Skocz do zawartości


Zdjęcie

Temat Hejterów..... (Do zamknięcia)

NoPremium PvP Parkour 1.8 1.7-1.8 1.7.9 1.7.2

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 MKMethosPL

MKMethosPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 43 postów
  • MKMethosPL

Napisano 22 July 2016 - 22:02

01dea6548b3d.png

*Mody - Zbiór pluginów które dodają nowe zastosowania do standardowych przedmiotów w MineCraft. M.in. CloudBoots, Szmaragdowy ekwipunek.

 

 

Do zamknięcia


Użytkownik MKMethosPL edytował ten post 14 August 2016 - 18:52

  • Oedeopol lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 31 July 2016 - 20:25

Zapytam się może (lub nie dokładnie doczytałem) jakie są tutaj ,,mody"?

Z resztą te wszystkie dodatki typu stoniarki, cobbleX i inny syf tylko psują rozgrywkę na 1.10.2, gdyż mogła ona być bardziej ciekawa bez tych wszystkich pierdół, które dodaliście do servera.

 

Moja opinia tego serVera (tak) to 6/10, tylko dla tego, że na słowo uwierzyłem w waszą długowieczną historię, szczególnie te przerwy.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#3 MKMethosPL

MKMethosPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 43 postów
  • MKMethosPL

Napisano 01 August 2016 - 14:24

Zapytam się może (lub nie dokładnie doczytałem) jakie są tutaj ,,mody"?

 

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie, to właśnie ten "syf" nie polecam tobie serwera w takim razie skoro dla ciebie to jest syf, zalecam pozostać na single player na lanie z kumplami ;) będzie to dla ciebie "najlepszy serwer" taki 10/10 polecam.

 

Moja opinia tego serVera (tak) to 6/10, tylko dla tego, że na słowo uwierzyłem w waszą długowieczną historię, szczególnie te przerwy.

 

nie ma co wierzyć. mam na to nawet dowody. pierwszy raz serwer powstał jak miałem 14 lat, co prawda nie był najbardziej rozgarnięty  ale było bardzo fajnie. był na wersji 1.3.2

 

jak bym miał tobie powiedzieć która to edycja to bym musiał się sporo zastanowić (serwer powstał pod koniec 2012 roku - sierpień - wrzesień ) 



#4 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 08 August 2016 - 19:17

Powiesz mi w czym bije inne easy hc na głowę?

#5 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 08 August 2016 - 21:04

Masz dosyć izihace ale jednak tworzysz kolejny...  :zombie:


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#6 MKMethosPL

MKMethosPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 43 postów
  • MKMethosPL

Napisano 09 August 2016 - 16:34

to nie jest "izihc", udowodnij że to jest EasyHC i że dropią surowce blokami.....

 




#7 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 10 August 2016 - 20:09

W easy hc nie muszą bloki dropić. Wtedy jest megadrop, tak więc stworzyłes izi hc



#8 MKMethosPL

MKMethosPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 43 postów
  • MKMethosPL

Napisano 11 August 2016 - 16:59

Człowieku chyba nigdy nie grałeś ani na moim serwerze ani na EasyHC więc chyba jednak najlepiej by było, gdybyś się wogule nie odzywał.

 

podpowiem tobie że na EasyHC jest 6x większy drop niż u mnie.



#9 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 11 August 2016 - 17:05

to podaj mi w takim razie swoją definicję easy hc. to się robi coraz ciekawsze



#10 MKMethosPL

MKMethosPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 43 postów
  • MKMethosPL

Napisano 14 August 2016 - 14:43

moja definicja EasyHC jest w tedy gdy drop surowców przekracza 15% szansy (można to dostrzec gdy po ok 30 min grania ma się jeden z lepszych ekwipunków na serwerze).

 

 

@Offtopic zastanawiam się skąd się biorą tacy "Krytycy" serwerów jak ty. tylko się czepiać serwera i nic dobrego nikt nie powie.

 

Ale w dzisiejszych czasach nie idzie nikomu dogodzić a tym bardziej użytkownikom na CraftPortal.pl sami hejterzy i krytycy. idźcie na dwór albo coś zróbcie coś pożytecznego bo te wasze wypociny zaczynają mnie nudzić.

 

Na <Pewnym konkurencyjnym forum> okazują mi zdecydowanie więcej szacunku. i mam same pozytywne opinie na temat serwera więc pozdrawiam. zajdziesz daleko krytykując inne serwery.


