Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.7.10][NP][M]EnderDragon

Modyfikacje NoPremium 1.7-1.8

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#1 Laki

Laki

    Nowy

  • Użytkownik
  • 62 postów
  • __Laki__

Napisano 30 August 2016 - 12:02

EnderDragon.yfun.pl



Serwer Już Działa Można Wchodzić!



Serwer jest do dobrej zabawy z modami i działkami wraz z rywalizacją z innymi graczami na serwerze.



W paczce modów EnderPack jest ponad 80 modów i są wybrane tak żeby działały na każdym komputerze a nie tak zwanych komputerach z NASA.



Pluginów na naszym serwerze jest nie wiele bo po co na takim trybie gry z modami mieć dużo pluginów ale jesteśmy otwarci na propozycje ze strony graczy.



Poniżej znajduje się lista modyfikacji na serwerze i pluginów.



Mody:


SecurityCraft


AdditionalPipes


AppleCore


AppliedEnergistics2


ArchitectureCraft


Backpack


Baubles


BetterFps


BiblioCraft


BiomesOPlanety


Botania


BuildCraft


Chisel


CodeChickenCore


CoFHCore


Dragon's Radio Mod


EnderIO


EnderStorage


FastCraft


Forbidden Magic


Gliby's Voice Chat


HungerOverhaul


IguanaTinkerTweaks


IndustrialCraft2


InventoryTweaks


IronChest


Jabba


Mantle


Mekanism


MekanismGenerators


MekanismTools


MineFactoryReloaded


MrCrafishFurnitureMod


NetherOres


NotEnoughItems(NEI)


NotEnoughThaumcraftTabs


OptiFine


Pam's HarvestCraft


RailCraft


SpiceOFLife


TinkersConstruct


Technomancy


Thaumaturgical Knowledge


Thaumcraft


ThermalDynamics


ThermalEspansion


ThermalFoundation



Pluginy:


AZRank


Essentials


EssentialsChat


EssentialsSpawn


LogIt


Openinv


PermissionEx


Skript


StatusSign


Vault


WorldBorder


WorldEdit


WorldGuard



Link do naszej strony:


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Właściciele serwera __Laki__ L3chit loglinw



Jak zagrać na naszym serwerze!?


Wystarczy że wejdziesz na link podany niżej i pobierzesz paczkę.


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Co posiada ranga VIP!?

  • Gdy gracz zakupi ją ma prawo do tego żeby z puli itemków przygotowanej na serwerze wystarczy ze gracz poczeka na wiadomość od admina żeby dokończyć zamówienie admin da itemki z puli dla VIP'a.
  • Gracze z rangą VIP mają rezerwacje slota.


[BOK]

  • Jestem BOK czyli administrator udzielający pomocy w każdej sprawie związanej z serwerem i paczce.
  • Co BOK ma za zadanie ma pomóc ci jeśli potrzebujesz pomocy w sprawie serwera lub paczki gdy np masz problem z wejściem na nasz serwer.
  • BOK odpowiada na wszystkie pytania i pisze do gracza jeśli widzi że potrzebuje pomocy i pomaga w zakresie swoich możliwości.
  • BOK odpowiada zazwyczaj na problemy jedną godzinę od napisania postu lub na następny dzień.
  • Czekaj na wiadomość od BOK'a lub sam napisz do niego w razie problemów na pewno odpowie w najbliższym czasie.
[BOK]


[UWAGA!]

  • Każdy gracz na naszym serwerze będzie traktowany z szacunkiem jeśli i on będzie szanował administracje i zasady serwerowe.
  • Każdy gracz może mieć zwrot wszystkich itemków pozostawionych na mapce jeśli jakiś mod będzie usuwany z powodu nadmiernych lagów.
  • W przypadku modów wgrywanych na serwer lub aktualizacja paczki mapka będzie restartowana mapka a gracze w takim przypadku nie będą mogli mieć zwrotu itemków.
  • Mapka nie będzie resetowana gdy mody nie będą ingerować w mapkę czyli np nowe rudy drzewa itp.
  • Wszyscy gracze którzy będą się udzielać w rozwijaniu serwera będą nagradzani rangą VIP na całą edycje.
  • Przeciętna edycja będzie trwała 30 dni czyli 1 miesiąc.
  • Serwer będzie do puki będzie zarabiał na swoje utrzymanie i będzie można z tego utrzymać serwer ewentualnie kupić lepszą maszynę.

