Skocz do zawartości


Zdjęcie

hejterzy kontratakują (wiecie co to jest konstruktywna ocena?)

NoPremium PvP 1.8 1.7.2 1.7-1.8 1.7.9 Frakcje Modyfikacje Parkour

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 MKMethosPL

MKMethosPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 43 postów
  • MKMethosPL

Napisano 14 August 2016 - 18:50

.... znów hejty. brak konstruktywnej oceny


Użytkownik MKMethosPL edytował ten post 14 August 2016 - 19:09


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 14 August 2016 - 18:58

Zakładanie nowego tematu ponieważ poprzedni zawierał nie przychylne tobie opinie jest według mnie żałosną zagrywką. Pozwolę sobie przekopiować ostatni komentarz, którego niestety nie zdążyłem napisać bo temat został zamknięty.

 

Zamykasz temat ponieważ nie potrafisz podać sensownych argumentów? Niezbyt dobrze to świadczy o twoim serwerze, bo przecież jesteś jego założycielem? Pewnie będziesz się bronić całkowicie pozbawionej sensu tezą, że to forum jest tak bardzo "rakowe"

 

W takim razie życzę powodzenia na innych forach, gdzie dzieci nie potrafiące napisać więcej niż jedno zdanie będą cię zachwalać.

 

Edit: Jestem ciekawy czy mój komentarz także uznasz za bezpodstawny hejt bez żadnych argumentów...


Użytkownik Evoken edytował ten post 14 August 2016 - 18:59

"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#3 MKMethosPL

MKMethosPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 43 postów
  • MKMethosPL

Napisano 14 August 2016 - 19:02

A więc tak, twój temat to offtopic. i nie wyraża żadnej opinii na temat serwera.

 

zamknąłem tamten temat, ponieważ podawanie argumentów pogarszało sytuację.



#4 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 14 August 2016 - 19:02

Świetnie kolejny izihace na którym dropią ponadnaturalne rzeczy z kamienia. Do tego bojfarmery, girlfarmery, skrzynie cees goł pierogów już nie zmieszczę nie jestem głodny.

Stoniarki... nie ma to jak wgrywać plugin na coś co da się zrobić na Vanilla MC.

Umiesz kolego przetłumaczyć: Uran, Tytan i Platyna?

"wieżysz" że ten serwer wypali?

Mod to dodatek do gry który musi być zainstalowany po stronie klienta a plugin musi być zainstalowany tylko na serwerze.

 

Szczenśliwe klocki to takie faine żeczy przeciesz bes szczęsicia umszeci mozna.

 

Po co pchać na siłe 32767 dodatków które tylko psują serwer?

 

@edit

Sam pogarszasz swoją sytuację bo nie umiesz pogodzić się ze zdaniem innych i dostosować swojego "produktu"(chińszczyzna) pod popyt.

I w pełni zgadzam się z kolegą 2 posty wyżej.


Użytkownik Katniss edytował ten post 14 August 2016 - 19:06

  • MrKisiel i Sofiak lubią to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#5 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 14 August 2016 - 19:04

A więc tak, twój temat to offtopic. i nie wyraża żadnej opinii na temat serwera.

 

zamknąłem tamten temat, ponieważ podawanie argumentów pogarszało sytuację.

Mój komentarz to offtopic? Wydaję mi się, że jesteś administracją i głównym założycielem tego serwera, a ja podzieliłem się moja opinią na temat twojej osoby, która jakby nie patrzeć jest ściśle powiązana z powyższym serwerem.


Użytkownik Evoken edytował ten post 14 August 2016 - 19:05

"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#6 MKMethosPL

MKMethosPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 43 postów
  • MKMethosPL

Napisano 14 August 2016 - 19:04

co mam z tego zrozumieć ?

 

Jak się nazywa jakiś moderator na CraftPortal? bo mam tego dosyć.


Użytkownik MKMethosPL edytował ten post 14 August 2016 - 19:05


#7 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 14 August 2016 - 19:04

Czy ty myślisz, że założenie nowego tematu coś da? Tu też będziesz wyzywać ludzi i założysz kolejny temat jak tu też napiszą prawdę?



Moja opinia skopiowana z tamtego tematu:

Jest to kolejny nudny serwerek z gildiami wypchany dodatkami w desperackiej próbie uczynienia nudnej rozgrywki ciekawszą. A prawda jest taka, że survival z dropem jest nudny i żadne gildie, stoniarki, drop, skrzynki CS:GO, pierogi ani żaden inny dodatek nie sprawi, że ten tryb przestanie być nudny. Jedynie udziwni nudną rozgrywke.
  • Katniss lubi to


#8 Sofiak

Sofiak

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 510 postów
  • Besvious

Napisano 14 August 2016 - 19:04

Kolejne easzhc ktore upadnie po tygodniu ^^

Nie bede juz wypisywal co robi z tego serwera easyhc, bo znowu uznasz to za hejt ;//


Bez_nazwy.png

no matter how hard i try it never stop hurts...


#9 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 14 August 2016 - 19:06

Jesteś żałosny. Zamykasz temat i otwierasz kolejny z dokładnie tym samym.

Pozwole sobie przytoczyć cytat z tamtego pięknego tematu.


Nie wieżysz? Wieża to budowla. Niby masz 19 lat a pisać po polsku nie potrafisz. Co do serwera to nawet na niego nie wejdę bo: skrzynie cees:goł, bojfarmery, girlfarmery, pierogi (głodny? NIE), stoniarki (wiesz że da się zrobić generator czystego kamienia na Vanilli? pewnie nie.).Po co wylewać od góry lawę na płynącą wodę skoro można kupić vipa za 32767zł na 5 sek.

