Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.7-1.8][NP][FB] >> TAVROS << Nowa jakość serwerów

FreeBuild 1.7-1.8 NoPremium 1.8 1.7.9 1.7.2

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1 mobi`

mobi`

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 16 August 2016 - 09:54

prezentacjafb.png




Obejrzyj nasz serwer:



Użytkownik mobi` edytował ten post 23 August 2016 - 14:37


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 16 August 2016 - 10:03

Wszedłbym gdyby nie ta wersja :(


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#3 mobi`

mobi`

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 16 August 2016 - 10:19

Wszedłbym gdyby nie ta wersja :(

Myślę, że zmiana wersji to nie problem ;) 1.7 jest wersją jedną z najlepszych



#4 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 16 August 2016 - 10:29

Jakim cudem wersja uboższa w content może być lepsza od tej która tego contentu ma więcej?!


  • MrKisiel i Sofiak lubią to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#5 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 16 August 2016 - 10:30

Mylisz się, to 1.10 jest jedną z lepszych wersji


  • Sofiak lubi to

#6 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 16 August 2016 - 19:11

Myślę, że zmiana wersji to nie problem ;) 1.7 jest wersją jedną z najlepszych

Mylisz się, to 1.10 jest jedną z lepszych wersji
To się nie wyklucza.

Kiedyś byłem na tym serwerze i muszę przyznać że jest całkiem dobry (choć może jego poziom się obniżył).

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#7 mobi`

mobi`

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 17 August 2016 - 10:01

To się nie wyklucza.

Kiedyś byłem na tym serwerze i muszę przyznać że jest całkiem dobry (choć może jego poziom się obniżył).

Nic się nie obniżyło :) wręcz przeciwnie, serwer stał się jeszcze lepszy ;)

 

 

Jakim cudem wersja uboższa w content może być lepsza od tej która tego contentu ma więcej?!

W wersjach 1.9 i wyżej zepsuty został klimat całego minecrafta, skrzydła, tarcze.... tylko psuje to rozgrywkę. To jest moje zdanie i wiadomo, że nie wszyscy mamy takie same poglądy :)


  • Hevbis lubi to

#8 saizen31

saizen31

    Pan nocy

  • Użytkownik+
  • 346 postów
  • Senessim

Napisano 17 August 2016 - 11:28

Uważam, że wersja 1.7.10 jest bardzo dobra na serwer. Im nowsza wersja tym gorsza, a ten serwer to ma być klasyczny freebuild a nie jakiś EasyHC


  • mobi` lubi to

#9 mobi`

mobi`

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 19 August 2016 - 10:28

Ref
Serwer otwarty!

Wysłane z telefonu przez Tapatalk

#10 RetroApo

RetroApo

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 495 postów

Napisano 19 August 2016 - 21:39

Moje zadanie jest takie, że serwery typu Freebuild powinny być zawsze działające na najnowszej wersji gry, w tym wypadku 1.10. Skrzydła faktycznie psują rozgrywkę, bo są dostępne tylko w Kresie, który zazwyczaj nawet nie jest włączony na serwerach. W dodatku z dala od spawnu w Kresie, w dość rzadko spotykanej części lochu, która nie zawsze się wygeneruje. Oczywiście tak jest dopóki administracja nie doda ich do jakiegoś sklepu (czy to za walutę serwerową czy realną) lub doda recepturę wytwarzania. Tarcza też bardzo psuje rozgrywkę, bo przecież na serwerze gdzie główną atrakcją ma być budowanie PvP jest niezwykle potrzebne. Przykro mi, ale moje wymogi są takie, że mam mieć dostęp do wszystkich nowo dodanych bloków (oczywiście do tych, które da się zdobyć w trybie przetrwania). Pomimo, iż serwery Freebuild są jednym z moich ulubionych typów serwerów to niestety nie zagram z powodu przestarzałej wersji gry.


Podróż do Odległych Lądów zakończona! ;)

 12 550 820 / 12 550 820

https://www.youtube.com/user/RetroApo


#11 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 19 August 2016 - 21:55

Prezentacja ładna, tylko wersja strasznie gryzie.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#12 Dyzio

Dyzio

    Nowy

  • Użytkownik
  • 50 postów

Napisano 21 August 2016 - 12:05

Serwer jest naprawdę godny polecenia. Freebuild jest już prawie zapomnianym trybem, od 2 lat szukam serwera który byłby w stanie przywrócić tryb FB na mapę najlepszych serwerów minecraft. Moja nadzieja spoczywa teraz w Tavros.pl. Przemiła administracja która pracuje 24/h aby ulepszyć i umilić rozgrywkę graczy. Przemyślana ekonomia, która wynagradza intelekt i ciężką prace. Rzeczą niespotykaną są eastereggi, zagadki poukrywane na wszystkich mapach serwera. Musisz wpierw je odnaleźć, po czym rozwiązać aby dostać nagrodę. 

