Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.7.X][1.8.X][1.10.X][NP][WG][PVP][S] ✦ xTremCraft Polska ✦ Czekamy właśnie na ciebie!

Frakcje NoPremium 1.7-1.8 1.8 1.7.9 1.7.2 Parkour

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 MKMethosPL

MKMethosPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 43 postów
  • MKMethosPL

Napisano 15 August 2016 - 12:04

UWAGA: Jeżeli nie podobają ci się dodatki na serwerze oraz drop z kamienia to nie oceniaj tego serwera, bo to nie jest po prostu serwer dla ciebie. to jest serwer dla młodszych, którzy bardzo lubią tego typu rozgrywkę. A negatywnie oceniając ten serwer, zachęcasz innych którzy nie lubią takich serwerów do naśladowania zachowania. przez co odstraszasz potencjalnych graczy którzy chętnie by zagrali na tego typu serwerze.

Szanuj zdanie innych, oraz gust, bo każdy ma inny. to że tobie się nie podoba taki tryb, nie oznacza że innym też.

Oceniając serwer zwróć uwagę że są też ludzie którzy mają inne zdanie niż ty. i właśnie tacy ludzie grają na tym serwerze.

 

01dea6548b3d.png

*Mody - (dla chwytu marketingowego) Zbiór pluginów które dodają nowe zastosowania do standardowych przedmiotów w Minecraft. M.in. CloudBoots, Szmaragdowy ekwipunek.

 

Witaj, chciałbym ciebie serdecznie zaprosić na mój serwer Survial + Gildie.
Na serwerze nie ma P2W oraz Faworyzacji.
Jest to serwer Medium Drop i jest dla ludzi którzy lubią dodatki znajdujące się na serwerze.
Aktualnie jest dostępny od ponad półtora roku i oferuje bardzo wiele dodatków, oraz urozmaiceń, i jest na najnowszą wersję 1.10.2 by rozgrywka była jeszcze ciekawsza!
Dodatkowo jest u nas Autorski Medium Drop z Fortune 1,2,3. oraz Opcją TurboDrop na eventy 
(dla wszystkich online)   (Nie mylić Z EasyHC, tu jest Medium Drop) 
Oprócz tego Regularnie jest event na pierożka od 10 graczy wzwyż, oraz eventy o Vipa i S-Vipa
(pierożek (nazywany też puszką pandory) jest przedmiotem z którego po położeniu wypadają losowe przedmioty)
 
Ja jako właściciel chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich przynajmniej po to by wyrazić swoją opinie o serwerze.
Przyjmę każdą opinie, za pozytywne z góry dziękuję za negatywne również o ile są konstruktywne
Jeszcze raz zapraszam!!!
____________________________________________________________________________________________________
 
Prezentacja Multimedialna - Nowy Film!
 

 


 

________________________________________________________________________________________
Medium Drop!
 

 


 

________________________________________________________________________________________
 
 

 

 

 

 

 

 

ba4d71fc144d.png

SERWER JEST ONLINE!
b_560_95_1.png

4.png

 

​Średnia graczy 35

 

Adres Serwera: S.xTremCraft.PL

 

Wersja: 1.7.2 - 1.10.2 (pomijając 1.9.x)
Sloty: 100
Rodzaj: Survival + Gildie  + Dodatki (Medium Drop)    
Whitelist: nie
Premium: nie
Nether: tak
END: tak
PvP: tak
Zwierzęta: tak
Lagi: nie
 
dae048e93ca6.png
Właściciel:  MKMethosPL
Grafik:  KresisPL
WebMaster:  MKMethosPL
 
Właściciel TS3:  AndyBlack
 
W Administracji są osoby które mają doświadczenie.
 Mamy zasady których się trzymamy i pilnujemy by Gracze również się nie łamali owych zasad.
f286a11cc5cd.png
Stoniarki
 
1 vs 1
 
Bossy (nowe moby)
 
cobbleX
 
Lucky Block
 
Skille
 
Cloud Boots
 
Skrzynki CS:GO
 
Unikalne Przedmioty
 
Nowy Generator
 
Emeraldowe itemy
 
itemy z Uranium oraz Titanium oraz Platinium (nowość)
 
Sand Farmer
 
Boy Farmer
 
Air Farmer (Fosa Farmer)
 
(pierwszy serwer z takim dodatkiem !)
 
Craftingi 
 
siodła, Bloku trawybielicy,  Spawener ŚwiniSpawener KrowySpawener Creepera,
 
2b0eafef09cd.png
 
________________________________________________________________________________________
 
13730811_634259730061241_518635000498867
 
________________________________________________________________________________________
 
 
 
b9df8ac15fb3.png
IP TeamSpeak3: Net-ts.pl
 
3b2d22939497.png
 
WWW: xtc.j.pl
 
Facebook: fb.com/xtremcraft
 
YouTube:  youtube.com/c/xtremcraftpolska
 
 
ea59d838fe08.png
 

Na stronie WWW
 
 

Zabrania się kopiowania Grafik oraz tekstu.

