Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy widząc zmiany w wersji 1.9 byliście zadowoleni czy nie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 mich89

mich89

    Nowy

  • Użytkownik
  • 40 postów
  • mich89

Napisano 28 July 2016 - 16:00

Mi osobiście spodobały się zmiany w 1.9 :D

Wam się spodobało?

A może nie?

Napiszcie, czekam na odpowiedzi :)



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 NeGaTyWnY1227

NeGaTyWnY1227

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 09 August 2016 - 11:32

Widząc te nowe bloki, które wyglądają gorzej od stone bricków oraz te "fioletowe zarośla" to mnie mdli, a do tego jeszcze ta Alex zamiast normalnego Steve', który był od wersji Alpha. Ostatnia dobra wersja mc to jest 1.7.10. Jeszcze tylko czekać, aż minimapkę swoją dodadzą i przypierdzielą połowę modeli mobów od Mo'Creatures tak jak konie.


Mój PlanetMinecraft: http://www.planetmin.../member/elfiss/

 


#3 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 09 August 2016 - 12:07

Oczywiście że dobra zmiana. Lepsze pvp, stare ograniczało się do bezmózgiego walenia w LPM. Tarcze, nowe strzały :3 . Klocki też niczego sobie. Im więcej nowości tym lepiej. Dobrze że ulepszyli End bo wiało nudą a teraz jest lepiej. Mogli by jeszcze coś z netherem zrobić bo mimo że w 1.10 w nim pogrzebali bo nadal bieda i wieje nudą.

Szkoda tylko że sporo fajnych serwerów nadal gnije na tym 1.7-1.8. Nie pisze tu o izihace, one powinny tam siedzieć.

@up

Alex jest opcjonalna, jeśli nie chcesz nią grać to możesz przywrócić Steve'a. Model konia w MC tworzył ktoś z ekipy Mo' Creatures.

Ostatnia dobra wersja MC to 1.10.2.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#4 Ppw

Ppw

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 09 August 2016 - 12:18

Tak ale najlepsze wersja to 1.10.2

#5 Cubixor

Cubixor

    Ciasteczkowy Potwór

  • Użytkownik+
  • 766 postów

Napisano 25 August 2016 - 19:57

Oczywiście że tak. Wreszcie przy zabijaniu mobów nie trzeba nawalać w LPM, w endzie jest coś więcej nić tylko smok kresu. I jeszcze lepsze i ładniejsze łódki oraz to co najbardziej mnie fascynowało czyli elytra. Jest to duża aktualizacja dodająca też dużo innych nowych rzeczy a ja lubię wszystko co nowe.
1fyIFXE.png

#6 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 25 August 2016 - 20:38

Średnio... ale nie będę się bardzo rozpisywał, bo jeszcze zlecą się "Wielcy Obrońcy Rozwoju" i zaczną pisać "Jak może ci się nie podobać więcej kontentu? Jak możesz uważać inaczej niż większość? Japierdole.".

W skrócie, nie podoba mi się to że wszystko było robione "na odpierdziel". Mogłoby być wykonane lepiej.


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#7 Evoxs

Evoxs

    Hodor hodor?

  • Użytkownik
  • 66 postów
  • Evoxs

Napisano 07 September 2016 - 21:41

Jak na prawie dwa lata odstępu pomiędzy 1.8 a 1.9 (bodajże 500 dni to było?) to zawartość tych aktualizacji jest strasznie mizerna. 2 lata i tylko pare ciekawostek i zmian (no dobra, zmieniony system walki, ulepszenia kilku biomów, ale poza tym to bez rewelacji), które taka ekipa pracująca nad grą powinna ogarniać w ciągu kilku miesięcy? Gdzie w grach podobnego typu tyle contentu jest dodawane w ciągu miesiąca/dwóch, i to w grach nad którymi pracuje max kilka osób, to jest po prostu śmieszne. Poza tym, że jak na czas przez który robiono aktualizacje zawartości jest mało, to podobają mi się zmiany systemu walki, który w końcu nie polega na bezmyślnym nawalaniu LPM. Reszta zmian też jest ok. Nie rozumiem dlaczego tak dużo serwerów wciąż jest na wersjach 1.7 lub 1.8? Dzieciom nie spodobał się nowy system walki bo wolą spamować LPM, czy ma to jakiś "głębszy sens" którego nie dostrzegam?