Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny mob


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 piterx

piterx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 07 May 2016 - 13:26

Grałem z kolegą na prywatnym serwerze. Była burza i zapadła już noc. Coś dziwnego mi mignęło przed oknem, chyba szkielet koń. Dawno go nie widziałem więc postanowiłem wyjść do ogrodu i mu sie przyjrzeć. Nagle usłyszałem huk i wyszkoczyło mi 4 albo 5 szkieletów na koniach. Miały one zaklęte żelazne hełmy oraz łuki. Historia 100% prawdziwa. Mam nawet ich screena ale nie wiem jak wstawić (jestem nowy). Mógłby mi ktoś powiedzieć co to za mob, lub chociaż podać linka do informacji o nim? Jeżeli chcecie screena to podajcie maila lub powiedzcie mi jak go tu wkleić.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Kacprus

Kacprus

    hypixel vet

  • Senior Moderator
  • 1644 postów
  • Kacprus#1551
  • Kacprus

Napisano 07 May 2016 - 13:28

Jest to zwykły szkielet na koniu. Spawnują się w opisany sposób o wersji 1.9, a ten "błysk" to piorun.



#3 ST

ST

    Ocalały Kot

  • Użytkownik+
  • 870 postów

Napisano 07 May 2016 - 13:31

Są to 4 jeźdźcy apokalipsy. Zostali dodani w wersji 1.9 i mogą spawnować się tylko podczas burzy, kiedy piorun uderzy w konia-szkieleta lub zwykłego konia.


Użytkownik TheSilver edytował ten post 07 May 2016 - 13:33

  • super gamer i piterx lubią to

#4 piterx

piterx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 07 May 2016 - 13:39

Są to 4 jeźdźcy apokalipsy. Zostali dodani w wersji 1.9 i mogą spawnować się tylko podczas burzy, kiedy piorun uderzy w konia-szkieleta lub zwykłego konia.

Dzięki :)


Jest to zwykły szkielet na koniu. Spawnują się w opisany sposób o wersji 1.9, a ten "błysk" to piorun.

Ale cztery na raz i wszystkie z zaklętymi hełmami i łukami?



#5 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 07 May 2016 - 13:45

To tak zwany ,,Skeleton trap" dodany w 1.9. Jeżeli po burzy widzisz gdzieś konie szkielety lepiej do nich nie podchodź. Jak powiedział @TheSilver są nawiązaniem do jeźdzców apokalipsy.

Użytkownik MrTemmie edytował ten post 07 May 2016 - 13:45


#6 RupSon

RupSon

    Znawca

  • Użytkownik
  • 269 postów
  • Rupson

Napisano 07 May 2016 - 18:18

To tak zwany ,,Skeleton trap" dodany w 1.9. Jeżeli po burzy widzisz gdzieś konie szkielety lepiej do nich nie podchodź. Jak powiedział @TheSilver są nawiązaniem do jeźdzców apokalipsy.

Nie wychodź ?
Pitch pls
Jak tylko słyszę że nadchodzi burza wybiegam i poluje na nie.

#7 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 07 May 2016 - 19:58

Nie wychodź ?
Pitch pls
Jak tylko słyszę że nadchodzi burza wybiegam i poluje na nie.

No właściwie to szkieletowy koń na serwerze to niezły szpan