Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gothic: Askara

Gothic Minecraft RPG Mapa Adventure Minecraft Gothic Mapa RPG

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
176 odpowiedzi w tym temacie

#141 Pitbull

Pitbull

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 396 postów
  • _Pitbull_

Napisano 17 August 2017 - 01:21

Policzy ktoś ile razy mówiłem, że sam tego nie zrobi?

Dużo razy mówiłeś - może być? :D

 

Tak nawiasem powiem, że Evoken już nie pierwszy raz robi coś dużego i tego nie kończy, nie Evoken? Kiedy labirynt skończysz? ^^



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#142 Grzesiek11

Grzesiek11

    Wieczny newfag

  • Użytkownik+
  • 459 postów
  • Grzesiek11#8712
  • Grzesiek11

Napisano 17 August 2017 - 02:22

Sam kiedyś (1.8) robiłem coś takiego, ale nie wzorowałem się na żadnej grze, a bardziej na Władcy Pierścieni (polecam, książka de best). Tylko że w budowaniu kiepski jestem, więc w 1.9 projekt porzuciłem (pewnie gdzieś jest na tym dysku od bakapów). I to były same komendbloki (jakieś 90% komend nauczyłem się podczas tworzenia tej mapy).

Użytkownik Grzesiek11 edytował ten post 17 August 2017 - 02:27


#143 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 18 August 2017 - 16:44

Może i tworzenie mapy RPG na razie porzuciłem, ale dalej mam zamiar stworzyć tę serię fabularną :) Tak jak pisałem w tym roku będę miał lepszy sprzęt i dopiero wtedy coś wypuszczę. Na ten moment nie chce mi się niczego upubliczniać, mam wakacje, dużo innych spraw na głowie, a przez ostatni miesiąc w ogóle nie ruszyłem projektu. Przed filmami na pewno powiem więcej, a chociażby z tej racji, że będę potrzebował małej pomocy ;)

 

 

Dużo razy mówiłeś - może być? :D

 

Tak nawiasem powiem, że Evoken już nie pierwszy raz robi coś dużego i tego nie kończy, nie Evoken? Kiedy labirynt skończysz? ^^

 

Labirynt skończyłem :) To na otoczeniu, a ściślej mówiąc na "parku leśnym" poprzestałem. Zresztą chyba dobrze bo projekt i tak nie wypalił, a to co tam stworzyłem już pewnie dawno temu przepadło...

 

Może i tworzę po raz kolejny coś dużego, ale nie poddaje się, kiedyś się uda :D


  • MeronEntertainment lubi to

"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#144 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 14 September 2017 - 15:55

Prawdopodobnie jutro dotrze do mnie tak długo wyczekiwany lepszy sprzęt. W końcu będę mógł się pobawić na serio :)

Spodziewajcie się w październiku więcej informacji, znajdzie się tam wszystko. Nowe screeny, informacje na temat serii, które zamierzam prowadzić, info odnośnie podkładania głosu itd.

 

11 listopada zamierzam wypuścić pierwszy film promujący mój projekt oraz zachęcający do wzięcia w nim udziału, głównie chodzi mi tu o podkładanie głosu.

A pierwszy taki pełnoprawny film, czyli może jeszcze nie tyle zaczynający serię fabularną, ale pokazujący moje możliwości i jak mniej więcej będzie to wyglądać na pewno wyjdzie w tym roku.

 

Odkąd przyjdzie mi pracować na porządnym sprzęcie ruszę z tym wszystkim pełną parą :)


"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#145 Kubix2902

Kubix2902

    Nowy

  • Użytkownik
  • 10 postów
  • Kubix2902

Napisano 14 September 2017 - 18:25

Cieszę się, że nie porzucasz swoich projektów i wracasz do nich a nie jak 90% ludzi tworzących takie mapy (w twoim przypadku już teraz serie fabularna) "znika". Mam pytanie odnośnie wersji beta mapy (tzn wersja osadzona w jaskini). Fajnie byłoby zobaczyć ukończoną wersję beta wtedy wiedzielibyśmy czego możemy się spodziewać i moglibyśmy ocenić twoją pracę. Czy pracujesz nadal nad wersją beta czy porzuciłeś ją narazie na rzecz serii fabularnej osadzonej w swiecie "na ziemi" nie "pod ziemia" :)?


  • Evoken lubi to

#146 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 14 September 2017 - 19:56

Na razie nie pracuję nad tą mapą, jak i wersją demo. Nie wiem czy będę do tego wracać szczerze mówiąc. Wiem jednak, że na pewno jeszcze stworzę mapkę adventure rpg. Może nie pokroju tej mapy, ale na pewno większą od wersji demo, coś na jakieś 20 godzin. I też będzie jakiś etap osadzony pod ziemią ;)


"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#147 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 14 September 2017 - 20:05

Coś mi się wydaje, że nawet tej serii fabularnej czy co to miało być nie zobaczymy. Za dużo obiecujesz, za mało widać efektów.
  • AgeRoNiN lubi to


#148 Radomir

Radomir

    Nowy

  • Użytkownik
  • 25 postów
  • Radomir

Napisano 15 September 2017 - 20:36

Jeśli nie dasz rady tego tworzyć to możesz komuś powierzyć pieczę nad mapą, ba pewnie ktoś byłby zainteresowany twoją pracą.

Nie mówię zaraz o sobie tylko kimś kto jest zainteresowany i byłby wstanie zająć się twoją mapą.