  • Barto004 lubi to

#11 Sofiak

Sofiak

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 510 postów
  • Besvious

Napisano 14 August 2016 - 14:44

Widze, że to autor tego tematu NIE WIE czym jest easyhc. Bo tego gówna survivalem nigdy bym nie nazwał.

Po pierwsze stoniarki, obydianarki, piaskoniarki niszcza gre, bo po co kopac skoro mozna afczyc i zostawic cos ciezkiego na przycisku myszy i shifcie?

>skrzynki csgo

>lucky block

>cooblex

>survival

DODATKOWO JPRDL AZ TAKI PROBLEM WYKOPAC FOSE ZE TRZEBA JAKIEGOS FARMERA DAWAC?

 

i uwaga zgaduje

zeby otworzyc lucky blocka//skrzynke trzeba zaplacic za klucz, a z tego dropi 10/10


Bez_nazwy.png

no matter how hard i try it never stop hurts...


#12 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 14 August 2016 - 15:01

moja definicja EasyHC jest w tedy gdy drop surowców przekracza 15% szansy (można to dostrzec gdy po ok 30 min grania ma się jeden z lepszych ekwipunków na serwerze).


@Offtopic zastanawiam się skąd się biorą tacy "Krytycy" serwerów jak ty. tylko się czepiać serwera i nic dobrego nikt nie powie.

Ale w dzisiejszych czasach nie idzie nikomu dogodzić a tym bardziej użytkownikom na CraftPortal.pl sami hejterzy i krytycy. idźcie na dwór albo coś zróbcie coś pożytecznego bo te wasze wypociny zaczynają mnie nudzić.

Na MPCForum okazują mi zdecydowanie więcej szacunku. i mam same pozytywne opinie na temat serwera więc pozdrawiam. zajdziesz daleko krytykując inne serwery.


Bardzo ciekawa definicja, uśmiałem się do łez. Skoro to forum ci nie odpowiada to nikt cię nie zmusza do siedzenia tutaj. Idź, będzie o jednego raka mniej. Na mpc siedzą jakieś bachory to się nie dziw, że masz pozytywne opinie. I nie krytykuję tego serwera, bo tak, tylko dlatego, że mi się zwyczajnie nie podoba. Koniec kropka.
@edit sam idź na dwór, a nie izi hc robisz, żeby okradać jakieś dzieci z hajsu na vipa czy klucze

Użytkownik benio1394 edytował ten post 14 August 2016 - 15:02

  • Evoken lubi to

#13 MKMethosPL

MKMethosPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 43 postów
  • MKMethosPL

Napisano 14 August 2016 - 16:42

Widze, że to autor tego tematu NIE WIE czym jest easyhc. Bo tego gówna survivalem nigdy bym nie nazwał.

 

 

dawno takiego bólu du*y nie widziałem, polecam 10/10 ogar 100% Gimbus pro. idź z wypocinami gdzie indziej. chyba wasze "hejty" zacznę ignorować bo czym więcej wam odpisuję tym więcej bachorów się zlatuje do gó**o rozmowy.

 

Po pierwsze stoniarki, obydianarki, piaskoniarki niszcza gre, bo po co kopac skoro mozna afczyc i zostawic cos ciezkiego na przycisku myszy i shifcie?

 

i uwaga zgaduje

zeby otworzyc lucky blocka//skrzynke trzeba zaplacic za klucz, a z tego dropi 10/10

 

Chyba dawno cię w szkole nie było, zacznij używać polskich znaków. bo jest różnica gdy komuś robisz Laske a Łaskę. pozdrawiam.

 

właśnie nie zgadłeś ani jednego ani drugiego. taki z ciebie jasnowidz.

 

"Afczyć" się nie da ponieważ serwer wykrywa "kopanie na AFK'u ".

 

i uwaga Lucky Blocki otwiera się niszcząc gąbkę postawioną na ziemi.

 

a klucze do skrzynek Dropią ze Stone wraz z skrzynkami.

 

Polecam tych tutaj użytkowników. zgłaszam was za FlameWar i Spam. wasze opinie nie są konstruktywne.