[UWAGA!]



Serwer jest na razie w tak zwanych "Testach" i każdy gracz może wejść na serwer pograć a jak zakupi VIP'a na naszym serwerze w trakcie trwających "Testów" będzie miał go na oficjalnej wersji serwera czyli jak wszystko będzie gotowe spawn itp.



Wszelkie pytania można zadawać pod tym postem względem serwera lub na naszej stronie.


Ten post będzie edytowany wraz z nowymi informacjami o serwerze.



Zapraszam wszystkich zainteresowanych serwerem.


Użytkownik Laki edytował ten post 01 September 2016 - 13:11


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 HonTorPL

HonTorPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 32 postów
  • HonTorPL

Napisano 30 August 2016 - 15:31

Dodajcie Iguana Tweaks, nie podoba mi sie pomysł z trzema wybranymi przedmiotami. 

Może wbije.



#3 Laki

Laki

    Nowy

  • Użytkownik
  • 62 postów
  • __Laki__

Napisano 30 August 2016 - 16:00

Dodajcie Iguana Tweaks, nie podoba mi sie pomysł z trzema wybranymi przedmiotami. 

Może wbije.

Dziękuje za podanie modu który byśmy mogli dodać do paczki :)

A czemu ci się nie podoba ten pomysł z trzema wybranymi itemkami i jaką nagrodę byś dał dla takiego gracza gdyby podał kilka modów lub nawet jeden :)?



#4 adrianCK

adrianCK

    Geniusz

  • Użytkownik+
  • 318 postów
  • guomb

Napisano 30 August 2016 - 16:20

egghghgem Laki na moim laptopie nie pójdzie ani jeden mod bo kiedyś grałem na 2-3 z kolegom i miałem max 5-10 fps

Specyfikacja:

Procesor: Intel® Celeron® CPU N2840 2.16GHz               ---         x64

Karta graf: z procesor co prawdopodobnie mi najbardziej uniemozliwia gre na modach

ram: 4gb

system: windows 10 home 64 bit

dotykowy ekran: nie

dostępny ram z 4gb: 3,89GB


Użytkownik adrianCK edytował ten post 30 August 2016 - 16:21


#5 Romek2121

Romek2121

    Znawca

  • Użytkownik
  • 328 postów

Napisano 30 August 2016 - 16:27

Witam !

Nie da się wbic na serwer cały czs pokazuje logowanie !



#6 Laki

Laki

    Nowy

  • Użytkownik
  • 62 postów
  • __Laki__

Napisano 30 August 2016 - 16:48

egghghgem Laki na moim laptopie nie pójdzie ani jeden mod bo kiedyś grałem na 2-3 z kolegom i miałem max 5-10 fps

Specyfikacja:

Procesor: Intel® Celeron® CPU N2840 2.16GHz               ---         x64

Karta graf: z procesor co prawdopodobnie mi najbardziej uniemozliwia gre na modach

ram: 4gb

system: windows 10 home 64 bit

dotykowy ekran: nie

dostępny ram z 4gb: 3,89GB

Wiesz ja mam groszy komputer od ciebie i mam tylko 1.5GB ramu w tym na mc gram z 130MB ramu i mam Intel Pentium 32 bit i win 7 profesional i mi chodzi paczka jak coś nie zaszkodzi spróbować ściągnąć i zobaczyć czy przynajmniej nie będziesz miał lagów i czy paczka ci się odpali bez żadnych przeszkód :)


Witam !

Nie da się wbic na serwer cały czs pokazuje logowanie !

Nie rejestrowałeś się wcześniej na serwerze jeśli nie i takie coś się dzieje to zaraz sprawdzę i jak coś to cb zarejestruje :)



#7 Laki

Laki

    Nowy

  • Użytkownik
  • 62 postów
  • __Laki__

Napisano 30 August 2016 - 17:39

Dodano!