Wystarczy raz wejść na serwer żeby zobaczyć jego niesamowity potencjał. Zapraszam, nie pożałujecie. <3



#13 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 21 August 2016 - 12:12

@UP

Zgadzam się. Szkoda tylko tej wersji, przecież 1.10, aż podkusza nas do istnienia na serwerze. Przecież możemy wyprzeć się tego gunwa zwanego skryptami, pluginami. Na freebuildzie potrzebujemy zaledwie paru pluginów: na działki, AuthMe i gotowe.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#14 Dyzio

Dyzio

    Nowy

  • Użytkownik
  • 50 postów

Napisano 21 August 2016 - 12:17

W minecrafta nie grałem od dłuższego czasu, nawet niewiem jakie zmiany przynoszą nowsze wersje. Mam pełne zaufanie do Administracji Tavrosa, chcą dla serwera jak najlepiej. Wybór wersji 1.7 napewno był dokładnie przemyślany i dobrze uzasadniony. 



#15 KoloMinecraftowo

KoloMinecraftowo

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów
  • KoloMinecraftowo

Napisano 21 August 2016 - 12:26

Serwer naprawdę godny polecenia. Grywałem dość długo na poprzedniej edycji i ponad pół roku czekałem na ta edycje ale się doczekałem i nie żałuje tak długiego czasu oczekiwania bo naprawdę było warto. Tyle nowości jest co robić.

Możesz wcielić się w rolę robola w kopalni czy nawet poszukiwacza pokemonów rozsianych po całej mapie. Administracja nie śpi po nocach aby dopracować serwer tak aby nam graczom grało się bez zarzutu.

Serwer za**b... tylko potrzeba was ludzi do grania wejdź a na pewno szybko nie wyjdziesz ;)



#16 Ksarox

Ksarox

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów
  • Vantos_PL

Napisano 22 August 2016 - 09:44

Bardzo dobry serwer i choć wersja mnie troszeczke gryzie (mam 20 fps xD ) to takiego serwera jeszcze nie widzialem i mam nadzieje ze w przyszłości serwer ten wejdzie przynajmniej na 1.8 :D
Bardzo dobry serwer i choć wersja mnie troszeczke gryzie (mam 20 fps xD ) to takiego serwera jeszcze nie widzialem i mam nadzieje ze w przyszłości serwer ten wejdzie przynajmniej na 1.8 :D

#17 mobi`

mobi`

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 23 August 2016 - 14:14

Refresh!

 

Zapraszam na serwer ;)

  • Zaktualizowano prezentację :)


#18 mobi`

mobi`

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 24 August 2016 - 17:05

Refresh!

Zapraszam na serwer!

#19 mobi`

mobi`

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 25 August 2016 - 18:44

Refresh!



#20 Holow

Holow

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 26 August 2016 - 19:20

Cóż, nie wiem od czego zacząć...

W MC nie grałem od przeszło 3 lat i coś mnie tak nagle tknęło w ostatnie dni wakacji coby sobie zagrać...

Dłuższą chwilę grzebałem wśród serwerów tu reklamowanych, aż natknąłem się na ten...

Na pierwszy rzut oka nie byłem zachęcony przez mała ilość wtedy graczy ale postanowiłem sprawdzić.

Chciałem czegoś do zabawy, Free Build to był pierwszy serwer na którym kiedyś zacząłem grać w MC po sieci i sentyment mnie tym bardziej skłonił do wypróbowania.

 

Koniec długiego wstępu teraz konkrety. Serwer jest świetnie rozbudowany w swej kompaktowej odsłonie (mapa i lokacje nie są niemożebnie gigantyczne za to dopracowane i skrywają w sobie wiele smaczków :) ) Administracja to osoby dojrzałe, pomocne i przede wszystkim wyrozumiałe i z poczuciem humoru. Nie ma tutaj sztywnych reguł (za wyjątkiem tych podstawowych) których trzeba się trzymać. Wystarczy trochę kultury osobistej, poczucie humoru i ma się zabawę na wiele godzin. Większość graczy to również ekipa osób do wspólnej zabawy i żartów. 

 

Co będę mówił więcej, wejdźcie sami, a się przekonacie :D

Miłego wieczoru, bez odbioru.


  • mobi` lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: FreeBuild, 1.7-1.8, NoPremium, 1.8, 1.7.9, 1.7.2