Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.10.X][P/NP] Feerko.PL - Polski Mineplex!

MiniGames

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#1 Feernea

Feernea

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 25 May 2016 - 08:25

xxx

Użytkownik Feernea edytował ten post 29 June 2016 - 08:45

  • Brzoskwiń, kubegg i xXxDzikuxXx lubią to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 DimonCFC

DimonCFC

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 25 May 2016 - 19:46

Jako moderator  gorąco zapraszam do odwiedzenia naszego serwera!

Ktoś może zapytać: "Czemu mam wybrać akurat ten serwer, skoro jest mnóstwo innych?"

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta! 

Miła i uczynna administracja, życzliwa atmosfera panująca na serwerze, świetne mapy do każdej z mini gier, możliwość posiadania własnej wyspy! W lobby są także skrzynie, w których możesz wylosować przebrania, gadżety, efekty i wierzchowce! Serwer jest No-Premium i cały czas się rozwija!

Nie wierzysz? Sprawdź!



#3 Paffcio

Paffcio

    null

  • Użytkownik+
  • 459 postów

Napisano 25 May 2016 - 19:53

Planujecie dodać takie tryby gry jak chowany czy block party? Bardzo lubie te tryby także są dla mnie istotne. Ogólnie serwer prezentuje się bardzo ładnie i może w niedalekiej przyszłości Was odwiedze ;)


  • Feernea lubi to

.Paffcio94-Siema.png

.


#4 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 25 May 2016 - 19:59

Dodajcie MineStrike i Super Smash Mobs to będe szanował
  • Feernea lubi to


#5 Feernea

Feernea

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 26 May 2016 - 11:40

Planujecie dodać takie tryby gry jak chowany czy block party? Bardzo lubie te tryby także są dla mnie istotne. Ogólnie serwer prezentuje się bardzo ładnie i może w niedalekiej przyszłości Was odwiedze ;)


Block Party jest już na naszym serwerze. O chowanym też pomyślimy.


Dodajcie MineStrike i Super Smash Mobs to będe szanował


Już widzę udrękę z próbami zbalansowań klas ale myślę, że kiedyś się u nas pojawi :)

#6 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 28 May 2016 - 16:35

Już widzę udrękę z próbami zbalansowań klas ale myślę, że kiedyś się u nas pojawi :)


Na orginalnym Mineplexie też są niezbalansowane. Iron Golem (darmowa klasa) jest lepsza od Chickena (najdroższa klasą do kupienia). I tak Pig jest najlepszy.
  • Feernea lubi to


#7 Feernea

Feernea

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 29 May 2016 - 19:01

Dodaliśmy zenchantowane i unikalne itemy youtuberów do skrzynek na sky warsach i survival games! Zapraszamy na serwer. :)

#8 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 29 May 2016 - 20:06

Osobiście na serwerze nie byłem, ale był tam mój znajomy a ja patrzyłem. ,,Wyślij SMS za 20 zł by odblokować klasę na block party".

SERIO? Madżąg blokuje serwery P2W...
  • Feernea lubi to


#9 Feernea

Feernea

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 30 May 2016 - 12:07

Osobiście na serwerze nie byłem, ale był tam mój znajomy a ja patrzyłem. ,,Wyślij SMS za 20 zł by odblokować klasę na block party".

SERIO? Madżąg blokuje serwery P2W...


Vertez sprzedaje monety i exp - my się ograniczyliśmy do sprzedawania jednego kitu na każdej mini grze. Oczywiście uzupełnimy ilość kitów za monety - ale to z czasem.

I masz racje. Skasowaliśmy tą irytująca wiadomość. Mamy nadzieję, że się nie zraziłeś tym kitem :)

Użytkownik Feernea edytował ten post 30 May 2016 - 12:08


#10 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 30 May 2016 - 16:12

Więc tak. Dzisiaj pograłem sobie 2 rundy na speed builders i oto co moge powiedzieć:

 

Serwer to (bądźmy szczerzy) gorsza wersja mineplexa dla non-premium. Głównym problemem jest liczba graczy, z tego co zauważyłem zwykle cały serwer siedzi na jednym trybie bo inaczej po prostu sie nie da. Drugim problemem jest to:

.

 

Gracze są raczej mili (grałem może 20 minut, ale na chamstwo i debilizm sie nie natknąłem), tylko jeden mocno podniósł mi ciśnienie ostawiając sobie mój skin. Dzieci takie jak on powinny płonąć w piekle.

 

Podsumowując serwer ma potenszyl, potrzeba tylko więcej graczy i Super Smash Mobs. Być może będe tam czasem grał. Jak dodacie Super Smash Mobs to może nawet często. 


Użytkownik MrKisiel edytował ten post 30 May 2016 - 16:13

  • Feernea lubi to


#11 Na_Pewno_Ja

Na_Pewno_Ja

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • Adex3304

Napisano 30 May 2016 - 17:13

Tak w sumie to fajnie, ma swój potencjał, tylko po co mam grać tutaj, na "polskim mineplexie", jeśli mogę wejść na każdy inny serwer z mini-grami, który też jest polski... A w dodatku, jeśli ktoś ma premium, to po co ma grać na polskim mineplexie, jeśli może na normalnym mineplexie. 


