Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prezentacja zamknieta

Premium FreeBuild

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
92 odpowiedzi w tym temacie

#21 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 15 October 2016 - 11:27

Dziwny pomysł, zakładać w tych czasach serwer Premium. Nie posiadam premki, ale powinienem mieć jako weteran Minecrafta, bo to szczególna wizytówka, jednak pamiętam jak za swoich czasów były tylko serwery Premium, zanim AnjoCaido dał mi możliwość istnienia, po wielu starych wersjach Classicu, SurvivalTestach, TechTestach, Preclassicach, Infdevach i Indevach. Gdzie w końcu Alpha i Beta - można było grać przez tego wielkiego brazylijczyka. Pełna - najnowsza era Minecrafta, by Zyczu zniszczyło launchera AnjoCaido, po czym samo upadło a na ich gruzach narodziła się Shiginima, TeamExtreme i CrystalLauncher.

 

Jeśli jednak chcecie pozostać perłą w koronie Minecrafta, to musicie posiadać większość rzeczy odrębnych, autorskich i własnych, czyli takich, co czyniłoby serwer jeszcze bardziej wyjątkowym. Wersja w tym przypadku ma gigantyczne znaczenie, ludzie wolą aktualizować na 1.10 (obecna wersja) bo jest to obecnie popularne i nie daje odczucia zacofania, a w ostateczności zniechęcenia i bezsensu gry.

 

Gdybym mógł, to bym się do was przyłączył, ale takie potęgi jak jCraft po których ludzie nie mal robili afery swojego życia (bodajżę 6 lat życia servera od bety do późnej pełnej, co czyniło serwer wyjątkowym i doskonałym) kiedy serwer upadł.

 

Niestety, w obecnych czasach Premium to zgon, jest szansa na istnienie, ale tylko pustego serwera, jedyne serwery Premium są zagraniczne i to właśnie tam skupiają się potęgi odległych graczy Minecrafta, czyli realnych weteranów.

 

Można spróbować utrzymać serwer, ale to nic nie da.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Лукаш

Лукаш

    EsseK

  • Użytkownik+
  • 322 postów
  • LoxiXD

Napisano 15 October 2016 - 19:06

Bardzo spodobał mi się ten serwer :) Polecam


  • coalaa lubi to

B6MXVSV.png


#23 coalaa

coalaa

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 111 postów
  • coalaa

Napisano 16 October 2016 - 17:26

Dnia 20.10.2016 przenosimy sie na prywatna maszyne.

 

Dotychczasowy hsting enderchest zachowuje sie od miesiaca dokladnie tak jak fieberhost,

tak wiec nie dajemy im sie okradac i rezygnujemy z ich uslug.

 

Tego tez dnia udostepniony zostanie nowy adres serwera minecraft i dynmapy.

 

Powyzsze zmiany opisane beda takze na stronie serwera, w zakladce o serwerze, na

serwerowym TS3. Stary adres bedzie tylko odsylal z wiadomoscia na nowy adres.

Egzequtor - bardzo sie mylisz i w dodatku tkwisz w swoim przeswiadczeniu.


Użytkownik coalaa edytował ten post 21 October 2016 - 17:13


#24 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 16 October 2016 - 19:50

Dziwny pomysł, zakładać w tych czasach serwer Premium. Nie posiadam premki, ale powinienem mieć jako weteran Minecrafta, bo to szczególna wizytówka, jednak pamiętam jak za swoich czasów były tylko serwery Premium, zanim AnjoCaido dał mi możliwość istnienia, po wielu starych wersjach Classicu, SurvivalTestach, TechTestach, Preclassicach, Infdevach i Indevach. Gdzie w końcu Alpha i Beta - można było grać przez tego wielkiego brazylijczyka. Pełna - najnowsza era Minecrafta, by Zyczu zniszczyło launchera AnjoCaido, po czym samo upadło a na ich gruzach narodziła się Shiginima, TeamExtreme i CrystalLauncher.