#149 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 17 September 2017 - 08:09

Raczej nie, po pierwsze wątpię żeby ktoś kontynuował moją pracę, chociaż może złożyłby coś innego. To po drugie i najważniejsze większość z tego co stworzyłem mam zamiar wciąż wykorzystać i pokazać w serii fabularnej. Może kiedyś udostępnię to co zbudowałem, ale na pewno nie teraz ;)


"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#150 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 01 October 2017 - 14:22

Ten długo wyczekiwany lepszy sprzęt do mnie doszedł, jednakże po paru dniach męczenia się z tym co jest nie tak okazało się, że płyta główna nie działa i oddałem ją na reklamację. Nie wiem jak długo to może potrwać, ale może to wszystko trochę przedłużyć i być może więcej informacji pojawi się dopiero na początku listopada. Nadal postaram się, aby pierwszy filmik informacyjny pojawił się tego 11 listopada. W każdym razie jak tylko przyjdzie płytka to od razu zabieram się do roboty i jeszcze w tym roku sporo wrzucę na mój kanał :)


"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#151 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 27 October 2017 - 17:33

Hej

 

Piszę by dać znać, że nie zdążę nic nagrać w wyznaczonym terminie. Mam małe problemy z reklamacja, a to wszystko przedłuża... to czekanie jest już dla mnie dobijające, ale nie martwcie się (jeśli ktoś w ogóle czeka:) ) w grudniu jeszcze nagram film i to taki porządny, nie informacyjny, który będzie otwierał serię o Strażnikach Askary.

 

PS. Nie polecam mocno sklepu brzoskwinie.com


  • Arkhnen lubi to

"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#152 needpvp

needpvp

    Legendarny

  • Użytkownik+
  • 571 postów

Napisano 02 November 2017 - 18:14

Wspaniały pomysł! Jako fan serii Gothic muszę dać Ci "łapkę" już na wstępie. Co do wykonania niestety nie mam jak i nie sprawdzę, ale zapowiada się naprawdę super! :)


Oficjalnie najstarszy aktywny użytkownik CraftPortal. Rejestracja: 25 lip 2010  (9 lat z craftportal)

๖ۣۜNot a Shemale ❤ has 233 games on Steam with the value of $4,226.94 USD (16,360.37 PLN) and a total playtime of 943.7 hours @09.11.2019


#153 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 25 December 2017 - 04:12

Szczerze wątpię, że będzie Ci sie chciało 2 lata robić mapę do minkrafta

I wyszło na moje.



#154 Arkhnen

Arkhnen

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Arkhnen

Napisano 01 January 2018 - 00:38

Ja czekam, oczywiście. Byłoby super gdybyś założył fanpage albo też kanał na discordzie bo na to forum to aż wstyd wchodzić.


  • Evoken lubi to

#155 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 01 January 2018 - 03:01

Tak duże projekty jednak chyba trzeba robić w wiele osób.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#156 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 01 January 2018 - 17:26

Ja czekam, oczywiście. Byłoby super gdybyś założył fanpage albo też kanał na discordzie bo na to forum to aż wstyd wchodzić.

 

Hej

 

Póki co to nie bardzo jest na to czas, ale kiedy tylko wypuszczę pierwszy film to będzie mnie można gdzie indziej znaleźć i na discordzie również.

Co do samego projektu to reklamacja wciąż nie została rozstrzygnięta, aż żal mówić, ale wciąż nie wymienili mi płyty głównej i kasy od niej nie odzyskałem, a były to niemałe pieniądze. Kiedy w końcu już miałem ruszyć taki pech mi się zdarzył, ale już trudno, nazbierałem pieniądze na nową płytę. W każdym razie chcę powiedzieć, że przez to wszystko się trochę przedłużyło, w tym roku już naprawdę ruszę w filmami i postaram się w lutym wypuścić pierwszy film fabularny pt. Postać w złotej masce.

 

Wybaczcie za brak jakichś większych informacji ode mnie, ale na to czas przyjdzie później w styczniu, jeśli ktoś zechciałby podłożyć głos pod jedną z postaci proszę dać mi znać.


"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#157 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 01 January 2018 - 19:50

Wybaczcie za brak jakichś większych informacji ode mnie, ale na to czas przyjdzie później w styczniu, jeśli ktoś zechciałby podłożyć głos pod jedną z postaci proszę dać mi znać.

Jak już wspominałem, chętnie bym siebie wypróbował w jakiejś roli.


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#158 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 02 January 2018 - 00:40

Stary dobry Evoken, ambitne plany bez pokrycia.


  • Evoken lubi to


#159 Evoken

Evoken

    Twórca Askary

  • Użytkownik+
  • 430 postów

Napisano 07 March 2018 - 12:07

Za niedługo dam znać coś więcej

 

Mury miasta

 

Opactwo

 

Jak duże to miasto będzie:

 

zm41Mjz.png


  • MeronEntertainment lubi to

"Moja pasja to... moje życie to, to tworzywo co wnika w tętnice, tym oddycham i stawiam krzyżyki wróżbitom co wczesne wróżyli mi znicze"


#160 MeronEntertainment

MeronEntertainment

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 127 postów
  • azeth_meron

Napisano 11 March 2018 - 20:15

Cuphead powstawał 8 grubych lat... więc dla Askary jak najbardziej jest nadzieja.
Tym bardziej, że wciąż pojawia się tutaj coś nowego.


Użytkownik MeronEntertainment edytował ten post 11 March 2018 - 20:16

  • Evoken lubi to

Moja mapa PvP-minigame - Wojny Mobów 2

Dwadzieścia cztery zróżnicowane klasy, pięć trybów gry, osiem aren, bogata customizacja. Zapraszam!






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Gothic, Minecraft, RPG, Mapa, Adventure, Minecraft Gothic, Mapa RPG