Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.7-1.8] [NP] [RPG] BETA RPGv2 - Metin2 w Minecraft!

1.7-1.8 NoPremium RolePlay

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1 MaRsOnix

MaRsOnix

    Nowy

  • Użytkownik
  • 35 postów
  • MaRsOnIx

Napisano 24 August 2016 - 14:56

Proszę o usunięcie


Użytkownik MaRsOnix edytował ten post 27 October 2016 - 19:18

  • Żyleta lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Kacprus

Kacprus

    hypixel vet

  • Senior Moderator
  • 1644 postów
  • Kacprus#1551
  • Kacprus

Napisano 24 August 2016 - 14:57

Popraw tagi w nazwie tematu.



#3 MaRsOnix

MaRsOnix

    Nowy

  • Użytkownik
  • 35 postów
  • MaRsOnIx

Napisano 24 August 2016 - 15:01

Popraw tagi w nazwie tematu.

 

Poprawiłem, daj znać, czy czegoś jeszcze brakuje.



#4 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 24 August 2016 - 15:08

Napisz coś więcej o tych autorskich systemach.


sob7f7.png


#5 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 24 August 2016 - 15:59

Znam ten server. Nie jest idealny, ma wiele zmian, jednak dosyć długo się trzyma z dobrą ilością graczy. O ile mnie pamięć nie myli, macie tam WarZ czy coś w tym stylu.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#6 MaRsOnix

MaRsOnix

    Nowy

  • Użytkownik
  • 35 postów
  • MaRsOnIx

Napisano 24 August 2016 - 16:03

Napisz coś więcej o tych autorskich systemach.

 

Nie ma sensu rozpisywać się na całą stronę, biorąc pod uwagę, że jest to wersja Beta i nie wszystko jest ukończone, pewne systemy mogą zostać jeszcze zmienione.

Na dzień dzisiejszy zmieniło się ewidentnie wszystko, jeżeli chodzi o mechanikę gry na serwerze, min: system szybkości ataku, jako nowy bonus w broniach, nowy system zadawania obrażeń, otrzymywania, system polimorfii, system combo, nowy system sprzedawania przedmiotów, z podliczanym podatkiem, nowy system gildii, z możliwością zmiany avatara, wyzywania drugiej gildii, na wojne gildii, system kanałowy (CH1, CH2, CH3 itp.), w tym wszystko jest połączone ze sobą, system ulepszania przedmiotów itp.

Wierz mi, że tego jest na prawdę mnóstwo, pewne rzeczy będą jeszcze zmieniane i nie ma sensu tworzyć teraz rozwiniętej prezentacji, bo potem będzie zamieszanie z edytowaniem, zmienianiem tego wszystkiego, zawsze możesz wejść na serwer i zobaczyć sam :)


Znam ten server. Nie jest idealny, ma wiele zmian, jednak dosyć długo się trzyma z dobrą ilością graczy. O ile mnie pamięć nie myli, macie tam WarZ czy coś w tym stylu.

 

Fakt, lecz teraz otwieram nowy serwer, i jest to reklama nowego serwera, domyślam się, że mówisz o starym RPG, oraz o serwerze Battlefield, nic nie jest idealne, dzięki za opinię i liczę na wydanie opinii odnośnie RPGv2   :)


Użytkownik MaRsOnix edytował ten post 24 August 2016 - 16:05


#7 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 26 August 2016 - 15:20

Trochę jakby uboga ta prezentacja...



#8 MaRsOnix

MaRsOnix

    Nowy

  • Użytkownik
  • 35 postów
  • MaRsOnIx

Napisano 26 August 2016 - 19:28

Trochę jakby uboga ta prezentacja...

 

Prezentacja nie świadczy o stanie technicznym serwera, nie ocenia się książki po okładce :)

Oczywiście nie sugeruje, że serwer jest idealny, bo nie jest, ale fajnie jakby osoby oceniające serwer sugerowały się tym jak serwer wygląda, a nie prezentacją, no ale cóż, żyjemy niestety w takim świecie, gdzie trailer, prezentacja, opinia innych jest ważniejsza niż subiektywna opinia, będąc faktycznie na serwerze i grając.


Użytkownik MaRsOnix edytował ten post 26 August 2016 - 19:30


#9 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 26 August 2016 - 21:11

Co do serwera to prezentuje się fajnie, podobają mi się repliki map z Metina aczkolwiek troszkę małe się wydają te mapy.

Szczególnie te "uskoki" w dolinie orków są zbyt płytkie

Ciekawi mnie na czym będzie polegał "system kanałowy" i po co go w ogóle robicie.