 

[BOK]

  • Jestem BOK czyli administrator udzielający pomocy w każdej sprawie związanej z serwerem i paczce.
  • Co BOK ma za zadanie ma pomóc ci jeśli potrzebujesz pomocy w sprawie serwera lub paczki gdy np masz problem z wejściem na nasz serwer.
  • BOK odpowiada na wszystkie pytania i pisze do gracza jeśli widzi że potrzebuje pomocy i pomaga w zakresie swoich możliwości.
  • BOK odpowiada zazwyczaj na problemy jedną godzinę od napisania postu lub na następny dzień.
  • Czekaj na wiadomość od BOK'a lub sam napisz do niego w razie problemów na pewno odpowie w najbliższym czasie.

[BOK]



#8 HonTorPL

HonTorPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 32 postów
  • HonTorPL

Napisano 30 August 2016 - 19:18

Dziękuje za podanie modu który byśmy mogli dodać do paczki :)

A czemu ci się nie podoba ten pomysł z trzema wybranymi itemkami i jaką nagrodę byś dał dla takiego gracza gdyby podał kilka modów lub nawet jeden :)?

Może moja odpowiedz będzie głupia, ale wtedy popsuje się gra wiesz, np gościu dopiero co wbil, kupuje vipa i dostaje np MFSU itp itd.(Wiem, ze jest ograniczenie, ale najlepiej sprecyzowac to)

Dodałbym takie mody jak TooManyDanyOres, OptiFine(może jest), i applied energetics 2 (plus dodatki, zalezy czy chce Technik, Administracja).

A i dodaj skan bo będą niedługo takie komentarze o tym.

 

Edit: Byłbym zapomniał EnderIo to podstawa jak dla mnie.


Użytkownik HonTorPL edytował ten post 30 August 2016 - 21:04


#9 Laki

Laki

    Nowy

  • Użytkownik
  • 62 postów
  • __Laki__

Napisano 30 August 2016 - 21:24

Może moja odpowiedz będzie głupia, ale wtedy popsuje się gra wiesz, np gościu dopiero co wbil, kupuje vipa i dostaje np MFSU itp itd.(Wiem, ze jest ograniczenie, ale najlepiej sprecyzowac to)

Dodałbym takie mody jak TooManyDanyOres, OptiFine(może jest), i applied energetics 2 (plus dodatki, zalezy czy chce Technik, Administracja).

A i dodaj skan bo będą niedługo takie komentarze o tym.

 

Edit: Byłbym zapomniał EnderIo to podstawa jak dla mnie.

Tak właściwie ja jestem technikiem i serwer tworzą gracze nie ja jak im jakiś mod jest potrzebny bo wspomniałeś że to dla cb podstawa to dla innych graczy z modyfikacjami też więc i tak chwilowo są te testy serwera gdzie gracze już mogą grać na serwerze a serwer będzie aktualizowany w miare potrzeb graczy.:)

A jak byś to sprecyzował ?



#10 HonTorPL

HonTorPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 32 postów
  • HonTorPL

Napisano 31 August 2016 - 00:54

Tak właściwie ja jestem technikiem i serwer tworzą gracze nie ja jak im jakiś mod jest potrzebny bo wspomniałeś że to dla cb podstawa to dla innych graczy z modyfikacjami też więc i tak chwilowo są te testy serwera gdzie gracze już mogą grać na serwerze a serwer będzie aktualizowany w miare potrzeb graczy. :)

A jak byś to sprecyzował ?

hmm, no że dany przedmiot może być wybrany z puli podanych przedmiotów(np. lista na spawnie albo gdziekolwiek (przedmiotów, które można wybrać)).

Wgl. jeśli mógłbyś pytaj o pozwolenia i dodawaj na technic launchera, bo przydatne.

A jeśli quarry psuje tam permisje bo tak słyszałem to najlepiej dodać quarryplus i pozmieniac crafting na nieco trudniejszy, ogólnie tez polecam zmieniać craftingi bo gra bedzie o wiele ciekawsza


Użytkownik HonTorPL edytował ten post 31 August 2016 - 00:55


#11 HonTorPL

HonTorPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 32 postów
  • HonTorPL

Napisano 31 August 2016 - 08:15

Poza tym, chyba launcher instalacyjny nie działa, pokazuje mi, że ma błędne pliki



#12 Laki

Laki

    Nowy

  • Użytkownik
  • 62 postów
  • __Laki__

Napisano 31 August 2016 - 10:34

Poza tym, chyba launcher instalacyjny nie działa, pokazuje mi, że ma błędne pliki

Tak aprpop to nie jest launcher instalacyjny bo przez launcher grasz w minecrafta i to jest instalator paczki link do niego 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

i on znajduje się w prezentacji serwera.

