Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najgorsze serwery minecraft

najgorsze serwery minecraft 1.7.2 1.8 1.7 1.9 1.10 easyhc easysurvival mega drop

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
100 odpowiedzi w tym temacie

#41 Karolek123PL

Karolek123PL

Nowy

• Użytkownik
  • 23 postów
  • Pawcio

Napisano 26 sierpień 2017 - 07:07

a pozatym często tak jest że dzieci zgłaszają za zabicie ich i masz bana nawet tego nie weryfikują

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 OzelotXDD

OzelotXDD

Uczony

• Użytkownik+
  • 616 postów
  • Ozelot#8965
  • Ozelot

Napisano 26 sierpień 2017 - 20:44

Nom, a jak chcesz złożyć apelację o UnBana to oni "daj dowody"...

A dowodów, że ja zawiniłem to nie dadzą.

Użytkownik OzelotXDD edytował ten post 26 sierpień 2017 - 20:44

banner.png

#43 Karolek123PL

Karolek123PL

Nowy

• Użytkownik
  • 23 postów
  • Pawcio

Napisano 27 sierpień 2017 - 06:51

dokładnie kazali nagrywac każdą sekunde spędzoną na serwerze ale jest mały problem bo nie mam kamery a oni to nagraj kartonem od mleka aha czyli trzeba nagrywac na serwerze tym wszystko pozatym banan czasami daje bana za to że gość go sklepie na nagraniu bo przeciez tak byc nie moze ze przegrywam pod pretekstem aury nieraz w komentarzach pod jego filmem widziałem odbanuj a on 30 zł 

Użytkownik Karolek123PL edytował ten post 27 sierpień 2017 - 09:58

#44 Karolek123PL

Karolek123PL

Nowy

• Użytkownik
  • 23 postów
  • Pawcio

Napisano 29 sierpień 2017 - 16:03

znaczy to z tymi trybami jest tak że dopiero jak im się nie podoba coś to nie mają go w gdzieś pozatym np. real life banan mówi inspiruje się serwerami a tak naprawde zrzyna 1:1 z zagranicznych serwerów bądź verteza np. annihilation jedyny autorski tryb to best rpg jest 1 rzecz dobra na tym serwerze jest to super zabezpieczenie przed włamem na konto ale to tez jest naciągane ponieważ wystarczy że włączysz coś co ma forceop np. wurst i po sprawie 

#45 Karolek123PL

Karolek123PL

Nowy

• Użytkownik
  • 23 postów
  • Pawcio

Napisano 12 wrzesień 2017 - 05:59

odkopuje temat po raz 2 na royalcraft obecnie są betatesty real life ale czy to nie znaczy że na mineserwer też są te testy? pozatym troche glupio to banan wymyslil zeby miec przepustke na te betatesty musisz miec konto youtube i miec szczescie ze moze cie wylosuje moze bo na 99% nie ponieważ to jest ustawione a poza tym mowi ze robi live dosc czesto ostatni live 3 miesiace temu fakt czasem wchodzi ale tylko zeby sprawdzac graczy raz zapytalem sie kalisa czemu zawsze jak wy jestescie jest 1 policjant on odpowiada bo nie ma ich wiecej aha wcale nie bylo rekrutacji na forum

#46 OzelotXDD

OzelotXDD

Uczony

• Użytkownik+
  • 616 postów
  • Ozelot#8965
  • Ozelot

Napisano 13 wrzesień 2017 - 20:41

Oto jak administracja craftbo*rd.pl pokazuje poziom swojej inteligencji:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

banner.png

#47 Hevbis

Hevbis

Mistrz

• Użytkownik+
  • 1902 postów
  • Hevbis#6573
  • Hevbis

Napisano 13 wrzesień 2017 - 21:07

Oto jak administracja craftbo*rd.pl pokazuje poziom swojej inteligencji:

Dostałeś bana. Co w związku z tym? Równie dobrze mogło być to w pełni uzasadnione działanie.

Jako iż nabijanie postów to strasznie żmudna robota, a Libter sam się nie pobije, sygnatura z dotacjami powraca. Znowu możecie mi wpłacać wasze ciężko zarobione diaxy (minimum 5). Stara lista nadal jest dostępna w moim profilu. Treść wpłaty razem z jego nadawcą pojawią się niżej (kolejność od największej do najmniejszej):

elementiro - 4500 diaxów - Gotta light?

