Skocz do zawartości


Zdjęcie

To nie jest EasyHC

NoPremium 1.7.9 1.7-1.8 1.8 1.7.2 Frakcje Parkour PvP

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 MKMethosPL

MKMethosPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 43 postów
  • MKMethosPL

Napisano 14 August 2016 - 19:09

......


Użytkownik MKMethosPL edytował ten post 14 August 2016 - 20:01


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 14 August 2016 - 19:16

Zatrzymajcie tą karuzele śmiechu.


#3 Kacprus

Kacprus

    hypixel vet

  • Senior Moderator
  • 1644 postów
  • Kacprus#1551
  • Kacprus

Napisano 14 August 2016 - 19:17

Niekonstruktywne opinie będą karane.

#4 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 14 August 2016 - 19:17

Jestem wolnym człowiekiem i chciałbym się z wami podzielić opinią oraz podać argumenty dlaczego z całego serca odradzam grę na tym serwerze.

Samego serwera nie zamierzam oceniać, chodzi mi natomiast o założyciela tej serwerowni, który jakby nie patrząc jest z nią ściśle powiązany i ma to wpływ na samą grę. No bo skoro osoba stanowiąca główną pieczę na serwerem, która tak się zachowuje to raczej nie zachęca to do gry?

 

Ja w żadnym wypadku nie chciałbym grać na serwerze gdzie administracja to jakiś niezrównoważony psychicznie człowiek. Wybacz jeśli Cię uraziłem, ale trudno mi wysnuć o Tobie inne zdanie, być może jak zaczniesz podawać sensowne argumenty to zmienię zdanie. I to jest tylko moje zdanie, broń boże nie interpretujcie tego jako fakty.


  • Hevbis lubi to

"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#5 Sofiak

Sofiak

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 510 postów
  • Besvious

Napisano 14 August 2016 - 19:17

Cóż kolejny easyhc.

Upadnie po tygodni, a te "4 lata" to jakieś kłamsto pewnie.

Gdyby nei te ułatwienia można by było to nazwać SURVIVALEM.

Usuń to a może przestaniemy "hejcić"


Bez_nazwy.png

no matter how hard i try it never stop hurts...


#6 MKMethosPL

MKMethosPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 43 postów
  • MKMethosPL

Napisano 14 August 2016 - 19:20

Evoken, obrażasz mnie.....

 

Sofiak. to nie jest EasyHC, na easyHC wszelkie przedmioty dropią w dużych ilościach a u mnie jest mniejszy drop. zobacz film w prezentacji

 


 

@edit Stary film ale prawdziwy. mój serwer ma 4 lata (dla niedowiarków)

 


 

Link:

https://www.youtube.com/watch?v=wXVOiBafGGA

Użytkownik MKMethosPL edytował ten post 14 August 2016 - 19:27


#7 Sofiak

Sofiak

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 510 postów
  • Besvious

Napisano 14 August 2016 - 19:21

Evoken, obrażasz mnie.....

 

Sofiak. to nie jest EasyHC, na easyHC wszelkie przedmioty dropią w dużych ilościach a u mnie jest mniejszy drop. zobacz film w prezentacji

 


To jest easyhc. Na survivalu NIE MA lucky blocków czy innych gówien.


Bez_nazwy.png

no matter how hard i try it never stop hurts...


#8 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 14 August 2016 - 19:22

W którym miejscu?

 

Ja w żadnym wypadku nie chciałbym grać na serwerze gdzie administracja to jakiś niezrównoważony psychicznie człowiek.

Chyba nikt nie chciałby grać na takim serwerze, a skoro Cie to zabolało to może serio jest coś na rzeczy?


"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#9 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 14 August 2016 - 19:24

Człowieku, przestań, bo sie pogrążasz. Evoken podał argumenty i napisał prawdę, bo normalny człowiek nie zakłada nowego tematu bo stary został skrytykowany.


#10 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 14 August 2016 - 19:24

Evoken, obrażasz mnie.....