 

a najlepsze jest to że nie było ich na serwerze. a go oceniają. Brawo! :D  


  • Barto004 lubi to

#14 Sofiak

Sofiak

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 510 postów
  • Besvious

Napisano 14 August 2016 - 17:20

>

 

dawno takiego bólu du*y nie widziałem, polecam 10/10 ogar 100% Gimbus pro. idź z wypocinami gdzie indziej. chyba wasze "hejty" zacznę ignorować bo czym więcej wam odpisuję tym więcej bachorów się zlatuje do gó**o rozmowy.

 

 

Chyba dawno cię w szkole nie było, zacznij używać polskich znaków. bo jest różnica gdy komuś robisz Laske a Łaskę. pozdrawiam.

 

właśnie nie zgadłeś ani jednego ani drugiego. taki z ciebie jasnowidz.

 

"Afczyć" się nie da ponieważ serwer wykrywa "kopanie na AFK'u ".

 

i uwaga Lucky Blocki otwiera się niszcząc gąbkę postawioną na ziemi.

 

a klucze do skrzynek Dropią ze Stone wraz z skrzynkami.

 

Polecam tych tutaj użytkowników. zgłaszam was za FlameWar i Spam. wasze opinie nie są konstruktywne.

 

a najlepsze jest to że nie było ich na serwerze. a go oceniają. Brawo! :D  

wiesz czym flamewar jest?

wiesz czym jest ból du*y?

dlaczego mam uzywac polskich znakow? tak trudno sie domyslic litery?

po co mam wchodzic na serwer, skoro wiem ze wkrotce upadnie?

mam rozumiec ze jezeli bede trzymal lpm i shift to bede dostawal kicka za "afczenie"? 

świetny serwer gdzie właściciel(zgaduje podstawówka) nie umie przyjac krytki 

 

gó**o rozmowa o gó**o serwerze <3


Bez_nazwy.png

no matter how hard i try it never stop hurts...


#15 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 14 August 2016 - 17:47

Gdyby był tu Rossiol, wszyscy byście dostali po warnie, a wasza "gó**o rozmowa" zakończyłaby się usunięciem postów.

dawno takiego bólu du*y nie widziałem, polecam 10/10 ogar 100% Gimbus pro. idź z wypocinami gdzie indziej. chyba wasze "hejty" zacznę ignorować bo czym więcej wam odpisuję tym więcej bachorów się zlatuje do gó**o rozmowy.
 

 
Chyba dawno cię w szkole nie było, zacznij używać polskich znaków. bo jest różnica gdy komuś robisz Laske a Łaskę. pozdrawiam.
 
właśnie nie zgadłeś ani jednego ani drugiego. taki z ciebie jasnowidz.
 
"Afczyć" się nie da ponieważ serwer wykrywa "kopanie na AFK'u ".
 
i uwaga Lucky Blocki otwiera się niszcząc gąbkę postawioną na ziemi.
 
a klucze do skrzynek Dropią ze Stone wraz z skrzynkami.
 
Polecam tych tutaj użytkowników. zgłaszam was za FlameWar i Spam. wasze opinie nie są konstruktywne.
 
a najlepsze jest to że nie było ich na serwerze. a go oceniają. Brawo! :D

Piszesz o zachowaniu hejterów, przy okazji ich atakując. Hejt vs hejt?

Easyhc to jest survival, może nie taki z jakim stykamy się na czystych serwerach (znacznie ułarwiony), ale jednak.

@topic
Trudno mi wypowiedzieć się o serwerze, bo na nim nie byłem.
Easyhc nie dla mnie.

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#16 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 14 August 2016 - 17:57

Jak widać autor tematu ma problemy z przyjęciem krytyki i wyzywa od gimbusów nie znając wieku swoich rozmówców, to takie dorosłe. Narzeka na człowieka który nie używa polskich znaków i nie zastanowi sie, czy taki nie ma może możliwości użycia takowych na np. niespolszczonym systemie operacyjnym, a sam pisze ,,wogule".

Co do serwera: jest to kolejny nudny serwerek z gildiami wypchany dodatkami w desperackiej próbie uczynienia nudnej rozgrywki ciekawszą. A prawda jest taka, że survival z dropem jest nudny i żadne gildie, stoniarki, drop, skrzynki CS:GO, pierogi ani żaden inny dodatek nie sprawi, że ten tryb przestanie być nudny. Jedynie udziwni nudną rozgrywke.

Użytkownik MrKisiel edytował ten post 14 August 2016 - 17:58

  • Hevbis lubi to


#17 MKMethosPL

MKMethosPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 43 postów
  • MKMethosPL

Napisano 14 August 2016 - 18:22

 

po co mam wchodzic na serwer, skoro wiem ze wkrotce upadnie?