Jqmey - 515 diaxów

RupSon - 169 diaxów - CHOP'EM DOWN WARDOG, LET 'EM ALL OOOOFF / ALL OUT WAR 'TIL YOU GET IT CALLED OOOOFF

josziPL - 69 diaxów - kruci kruci kruci kruci kruci kruci kruci kruci kruci kruci kruci kruci kruci kruci kruci kruci

Naleśniczek - 60 diaxów - Na zgode ;D

josziPL - 13 diaxów - na gohę

Skrypciara - 10 diaxów - Milosc ci wysylam, serduszko z diaxow ukladam, i szybko spadam ;]

kaizerovsky - 8 diaxów - Na życie oraz na dobre samopoczucie

CichyCreeper - 5 diaxów - А что если...?

Grzesiek11 - 5 diaxów - Cel: być w każdej diaxxowej sygnaturze

#48 OzelotXDD

OzelotXDD

Uczony

• Użytkownik+
  • 616 postów
  • Ozelot#8965
  • Ozelot

Napisano 13 wrzesień 2017 - 23:16

Dostałeś bana. Co w związku z tym? Równie dobrze mogło być to w pełni uzasadnione działanie.

Ban niesłuszny, wpisany powód wręcz ośmieszający administratora nadającego bana.
Coś jeszcze?

banner.png

#49 Hevbis

Hevbis

Mistrz

• Użytkownik+
  • 1902 postów
  • Hevbis#6573
  • Hevbis

Napisano 14 wrzesień 2017 - 07:29

Ban niesłuszny, wpisany powód wręcz ośmieszający administratora nadającego bana.
Coś jeszcze?

Nadal pozostaję przy tym co napisałem. Ze screenshota można jedynie wywnioskować, że administracja nie darzy cię szacunkiem i sympatią. Tak jak pisałem wcześniej, może być to uzasadnione. To że ty temu zaprzeczasz bez żadnych dowodów nie jest nic warte. Możesz mieć rację, ale równie dobrze wcale jej nie mieć.
  • HelloDoggo lubi to

Jako iż nabijanie postów to strasznie żmudna robota, a Libter sam się nie pobije, sygnatura z dotacjami powraca. Znowu możecie mi wpłacać wasze ciężko zarobione diaxy (minimum 5). Stara lista nadal jest dostępna w moim profilu. Treść wpłaty razem z jego nadawcą pojawią się niżej (kolejność od największej do najmniejszej):

Jqmey - 515 diaxów

RupSon - 169 diaxów - CHOP'EM DOWN WARDOG, LET 'EM ALL OOOOFF / ALL OUT WAR 'TIL YOU GET IT CALLED OOOOFF

josziPL - 69 diaxów - kruci kruci kruci kruci kruci kruci kruci kruci kruci kruci kruci kruci kruci kruci kruci kruci

Skrypciara - 10 diaxów - Milosc ci wysylam, serduszko z diaxow ukladam, i szybko spadam ;]

#50 OzelotXDD

OzelotXDD

Uczony

• Użytkownik+
  • 616 postów
  • Ozelot#8965
  • Ozelot

Napisano 14 wrzesień 2017 - 13:43

Nadal pozostaję przy tym co napisałem. Ze screenshota można jedynie wywnioskować, że administracja nie darzy cię szacunkiem i sympatią. Tak jak pisałem wcześniej, może być to uzasadnione. To że ty temu zaprzeczasz bez żadnych dowodów nie jest nic warte. Możesz mieć rację, ale równie dobrze wcale jej nie mieć.

Może już skończ. Przeczytaj sobie nazwę tematu. Tutaj krytykujemy serwery, a nie bronimy.

banner.png

#51 Hevbis

Hevbis

Mistrz

• Użytkownik+
  • 1902 postów
  • Hevbis#6573
  • Hevbis

Napisano 14 wrzesień 2017 - 14:56

Może już skończ. Przeczytaj sobie nazwę tematu. Tutaj krytykujemy serwery, a nie bronimy.

x'DDDD

Zapoznaj się ze znaczeniem słowa "krytyka". Nigdzie nie jest napisane, że nie można bronić serwerów, sama nazwa również nie wyklucza takiej możliwości.