 

A ja? Czy ja też Ciebie obrażam? : >


Użytkownik Egzequtor edytował ten post 14 August 2016 - 19:25

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#11 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 14 August 2016 - 19:26

Zgadzam się z wszystkimi osobami powyżej. Ten serwer nijak się ma do survivalu. Survival różni się od izihace właśnie stoniarkami, bojfarmerami, girlfarmerami, skrzyniami ceesów i innymi udziwnieniami.

Niestety autor tematu nie jest w stanie tego zauważyć. Do tego krytykuje i odrzuca wszelkie opinie dotyczące serwera, również te które przedstawiają mu dlaczego ten serwer NA PRAWDĘ jest zły.

Zamiast tak robić zapytałbyś graczy czego im brakuje i dostosował się do rynku, DO GRACZY.

0.9% na diament to nadal dużo ale zamiast przyjąć tą sugestię i to zmienić to pewnie nadal będziesz na ślepo bronić swojej tezy że to mało mimo że WSZYSCY inni piszą Ci że tak nie jest (to tylko przykład).


Użytkownik Katniss edytował ten post 14 August 2016 - 19:40

  • Sofiak lubi to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#12 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 14 August 2016 - 19:30

Evoken, obrażasz mnie.....
 


To nie obraza. Jeśli nie jesteś w stanie przyjąć krytyki, nie powinieneś zarządzać serwerem. Im większa styczność z innymi ludźmi, tym większe prawdopodobieństwo że zostaniesz obrażony lub ktoś wyrazi swoje zdanie, które ci się nie spodoba.
  • Evoken lubi to

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#13 MKMethosPL

MKMethosPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 43 postów
  • MKMethosPL

Napisano 14 August 2016 - 19:35

dobra, muszę rozwiać wasze chorobliwe zachowanie. zapraszam na net-ts.pl by porozmawiać, bo przenosicie konwersację z shoutboxa do tematu.



#14 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 14 August 2016 - 19:38

dobra, muszę rozwiać wasze chorobliwe zachowanie. zapraszam na net-ts.pl by porozmawiać, bo przenosicie konwersację z shoutboxa do tematu.

Po pierwsze, nie każdy ma czas i ochotę na rozmowy z obcym człowiekiem.

Po drugie, czemu nie możesz tego zrobić tutaj? Jesteś założycielem swojego projektu i jest to twój temat, właśnie od tego on służy.

Po trzecie, lepiej będzie dla Ciebie i Twojego serwera, abyś zrobił to tutaj. Wtedy osoby, które wejdą np. jutro będą mogły przeczytać twoją opinię.


"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#15 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 14 August 2016 - 19:47

Proponuje usunięcie działu Serwery Minecraft, dzięki czemu pozbędziemy się znacznej liczby kłótni i spamu na forum.


Użytkownik SherbYY edytował ten post 14 August 2016 - 19:51

  • Sofiak, Dziobax i MKMethosPL lubią to

e

 

 


#16 MKMethosPL

MKMethosPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 43 postów
  • MKMethosPL

Napisano 14 August 2016 - 19:51

jestem za.



#17 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 14 August 2016 - 19:51

Ja proponowałbym raczej usuwanie prezentacji serwerów na których są bojfarmery, girlfarmery albo drop przekracza 100% (F*CK LOGIC, musi być dużo, co z tego że jeśli jest >100% to nadal jest 100%).


Użytkownik Katniss edytował ten post 14 August 2016 - 19:51

  • Evoken, benio1394 i Sofiak lubią to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#18 Kacprus

Kacprus

    hypixel vet

  • Senior Moderator
  • 1644 postów
  • Kacprus#1551
  • Kacprus

Napisano 14 August 2016 - 20:03

Kolejny temat zostanie usunięty od razu.

Wiadomość wygenerowana automatycznie<br /><br />Temat został przeniesiony do<br />kosza<br />



#19 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 14 August 2016 - 20:05

@2UP

 

Jestem za.


Użytkownik Egzequtor edytował ten post 14 August 2016 - 20:06

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: NoPremium, 1.7.9, 1.7-1.8, 1.8, 1.7.2, Frakcje, Parkour, PvP