O jakie "zmiany avatara" chodzi? (nie grałem dużo w metina)

Damage będzie odczytywany z lore przedmiotu, bez żadnych szpecących enchantów i atrybutów?

 

Dlaczego nie 1.9/1.10?

Wszedłbym gdyby nie ta wersja.


Użytkownik Katniss edytował ten post 26 August 2016 - 21:12

  • Brzoskwiń lubi to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#10 MaRsOnix

MaRsOnix

    Nowy

  • Użytkownik
  • 35 postów
  • MaRsOnIx

Napisano 26 August 2016 - 21:35

Co do serwera to prezentuje się fajnie, podobają mi się repliki map z Metina aczkolwiek troszkę małe się wydają te mapy.
Szczególnie te "uskoki" w dolinie orków są zbyt płytkie
Ciekawi mnie na czym będzie polegał "system kanałowy" i po co go w ogóle robicie.
O jakie "zmiany avatara" chodzi? (nie grałem dużo w metina)
Damage będzie odczytywany z lore przedmiotu, bez żadnych szpecących enchantów i atrybutów?
 
Dlaczego nie 1.9/1.10?
Wszedłbym gdyby nie ta wersja.

 
System kanałowy jest po to, aby zwiększyć optymalizacje serwera, co wiążę się ze zwiększeniem możliwych osób online, jeżeli kanałów będzie wystarczająco dużo, to da to możliwość wejścia nawet 1000 osób na serwer, porozrzucanych na różnych kanałach, wpłynie to także na graczy, bo (tak jak to było w metinie) w przypadku kiedy dane expowisko jest zajęte, na innym kanale może być wolne, wydaje mi się, iż da to graczom większą swobodę.
Każda gildia ma możliwość ustawienia sobie "jakiegoś" avatara, aby można było rozróżniać je od siebie, niektóre avatary będą na prawdę trudne do zdobycia, dzięki temu można będzie łatwo odszukać daną gildie i ewentualnie wyzwać ją na pojedynek.
Nie ma żadnych "szpecących enchantów i atrybutów", wszystko działa za pomocą lore, nie popełniłbym takiego błędu, dbam o to, aby serwer był wręcz perfekcyjny, choć wiem, że nie jest to możliwe.

Serwer jest na wersji 1.7.x, gdyż większość moich graczy niestety używa tej wersji, w przyszłości, jak już skończę serwer, postaram się zaktualizować ten serwer.



#11 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 26 August 2016 - 21:38

Dzięki za odpowiedź i wyjaśnienie.

 

Co do tego Avatara, to chodziło mi o to, w jaki sposób to będzie działać, jaki avatar? Item/Entity/obraz/cokolwiek?

Na czym będzie polegać ten Avatar?


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#12 MaRsOnix

MaRsOnix

    Nowy

  • Użytkownik
  • 35 postów
  • MaRsOnIx

Napisano 26 August 2016 - 23:05

Dzięki za odpowiedź i wyjaśnienie.

 

Co do tego Avatara, to chodziło mi o to, w jaki sposób to będzie działać, jaki avatar? Item/Entity/obraz/cokolwiek?

Na czym będzie polegać ten Avatar?

 

Wybacz, że tak późno, ale miałem ważną rozmowę.

 

Avatar w postaci przedmiotów, odróżnia daną gildie od innej, w momencie, kiedy wyzywa się "jakąś" gildie na wojne.
Mam w sumie parę starych screenshot'ów sprzed paru miesięcy, dlatego pozwolę sobie pokazać, jak wygląda system gildii, oraz parę innych rzeczy, które kiedyś tworzyłem:

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

- Menu Gildii, w lewym górnym rogu jest avatar, w tym przypadku jabłko.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

- Menu Avatar'ów, tak jak już opisywałem wyżej.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

- Bonusy, jest mała szansa na zdobycie przedmiotu z bonusami, lecz będzie można zdobyć przedmiot, który umożliwi dodanie bonusu.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

- Okno zakładania gildii, oczywiście bez potrzeby używania komend, wszystko za pośrednictwem GUI u NPC, oraz gui tabliczki.