Z resztą, ja nawet go nie bronię. Nie znam serwera i nie mam z nim nic wspólnego. Cała moja wypowiedź odnosi się wyłącznie do twoich słów, które równie dobrze mogą być kłamstwem, jako iż wciąż nie przedstawiłeś żadnych konkretnych dowodów.

Użytkownik Hevbis edytował ten post 14 wrzesień 2017 - 14:56

• Rohen Tahir, benio1394, Grzesiek11 i 1 inna osoba lubią to

Jqmey - 515 diaxów

#52 benio1394

benio1394

Legenda

• Użytkownik
  • 2569 postów
  • benio1394

Napisano 14 wrzesień 2017 - 16:54

Ten temat nie byłby kompletny bez wspomnienia o serwerze MCPC.pl. Już na pierwszy rzut oka widzimy niezwykle brzydki spawn na poziomie 2012 roku, ale nie to jest największym problem tego serwera. 14-letni (czy tam 15) własciciel wymyslił sobie niepasujące do minecrafta i niezbalansowaną broń palną, ekonomię oraz p2w. Chwali się też faktem, że jego serwer posiada srednią około 30 graczy więc uznaje to za niewyobrażalny sukces i nie jest w stanie przyjąć jakiejkolwiek krytyki nie przeszkadza mu to jednak prawić morały innym twórcom. 

• Rohen Tahir lubi to

#53 OzelotXDD

OzelotXDD

Uczony

• Użytkownik+
  • 616 postów
  • Ozelot#8965
  • Ozelot

Napisano 14 wrzesień 2017 - 22:23

Ten temat nie byłby kompletny bez wspomnienia o serwerze MCPC.pl. Już na pierwszy rzut oka widzimy niezwykle brzydki spawn na poziomie 2012 roku, ale nie to jest największym problem tego serwera. 14-letni (czy tam 15) własciciel wymyslił sobie niepasujące do minecrafta i niezbalansowaną broń palną, ekonomię oraz p2w. Chwali się też faktem, że jego serwer posiada srednią około 30 graczy więc uznaje to za niewyobrażalny sukces i nie jest w stanie przyjąć jakiejkolwiek krytyki nie przeszkadza mu to jednak prawić morały innym twórcom.

Dziękuję za tak wysokie notowania.

Po 1. w 2012 roku nie było wersji 1.12, tak więc nie znano wtedy bloków, z jakich składa się spawn mojego serwera.
Po 2. od kiedy rzeczy typu Vip itp to już p2w? W takim razie można śmiało stwierdzić, że 98% polskich serwerów NoPremium to p2w tak?

Twoje posty są po prostu żałosne. Czepiasz się ludzi, którym choć trochę się powodzi. Masz coś do tego, że uważam 30 graczy jako dużo? Ty zapewne byś nawet nie utrzymał 1/4 populacji mojego serwera. Widać, że dopiero co skończyłeś podstawówkę (jeśli w ogóle skończyłeś). Piszę ci to już drugi raz, najpierw sam rusz du**ę i coś zrób, zobaczymy jak tobie wyjdzie i porównamy efekt końcowy. Ja coś zrobiłem, więc mogę oceniać inne serwery. Ty nawet pewnie nie jesteś w stanie wymienić 5 silników serwerów, a co dopiero stworzyć coś własnego. 0 kultury, 0 honoru, i tyle. Nie znasz się na rzeczy, nie wypowiadaj się. Czekam, aż ty stworzysz serwer żebym mógł go sobie z du*y "krytykować" jak ty teraz. I nie cwaniakuj bo sam nic nie potrafisz zrobić dzieciaku.

Pozdrawiam, i sry za cenzurę, zapomniałem, że średnia wieku graczy Minecrafta wynosi 8-10, w co ty się najprawdopodobniej wliczasz.

banner.png

#54 MrKisiel

MrKisiel

Największy zbrodniarz wojenny

• Użytkownik+
  • 3366 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 22:40

@up uprawnienie do oceny serwerów nie przysługuje tylko osobom, które serwer posiadają. Sam swoim zachowaniem pokazujesz poziom mniejwięcej podstawówki. Jeżeli VIP daje coś oprócz efektów czysto kosmetycznych, jakąkolwiek przewagę nad graczami bez rangi to już mówimy o p2w. Bloki użyte podczas budowy spawnu nie mają wielkiego znaczenia, jeśli jest poprostu brzydki i trzyma poziom z 2012. Nowe bloki nic wówczas nie pomogą.