 


  • quantum24 lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 15 August 2016 - 12:42

To jest człowieku przegięcie, na siłę chcesz się pozbyć nie popierających twojego zachowania komentarzy, a tak w ogóle to jeśli jakiś serwer mi się nie podoba to mam prawo go ocenić. A tak już z innej beczki to nie miałeś czasem opuszczać tego forum? Coś tam żaliłeś się, że tutaj są tylko "rakowe" komentarze i w sumie to na innych forach dostajesz same pozytywne noty!

 

Odradzam grę na tym serwerze ponieważ admin, który stanowi pieczę nad tym projektem nie potrafi pogodzić się z konstruktywną krytyką i zakłada co chwilę nowe tematy. (To już chyba 8) Jeśli chcecie zagrać na tym serwerze polecam poszukać starych tematów i przeczytać opinie w nich zawarte. Ostrzegam, że nie znalazł się ani jeden komentarz przychylny autorowi tematu, jednakże wciąż 90% z nich stanowi sensowną krytykę popartą argumentami więc polecam.

 

Edit: już ósmy : )

 

Tak na przyszłość - zakładanie nowych tematów nic nie zmieni, nie żal mi tych trzech minut, aby w każdym nowym wątku założonym przez Ciebie przestrzec przed Twoją osobą niczego nie spodziewających się userów.


Użytkownik Evoken edytował ten post 15 August 2016 - 12:42

"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#3 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 15 August 2016 - 12:58

W końcu dostaniesz bana, ja ci to mówię. Jako, iż panuje wolnosć słowa, mogę oceniać serwer, jesli mi się nie podoba. Jesli przez to stracisz graczy, to trudno, na własne życzenie to się stanie. Proponuję więc, abys opuscił naszą społecznosć, bo dopóki będziesz tym spamić, będą się pojawiać negatywne oceny.



#4 MKMethosPL

MKMethosPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 43 postów
  • MKMethosPL

Napisano 15 August 2016 - 14:08

Użytkownicy czytający komentarze, proszę ignorujcie użytkownika Evoken, ponieważ ma jakieś urojenia i chcę tylko mi narobić złej opinii. 

jeżeli Evoken masz do mnie problem, zapraszam na Net-ts.pl i go rozwiążemy.

 

benio1394 może przestań się wypowiadać w moim temacie, bo to co robisz staje się żenujące. 

 


 


 



  • quantum24 lubi to

#5 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 15 August 2016 - 14:18

Niech ktoś zatrzyma tą karuzele śmiechu.


#6 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 15 August 2016 - 14:25

Dołączam się do tej prośby. Jeżeli cos jest żenujące to jest to na pewno założenie osmiu tematów tylko dlatego, że serwer był negatywnie oceniany i post z mową nienawisci. A urojenia to masz chyba ty. Niech ktos mu da bana bo zaraz stracę wiarę w ludzkosć.

 

@edit zapomniałem o chwycie reklamowym jakim są mody, których tak naprawdę nie ma, sry


Użytkownik benio1394 edytował ten post 15 August 2016 - 14:26


#7 Sofiak

Sofiak

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 510 postów
  • Besvious

Napisano 15 August 2016 - 14:27

Użytkownicy czytający komentarze, proszę ignorujcie użytkownika Evoken, ponieważ ma jakieś urojenia i chcę tylko mi narobić złej opinii. 

 

 

oBBVzcv.png

gallery_700293_497_9223.png

hq wlasciciel, mowiac szczerze to zaraz pewnie warna dostane za brak krytyki ale jbc juz kilka razy pisalem co zmienic


Bez_nazwy.png

no matter how hard i try it never stop hurts...


#8 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 15 August 2016 - 14:28

Chciałbym oznajmić wszem i wobec, że straciłem wiarę w tego człowieka, ten przypadek jest nieuleczalny... Próbowałem nakłonić go do dyskusji popartej sensownymi argumentami, ale on najwyraźniej ma to w d*pie.


"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#9 MKMethosPL

MKMethosPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 43 postów
  • MKMethosPL

Napisano 15 August 2016 - 14:29

nie zmienię, bo to nie jest serwer dla was. tylko dla moich graczy.wam się nie podoba serwer to go omijajcie szerokim łukiem a nie swoimi wypocinami odganiacie również potencjalnych graczy. czy to do was nie dociera?



#10 Sofiak

Sofiak

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 510 postów
  • Besvious

Napisano 15 August 2016 - 14:31

nie zmienię, bo to nie jest serwer dla was. tylko dla moich graczy.wam się nie podoba serwer to go omijajcie szerokim łukiem a nie swoimi wypocinami odganiacie również potencjalnych graczy. czy to do was nie dociera?

skad wiesz ze nie jestem graczem? skad znasz moj nick? myslisz ze serio gram na tym nicku obok
? xD


Bez_nazwy.png

no matter how hard i try it never stop hurts...


