Skocz do zawartości


Zdjęcie

ENTITY 303, HEROBRINE. Co o tym sądzicie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#1 Crafter544

Crafter544

    Nowy

  • Użytkownik
  • 21 postów
  • Crafter544

Napisano 09 June 2016 - 17:18

Nie wiem gdzie to napisać więc postanowiłem tutaj. 

 

Pewnie dużo osób kojarzy Roxa, i coś o tych postaciach wymienionych powyżej wie. 

Chodzi mi o entity 303 i herobrine.

Macie jakieś dowody na istnienie ich?

Co na ten temat sądzicie?



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Sofiak

Sofiak

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 510 postów
  • Besvious

Napisano 09 June 2016 - 17:22

przeciez od kilku lat wiadomo ze to wszystko jest wymyslone...


Bez_nazwy.png

no matter how hard i try it never stop hurts...


#3 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 09 June 2016 - 17:36

Herobrine to robota paru trolli, zaś Entity 303 to jedynie port teorii spiskowej z prawdziwego świata do MC, nie wiadomo skąd to się wzięło. Prawdopodobnie Roxu grzebał w jakimś sieciowym koszu z creepypastami i znalazł to. :v

Sprawdziłem i to jest popularne w USA a Rox tylko odkopał i importował do Polski. 

Notch napisał na ten temat tweeta: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#4 Na_Pewno_Ja

Na_Pewno_Ja

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • Adex3304

Napisano 09 June 2016 - 18:04

Herobrine był, raz był, tylko raz (w jednej wersji) i już go nie ma, zbugowana textura moba, który jest inteligentny. Co do entity 303, historyjka, creepypasta, ale to nie znaczy, że trzeba hejtować.



#5 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 09 June 2016 - 18:16

OMG kolejne dziecko, które wierzy we wszystko co powiedzą youtuberzy. Herobrine to już nawet nie creepypasta tylko mem. Mapy adventure o nim, na Hypixlu (serwer) na trybie mega walls jest klasa Herobrine (btw to właśnie Hypixel zrobił te mapy adventure), w co drugim filmie ExplodingTNT jest Herobrine. O tym całym entity 303 dowiedziałem sie z filmu Roxa, i to chyba oczywiste, że to gó**o prawda.


#6 Na_Pewno_Ja

Na_Pewno_Ja

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • Adex3304

Napisano 09 June 2016 - 18:53

OMG kolejne dziecko, które wierzy we wszystko co powiedzą youtuberzy. Herobrine to już nawet nie creepypasta tylko mem. Mapy adventure o nim, na Hypixlu (serwer) na trybie mega walls jest klasa Herobrine (btw to właśnie Hypixel zrobił te mapy adventure), w co drugim filmie ExplodingTNT jest Herobrine. O tym całym entity 303 dowiedziałem sie z filmu Roxa, i to chyba oczywiste, że to gó**o prawda.

No cóż, jeśli nie grałeś kiedyś w minecrafta, to teraz piszesz sobie, że takiego owego herobrine'a nie było. W dodatku wyzywanie mnie od dziecka, ktoś mnie wyzywa od dziecka, chociaż że na forum co chwile dostaje bana bo nie umie się zachowywać jak normalny człowiek. P.S Chodzę 2 lata do technikum, a ty "OMG kolejny dzieciaku", przestań wyzywać ludzi, którzy w coś wierzą.



#7 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 09 June 2016 - 18:57

No cóż, jeśli nie grałeś kiedyś w minecrafta, to teraz piszesz sobie, że takiego owego herobrine'a nie było. W dodatku wyzywanie mnie od dziecka, ktoś mnie wyzywa od dziecka, chociaż że na forum co chwile dostaje bana bo nie umie się zachowywać jak normalny człowiek. P.S Chodzę 2 lata do technikum, a ty "OMG kolejny dzieciaku", przestań wyzywać ludzi, którzy w coś wierzą.


> składnia zdań motzno
> Herobrine nie istnieje, skończ.
> ,,co chwile dostaje bana"? Albo mówisz o sobie, albo jesteś w błędzie jak stąd do Sosnowca, bo bana ostatni raz miałem w styczniu. I to był zaledwie drugi ban.


#8 Crafter544

Crafter544

    Nowy

  • Użytkownik
  • 21 postów
  • Crafter544

Napisano 10 June 2016 - 13:02

Musisz od razu od dzieci wyzywać?


Użytkownik Crafter544 edytował ten post 10 June 2016 - 13:03


#9 23wojtas

23wojtas

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 103 postów

Napisano 10 June 2016 - 14:59

P.S Chodzę 2 lata do technikum, a ty "OMG kolejny dzieciaku", przestań wyzywać ludzi, którzy w coś wierzą.


Gdy ja uczęczszałem do technikum, ludzie brzmieli jakoś poważniej... A tekstami o charakterze "P.s. Chodzę 2 lata do technikum, a ty" sypaliśmy do czasu 1-ej Komunii.
Sry Na_Pewno_ja ale przez taką wypowiedź ja ani nikt inny nie potraktuje Cię poważnie.

Co do Herobrine. Mógłby jednak cały czas występować w grze. Byłby mocno wzbudzającą poszukiwania ciekawostką.