A i w prezentacji serwera jest dodane coś takiego jak BOK proszę wyżej się udać jeśli się nie zapoznałeś z nowo edytowanym postem.

 

hmm, no że dany przedmiot może być wybrany z puli podanych przedmiotów(np. lista na spawnie albo gdziekolwiek (przedmiotów, które można wybrać)).

Wgl. jeśli mógłbyś pytaj o pozwolenia i dodawaj na technic launchera, bo przydatne.

A jeśli quarry psuje tam permisje bo tak słyszałem to najlepiej dodać quarryplus i pozmieniac crafting na nieco trudniejszy, ogólnie tez polecam zmieniać craftingi bo gra bedzie o wiele ciekawsza

Po pierwsze jak chcę coś takiego dodać to od graczy muszę mieć propozycje jakie rzeczy mają się znajdować w tej "puli" bo to mi obojętne co będzie się w niej znajdować bo ja i tak tylko pilnuje graczy czy nie używają wspomagaczy i odpowiadam na pytania od nich.

I tak właściwie o jakie pozwolenia ci chodzi bo jakoś jasno tego nie określiłeś?

Dzięki za propozycję ale nie dodam mojej paczki na technik launchera z prostego powodu nie którzy ludzie wolą ściągnąć paczkę i zainstalować w swoim launcherze.

"A jeśli quarry psuje tam permisje bo tak słyszałem to najlepiej dodać quarryplus" Nie rozumiem o co ci chodzi nie sprecyzowałeś swojej wypowiedzi Chyba że ci o to chodziło A jeśli quarry pasuje tam są permisje bo tak słyszałem że najlepiej dodać quarryplus ale ja nie wiem czy ci o to chodziło.

Wiesz dobra mogę zmienić te craftingi żeby ciekawsza gra była ale jak zmienię to tak jak bym zmieniał na o wiele trudniejsze niż normalnie powinny być więc jak chcesz to możesz podać co na co pozmieniać.

I tak jak wyżej wspomniałem serwer jest w trakcie "Testów" i gracze mogą wbijać i grać i zobaczyć czy nie mają lagów na serwerze bo potem by było serwer otwieram 70 modów by było i większość graczy by powiedziała a co z tego że serwer jest już otwarty jak fajnych modów na umilenie rozgrywki nie np Enderio itp.



#13 HonTorPL

HonTorPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 32 postów
  • HonTorPL

Napisano 31 August 2016 - 11:23

Dodaj opcje wybierania folderu z instalacją zawartości paczki bo ni ch**a się nie zagra. Domyślna powinna być jeszcze z (/.minecraft) (Edit: Zagra, ale zaśmieca Roaming)

Chodzi o to, że są problem z quarry na multi, wiec można zastąpic j modem quarryplus.

Zmienione craftingi można zastosować do tych potrzebnych maszyn np:MFE, mass fabricator i inne.

I powiem Ci ciekawostkę, że większość woli na technic launcherze bo ma osobny folder, w którym możesz instalować kilka paczek, a nie usuwać każdą po każdej jak w normalnym przez komplikacje.

 

Edit: Paczka v1.0 działa ta co masz w tej prezentacji jest chyba wybrakowana.


Użytkownik HonTorPL edytował ten post 31 August 2016 - 11:24


#14 Dziobax

Dziobax

    Dziobak

  • Użytkownik+
  • 503 postów
  • FlyingSpoon#0363
  • dziobax

Napisano 31 August 2016 - 11:39

@up
W paczce już jest alternatywa dla quarry - digital miner (którego recepturę przydałoby się zmienić bo jest trochę OP)

#15 Laki

Laki

    Nowy

  • Użytkownik
  • 62 postów
  • __Laki__

Napisano 31 August 2016 - 11:42

Dodaj opcje wybierania folderu z instalacją zawartości paczki bo ni ch**a się nie zagra. Domyślna powinna być jeszcze z (/.minecraft) (Edit: Zagra, ale zaśmieca Roaming)

Chodzi o to, że są problem z quarry na multi, wiec można zastąpic j modem quarryplus.

