Skocz do zawartości


Zdjęcie

minecraft prawdziwa historia UWAGA DRASTYCZNE SCENY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 xKacpi68

xKacpi68

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Kacpero68

Napisano 21 August 2016 - 22:37

mati był moim kolegą i wiem ze, jest to pisane z 1 osoby a nie 3 ale to ja spisałem jego historie. do momenetu kiedy kończy liva dzieje się to co widziałem kiedy byłem na livie a potem to rzeczy które zostały znalezione z kamer w jego domu. oto ta historia.
hej nazywam sie mati. jestem youtuberem, nazywam się MaTi2002PL i nagrywam juz od dwóch lat. moj kanał nie jest popularny, ale bynajmniej mam grupe wiernych fanow którzy mnie subskrybuja i komentują mi filmy. nagrywam najwiecej minecraft, iż jest to moja ulubiona gra. tego wieczora o 19 miałem zaczac swojego pierwszego liva na ktorym mialem plan, grac w ową gre. troche mialem tremę bo nigdy jescze nie robilem liva byłem, troche niesmialy. rece mi się trząsły ale musialem to zrobić to była próba, dla mnie... . usiadlem na krzesle i zalozylem na uszy słuchawki i wlaczylem minecraft a potem program do livestreemowania. zobaczylem ze kilkoro osób już wszedlo na mój kanal wiec włączyłem streemowanie.
-hej moi drodzy, jak juz wam wspominalem będę dzisiaj grać w minecraft.
powiedzialem, ludzie wciaz przychodzili na liva.
mowiac cos co jakiś czas zaczalem grac na savie ktorego uzywalem do nagrywania mojej serii ,,z matim przez świat minecrafta,,. byl to save surivalovy tak wiec zajalem się w wiekszosci przemierzaniem swiata. gdy akurat byłem w bagnach poczułem. ... jakby ktoś mnie obserwował. ale nie w prawdziwym świecie tylko w grze. pomyslalem ,,mati ty debilu na pewno nic tam nie ma" bardzo lubiłem minecraft aczkolwiek był on tylko grą. weszlem do domku mojego i polozylem się spać było bowiem, już ciemno. wlaczyla się typowa animacja jaka zawsze się wlanczala przy zasypianiu.
-no to czekamy na nowy dzi.....
przerwalem kiedy obudzilem sie i zobaczylem co jest dookola mnie. wszystko plonelo i mój domek był zniszczony. na zewnatrz byla mgla wiec było slabo nic nie widac ale zauwazylem ze coś się ruszyło kilka kratek od e mnie. na poczatku myslalem ze może to zwykła krowa albo swinia ale to było wysokie na dwie kratki i miało niebiesko fioletowe ubranie. odwrocil się do mojej strony. na jego twarzy byly białe oczy to był HEROBRAIN!!! myslalem zawsze ze to tylko legenda ale on stal tuż na przeciwko mnie. zaczalem od niego uciekać ale on biegną za mną tak szybko ze nie dawalem rady. potem nagle zatrzymal się i zniknal i zobaczyłem ze gamemod mi się zmienil i bylem teraz na creatiwie i lekko latalem. hm o co mogło chodzić. poleciałem jeszcze wyżej i wtedy to zobaczylem. zniszczenia wszystkie zostawione przez herobraina ukladaly się w wyraźny napis.... ten napis to było. ... 303. oczywiscie slyszalem o entitty 303 ale zawsze myślałem ze to legenda tylko. ale potem sobie przypomnialem ze myślałem tez ze herobrain tez jest legenda a on był prawdziwy. bylem przestraszony wiec postanowiłem skończyć liva.
-jak widzicie chyba jakiegoś mam wirusa. to koniec, dzisiejszego liva. do zobaczenia ziomeczki !
wylaczylem program do streemowania i spojrzalem znów na ekran. wygladalo to tak jakby herobrain próbował. ....mnie ostrzec. to było dosc straszne wiec wyłączyłem komputer i postanowiłem pójść spać. dzisiaj rodzice pojechali na dwa dni do mojej babci wiec byłem sam w domu dlatego też właśnie dzisiaj postanowiłem zrobić liva. wzielem prysznic i polozylem się na lozku i zgasilem swiatlo. juz zaczalem zasypiac kiedy nagle zauwazylem coś za oknem. było to biało czarne i miało czerwone oczy. zanim zdazylem przypomnieć sobie ze był to przeciez entitty 303 on wskoczył przez okno przenikajac je i skoczył na mnie poczułem ból w oczach i głowie i stracilem przytomność. obudzilem sie potem i probowalem otworzyć czy ale ich nie było. .. były wydlubane. poczulem ze nie mogę się poruszac tak bardzo jak normalnie ale czułem tez ze bylem bardzo silny i miałem super moce. potem próbowałem wstac i oparlem się na bardzo płaskiej trawie. następnie zauważyłem ze... jej krawędź była, ostra. czy ....ja przeniosłem się do minecrafta? wszystko nagle zaczęło pasowac. entitty 303 zatakowal mnie i stałem się herobrainem.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 21 August 2016 - 22:49

  • minecraft
  • prawdziwa historia
  • herobrain
  • entitty 303
  • DRASTYCZNE SCENY
  • DRASTYCZNE SCENY
  • MaTi2002PL
  • mam grupe wiernych fanow
  • 2002
  • ,,z matim przez świat minecrafta,,
  • do zobaczenia ziomeczki !
  • gamemod mi się zmienil
  •  

​To dla mnie za dużo...