 


Użytkownik Katniss edytował ten post 14 August 2016 - 19:08

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#10 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 14 August 2016 - 19:09

 

.... znów hejty. brak konstruktywnej oceny

 

To chyba żyjemy na innych światach ponieważ użytkownicy wyżej podali argumenty, a ty niestety żadnych...


"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#11 Sofiak

Sofiak

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 510 postów
  • Besvious

Napisano 14 August 2016 - 19:09

>wymaganie konstruktywnej krytki easyhc


Bez_nazwy.png

no matter how hard i try it never stop hurts...


#12 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 14 August 2016 - 19:09

 

Jeżeli chcesz pisać "kolejne EasyHC" albo jesteś fanem Minecraft Vanilla to najlepiej wyjdź z tego tematu i nic nie pisz.

 

 

 

Minecraft Vanilla to akurat najlepszy tryb, właśnie pokazałeś, w jak wielkim gównie się znajdujesz. a jako, że zabraniasz mi pisać ,,kolejne EasyHC" to znaczy, że bronisz tego trybu we własnym temacie o serwerze, więc już na starcie można z tego wywnioskować: to jest kolejne izihace.

 

 

01dea6548b3d.png

 

 

Aha, czyli wnioskując, jest to izihace z modami?

 

 

 

*Mody - Zbiór pluginów które dodają nowe zastosowania do standardowych przedmiotów w MineCraft. M.in. CloudBoots, Szmaragdowy ekwipunek.

 

 

Nie widzę, więc udaję, że tego tutaj nie ma :)

 

Witaj, chciałbym ciebie serdecznie zaprosić na mój serwer Survial + Gildie.
Na serwerze nie ma P2W oraz Faworyzacji.

 

Nic nie widzę, czyli chcesz to ukryć?

 

 
Jest to serwer Medium Drop.
 
Pierwszy raz widzę coś podobnego.
 
 
Aktualnie jest dostępny od ponad półtora roku i oferuje bardzo wiele dodatków, oraz urozmaiceń, i jest na najnowszą wersję 1.10.2 by rozgrywka była jeszcze ciekawsza!
 
Nie prawda, ten server świeżo powstał.
 
 
Dodatkowo jest u nas Autorski Medium Drop z Fortune 1,2,3. oraz Opcją TurboDrop na eventy 
(dla wszystkich online)   (Nie mylić Z EasyHC, tu jest Medium Drop) 
 
Nie da się niczego ukryć, tym razem... tak to jest izihace.
 
 
Oprócz tego Regularnie jest event na pierożka od 10 graczy wzwyż, oraz eventy o Vipa i S-Vipa
 
Event na pierożka? Co to niby jest? Ale eventy o Vipa i S-Vipa mogę pochwalić, dawno nie słyszałem takiego sposobu na zachęcanie, słyszę tylko o pieniądzach.
 
 
Ja jako właściciel chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich przynajmniej po to by wyrazić swoją opinie o serwerze.
Przyjmę każdą opinie, za pozytywne z góry dziękuję za negatywne również o ile są konstruktywne
Jeszcze raz zapraszam!!!
____________________________________________________________________________________________________
 
Prezentacja Multimedialna - Nowy Film!
 

 


 

________________________________________________________________________________________
Medium Drop!
 

 

https://youtu.be/naiW4yXGrdo

 

________________________________________________________________________________________
 

 

No i reszty się już nie czepiam, bo skoro chcesz konstruktywną opinię o twoim serwerze w negatywnym odcieniu, to masz. Ale normalnie można puścić pawia od tego ciągłego Medium Drop, Medium Drop, Medium Drop i koniecznie autorskiego MEDIUM DROP. Każdy drop to syf, przyjmij to, ZNACZY, z rud nie.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#13 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 14 August 2016 - 19:12

Chyba nie odróżniasz konstruktywnej krytyki od hejtu. Hejt to agresywna negatywna opinia pozbawiona argumentów lub opatrzona argumentem ,,bo tak" albo ,,bo ja tak mówie". Konstruktywna krytyka to negatywna opinia poparta logicznymi argumentami z dodatkiem porad co poprawić. A negatywna opinia z argumentami (nawet nie konstruktywna) to NIE JEST hejt.


#14 Kacprus

Kacprus

    hypixel vet

  • Senior Moderator
  • 1644 postów
  • Kacprus#1551
  • Kacprus

Napisano 14 August 2016 - 19:13

Wiadomość wygenerowana automatycznie<br /><br />Temat został przeniesiony do<br />kosza<br />



#15 MKMethosPL

MKMethosPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 43 postów
  • MKMethosPL

Napisano 14 August 2016 - 19:16

że zabraniasz mi pisać ,,kolejne EasyHC" to znaczy, że bronisz tego trybu we własnym temacie o serwerze, więc już na starcie można z tego wywnioskować: to jest kolejne izihace.

 

 

Nie, chodzi o to że to nie jest EasyHC dla tego nie masz pisać "Kolejne EasyHC" bo to nie prawda. twoja logika idzie w złym kierunku.

 

Pozostałe elementy prezentacji to błąd, jak go edytowałem napisy były czarne nie szare.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: NoPremium, PvP, 1.8, 1.7.2, 1.7-1.8, 1.7.9, Frakcje, Modyfikacje, Parkour