Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gothic: Askara

Gothic Minecraft RPG Mapa Adventure Minecraft Gothic Mapa RPG

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
176 odpowiedzi w tym temacie

#161 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 11 March 2018 - 20:52

Dokładnie :) Jeszcze przed wakacjami powinny pojawić się cztery filmy, a dwa z nich głównie w tym o to lesie. Mapę rpg wciąż mam zamiar kontynuować, ale na wyższą wersję Minecrafta.

 

7PKUhEl.jpg


  • Hevbis lubi to

"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#162 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 14 March 2018 - 22:10

Za jakieś dwa tygodnie zrobię nowy temat odnośnie mojego kanału i serii fabularnych, a ten wątek zostawię już tylko na sprawy związane z mapką RP. Mogę już teraz dać znać, że mapa będzie na najaktualniejszą wersję minecrafta z tylko dwoma modami tj. Conquest Reforged oraz Custom NPC ;)

 

(Kolejne screeny lasu... już prawie ukończony)


  • Hevbis lubi to

"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#163 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 25 March 2018 - 21:12

Za 2-3 dni wstawię taki luźny filmik gdzie zachęcam do podkładania głosu i chodzę sobie po jednej z lokacji, łapcie parę screenshotów :)

 

Wieża starego alchemika

 

I ciemną nocą

 

8HXkJze.jpg

 

 


  • Katniss lubi to

"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#164 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 25 March 2018 - 21:57

Oh, zapowiada się znakomicie!
Można jakoś wesprzeć autora w tworzeniu mapy?


  • Evoken lubi to

#165 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 25 March 2018 - 22:00

Oh, zapowiada się znakomicie!
Można jakoś wesprzeć autora w tworzeniu mapy?

 

W tworzeniu mapy na razie nie (ale będzie taka możliwość), co najwyżej w podkładaniu głosu pod postacie właśnie, albo jeśli ktoś umie budować to mogę wkleić gdzieś coś jego i wykorzystać to w filmach. (W sumie na mapie RP też będzie można, ale to dopiero później)


Użytkownik Evoken edytował ten post 25 March 2018 - 22:03

"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#166 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 25 March 2018 - 22:09

Mogę się śmiało zgłosić jako budowniczy. Zbudować jakiś fort, czy cokolwiek - żaden problem.
Głosu podkładać jednak nie mogę (mimo dość dobrego sprzętu), ponieważ może on nie spełniać kryteriów dobrej mapy :)



#167 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 25 March 2018 - 22:17

To dla wszystkich chętnych którzy chcą zbudować coś co znajdzie się na filmach czy na mapie RP możecie zbudować tak naprawdę co tylko chcecie, a ja to jakoś wykorzystam. Oczywiście znajdziecie się w creditsach ;) Linki do waszych dzieł podsyłajcie na pw, tam może też uzgodnimy szczegóły do historii, opowieści dotyczącej danej lokacji.

 

ho679u5.jpg


Użytkownik Evoken edytował ten post 26 March 2018 - 00:28

  • Katniss lubi to

"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#168 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 31 March 2018 - 23:34

Film informacyjny postanowiłem na razie odpuścić, ale może do poniedziałku uda się wypuścić taki film testowy, żeby posprawdzać parę rzeczy (jeśli wszyscy do tego czasu nagrają te parę kwestii:) ). Film będzie fabularny, jednak z perspektywy pierwszej osoby i dubbingu będzie raczej mało dlatego nie będzie pod względem fabularnym jakiś wyszukany. A następnie zaczynam klecić pierwszy film fabularny z prawdziwego zdarzenia, który myślę że wam się spodoba

 

oK3Bpqa.png


Użytkownik Evoken edytował ten post 31 March 2018 - 23:35

"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#169 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 01 April 2018 - 16:10

I tak nic z tego nie wyjdzie.


#170 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 01 April 2018 - 17:31

I tak nic z tego nie wyjdzie.

Widzisz Kisiel w końcu po tak długim czasie okazało się, że miałeś rację bo stało się coś z kompem i porzucam projekt.


  • Katniss lubi to

"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#171 MeronEntertainment

MeronEntertainment

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 127 postów
  • azeth_meron

Napisano 01 April 2018 - 18:33

Nie uwierzę, 1 kwietnia?
  • Katniss lubi to

Moja mapa PvP-minigame - Wojny Mobów 2

Dwadzieścia cztery zróżnicowane klasy, pięć trybów gry, osiem aren, bogata customizacja. Zapraszam!


#172 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 07 April 2018 - 16:13

Film testowy wyszedł całkiem długi i przez to rozciągnięty, ale nie chce mi się nagrywać tego od nowa (W końcu to film testowy), powinien pojawić się jutro.

 

Tutaj jedna ze scen :)

 

mgmF1YL.jpg


  • Katniss lubi to

"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#173 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 09 April 2018 - 13:06

Film został już nagrany

 


 

Jeśli chodzi o filmy to otworzyłem ku temu nowy temat i teraz tam będę zamieszczał kolejne, ten wątek zostawię na elementy związane typowo z mapą RP, ale to dopiero za jakiś czas


  • MikoGot, fullfun i Katniss lubią to

"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#174 MikoGot

MikoGot

    Znawca

  • Użytkownik
  • 274 postów

Napisano 22 July 2018 - 17:50

Tak dawno nie wchodziłem, a tu taka niespodzianka :)


  • Evoken lubi to

Dla tych co lubią opowiadania o przetrwaniu, eksploracji i rozbudowie: http://faris2kolonia.blogspot.com/


#175 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 22 July 2018 - 20:56

Dzięki, jakby co to stworzyłem osobny temat stricte do moich filmów. Ten wątek odświeżę jak ruszą prace nad mapą :)


  • Katniss lubi to

"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#176 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 23 July 2018 - 17:16

Ale miałem racje, mapy nie zrobił.


  • HelloDoggo lubi to


#177 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 27 August 2018 - 13:32

Ze względu na porzucenie projektu przenoszę do archiwum.

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
archiwum


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Gothic, Minecraft, RPG, Mapa, Adventure, Minecraft Gothic, Mapa RPG