalnie mogą używać gracze, a chciałbym aby tylko było można wpisać je w konsolce i mogłyby piać je tylko te osoby, które posiadają opa. Nie wiem jak to zrobić, próbowałem nawet w configu NoCheatPlus'a i nic. Jakby mógł ktoś podesłać mi jakiś plugin czy coś co by blokowało komendy, które ustalę byłbym wdzięczny :#



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Laki

Laki

    Nowy

  • Użytkownik
  • 62 postów
  • __Laki__

Napisano 30 August 2016 - 18:24

Po pierwsze jak ma ci ktoś podać jakiś plugin jak nie podałeś jakie chcesz komendy zablokować bo też w skrypcie to da się zrobić wtedy by ktoś nawet mógł napisać ci takowy bo by wiedział jakie komendy maja być nie używane :)

 

PS. Sam miałem takie problemy z blokowaniem komend na serwerze :P



#3 speodziak

speodziak

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • speodziak

Napisano 30 August 2016 - 18:32

Głównie chodzi mi o WorldEdita, bo gracz może napisać /worldedit version i już wie, że mam wgrany ten plugin na serwer. 

Znalazłem dużo pluginów ale chodzi mi głownie o komendy z dwoma //



#4 Laki

Laki

    Nowy

  • Użytkownik
  • 62 postów
  • __Laki__

Napisano 30 August 2016 - 18:39

To mogę ci pomóc bo mam takowy skrypt na blokowanie komend tylko byś musiał go z edytować na własne potrzeby jak coś to napisz do mnie na priv to ci prześle mój skrypt :)

Tylko nie wiem czy by ci pasował taki skrypt ale jak coś to zawsze mogę poszukać na netach :P


Użytkownik Laki edytował ten post 30 August 2016 - 18:41


#5 PanCake

PanCake

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 1980 postów
  • PanCake#1071

Napisano 30 August 2016 - 18:49

Do permisji w pex, tam gdzie masz uprawnienia do danej rangi dodaj uprawnienie na tą komende która chcesz zablokować a pózniej dodaj myślnik.
W ten sposób:
- -essentials.spawn

2AyfJ3g.png


#6 Laki

Laki

    Nowy

  • Użytkownik
  • 62 postów
  • __Laki__

Napisano 30 August 2016 - 18:56

Do permisji w pex, tam gdzie masz uprawnienia do danej rangi dodaj uprawnienie na tą komende która chcesz zablokować a pózniej dodaj myślnik.
W ten sposób:

- -essentials.spawn

Ale też można użyć skryptu dla mniej znających się na essentials



#7 PanCake

PanCake

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 1980 postów
  • PanCake#1071

Napisano 30 August 2016 - 19:42

Ale też można użyć skryptu dla mniej znających się na essentials


To jest permissionsex, a chce zablokować komendę z worldedita, podałem tylko przykład :P

2AyfJ3g.png


#8 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 30 August 2016 - 22:17

@2 up jak ktoś nie zna essentials to niech nie bierze się za serwer bo to niewypał będzie.

 

@topic albo skrypt robisz/pobierasz albo wpisujesz /pex group <nazwa> add -essentials.sethome //essentials.sethome to tylko przykład, zamieniasz z potrzebnym uprawnieniem


Użytkownik Katniss edytował ten post 30 August 2016 - 22:19

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#9 speodziak

speodziak

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów
  • speodziak

Napisano 30 August 2016 - 23:52   Najlepsza odpowiedź

Dobra, to już skrypt sam napisze. A na pluginach i ich konfiguracju się znam więc sobie poradzę... Dzięki







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: only ops, komendy, pluginy, blokowanie, gracze, serwery