Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zmiana zaklęć w "stole do zaklęć"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 eryczke

eryczke

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 21 May 2016 - 09:54

Dzień dobry,

 

mam pytanie odnośnie stołu do zaklęć, więc... czy zaklęcia w "stole" ulegają zmianie? Powiedzmy,że mam jedną książkę, na którą "stół", każdy na mapie, nakłada mi zaklęcie "Moc..." a jednak nie do końca to chcę, więc czy istnieje sposób by na tą książkę, oczywiście kosztem tego samego poziomu, nałożyć inne zaklęcie? Istnieje jakiś odstęp czasowy czy inny jakiś sposób?

 

Pozdrawiam.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 21 May 2016 - 09:58

Każdy item ma jednorazowo losowane zaklęcia, więc inna książka powinna mieć inne zaklęcia.


  • eryczke lubi to

e

 

 


#3 eryczke

eryczke

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 21 May 2016 - 10:02

Dziękuję za odpowiedź. 



#4 DeeLayT

DeeLayT

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • DeeLayT

Napisano 21 May 2016 - 14:22

Zaklęcia zmieniają się co jakiś czas ;_; ja tak mam.



#5 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 24 May 2016 - 18:08

Z tego co wiem po jednokrotnej próbie enchantu danego typu itemu (liczy się to, jaki to item i z czego był wykonany) Ten zestaw enchantu będzie dla niego dostępny do momentu kiedy:

a)wyloguje się

b)spróbuje z innym poziomem enchantu

c)zenchantuje coś innego



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"