Dodatkowo, wyzywanie kogoś po drugiej stronie internetu od dzieciaków nie uczyni cię dojrzalszym.
  • Rohen Tahir, Grzesiek11 i HelloDoggo lubią to

#55 Hevbis

Hevbis

Mistrz

• Użytkownik+
  • 1902 postów
  • Hevbis#6573
  • Hevbis

Napisano 14 wrzesień 2017 - 22:52

Po 1. w 2012 roku nie było wersji 1.12, tak więc nie znano wtedy bloków, z jakich składa się spawn mojego serwera.

Mowa o samym poziomie wykonania budowli, niżeli o wykorzystanych blokach.

Po 2. od kiedy rzeczy typu Vip itp to już p2w? W takim razie można śmiało stwierdzić, że 98% polskich serwerów NoPremium to p2w tak?
Vip sam w sobie nie jest niczym złym, bardziej chodzi o to, jak dużą ma przewagę nad innymi graczami. Nie wiem jak się to ma tutaj, więc wolę porzucić ten wątek w tym miejscu.

Twoje posty są po prostu żałosne. Czepiasz się ludzi, którym choć trochę się powodzi. Masz coś do tego, że uważam 30 graczy jako dużo? Ty zapewne byś nawet nie utrzymał 1/4 populacji mojego serwera. Widać, że dopiero co skończyłeś podstawówkę (jeśli w ogóle skończyłeś). Piszę ci to już drugi raz, najpierw sam rusz du**ę i coś zrób, zobaczymy jak tobie wyjdzie i porównamy efekt końcowy. Ja coś zrobiłem, więc mogę oceniać inne serwery. Ty nawet pewnie nie jesteś w stanie wymienić 5 silników serwerów, a co dopiero stworzyć coś własnego. 0 kultury, 0 honoru, i tyle. Nie znasz się na rzeczy, nie wypowiadaj się. Czekam, aż ty stworzysz serwer żebym mógł go sobie z du*y "krytykować" jak ty teraz. I nie cwaniakuj bo sam nic nie potrafisz zrobić dzieciaku.
Reszta tekstu to czysty wylew, ból i nieuzasadniony hejt. Jakkolwiek obiektywny nie chciałbym być, nie jestem w stanie nie trzymać w tej sytuacji strony Benia.

Pozdrawiam, i sry za cenzurę, zapomniałem, że średnia wieku graczy Minecrafta wynosi 8-10, w co ty się najprawdopodobniej wliczasz.
Jeszcze więcej wylewu. Czyżby zabolało cię, że Benio swoim postem trafił w sam środek tarczy i idealnie cię podsumował?
  • Rohen Tahir, Grzesiek11 i HelloDoggo lubią to

Jqmey - 515 diaxów

#56 benio1394

benio1394

Legenda

• Użytkownik
  • 2569 postów
  • benio1394

Napisano 15 wrzesień 2017 - 00:06

Dziękuję za tak wysokie notowania.

Kali ukraść krowę dobrze. Krowa ukraść Kalego źle. Wiesz jak nazywa się to zjawisko? Hipokryzja. Sam jeszcze kilka postów temu nie miałeś żadnych oporów aby obsmarowywać serwery innych, niejako za plecami właścicieli nie korzystających z twojego forum, ale kiedy sprawa dotyczy twojego (ekhm) dzieła to nie ma problemu by wyzywać od dzieci etc. I nie chcę cię martwić ale mówieniem o moim wieku bez jego znajomości szkodzi bardziej tobie niż mi i pokazuje twoją niedojrzałość (a i udawadnia moje słowa, więc niejako dzięki). Piszesz też, że nie mam kultury. Ale jak to mówią przyganiał kocioł garnkowi (wyzywanie innych od 8 latków nie jest kulturalne <- piszę żeby post był dla ciebie możliwie zrozumiały). Zapoznaj się też ze znaczeniem słowa honor bo umieszczenie go w tym kontekście to duże nadużycie.
No i już jako pointa (najwyżej sobie wygooglujesz co to znaczy) nie wiem czy zauważyłeś, ale absolutnie KAŻDY niezależnie od statusu społecznego, wiary, koloru skóry, poglądów politycznych i czy zrobił serwer mynekraft czy nie ma prawo pisać o nim co mu się tylko podoba (jeżeli post nie ma sensu to najwyżej zostanie usunięty). Jeżeli ci się nie podoba to zapisz się do Komunistycznej Partii Koreii Północnej i sprzedawaj to bezkrytycznym ze strachu ludziom.

