Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.7][NP][S][M] SERWER NA MODACH ! / Survival / Ponad 50 modyfikacji

1.7.9 Modyfikacje NoPremium

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 CostaStudio

CostaStudio

    Nowy

  • Użytkownik
  • 67 postów
  • mateo119

Napisano 26 July 2016 - 18:39

36d4e918a92b8.png

 

Prezentacja Serwera:





Link do paczki modów:


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


(paczka jest mojego autorstwa)



STRONA: costaserv.pl

IP: costaserv.hostmc.pl


NON-PREMIUM


Wersja: 1.7.10


Tryb: Survival


Ilość slotów: 150




Serwer stworzony do gry "bezstresowej",


posiadający działki, automatyczne zabezpieczenia na


skrzynki piece itp. Paczka modyfikacji zawiera


modyfikacje techniczne jak i przygodowe, więc każdy


znajdzie w niej coś dla siebie :)





Lista modyfikacji:



CodeChickenLib
ForgeMultipart
SecurityCraft
Applied Energistics 2
Archimedes Ships
Backpack
BackTools
BattleTowers
BetterTitleScreen
BiomesOPlenty
Carpenter's Blocks 
Chisel
Damage Indicators
Dragon's Radio 
Dungeon Mobs 
DynamicLights
ExtraMobs 
FastCraft
Gilded Games Util
GlibysVC
GraveStone
Hardcore Wither
HardcoreEnderExpansion 
IC2 Wrench Plugin 
iChunUtil
Industrial Craft
Inventory Tweaks
Iron Chest
LootBags
Lycanites Mobs Complete
Malisis Core
Malisis Doors
Mantle
Mekanism
Mekanism Generators
Mekanism Tools
Mo' Zombies 
MobAmputation
MrCrayfish Furniture
Mystical Mobs
Natura
NotEnoughItems
OptiFine
Plant Mega Pack
Primitive Mobs
Roguelike
Ruins
RunicDungeons
SpecialMobs
TConstruct
UpdateCheckerMod
Waila
Weapon Mod

Użytkownik CostaStudio edytował ten post 22 August 2016 - 22:39

Mój kanał YouTube: https://www.youtube....c/costastudiopl

 

200.gif


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 kopo_100

kopo_100

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 26 July 2016 - 21:29

A tą paczkę trzeba pobrać czy automatycznie się pobiera ?????



#3 CostaStudio

CostaStudio

    Nowy

  • Użytkownik
  • 67 postów
  • mateo119

Napisano 27 July 2016 - 08:51

A tą paczkę trzeba pobrać czy automatycznie się pobiera ?????

Należy ją pobrać, wszystko pokazuje w filmie który opublikuje za chwilę.


Mój kanał YouTube: https://www.youtube....c/costastudiopl

 

200.gif


#4 MrVersion

MrVersion

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 27 July 2016 - 09:22

Mam mały problem bo nie mogę pobrań paczki



#5 elroonder

elroonder

    Nowy

  • Użytkownik
  • 68 postów
  • elroonder

Napisano 27 July 2016 - 09:22

Dodasz na technic launchera czy jest? Nie mogę sprawdzić, mam kompa zepsutego :(

#6 CostaStudio

CostaStudio

    Nowy

  • Użytkownik
  • 67 postów
  • mateo119

Napisano 27 July 2016 - 11:11

Mam mały problem bo nie mogę pobrań paczki

Dodałem już nowy link: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Mój kanał YouTube: https://www.youtube....c/costastudiopl

 

200.gif


#7 CostaStudio

CostaStudio

    Nowy

  • Użytkownik
  • 67 postów
  • mateo119

Napisano 27 July 2016 - 13:09

Dodasz na technic launchera czy jest? Nie mogę sprawdzić, mam kompa zepsutego :(

Aktualnie nie mam w planach dodanie tej paczki do Technic Launchera


Mój kanał YouTube: https://www.youtube....c/costastudiopl

 

200.gif


#8 HonTorPL

HonTorPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 32 postów
  • HonTorPL

Napisano 29 July 2016 - 11:59

Witam, serwer jest fajny, ale brakuje mi informacji na spawnie. A i słyszałem, że tylko Vip i Svip może mieć cuba co strasznie zaniża serwer, bo nie ma po co budować bo i tak ktoś przyjdzie i rozwali (wg mojej opini.)



#9 elroonder

elroonder

    Nowy

  • Użytkownik
  • 68 postów
  • elroonder

Napisano 30 July 2016 - 12:02

Serwer dobry, ale gracz nie może mieć cuboida i sethome... dajcie przynajmniej sethome!

#10 CostaStudio

CostaStudio

    Nowy

  • Użytkownik
  • 67 postów
  • mateo119

Napisano 30 July 2016 - 15:13

Witam, serwer jest fajny, ale brakuje mi informacji na spawnie. A i słyszałem, że tylko Vip i Svip może mieć cuba co strasznie zaniża serwer, bo nie ma po co budować bo i tak ktoś przyjdzie i rozwali (wg mojej opini.)