#11 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 15 August 2016 - 14:31

Czy do Ciebie nie dociera człowieku, że pokazując coś szerszej publiczności jesteś narażony na opinie? I UWAGA, OPINIE MOGĄ SIĘ RÓŻNIĆ OD TWOJEGO ZDANIA! Niesamowite co? Szczerze wątpię, abyś miał te 19 lat, już nie wspominając o twojej składni i ortografii to ty człowieku w internecie jesteś chyba od niedawna.

 

Edit: Jestem za tym, aby stworzyć specjalne osiągnięcie - 10 tematów o tym samym w jeden dzień, autor tego wątku jak najbardziej aspiruje do tego celu.


Użytkownik Evoken edytował ten post 15 August 2016 - 15:03

"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#12 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 15 August 2016 - 14:33

Ja o tym chyba andiolog nagram, bo taki przypadek zdąża sie raz na 100 lat

@btw
#TematDlaUwagi


#13 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 15 August 2016 - 14:35

Błagam  niech jakis dobry człowiek ukruci jego cierpienia i zddosuje mu ten serwer, bo typ jest gotów nas wszystkich pozabijać za wyrażanie swojej opinii.



#14 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 15 August 2016 - 14:35

On prawdę mówiąc ma około dwunastu lat, więc co się dziwić. Tak, zargumentuję: masz dziwną ortografię, błędy językowe, interpunkcyjne oraz dziwnego raka, który blokuje ci przepływ normalnego działania w mózgu - argumentacja.

 

@Edit

 

Ja to zrobię @UP.


Użytkownik Egzequtor edytował ten post 15 August 2016 - 14:37

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#15 -Avalon-

-Avalon-

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 124 postów

Napisano 15 August 2016 - 14:37

Rowniez mam negatywna opinie. gosciu wbil na serwer OmegaFactions pogral 5 min nastepnie napisal cytuje "Katniss wez mi pomoz z tym niedojebem Evokenem non stop spami mi w temacie" po czym opusciles gre z tego co widze jestes bardzo ciezkim czlowiekiem a twoj serwer z takim nastawieniem nigdy nie osiagnie sukcesu


  • Evoken lubi to

#16 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 15 August 2016 - 14:37

Czyli znowu trzeba ocenić serwer :( no ale ok podsumuję ten tryb/serwer.

Na serwerze znajdziecie masę naprawdę masę niepotrzebnych dodatków, jest ich tak dużo że aż ciężko się połapać.

Niezbyt ogarniętego administratora który założył 8 temat i myśli że podejście ludzi się zmieni. Owszem zmienia się ale na gorsze.

Modyfikacje to nie są pluginy.

Szczerze wątpię czy po tym co tu się stało ktokolwiek z tego forum wejdzie na ten serwer.

 

@up potwierdzam, widziałem.

@down bo nie wbiłeś. ;)


Użytkownik Katniss edytował ten post 15 August 2016 - 14:40

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#17 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 15 August 2016 - 14:38

Rowniez mam negatywna opinie. gosciu wbil na serwer OmegaFactions pogral 5 min nastepnie napisal cytuje "Katniss wez mi pomoz z tym niedojebem Evokenem non stop spami mi w temacie" po czym opusciles gre z tego co widze jestes bardzo ciezkim czlowiekiem a twoj serwer z takim nastawieniem nigdy nie osiagnie sukcesu

Dlaczego mnie tam nie było? xd 



#18 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 15 August 2016 - 14:39

I jeszcze coś: Każdy następny temat zwiększa ci szansę na bana, nie wspominając już o niskiej reputacji na forum, a już wgl nie mówiąc o tym, że ktokolwiek ci na ten server wbije. Napisałeś szarym i nie widocznym druczkiem, średnia graczy: 35, ciekawe czy przez twoje zachowanie może się ona zmienić.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#19 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 15 August 2016 - 14:41

Obejrzał ktos filmik - reklamę? Tam jest dla przykładu napisane ŻECZY - no błagam chociaż byś w wordzie najpierw napisał to co chcesz napisać w filmiku i sprawdził czy nie ma błędów -_-

 

@edit poprawione


Użytkownik benio1394 edytował ten post 15 August 2016 - 14:49


#20 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 15 August 2016 - 14:42

@2up  Mam rozumieć że ci Gracze to boty?

@topic Serwer mi się nie podoba i takim zachowaniem tylko zmniejszasz sobie ilość graczy, bo każdy kto tu wejdzie i zobaczy co Ty odwalasz zastanowi się 3 razy czy chce grać na Twoim serwerze.

 

@up  chyba Wordzie


Użytkownik Katniss edytował ten post 15 August 2016 - 14:43

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Frakcje, NoPremium, 1.7-1.8, 1.8, 1.7.9, 1.7.2, Parkour