Użytkownik Hevbis edytował ten post 21 August 2016 - 22:51

  • kryxkan lubi to

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#3 kubegg

kubegg

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • Wosz

Napisano 21 August 2016 - 22:52

Będę mieć koszmary przez Ciebie tak jak ostatnio że nie zdałem do następnej klasy :/


Wysłano z Wonszofona 2.0
Pozdrawiam, Wonsz
  • Hevbis lubi to

#4 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 21 August 2016 - 23:32

no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale chyba żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz. Wiesz jakie teraz koszmary bede mniec w nocy? ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana.

 

naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym co wy robicie piszonc takie glupoty po internecie. JAk nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak Herobrain bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu kilofa ani jednego sworda i nie chodzi tutaj o minokroft mnie ale wogóle.

 

brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po minikrafta na YT i pogladal sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho.


Użytkownik Evoken edytował ten post 14 May 2017 - 23:18

  • Smith151 lubi to

"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#5 NightFireDragon

NightFireDragon

    Wiecznie Smutny

  • Użytkownik+
  • 930 postów
  • NightFireDragon

Napisano 22 August 2016 - 08:49

Pomyliły ci się chyba fora na jakąś Kripaste


9eeff5b4f0c6f38c.png


#6 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 22 August 2016 - 09:01

Pomyliły ci się chyba fora na jakąś Kripaste

Niby czemu?

Odpowiedni dział, kripipasta o minecraft.


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#7 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 22 August 2016 - 09:04

Zanim zaczniesz używać internetu to skończ chociaż 13 lat prosze.



#8 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 22 August 2016 - 09:12

Zanim zaczniesz używać internetu to skończ chociaż 13 lat prosze.

 

Zanim zaczniesz publikować cokolwiek własnego*


"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#9 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 22 August 2016 - 09:16

Zanim zaczniesz używać internetu to skończ chociaż 13 lat prosze.

MaTi2002PL

2002

2016 - 2002 = 14


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#10 xKacpi68

xKacpi68

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Kacpero68

Napisano 22 August 2016 - 09:28

ale mati, to nie ja to mój kolega. ja mam 13 lat on miał 14 kiedy ta tragedia mu się stala

#11 Sofiak

Sofiak

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 510 postów
  • Besvious

Napisano 22 August 2016 - 14:06

COOOOO

MATI ZAGINAL!?!?

DLACZEGO TO PEWNIE WINA HEROBRINE ON TO ZROBIL1!!!!!!!!!!!!


Bez_nazwy.png

no matter how hard i try it never stop hurts...


#12 xKacpi68

xKacpi68

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Kacpero68

Napisano 22 August 2016 - 15:27

tak zaginal.

#13 xBeciax

xBeciax

    Nowy

  • Użytkownik
  • 38 postów
  • xBeciax

Napisano 22 August 2016 - 15:31

BOZE NIE WSPÓŁCZUJĘ MU KOLEGA TWÓJ UMARŁ BOZE IDĘ NA CMETASZ!!!!!!11!!!!11


Nie chcę mi się.


#14 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 22 August 2016 - 15:42

,,drastyczne sceny"
Myślałem, że będzie chociaż mord rytualny a tu taki stolec.
  • Kacprus lubi to


#15 Deaaeris

Deaaeris

    Pisząca historie

  • Użytkownik+
  • 76 postów

Napisano 22 August 2016 - 19:27

Tak, tak. Entity303 (przy okazji, tak samo jak "HeroBrain" źle napisane [lel, "BohaterMózg"?]) wydłubał oczy twojemu koledze i zmienił go w Herobrina. Uważajcie ludzie, zaraz nas pozmienia!

bynajmniej mam grupe wiernych fanow

Bynajmniej nie oznacza tego samego co "przynajmniej".
Wiem, czepiam się.

Bardzo śliczna historia, napisz książkę, a w jakimś rankingu na 100% będzie na pierwszym miejscu. W rankingu najgorszych książek.

Użytkownik Deaaeris edytował ten post 22 August 2016 - 19:28


#16 Cubixor

Cubixor

    Ciasteczkowy Potwór

  • Użytkownik+
  • 766 postów

Napisano 22 August 2016 - 20:28

Bardzo fajna bajeczka. Może zadzwonisz na policję i powiesz że postać z minecrafta porwała twojego kolegę, wydłubała mu oczy i wsadziła go do miecrafta. Gratuluję ci jeśli uwierzą że to prawdziwa historia.
1fyIFXE.png

#17 kuba0303

kuba0303

    Nowy

  • Użytkownik
  • 67 postów

Napisano 26 August 2016 - 12:59

I co? Na policje dzwonić bo Herobrine porwał twojego kolegę...
Historia wyssana z palca.
Gratuluje twojemu mózgowi.
-10/10


nie patrzcie na moje posty z 2015-2016 :<
dobrze wam radze, w przeciwnym razie cringe gwarantowany :E


#18 Roqqu

Roqqu

    tak

  • Użytkownik+
  • 528 postów
  • Roqqu

Napisano 06 October 2016 - 16:08

Czlowieku, wez sie zastanów co Ty piszesz....

 

- Prawdziwa historia

-Drastyczne sceny

-EntiTTi 303

- Minecraft w realu

- Stalem sie herobrainem

- Stalem sie herobrainem

- Przeniknal przez okno

- Wydlubane  oczy

-ale mati, to nie ja to mój kolega. ja mam 13 lat on miał 14 kiedy ta tragedia mu się stala

- po . ! ? male litery.

- kiedy ta tragedia mu sie stala

- mu sie stala

- MaTi2002PL

- Chore.

- tak zaginal

- zaginal

 

 

 

 

[*] Dajmy panu piszącemu to gwiazdkę

 

R.I.P



#19 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 06 October 2016 - 16:33

Przez tą ortografię i interpunkcję nie da się tego czytać, ale po małym fragmencie mogę stwierdzić, że to jedynie kiepska trollpasta.

Użytkownik Rohen Tahir edytował ten post 06 October 2016 - 16:34


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"