Informacje wyświetlają się automatycznie na czacie serwera.


Mój kanał YouTube: https://www.youtube....c/costastudiopl

 

200.gif


#11 elroonder

elroonder

    Nowy

  • Użytkownik
  • 68 postów
  • elroonder

Napisano 01 August 2016 - 10:56

Usunęło mi konto.

 

 

 

 

 

 

Doszedł błąd, że gdy napisze coś na chacie wywala mnie :(


Użytkownik elroonder edytował ten post 01 August 2016 - 11:31


#12 CostaStudio

CostaStudio

    Nowy

  • Użytkownik
  • 67 postów
  • mateo119

Napisano 01 August 2016 - 11:46

Usunęło mi konto.

 

 

 

 

 

 

Doszedł błąd, że gdy napisze coś na chacie wywala mnie :(

Skontaktuj się ze mną poprzez maila: [email protected]


Mój kanał YouTube: https://www.youtube....c/costastudiopl

 

200.gif


#13 HonTorPL

HonTorPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 32 postów
  • HonTorPL

Napisano 02 August 2016 - 22:26

Minus jest taki, że tylko właściciel może dać/ingerować w działkach. A nie zawsze jest, czasem trzeba czekać dzien(ale jestem wyrozumiały, bo kazdy ma powod), ale w takim razie powinien być jakiś Mod, któryby ogarniał, niektóre rzeczy za właściciela jakby go nie było :D



#14 elroonder

elroonder

    Nowy

  • Użytkownik
  • 68 postów
  • elroonder

Napisano 03 August 2016 - 08:44

Problem znikł, największy problem to brak cuboida dla graczy, ale ogólnie gra się dobrze.

#15 elroonder

elroonder

    Nowy

  • Użytkownik
  • 68 postów
  • elroonder

Napisano 09 August 2016 - 14:09

Administracja to same dzieci, nie polecam grać nikomu.



#16 CostaStudio

CostaStudio

    Nowy

  • Użytkownik
  • 67 postów
  • mateo119

Napisano 10 August 2016 - 10:35

Administracja to same dzieci, nie polecam grać nikomu.

Jeżeli dla ciebie administracja z wiekiem 16-18 lat to dla ciebie "dzieci" to polecam poczytać sobie definicje tego słowa na google. Jeżeli ktoś z administracji zachował się nie stosowanie proszę mi to zgłosić na maila, żebym mógł wyciągnąć odpowiednie konsekwencje. 

Użytkownik CostaStudio edytował ten post 10 August 2016 - 14:32

Mój kanał YouTube: https://www.youtube....c/costastudiopl

 

200.gif


#17 HonTorPL

HonTorPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 32 postów
  • HonTorPL

Napisano 16 August 2016 - 14:12

Nowa edycja fajnie fajnie :D. (Costa dobry administrator), ale to już ku*wa przesada, dostalem zbanowany bo napisałem "ku**a, wkurwiacje mnie tymi strzelajacymi broniami" to jest żałosne Edit: To jest omijanie pvp na dzialkach. Proszę Costa o ogarnięcie tej administracji bo za dużo sb pozwala + wiem, ze jest w regulaminie "nie przeklinać", ale jak się powie raz to ban na 3 H ? Myślę, że to Barteg czy tam q. Sprawdz w logach. 


Użytkownik HonTorPL edytował ten post 16 August 2016 - 14:40


#18 CostaStudio

CostaStudio

    Nowy

  • Użytkownik
  • 67 postów
  • mateo119

Napisano 16 August 2016 - 17:27

Nowa edycja fajnie fajnie :D. (Costa dobry administrator), ale to już ku*wa przesada, dostalem zbanowany bo napisałem "ku**a, wkurwiacje mnie tymi strzelajacymi broniami" to jest żałosne Edit: To jest omijanie pvp na dzialkach. Proszę Costa o ogarnięcie tej administracji bo za dużo sb pozwala + wiem, ze jest w regulaminie "nie przeklinać", ale jak się powie raz to ban na 3 H ? Myślę, że to Barteg czy tam q. Sprawdz w logach. 

Bana dostałeś za złamanie regulaminu obowiązującego na serwerze. Nie widzę tutaj żadnych nieścisłości. Może i kara jest zbyt surowa lecz nie toleruje osób rzucającymi wulgaryzmami na czacie publicznym.


Mój kanał YouTube: https://www.youtube....c/costastudiopl

 

200.gif


#19 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 24 August 2016 - 15:57

No więc tak:

 

Panie Costa, pana serv ma już.. siódmą edycję? A nie czekaj, teraz chyba ósma. Każda miała max dwa tygodnie i nie wnosiła nic oryginalnego.

 

Pomijając to, że raz walnąłeś stare izihace, to już żal gadać. Raz zrobiłeś server postapo na ,,modach" gdzie było 19 modów, a oczywiście na servie były zaledwie dwa i nie różnił się niczym innym od servera DayZ z texture packiem.