 

 

serwer istnieje od prawie 2 lat (4 lata z przerwami) i będzie istniał jeszcze dłużej. 

 

 

 

świetny serwer gdzie właściciel(zgaduje podstawówka) nie umie przyjac krytki 

 

Znów nie zgadłeś :D bardziej rakowego człowieka nie widziałem nie wieże, xD

 

mam 19 lat pozdrawiam.

 

 

gó**o rozmowa o gó**o serwerze <3

 

Twoje zachowanie (nie obrażając ciebie) jest porównywalne do zachowania dzieci spamujących na Skype w grupach ok 300 osób.

 

Z serwera wyrzucić tylko te stonarki, drop i w ogóle, najlepszy byłby zwykły serwer ze spawnem odciętym od reszty czerwoną linią, na spawnie nikt nie może się bić ani nic budować, poza nim, rób co chcesz. Kiedyś takie były, teraz to nie. Lepiej nawrzucać do niego nie wiadomo ile, zrobić izihc czy coś.

 

i To jest Wzorowa Krytyka która mówi co można zrobić by serwer był lepszy. a nie hejty. "kolejne izihc". lecz tej oceny jest jeden minus. Sugerujesz się komentarzami zamiast prezentacją. jak mówiłem to nie jest EasyHC.

 

 

Gdyby był tu Rossiol, wszyscy byście dostali po warnie, a wasza "gó**o rozmowa" zakończyłaby się usunięciem postów.

 


Piszesz o zachowaniu hejterów, przy okazji ich atakując. Hejt vs hejt?

Easyhc to jest survival, może nie taki z jakim stykamy się na czystych serwerach (znacznie ułarwiony), ale jednak.

@topic
Trudno mi wypowiedzieć się o serwerze, bo na nim nie byłem.
Easyhc nie dla mnie.

 

 

Kolejny porządny komentarz, jak tylko go spotkasz podeślij link do tego tematu bo mam dosyć hejtów.

 

osoby wyżej napisały że nie umiem przyjąć krytyki.

 

 

 

 

 
Przyjmę każdą opinie, za pozytywne z góry dziękuję za negatywne również o ile są konstruktywne
Jeszcze raz zapraszam!!!
 

 

 

Wasze "opinie" to są hejty. wyrażają tylko negatywną opinię o serwerze oraz o mnie. Za razem nie dając zalet serwera oraz tego co by było można dodać, usunąć , zmienić bądź naprawić. 

 

 

@edit. tworzę nowy temat bo na te komentarze patrzeć nie mogę.


Użytkownik MKMethosPL edytował ten post 14 August 2016 - 18:24


#18 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 14 August 2016 - 18:29

Nie wieżysz? Wieża to budowla. Niby masz 19 lat a pisać po polsku nie potrafisz. Co do serwera to nawet na niego nie wejdę bo: skrzynie cees:goł, bojfarmery, girlfarmery, pierogi (głodny? NIE), stoniarki (wiesz że da się zrobić generator czystego kamienia na Vanilli? pewnie nie.). Po co wylewać od góry lawę na płynącą wodę skoro można kupić vipa za 32767zł na 5 sek.


Użytkownik Katniss edytował ten post 14 August 2016 - 18:30

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#19 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 14 August 2016 - 18:31

Znów nie zgadłeś :D bardziej rakowego człowieka nie widziałem nie wieże, xD

mam 19 lat pozdrawiam.


Masz 19 lat i wieżysz?


#20 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 14 August 2016 - 18:51

Tu nie chodzi o to ile masz lat, a o to jak się zachowujesz. A twoje wypowiedzi jasno wskazują na to i potwierdzają tezę, że wiek nie ma tak naprawdę zbyt dużej wpływu na to czy dany człowiek jest ogarnięty, czy też nie.

Po twoich komentarzach raczej wątpię, abyś zyskał sobie tu jakąś dużą popularność, mnie na przykład twoje wpisy całkowicie zniechęciły.

 

Tak btw. to trochę śmieszne aspirować na moderatora tego forum mając taki staż i "opinię" Mam tu na myśli twój wpis na profilu.


  • Sofiak lubi to

"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: NoPremium, PvP, Parkour, 1.8, 1.7-1.8, 1.7.9, 1.7.2