  • Feernea lubi to

#12 Feernea

Feernea

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 31 May 2016 - 14:50

Więc tak. Dzisiaj pograłem sobie 2 rundy na speed builders i oto co moge powiedzieć:
 
Serwer to (bądźmy szczerzy) gorsza wersja mineplexa dla non-premium. Głównym problemem jest liczba graczy, z tego co zauważyłem zwykle cały serwer siedzi na jednym trybie bo inaczej po prostu sie nie da. Drugim problemem jest to:

.
 
Gracze są raczej mili (grałem może 20 minut, ale na chamstwo i debilizm sie nie natknąłem), tylko jeden mocno podniósł mi ciśnienie ostawiając sobie mój skin. Dzieci takie jak on powinny płonąć w piekle.

 
Podsumowując serwer ma potenszyl, potrzeba tylko więcej graczy i Super Smash Mobs. Być może będe tam czasem grał. Jak dodacie Super Smash Mobs to może nawet często. 


Wykorzystamy nasz 'potenszyl' na 100%! :) Nad ilością graczy nonstop pracujemy.

 

Tak w sumie to fajnie, ma swój potencjał, tylko po co mam grać tutaj, na "polskim mineplexie", jeśli mogę wejść na każdy inny serwer z mini-grami, który też jest polski... A w dodatku, jeśli ktoś ma premium, to po co ma grać na polskim mineplexie, jeśli może na normalnym mineplexie.

Masz racje. Mi na Vertezie nie podobają się podserwery i ogólnie czuje się tam nieswojo - nawet przez sam syf na czacie. Dązymy do tego, żeby stworzyć wszystkie sławne i niedostępne mini gry na polskich serwerach dla non premium - tym się wyróżniamy.

Użytkownik Feernea edytował ten post 31 May 2016 - 14:51


#13 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 01 June 2016 - 18:18

Masz racje. Mi na Vertezie nie podobają się podserwery i ogólnie czuje się tam nieswojo - nawet przez sam syf na czacie. Dązymy do tego, żeby stworzyć wszystkie sławne i niedostępne mini gry na polskich serwerach dla non premium - tym się wyróżniamy.



Vertez to shit p2w. Z gier których na serwerach non-premium nie ma polecam wam dodać:

Z Mineplexa
- Super Smash Mobs <3
- Mine Strike
- Evolution

Z Hypixla
- Super Smash Heroes <3 <3


Polecam też dodać do tego coś swojego, nie tylko kopiować tryby 1:1. Klasy i mapy których na tamtych serwerach nie ma.
  • Feernea lubi to


#14 Feernea

Feernea

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 02 June 2016 - 15:01

Zapraszam na serwer! :)

#15 Kryniowsky

Kryniowsky

    Bywalec

  • Zbanowany
  • 154 postów

Napisano 02 June 2016 - 19:00

W serwer jest włożone bardzo dużo pracy, jak i zarazem czas na postawienie tego wszystkiego na nogi. Myślę, że z pewnością ten serwer kiedyś się ładnie wybije, ze względu na tryby, pluginy, mapy i obiekty znajdujące się na serwerze... bardzo mi się serwer podoba. Powodzenia z serwerem Feerko <3 :)


  • Feernea lubi to

#16 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 02 June 2016 - 19:04

Popraw w prezentacji, że chat od 3 lvl.
  • Feernea lubi to


#17 kuvuś

kuvuś

    Niebieski potforek

  • Użytkownik+
  • 476 postów
  • kuvuś#1337
  • kuvus

Napisano 02 June 2016 - 19:15

@up, ale chat jest od 2 lvl :P


  • Feernea lubi to

HB_sygn.png

Podpisy:

Ersan

Libter

 


#18 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 02 June 2016 - 19:18

@up jak dzisiaj grałem to był od 3. Może Feerko zmienił spowrotem na 2, nie wiem, nie było mnie, dalej czekam na ssm.
  • Feernea lubi to


#19 Feernea

Feernea

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 02 June 2016 - 19:35

W serwer jest włożone bardzo dużo pracy, jak i zarazem czas na postawienie tego wszystkiego na nogi. Myślę, że z pewnością ten serwer kiedyś się ładnie wybije, ze względu na tryby, pluginy, mapy i obiekty znajdujące się na serwerze... bardzo mi się serwer podoba. Powodzenia z serwerem Feerko <3 :)

Dziękuje, aż miło na serduchu :)
 

Popraw w prezentacji, że chat od 3 lvl.

Poprawione :D Złap mnie jutro na serwerze, pokaże Ci prace nad Evolution.
 

@up, ale chat jest od 2 lvl :P

Poprawione, od 3 :)

Użytkownik Feernea edytował ten post 02 June 2016 - 23:30


#20 Dziobax

Dziobax

    Dziobak

  • Użytkownik+
  • 503 postów
  • FlyingSpoon#0363
  • dziobax

Napisano 04 June 2016 - 11:39

Grałem na serwerze i zauważyłem, że gracze zamiast grać w gry stoją w lobby. Wytłumaczy mi ktoś czemu tak się dzieje?
  • Feernea lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: MiniGames