 

Dalej - moja villa na pierwszej edycji została rozniesiona jednym randomowozespawnionym ,,The King" z najgorszego moda o nazwie Orespawn. Została spalona, następnie zalana przez roztopiony lód. Gdy odbudowałem wieczorem wszystkie straty - bez żadnego słowa pan, panie Costa walnął kolejną edycję, takie Easter Eggi są słabe, uwierz mi.

 

No i dalej - Masz dziwny regulamin i nieznaną administrację, która nic nie pomaga.

 

P2W ! ! ! - Kup vipa na dwa tygodnie!!! (czyli do końca jednej z naszych edycji) i ciesz się przywilejem typu admin, tylko z prefixem ,,VIP" to nic takiego, nie?

 

 

 

@topic

 

Co do samego servera:

 

- 1.7 to prehistoryczna wersja

- Administracja tego servera niczego nie potrafi, nawet się pilnować

- Co do samego admina - zwykły zboczuszek, patrząc na profilowe i sygnaturę, masz co chciałeś, pewnie nawet tapetę masz oryginalną

- Edycje trwają 0,5 miesiąca, czyli dwa tygodnie, nie warto nawet pobierać.

(no i za******y żart - Tylko Costa wie kiedy zrobić nową edycje! W przedgodzinę zakończenia downloadu twojej paczki!)

- Sam właściciel to jeden z Ghosta, czyli tych typów graczy, którzy są, grają, a nie odpisują, czyli udają, że ich nie ma albo nie mają palców i takie tam. Chciałbym przez to tylko powiedzieć, że właściciel ma graczy gdzieś - można pisać i pisać, a odpowie po 15 minutach pisania 15 k wiadomości i wygląda to tak - *God Wor(l)ds* Prawdopodobnie, (przecinek nienawiści) to była, twoja wina... (*wiatr*).

 

No i podsumowanko: Nie warto grać

 

PS. Nie sadźcie nasionek z moda Pam's Harvestcrafta, bo ziemia tego servera jest jałowa i nic nie rośnie.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#20 HonTorPL

HonTorPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 32 postów
  • HonTorPL

Napisano 24 August 2016 - 19:29

No więc tak:

 

Panie Costa, pana serv ma już.. siódmą edycję? A nie czekaj, teraz chyba ósma. Każda miała max dwa tygodnie i nie wnosiła nic oryginalnego.

 

Pomijając to, że raz walnąłeś stare izihace, to już żal gadać. Raz zrobiłeś server postapo na ,,modach" gdzie było 19 modów, a oczywiście na servie były zaledwie dwa i nie różnił się niczym innym od servera DayZ z texture packiem.

 

Dalej - moja villa na pierwszej edycji została rozniesiona jednym randomowozespawnionym ,,The King" z najgorszego moda o nazwie Orespawn. Została spalona, następnie zalana przez roztopiony lód. Gdy odbudowałem wieczorem wszystkie straty - bez żadnego słowa pan, panie Costa walnął kolejną edycję, takie Easter Eggi są słabe, uwierz mi.

 

No i dalej - Masz dziwny regulamin i nieznaną administrację, która nic nie pomaga.

 

P2W ! ! ! - Kup vipa na dwa tygodnie!!! (czyli do końca jednej z naszych edycji) i ciesz się przywilejem typu admin, tylko z prefixem ,,VIP" to nic takiego, nie?

 

 

 

@topic

 

Co do samego servera:

 

- 1.7 to prehistoryczna wersja

- Administracja tego servera niczego nie potrafi, nawet się pilnować

- Co do samego admina - zwykły zboczuszek, patrząc na profilowe i sygnaturę, masz co chciałeś, pewnie nawet tapetę masz oryginalną

- Edycje trwają 0,5 miesiąca, czyli dwa tygodnie, nie warto nawet pobierać.

(no i za******y żart - Tylko Costa wie kiedy zrobić nową edycje! W przedgodzinę zakończenia downloadu twojej paczki!)

- Sam właściciel to jeden z Ghosta, czyli tych typów graczy, którzy są, grają, a nie odpisują, czyli udają, że ich nie ma albo nie mają palców i takie tam. Chciałbym przez to tylko powiedzieć, że właściciel ma graczy gdzieś - można pisać i pisać, a odpowie po 15 minutach pisania 15 k wiadomości i wygląda to tak - *God Wor(l)ds* Prawdopodobnie, (przecinek nienawiści) to była, twoja wina... (*wiatr*).

 

No i podsumowanko: Nie warto grać

 

PS. Nie sadźcie nasionek z moda Pam's Harvestcrafta, bo ziemia tego servera jest jałowa i nic nie rośnie.

Administracja nie pomaga, a banują i kickują za przekleństwa. Taka dziwna sytuacja. Sam grałem. 1.7 nie przeszkadza, ale przez to, że niektórych modów nawet nie było zniecheciło mnie granie na tym serwie. (I oczywiście Administracja nie ma nic wspólnego jak coś się stanie :D)







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 1.7.9, Modyfikacje, NoPremium