Użytkownik 23wojtas edytował ten post 10 June 2016 - 15:11

  • Dziobax lubi to

Zapraszam do obejrzenia moich budowli w wątku:

 

http://craftsite.pl/...ektów-update-5/


#10 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 10 June 2016 - 15:49

Co do Herobrine - znając podstawy programowania rzeczywiście prawdą mogło być, jakoby w starszych wersjach można było spotkać Herobrine po dopisaniu dostępnej gdzieśtam w internecie linijki kodu (lub zamiany pliku). Owy kod mógł po prostu zmieniać teksturę moba człowiek i przywracać mu możliwość spawnowania (nawet oficjalnie potwierdzono, że pierszy raz w changelogu ,,removed herobrine" pojawiło się po usunięciu niektórych pozostałości po człowieku). Wystarczyło w kodzie dodać dwa piksele do tekstury i zmienić wartości poziomów światła wymaganych do jego pojawienia się (oficjalnie wiadomo, że w celu usunięcia spawnu giganta zmieniono wymagania światła do niepoprawnych matematycznie,( z tego pamiętam to te wymogi to jednoczesne x<7 i x>14) więc możliwe, że podobnie zrobiono to także w tym wypadku.
Herobrine narodził się jako trollingocreepypasta (nełologism, iakje dżedzigo nje umje pisaci njech sopje kôpi suofnik i pujće śe uczyci do skoly a nje fypisóje pstóry na forah!!!).
Entity 303 to historia importowa, ale stara. Ogólnie to jest oparta o stary łańcuch wydarzeń uznawanych za paranormalne w USA, po których zawalił się jakiśtam most. Zero oryginalności.
Btw. Jedynym z pracowników Mojangu którego zwolniono był niejaki Dock, a i co do niego nie wiadomo, czy na pewno nie odszedł z własnej woli.

Edit: Kisiel, wiesz, że w tym momencie sam zachowujesz się jak dziecko? Nie mówię, żeby Na_Pewno_Ja miał rację, ale atakujesz bez sensu poglądy innych osób, ciągle łamiesz regulamin i wszczynasz kłótnie. Tak zwany trolling.
Acha, regulamin CraftPortal zabrania pisania takich rzeczy. :v
A dokładniej minimoderingu czyli zachowywania się jak moderator (czyli nie wolno upominać innych użytkowników)

Użytkownik Rohen Tahir edytował ten post 10 June 2016 - 16:02


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#11 Kaktuscraft

Kaktuscraft

    Wyjadacz

  • Weteran
  • 861 postów
  • MineCraftKaktus

Napisano 10 June 2016 - 19:44

Ja powiem tyle.

Herobrine-kiedyś może był, teraz to tylko bajeczka

Entity303-to zwykła creepypasta, nie istniał i nie istnieje


Lubię kaktusy.

#12 matgg

matgg

    Nowy

  • Użytkownik
  • 10 postów
  • matiqo15

Napisano 16 June 2016 - 07:16

entity303 pojawia się od zakupieniu minecraft przez Microsoft możliwe że oni go dodali plik 0303 nie jest lecz plik 03030 jest w innych folderach np 96



#13 Libter

Libter

    Legenda

  • Zbanowany
  • 3502 postów

Napisano 16 June 2016 - 08:46

entity303 pojawia się od zakupieniu minecraft przez Microsoft

Nie pojawia się, chyba że w wyobraźni graczy.

 

możliwe że oni go dodali

Nie.

 

plik 0303 nie jest lecz plik 03030 jest w innych folderach np 96

Nie.


  • DancePuppyMen lubi to

#14 DancePuppyMen

DancePuppyMen

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 16 June 2016 - 14:22

Postacie typu "303" i biało-oki to bujdy, i tyle. Jeśli ktoś nie wierzy mi na słowo niech zobaczy

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

.


Użytkownik DancePuppyMen edytował ten post 16 June 2016 - 14:23


#15 ST

ST

    Ocalały Kot

  • Użytkownik+
  • 870 postów

Napisano 16 June 2016 - 14:36

Herobrine istniał w jednej z wersji alpha i był to taki troll ze strony Mojang i na "pamiątkę" "usuwają" go teraz w każdej nowej wersji. Natomiast 303 to tylko zwykła creepypasta.



#16 DancePuppyMen

DancePuppyMen

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 16 June 2016 - 14:42

@TheSilver Prawda. Wszyscy biorą to zbyt poważnie (a raczej 7-10 latkowie).


Użytkownik DancePuppyMen edytował ten post 16 June 2016 - 14:42


#17 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 16 June 2016 - 23:29

.
Ta wersa alpha o której mówisz to wersja classic. Występował tam mob o nazwie człowiek. Taki herobrine, tylko ze dwoma pixelami koloru więcej :v.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#18 NightFireDragon

NightFireDragon

    Wiecznie Smutny

  • Użytkownik+
  • 930 postów
  • NightFireDragon

Napisano 17 June 2016 - 06:55

enity303... gościu se zrobił fajnego skina. Ale po paru latach mu się znudził. więc go zmienił. A teraz Rox- Myślicie że enity coś knuje?....


9eeff5b4f0c6f38c.png


#19 pinball

pinball

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • pinball

Napisano 27 June 2016 - 09:03

Jeżeli ten cały Entity ŻYJE(jako herobrine z podmienioną texturą) to nie jest możliwe żeby osoby które widziały Entitiego mogły grać na tej wersji MC 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

.



#20 ziomx

ziomx

    :D

  • Użytkownik
  • 380 postów

Napisano 08 July 2016 - 15:21

Sądzę, że Herobrine istnieje, a przynajmniej jego nick jest przeklęty!

Kiedy mój brat zmienił swój nick na "herobrine" z plikami konfiguracyjnymi pluginu essentials zaczęły dziać się dziwne rzeczy.

Najpierw utworzył się drugi config, o innym rozszerzeniu, a potem zniszczyło mi cały config!