Zmienione craftingi można zastosować do tych potrzebnych maszyn np:MFE, mass fabricator i inne.

I powiem Ci ciekawostkę, że większość woli na technic launcherze bo ma osobny folder, w którym możesz instalować kilka paczek, a nie usuwać każdą po każdej jak w normalnym przez komplikacje.

 

Edit: Paczka v1.0 działa ta co masz w tej prezentacji jest chyba wybrakowana.

Wiesz po pierwsze z kąd ściągałeś paczkę bo domyślam się że z naszej strony bo jakoś mi i innym osobom które testowały ten instalator co jest podany w linku działało im i jest opcja wybierania serwera tylko trzeba się dokładnie patrzeć bo gdyby wybieranie serwera by było zastrzeżone to byś miał na szaro linijkę gdzie pokazuje ci się gdzie będzie instalowana paczka a masz na biało i możesz wpisywać co chcesz itp.


Jest napisane w prezentacji tam jest coś takiego jak BOK zachęcam do zapoznania się na czym to polega.



#16 HonTorPL

HonTorPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 32 postów
  • HonTorPL

Napisano 31 August 2016 - 11:43

Miałem na szaro. Btw. Tak z waszej strony i z prezentacji. I tylko ze strony działa.

Wiem co mówię.


Użytkownik HonTorPL edytował ten post 31 August 2016 - 11:43


#17 Laki

Laki

    Nowy

  • Użytkownik
  • 62 postów
  • __Laki__

Napisano 31 August 2016 - 11:47

@up
W paczce już jest alternatywa dla quarry - digital miner (którego recepturę przydałoby się zmienić bo jest trochę OP)

Wszystko można zmienić na potrzeby graczy tylko wystarczy napisać jaką rzecz i na jaką recepturę lub po prostu napisać mi to na priv.


Miałem na szaro. Btw. Tak z waszej strony i z prezentacji. I tylko ze strony działa.

Wiem co mówię.

Jak wiesz co mówisz to czemu jakoś dla 3 osób wysłałem instalator z prezentacji i im działało?? wogule nawet nie zgłosiłeś się do BOK żeby rozwiązać swój problem.


Użytkownik Laki edytował ten post 31 August 2016 - 11:48


#18 HonTorPL

HonTorPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 32 postów
  • HonTorPL

Napisano 31 August 2016 - 11:57

Chłopie, ale ja wlasnie pisze z BOK'iem XD jak sam napisałeś w prezentacji (post, tak to jest post).

Serwer wyłączony. Jeśli chcecie  by serwer był w trakcje testów, powinnien być włączony do testowania.



#19 Laki

Laki

    Nowy

  • Użytkownik
  • 62 postów
  • __Laki__

Napisano 31 August 2016 - 12:12

Chłopie, ale ja wlasnie pisze z BOK'iem XD jak sam napisałeś w prezentacji (post, tak to jest post).

Serwer wyłączony. Jeśli chcecie  by serwer był w trakcje testów, powinnien być włączony do testowania.

Po pierwsze z BOK'iem pisze się w prywatnej wiadomości chyba jak masz serwer na hostingu nie piszesz z BOK'iem na ich fanpagu?

Wiesz chyba raczej mi to będzie obojętne czy ja będę miał lagi czy nie bo jestem adminem i tylko pilnuje porządku na serwerze i serwer jest włączony po to żeby gracze mogli wejść i przetestować serwer czy im się podoba i czy im paczka nie laguje bo inaczej się paczka modów zachowuje na singlu a inaczej na serwerze i też zaproponować zmiany względem modów/pluginów.

I tak serwer działa.



#20 "KuX"

"KuX"

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 130 postów
  • A po co CI to?!

Napisano 31 August 2016 - 15:20

Niby wszystko jest okey... Tylko ta wersja trochę razi w oczy.

PS. Nie podoba mi się pomysł z zwracaniem itemów. VIP też powinien liczyć się z tym, że musi być ostrożny i uważny. A nie wlatywać w chmarę graczy i potem żądać zwrotu itemów bo "zaatakowało mnie dwóch nie miałem szans!".


Mój obecny "level" :

 

 

Akcja AntyEasyHardcore

 

 

Pomoc.

 






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Modyfikacje, NoPremium, 1.7-1.8