Użytkownik benio1394 edytował ten post 15 wrzesień 2017 - 15:49

#57 OzelotXDD

OzelotXDD

Uczony

• Użytkownik+
  • 616 postów
  • Ozelot#8965
  • Ozelot

Napisano 15 wrzesień 2017 - 14:14

Kali ukraść krowę dobrze. Krowa ukraść Kalego źle. Wiesz jak nazywa się to zjawisko? Hipokryzja. Sam jeszcze kilka postów temu nie miałeś żadnych oporów aby obsmarowywać serwery innych, niejako za plecami właścicieli nie korzystających z twojego forum, ale kiedy sprawa dotyczy twojego (ekhm) dzieła to nie ma problemu by wyzywać od dzieci etc. I nie chcę cię martwić ale mówieniem o moim wieku bez jego znajomości szkodzi bardziej tobie niż mi i pokazuje twoją niedojrzałość (a i udawadnia moje słowa, więc niejako dzięki). Piszesz też, że nie mam kultury. Ale jak to mówią przyganiał kocioł garnkowi (wyzywanie innych od 8 latków nie jest kulturalne <- piszę żeby post był dla ciebie możliwie zrozumiały). Zapoznaj się też ze znaczeniem słowa honor bo umieszczenie go w tym kontekście to duże nadużycie.
No i już jako pointa (najwyżej sobie wygooglujesz co to znaczy) nie wiem czy zauważyłeś, ale absolutnie KAŻDY niezależnie od statusu społecznego, wiary, koloru skóry, poglądów politycznych i czy zrobił serwer mynekraft czy nie ma prawo pisać o nim co mu się tylko podoba (jeżeli post nie ma sensu to najwyżej zostanie usunięty). Jeżeli ci się nie podoba to zapisz się do komunistycznej partii koreii północnej i sprzedawaj to bezkrytycznym ze strachu ludziom.

Ty masz mnie za jakiegoś rasistę? Stwórz najpierw lepszy serwer od mojego to pogadamy. Potrafisz tylko krytykować osoby, które robią coś fajnego (albo próbują), a sam gó**o potrafisz. Ponad to, ok. 90% twoich postów to krytykowanie serwerów, naprawdę, tylko to potrafisz? Do tego, posługiwanie się cytatem z lektury omawianej w 3 czy tam 4 kl. szkoły podstawowej doskonale pokazuje twój wiek. I nie spam tymi zbędnymi postami bo to nie wątek przeznaczony na kłótnie.

Btw. Nie wiem, czy już Cię tego uczono w szkole ale nazwy państw typu Korea Północna piszemy WIELKĄ LITERĄ.

Użytkownik OzelotXDD edytował ten post 15 wrzesień 2017 - 14:29

banner.png

#58 NightFireDragon

NightFireDragon

Wiecznie Smutny

• Użytkownik+
  • 930 postów
  • NightFireDragon

Napisano 15 wrzesień 2017 - 15:08

Ile razy twoja mama zrobiła na obiad coś czego nie lubisz? Napewno ją obrażałeś ood nosem.
Nauczyciel zadał dużo zadania? Taa je*ać go.
Ale ci budowlańcy robią długo tą drogę, w Niemczech by to szybciej zrobili.
Ale ten aktor ssie. Słaby wtym filmie.

Jesteś kucharzem, budowlańcem, nauczycielem albo aktorem? Nie.... No to się nie wypowiadaj!

Btw. Jak chcesz możemy my porozmawiać o Tolkienie, Stephenie Kingu albo Bajdzie. Skoro książki które się przerabia w młodszych klasach ci nie pasują.