 

Mógłbym tak jeszcze wymieniać systemy, działanie serwera, bo tego jest na prawdę mnóstwo, a w sumie co mi szkodzi, na serwerze możemy znaleźć, możliwość założenia grupy, co wiążę się ze zdobywaniem wspólnie poziomów, możemy znaleźć kowala, który ulepsza nam przedmioty i wygląda to w ten sposób: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Tak wygląda sprzedawanie przedmiotów na serwerze, u Kupca: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

A tak wygląda forma targowiska, wystawiania przedmiotów przez graczy na serwerze, na targ ogólnodostępnmy: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Natomiast tak wygląda zwyczajny, standardowy handel, zapewne już go widzieliście na innych serwerach, więc to nie jest nic innowacyjnego, ale mimo wszystko jest coś takiego, postanowiłem coś takiego napisać, bo wydaje mi się, że takie coś powinno znaleźć się na serwerze RPG: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Na serwerze występują umiejętności (skille), klasy, każda klasa ma innego rodzaju umiejętności obszarowe, oraz na pojedyńczą osobę, mają też skille, które wzmacniają postać.

Oczywiście systemu Anty-Drop nie zabrakło na serwerze, o proszę bardzo tutaj macie filmik, jak działa taki system Anty-Drop: 

 

Tyle informacji chyba starczy, w każdym razie więcej przedstawię jak już serwer będzie oficjalnie uruchomiony, jak skończę wszystko, a wierzcie mi to nie jest chwila roboty, mam nadzieję, że nie zawiodę, wkładam w to na prawdę sporo swojego serca :)


Użytkownik MaRsOnix edytował ten post 26 August 2016 - 23:11


#13 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 27 August 2016 - 08:39

Dlaczego kosa ma formę siekiery a nie motyki? Motyka lepiej pasuje wyglądem.

Wejdę jak zrobicie pełną wersje - wyjdziecie z bety. Nie lubię bugów.


Użytkownik Katniss edytował ten post 27 August 2016 - 08:40

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#14 MaRsOnix

MaRsOnix

    Nowy

  • Użytkownik
  • 35 postów
  • MaRsOnIx

Napisano 06 September 2016 - 21:36

Dodano kamienie, z których pojawiają się potwory.

Kamienie pojawiają się losowo na mapie, co określony czas, można z nich zdobyć księgi umiejętności, które służą do rozwijania skill'ów powyżej M1 :)



#15 Brzoskwiń

Brzoskwiń

    Król Brzoskwiń Soczysty

  • Użytkownik+
  • 381 postów

Napisano 06 September 2016 - 22:58

Serwer wydaje się całkiem fajny jedyne co mnie zniechęca to wersja tak jak już ktoś podkreślił.

#16 MaRsOnix

MaRsOnix

    Nowy

  • Użytkownik
  • 35 postów
  • MaRsOnIx

Napisano 08 September 2016 - 14:56

Serwer wydaje się całkiem fajny jedyne co mnie zniechęca to wersja tak jak już ktoś podkreślił.

 

Co złego w tym, że serwer jest na niższej wersji ?



#17 vJaszczurv

vJaszczurv

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 08 September 2016 - 15:13

Co złego w tym, że serwer jest na niższej wersji ?

 

To raczej jest oczywiste dla większości graczy. Wyższe wersje posiadają więcej bloków do budowy, bardziej rozbudowany End, tysiąc razy lepszy system walki.


  • Egzequtor lubi to

#18 MaRsOnix

MaRsOnix

    Nowy

  • Użytkownik
  • 35 postów
  • MaRsOnIx

Napisano 08 September 2016 - 17:52

To raczej jest oczywiste dla większości graczy. Wyższe wersje posiadają więcej bloków do budowy, bardziej rozbudowany End, tysiąc razy lepszy system walki.

 

Na serwerze i tak jest zupełnie oddzielny system walki, serwer póki co jest na wersje 1.7-1.8, gdyż miałbym wtedy mniejszą ilość swoich graczy.



#19 DajWunglaBoLagi

DajWunglaBoLagi

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 180 postów

Napisano 11 September 2016 - 18:36

No powiem Ci ,że kot ;)
Ile zajęło Ci czasu pisanie wszystkiego i pisałeś sam czy w grupie? :)



#20 MaRsOnix

MaRsOnix

    Nowy

  • Użytkownik
  • 35 postów
  • MaRsOnIx

Napisano 11 September 2016 - 23:12

No powiem Ci ,że kot ;)
Ile zajęło Ci czasu pisanie wszystkiego i pisałeś sam czy w grupie? :)


Pracuje nad tym już pare dobrych miesięcy, pisze sam wszystko, ale jest grono osób, które mnie wspiera, pomaga wymyślać misje, fabułę.
Dzięki za opinię :)





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 1.7-1.8, NoPremium, RolePlay