Skocz do zawartości


Zdjęcie

(Fantasy)(Minecraft)(Przygodowe)Minecraft czyli,świat z przeznaczeniem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 PanPopcornwy

PanPopcornwy

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów
  • Popcorneyto

Napisano 06 May 2016 - 14:52

Kiedyś na świecie minecrafta żyły bardzo dziwne zwierzęta.Na przykład pegazus stworzenie które umiało pływać i latać,Ghyltul była to świnia która umiała pływać w lawie,latać i leczyć inne zwierzęta.

Niestety po 1200 latach swobodnego życia wszystkich zwierząt w minecrafcie powstały dwie istoty,które zaczełęy polować na zwierzęta.Jednak zwierzęta tak szybko się nie dawały!Postanowiły ulepszać swoje umiejętności.Istoty mogę chyba je bardziej opisać miały na imię Bel i Sabira.Posiadały gołe ciało i włosy.Pewnego dnia po polowaniu istoty postanowiły znaleźć grotę w której by zamieszkały.

Musieli bardzo daleko odejść i wędrować całą noc i cały dzień.W nocy znaleźli potwory które jak pamiętacie z współczesnego minecrafta były dość dobrymi przeciwnikami.Po kilku dniach ich wędrówki znalazły grotę o jakiej marzyli.Po długich dniach wędrówki Bel i Sabira postanowili położyć się spać w grocie.W następnym dniu zobaczyli coś niesamowitego.To była burza.Przetaczały się huki przez pobliską okolicę.Postacie postanowiły zobaczyć co to jest.Bel odszedł zbyt blisko i sparzył sobie palec.Sabira ciągle myślała że to przez nią.Po około 12000 latach jaskiniowcy wymarli i na ich miejsce 

wstawili się ludzie jakich znamy teraz.Na początku (od czego powinienem zacząć opowiadanie) żył sobie Sam samotny w swoim domu.Mieszkał w wiosce i wszyscy go w niej szanowali.W wiosce był kowal,kupiec i 10 strażników.Na placu była fontanna z figurkami dwóch walecznych braci.Sama i Birova.I teraz pewnie myślicie czy to był ten Sam samotny w swoim domu?Tak oczywiście że to był on.A teraz pewnie myślicie gdzie jego brat?No to się dowiedzmy.Kiedyś za młodu tej wioski wioska była bardzo wielka.Było w niej 1000 strażników i bardzo dużo ludzi.Niestety kiedyś ktoś zbuntował się przeciwko władzy i zaplanował zrobić kontrabadę.Postanowił zniszczyć mury otaczające wioskę w nocy i wpuścić do wioski potwory.Na całe szczęście jego plan się nie udał.W nocy kiedy to on chciał zniszczyć mury otaczające wioskę smażyli sobie kiełbaski Sam i Birov na ognisku przy swoich mieczach.Zauważyli to sam i Birov kiedy to ten człowiek niszczył ostatni klocek muru.Szybko Sam i Birov zaczęli bić się z potworami.Niestety Birova uwagę zwrócił zombi idący na swojego brata i wtedy stało się coś strasznego.Zombi zaczął atakować Birova.Birov po woli zaczął tracić przytomność.Sam szybko pobiegł do najblirzszego lekarza żeby go obudzić i zawołać do Birova.Niestety było już za późno zombi zaczęły powoli opanowywać całą wioskę.Lekarz po nieudanej odzombiczacji stwierdził zgon.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Aziz

Aziz

    Legenda

  • Administrator
  • 4182 postów
  • Aziz

Napisano 06 May 2016 - 15:01

Po znakach interpunkcyjnych stawia się spację. Polecam użyć słowników lub chociaż podkreślania błędów czy to w przeglądarce czy edytorze tekstu. Używaj akapitów, ścianę tekstu źle się czyta. Popracuj także nad składnią, bo całość bardzo ciężko się czyta. Ogólnie historyjka niezbyt ze sobą związana, połowa o jedynm, połowa o czymś innym, ogólnie nie za bardzo wiadomo o czym jest. Całość na poziomie opowiastki dziecka w klasach 1-3, do polepszenia swoich umiejętności pisarskich polecam bardzo dużo czytać.


Dołączona grafika
Ja tu tylko sprzątam
Na co mi pad gdy mam WSAD
"era kucyków na CraftPortal minęła" - Danio, 11 grudnia 2011; 22:52 "David z Getta" ~ Vermello
"Aziz to Aziz" - Mawi "Wielka księga epickich cycatów" ~ Soneillon
"Adikso rano kobiety w dniu ich siekiery." - Ransey

#3 Sofiak

Sofiak

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 510 postów
  • Besvious

Napisano 06 May 2016 - 15:30

o czym do jasnej cholery to jest?

DO TEGO TO "NAJBLIRZSZEGO" DALO MI RAKA JAKICH MALO

 

"Istoty, mogę je chyba bardziej opisać", napisałeś tylko to, że miały gołe ciało i włosy (idk co to znaczy gołe włosy), prędzej powinno być gołe ciało pokryte włosami.


Bez_nazwy.png

no matter how hard i try it never stop hurts...


#4 PanPopcornwy

PanPopcornwy

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów
  • Popcorneyto

Napisano 06 May 2016 - 15:48

No przepraszam (chodzę do 3 kl) :P I dużo czytam.



#5 Krystiank1410

Krystiank1410

    Snek

  • Użytkownik+
  • 165 postów

Napisano 06 May 2016 - 16:26

Brawo! Jeszcze trochę i twoje dzieło dorówna słynnemu Tomkowi z Jeziora!


  • Charmander i PanCake lubią to

uQcilSi.jpg?1


#6 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 06 May 2016 - 17:22

Powstała właśnie nowa epopeja narodową :v




Zanim coś napiszesz, to najpierw pozbądź sie klawiatury plz


#7 PanPopcornwy

PanPopcornwy

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów
  • Popcorneyto

Napisano 07 May 2016 - 07:39

XD o poza tym dzięki 

Krystiank1410 bardzo dziękuje że tak dobrze to oceniłeś chociaż w ogóle ja nie umiem pisać opowiadań o minecraft



#8 adrianCK

adrianCK

    Geniusz

  • Użytkownik+
  • 318 postów
  • guomb

Napisano 10 May 2016 - 19:33

ja niechętnie piszę odpowiedzi na pytania, itp, ale ja jestem w 3 klasie , znam ortografię, choć sam też czasem zapominałem o takich rzeczach jak nwm... nie pisanie ciągiem... w sumie mimo iż trudno mi się było trochę doczytać oceniam pozytywnie. 8.5/10