9eeff5b4f0c6f38c.png

#59 Hevbis

Hevbis

Mistrz

• Użytkownik+
  • 1902 postów
  • Hevbis#6573
  • Hevbis

Napisano 15 wrzesień 2017 - 15:15

Człowieku, czy nie widzisz jakie pierdoły wypisujesz?

Stwórz najpierw lepszy serwer od mojego to pogadamy. Potrafisz tylko krytykować osoby, które robią coś fajnego (albo próbują), a sam gó**o potrafisz. Ponad to, ok. 90% twoich postów to krytykowanie serwerów, naprawdę, tylko to potrafisz?

Robisz dokładnie to samo... no może poza tym, że większość osób zajmujących się krytyką serwerów na tym forum, nie ma problemu z tym, że ktoś również krytykuje ich. 

Do tego, posługiwanie się cytatem z lektury omawianej w 3 czy tam 4 kl. szkoły podstawowej doskonale pokazuje twój wiek.

To zdanie jest tak absurdalnie głupie, że nie wiem nawet jak to skomentować. Odwoływanie się do książek omawianych w podstawówce oznacza, że właśnie jesteś uczniem szkoły podstawowej? x'DDDDDD

I nie spam tymi zbędnymi postami bo to nie wątek przeznaczony na kłótnie.

Równie dobrze mógłbyś napisać to do samego siebie.

Pisanie tego postu zajęło mi dobre kilka minut.

Mój mózg nie był w stanie przetrawić tej ilości irracjonalnej treści i sklecić w miarę logicznej odpowiedzi na coś, co nawet jej nie wymaga.

tl;dr

Jesteś hipokrytą, nie potrafisz odczytywać prostych przekazów (tj. przenośni) oraz nie radzisz sobie z negatywną opinią.

• Grzesiek11 i HelloDoggo lubią to

Jqmey - 515 diaxów

#60 benio1394

benio1394

Legenda

• Użytkownik
  • 2569 postów
  • benio1394

Napisano 15 wrzesień 2017 - 15:48

Do tego, posługiwanie się cytatem z lektury omawianej w 3 czy tam 4 kl. szkoły podstawowej doskonale pokazuje twój wiek.

Idąc tą logiką używanie liter alfabetu jest gdzieś na poziomie przedszkola. Zdajesz sobie sprawę, że chodzi o treść tego zdania? 

Ty masz mnie za jakiegoś rasistę? 

Nie, tylko za idiotę i hipokrytę. 

Btw. Nie wiem, czy już Cię tego uczono w szkole ale nazwy państw typu Korea Północna piszemy WIELKĄ LITERĄ.

Tu nie wstydzę się przyznać ci racji, już poprawiam.

Ponad to

Pisze się ponadto :) 

I nie spam tymi zbędnymi postami bo to nie wątek przeznaczony na kłótnie.

Ja najpierw napisałem zgodnie z tematem, że serwer mcpc.pl jest słaby. Ty natomiast się do tego ustosunkowałeś później płacząc jaki ja zły, głupi, niewychowany, dziecinny etc itd.

Stwórz najpierw lepszy serwer od mojego to pogadamy. 

Nie muszę, żeby pisać, że coś mi się nie podoba lol kiedy to zrozumiesz? 

Potrafisz tylko krytykować osoby, które robią coś fajnego (albo próbują), a sam gó**o potrafisz. Ponad to, ok. 90% twoich postów to krytykowanie serwerów, naprawdę, tylko to potrafisz? 

Z reguły krytykuję, aby im pomóc, pokazać, że mogą robić coś, źle, że nie wszystko przewidziały. Aczkolwiek muszę przyznać, że odpieranie twoich zabawnych i absurdalnych zarzutów sprawia mi niekrytą przyjemność. Na jakiej właściwie podstawie oceniasz moje umiejętności? Z tego co pamiętam nie miałeś, żadnej okazji by je sprawdzić. 

Ale niestety mnie rozgryzłeś, jedyne co potrafię to siedzenie przed kompem i krytykowanie słabych serwerków :/

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: najgorsze serwery minecraft, 1.7.2, 1.8, 1.7, 1.9, 1.10, easyhc, easysurvival, mega, drop

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych