Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.7.x] [1.8.x] [1.10.x] [WF] [S] xtremCraft Classic

Frakcje NoPremium PvP 1.8 1.7-1.8 1.7.9 1.7.2

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 18 August 2016 - 15:44

A co ma z nim być? Jeśli wyciągnął z ostatniej sytuacji jakieś lekcje to chyba przy następnej się poprawi. Raczej nie zostaniemy kolegami, smród pozostał, ale nie będę się wtrącać w kolejne założone przez niego tematy.


"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 18 August 2016 - 15:45

Widzę nowa taktyka panie Methos. Robiłeś chyba 8 tematów, a otrzymując negatywne opinie, postanowiłeś zmienić taktykę: Multikonto! Witamy na CraftPortal. Zastanawia mnie, kiedy w końcu przestaniesz tutaj żerować i wrócisz na swoje MPCforum, gdzie każdy Cię kocha i szanuję, a każdy użytkownik piszę w każdym temacie o serverze: Fajny server, podoba mi się, dostanę za to lajki od naszego staffu.

 

MKMethosPL, pamiętam, jak mnie zbanowałeś o treści: ,,precz mi stąd hejterze", kiedy postanowiłem Ci przypomnieć o Twoim zachowaniu na tym forum. To co? Inna taktyka? Czy może sobie już odpuścisz? W sumie nie musisz, bo przynosisz tutejszym użytkownikom wielki ubaw, dobrze o tym wiesz.

 

Z resztą, dalej czekam na ten Twój DDoS na CraftPortal, chyba coś Ci się przedłuża nie?


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#23 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 18 August 2016 - 15:52

Widzę nowa taktyka panie Methos. Robiłeś chyba 8 tematów, a otrzymując negatywne opinie, postanowiłeś zmienić taktykę: Multikonto! Witamy na CraftPortal. Zastanawia mnie, kiedy w końcu przestaniesz tutaj żerować i wrócisz na swoje MPCforum, gdzie każdy Cię kocha i szanuję, a każdy użytkownik piszę w każdym temacie o serverze: Fajny server, podoba mi się, dostanę za to lajki od naszego staffu.

 

MKMethosPL, pamiętam, jak mnie zbanowałeś o treści: ,,precz mi stąd hejterze", kiedy postanowiłem Ci przypomnieć o Twoim zachowaniu na tym forum. To co? Inna taktyka? Czy może sobie już odpuścisz? W sumie nie musisz, bo przynosisz tutejszym użytkownikom wielki ubaw, dobrze o tym wiesz.

 

Z resztą, dalej czekam na ten Twój DDoS na CraftPortal, chyba coś Ci się przedłuża nie?

 

Nie ma co tego ciągnąć dalej, chłopak chyba przemyślał swoje zachowanie, albo to kolejna wspaniała taktyka. Jeśli tak to mnie to nie boli, ważne, aby nie była tak rakotwórcza jak poprzednie. W każdym razie jeśli nasze komentarze przyczyniły się do poprawy zachowania założyciela tego wątku to wydaję mi się, że jest ok.


Użytkownik Evoken edytował ten post 18 August 2016 - 15:53

"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#24 quantum24

quantum24

    Nowy

  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 18 August 2016 - 16:00

Myślałem że problem jest rozwiązany, wiem że nie przepadacie za MKMethosPL, ale Panie Egzekutorze, proszę by pan zrozumiał że ma pan po części rację. tu jest taktyka, która polega na tym że ja mam wstawić reklamę serwera za Mentosa, gdyż on ma bana a za razem wie że tutaj znajdzie się dużo osób które mogą się zainteresować takim trybem.

 

MKMethosPL, kazał mnie przekazać, że przeprasza za to co powiedział, oraz was wszystkich może odbanować (o ile chcecie grać na tamtym serwerze).

 

Ja mam nadzieję że to już koniec. Ponieważ zmęczyło mnie wstawianie się za MKMethosPL.



#25 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 18 August 2016 - 16:36

 

MKMethosPL, kazał mnie przekazać, że przeprasza za to co powiedział, oraz was wszystkich może odbanować (o ile chcecie grać na tamtym serwerze).

 

,,Kazał przekazać"

 

 

Ja mam nadzieję że to już koniec. Ponieważ zmęczyło mnie wstawianie się za MKMethosPL.

 

,,wstawianie się za MKMethosPL"

 

Będę jednak w pełni po stronie natury. Wątpię, by odbanowanie mnie odniosło lepsze skutki, wolałbym raczej widzieć jego ogólne wyjaśnienia gdzieś na forum, bo na razie wygląda to dosyć.. dziwnie.

 

Do tego widzę, że starasz się pisać jak osoba po czterdziestce i znacznie znacznie wyżej:

 

Panie Egzekutorze

 

proszę by pan zrozumiał że ma pan po części rację. tu jest taktyka

 

 

MKMethosPL, kazał mnie przekazać, że przeprasza za to co powiedział, oraz was wszystkich może odbanować (o ile chcecie grać na tamtym serwerze).

 

 

Ja mam nadzieję że to już koniec. Ponieważ zmęczyło mnie wstawianie się za MKMethosPL.

 

To wszystko brzmi jak dystyngowana osoba z wiekiem patrz wyżej. Jednak to brzmi jak amatorskie słabo ukryte zachowanie tego samego użytkownika. Wiesz, ja bym wolał popsuć interpunkcję, używać innych rzeczy, ale nie oryginalnie używanych do ukrycia własnego charakteru: Pan, Panie, przecież to śmieszne zagranie, nieprawdaż?


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#26 PanCake

PanCake

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 1980 postów
  • PanCake#1071

Napisano 18 August 2016 - 17:29

Konta @quantum24 i @MKMethosPL nie mają ze sobą nic wspólnego.

 

@Topic Podoba mi się tryb serwera, powrót do przeszłości - życzę powodzenia. Pozdrawiam


2AyfJ3g.png


#27 quantum24

quantum24

    Nowy

  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 18 August 2016 - 18:30

Konta @quantum24 i @MKMethosPL nie mają ze sobą nic wspólnego.

 

@Topic Podoba mi się tryb serwera, powrót do przeszłości - życzę powodzenia. Pozdrawiam

 

Dziękuję za wstawienie się za mnie, bo trochę mnie znudziło powtarzanie że moje konto nie jest drugim kontem Mentosa

 

A za ocenę serdecznie dziękuję.

 

@offtopic, to może reklamę "poprzedniego serwera" wrzucę ja zamiast Mentosa, bo jego bardzo nie lubią, i chyba nie zechcą.

 

Jak to Mentos powiedział: "mimo że uciszyłeś sytuację to i tak obawiam się, że jak wrócę na to forum to i tak pojawią się posty pod tematem o hakier wrócił, znów zrobisz mi DDoS'y ? ps. kolejne izihace".


Użytkownik quantum24 edytował ten post 18 August 2016 - 18:31


#28 PanCake

PanCake

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 1980 postów
  • PanCake#1071

Napisano 26 August 2016 - 10:49

Wiadomość wygenerowana automatycznie<br /><br />Temat został przeniesiony do<br />archiwum<br />


2AyfJ3g.png






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Frakcje, NoPremium, PvP, 1.8, 1.7-1.8, 1.7.9, 1.7.2