 

Jeśli jednak chcecie pozostać perłą w koronie Minecrafta, to musicie posiadać większość rzeczy odrębnych, autorskich i własnych, czyli takich, co czyniłoby serwer jeszcze bardziej wyjątkowym. Wersja w tym przypadku ma gigantyczne znaczenie, ludzie wolą aktualizować na 1.10 (obecna wersja) bo jest to obecnie popularne i nie daje odczucia zacofania, a w ostateczności zniechęcenia i bezsensu gry.

 

Gdybym mógł, to bym się do was przyłączył, ale takie potęgi jak jCraft po których ludzie nie mal robili afery swojego życia (bodajżę 6 lat życia servera od bety do późnej pełnej, co czyniło serwer wyjątkowym i doskonałym) kiedy serwer upadł.

 

Niestety, w obecnych czasach Premium to zgon, jest szansa na istnienie, ale tylko pustego serwera, jedyne serwery Premium są zagraniczne i to właśnie tam skupiają się potęgi odległych graczy Minecrafta, czyli realnych weteranów.

 

Można spróbować utrzymać serwer, ale to nic nie da.

 

Błąd. Serwery takie jak Minep***  i Hypi*** są premium i mają stale 2500-3000 graczy zalogowanych w jednym momencie. Nie wspominając o wielu innych. W Polsce premium może się cieszyć nieco mniejszą popularnością przez dziwna modę na non-premium, ale nadal nie jest to ,,zgon".

mam głupi post

mam opcię odpowiedz

hehe


Użytkownik Rohen Tahir edytował ten post 16 October 2016 - 19:51

  • coalaa lubi to

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#25 coalaa

coalaa

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 111 postów
  • coalaa

Napisano 21 October 2016 - 17:32

Od dzis nowy adres serwera Minecraft.

Taki sam adres ma takze dynmapa.

 

mc.antybeton.eu

 

Tak wiec zapraszamy



#26 coalaa

coalaa

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 111 postów
  • coalaa

Napisano 01 November 2016 - 14:13

Pomoge kazdemu kto wejdzie i o taka pomoc poprosi. A nie jest latwo.

 

Bo kazdy NOWY wchodzacy na serwer, nie czytajacy wskazowek,

nie jest w stanie zrozumiec sensu tego serwera.

 

Zapraszam 



#27 coalaa

coalaa

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 111 postów
  • coalaa

Napisano 06 December 2016 - 10:23

Jejku, znowu www.CraftPortal.pl dziala. Fajnie.

Z tego powodu kazdy kto dzis wbije o 19.00 dostanie sliczna zbroje diaxowa i cos jeszcze.

Dotyczy tylko nowych graczy.



#28 coalaa

coalaa

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 111 postów
  • coalaa

Napisano 10 December 2016 - 11:32

Jak zwykle zapraszam. Glownie wieczorkami

mozna spotkac ciekawych ludzi, takze z poprzedniej edycji

"BetonCraft"

Na naszym TS3 emocje gwarantowane.



#29 coalaa

coalaa

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 111 postów
  • coalaa

Napisano 16 December 2016 - 13:15

Zapraszam.

Craftisite.pl zaczelo dzialac ale cosik ludu brakuje.



#30 coalaa

coalaa

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 111 postów
  • coalaa

Napisano 20 December 2016 - 20:37

Zapraszamy.

W styczniu, 2017roku nastapi zmiana adresu TS3.

Prosze sledzic strone serwera.


Użytkownik coalaa edytował ten post 20 December 2016 - 20:38


#31 coalaa

coalaa

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 111 postów
  • coalaa

Napisano 28 December 2016 - 11:34

Mala zmiana tematu prezentacji. Od teraz mozna wbijac z kazdej

wyzszej wersji, poczawszy od 1.8 w zwyz.

Nowy TS3 tez juz dziala, adres przy wejsciu do miasta.

 Zapraszamy



#32 coalaa

coalaa

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 111 postów
  • coalaa

Napisano 31 December 2016 - 13:31

Udanego Sylwestra i szczesliwego Nowego 2017 roku.

I aby kazdy posiadal w tym Nowym Premke Minecrafta,

i odwiedzil nasz serwer.


  • Kacprus lubi to

#33 coalaa

coalaa

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 111 postów
  • coalaa

Napisano 05 January 2017 - 15:36

Zapraszam . W Nowym roku nic sie nie zmienilo, aniol jedynie odlecial.

Trzej krolowie dzis przynosza prezenty. Do soboty.

Na haslo CMB2017 kazdy dostenie specjalny piecyk i cos super.

Haslo musi byc napisane na chacie i tylko to haslo.

Obowiazuje od godz.19.00 do 21.00



#34 coalaa

coalaa

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 111 postów
  • coalaa

Napisano 09 January 2017 - 19:01

Zapraszamy



#35 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 09 January 2017 - 22:09

Gdyby nie spojrzeć na tą stronę tego tematu, to można stwierdzić, że wątek umarł, a po tym i serwer (nie gryźcie, nie patrzyłem ile online), a jedynie autor odświeża. Czy ma to jakiś większy sens skoro jedynie od długiego czasu jedna osoba odświeża?

 

Co do serwera.. Pisałem tutaj już raz, nawet wciąż na tej stronie (nie wiem czy mnie nie przerzuci na 3) ale według mnie, istnienie takiego serwera jak ten nie ma już sensu. Oddalamy się z każdą sekundą co raz dalej od pierwszych starych serwerów, które powstały około 7-8 lat temu i były prawdziwymi świetnościami, a przede wszystkim - były premium, każdy z szczeregu. Dużo nie mam do powiedzenia, raczej tylko tyle, że szkoda tak małej popularności, a popieram takie o to serwery. Plaga cracków objęła władanie nad Minecraftem, tego się nie da doratować Premki.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#36 coalaa

coalaa

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 111 postów
  • coalaa

Napisano 14 January 2017 - 10:37

Serdecznie zapraszam.

#37 Flojd

Flojd

    Znawca

  • Użytkownik
  • 321 postów
  • Flojd

Napisano 19 January 2017 - 06:46

Myślę że dużo zależy od administratorów serverów MC i ich podejścia, jak by każdy zaczął tworzyć servery z pasją nie patrząc na liczbe graczy i dochody z pay2win jakie wpłyną tylko zaczął tworzyc servery premium bez płatnych opcji wtedy gracze zostali by przyciśnięci do zakupu premium

 

Ato że w Polsce przyjęło się non-premium to takie troszke głupie "polaczkowate" podejście do tematu, bo lepiej coś ukraść niż kupić :D


  • coalaa lubi to

4.png


#38 W4rn1nG

W4rn1nG

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Filipjestfajny

Napisano 20 January 2017 - 17:05

Moim zdaniem serwer ma swój klimat. Albo się wpasujesz, albo nie. Prosta sprawa. Serwer dla ludzi myślących, chcących się zrelaksować, znaleźć nowe znajomości. 



#39 coalaa

coalaa

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 111 postów
  • coalaa

Napisano 21 January 2017 - 14:11

Ponawiam zaproszenie do gry na serwerach Premium,

bez zadnych platnosci typu svip itp.

Jedynie nie wolno zabijac graczy, krasc i niszczyc cudza wlasnosc,

oraz obrazania innych uzytkownikow.

Poczucie humoru mile widziane, czasami i odrobine wyrozumialosci.

Szacunek dla siebie i innych to u nas podstawa, bez wzgledu na wiek.

 

Wiec zycze milej zabawy.



#40 coalaa

coalaa

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 111 postów
  • coalaa

Napisano 24 January 2017 - 18:42

Cenimy sobie tych co umieja czytac.

 

Maruderom odradzam bo jest za trudny dla was.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Premium, FreeBuild