Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.10][NP][SV][FB]Serwer CreeperWorld v.2! <Skille> | <Na nowo odkrywamy Survival>

1.7.2 1.7.9 PvP HardCore Parkour FreeBuild MiniGames Frakcje NoPremium

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 MrPrezez99_PL

MrPrezez99_PL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 03 May 2016 - 22:45

Na od razu pisze, ze serwer jest zmieniony na wersje 1.10, a juz nie chcialem po prostu tej grafiki zmieniac ;)

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Użytkownik MrPrezez99_PL edytował ten post 27 August 2016 - 16:32

  • Dj_Party_Mix lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Kryniowsky

Kryniowsky

    Bywalec

  • Zbanowany
  • 154 postów

Napisano 04 May 2016 - 09:16

Reklamowanie serwera, który jest w budowie jest bezsensu. Pomimo tego serwer nie jest zły. Proszę o dodanie jakichkolwiek screenów z serwera :)

#3 Kaktuscraft

Kaktuscraft

    Wyjadacz

  • Weteran
  • 861 postów
  • MineCraftKaktus

Napisano 05 May 2016 - 12:57

Zapowiada się całkiem ciekawie. Nie rób tylko zbyt dużego dropu z kamienia.


Lubię kaktusy.

#4 Kryniowsky

Kryniowsky

    Bywalec

  • Zbanowany
  • 154 postów

Napisano 12 May 2016 - 14:57

Zapowiada się całkiem ciekawie. Nie rób tylko zbyt dużego dropu z kamienia.

Drop z kamienia to najgorsza rzecz jaka może być, wiele graczy zniechęca do wejścia na tego typu serwery.


  • Walitorax lubi to

#5 Kacprus

Kacprus

    hypixel vet

  • Senior Moderator
  • 1644 postów
  • Kacprus#1551
  • Kacprus

Napisano 13 May 2016 - 17:53

Popraw tagi przed nazwą tematu na prawidłowe oraz napraw zdjęcia, ponieważ się nie wyświetlają, inaczej Twój temat trafi do kosza w ciągu 24h.



#6 Donjuvane

Donjuvane

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 87 postów
  • Donjuvane

Napisano 26 June 2016 - 12:06

Kolejny Survival? Naprawdę? Popraw działanie serwera, bo odkryłem tyle bugów, że aż boli.



#7 "KuX"

"KuX"

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 130 postów
  • A po co CI to?!

Napisano 26 June 2016 - 12:15

To mu napisz może jakie to błędy znalazłeś?


Mój obecny "level" :

 

 

Akcja AntyEasyHardcore

 

 

Pomoc.

 


#8 MrPrezez99_PL

MrPrezez99_PL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 26 June 2016 - 12:19

Kolejny Survival? Naprawdę? Popraw działanie serwera, bo odkryłem tyle bugów, że aż boli.

Survival chce dosc mocno urozmaicic w ciekawe rzeczy, ale nie wspomagacze. Napisalem ze serwer w budowie i wszystkie bugi prosze zglaszac, i podaj mi te bugi a ja je naprawie i to jest tylko jeden z trybow przeciez ... -,-

Dojdzie jeszcze parkour, mysle ze zrobie cos ala zombie Survival, jakies minigry, czytaj do konca -,- a nie tylko tytul ... Jestem prawie sam na obecna chwile i nie jestem w stanie wszystkiego wychwycic + jakies inne problemy ostatnio mi dochodza jeszcze

 

Czekam az mi te bugi wypiszesz


Użytkownik MrPrezez99_PL edytował ten post 26 June 2016 - 12:22


#9 Momude09

Momude09

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów
  • Easter

Napisano 11 July 2016 - 13:15

Dlaczego podszywacie sie pod świętej pamięci creeperworlda?

#10 MrPrezez99_PL

MrPrezez99_PL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 03 August 2016 - 18:18



Dlaczego podszywacie sie pod świętej pamięci creeperworlda?

Owszem uzywamy nazwy sp creeperworlda, ale chce go tez upamietnic, bo serwer creeperworld pod ta nazwa juz nie dziala od dawna, a od paru lat juz nie jest tym samym serwerem, gralem na nim praktycznie od prawie samego poczatku. Wiem ze nie zrobie go identycznie jak byl zrobiony czy podobnie, ale po prostu chce go upamietnic, bo tak serwera jak tamten nikt jeszcze az tak nie zniszczyl. Dlatego nasz serwer nosi nazwe "CreeperWorld v.2"

 

[*]


Użytkownik MrPrezez99_PL edytował ten post 03 August 2016 - 18:26


#11 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 08 August 2016 - 17:22

Te łuki z grass'u i stone'a bolą w oczy, serio. Zbyt równe są. Powinny być szersze i bardziej nieregularne. Spłaszczenie ich góry też nie zaszkodzi bo są zbyt okrągłe w przekroju.


Użytkownik Katniss edytował ten post 08 August 2016 - 17:23

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#12 MrPrezez99_PL

MrPrezez99_PL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 08 August 2016 - 20:19

Te łuki z grass'u i stone'a bolą w oczy, serio. Zbyt równe są. Powinny być szersze i bardziej nieregularne. Spłaszczenie ich góry też nie zaszkodzi bo są zbyt okrągłe w przekroju.

Chodzi ci o wszystkie czy ktore konkretnie ? jesli chodzi o wojny gildi to mape jeszcze robie a to sa dopiero poczatki, a jesli chodzi ci o te ze spawnu survival to moge je poprawic jeszcze



#13 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 08 August 2016 - 20:34

O te z mapy wojen gildii. Najlepiej daj je ze stona a potem /b over d3 i /v GRASS i grassem opryskujesz od góry.

Jak zrobisz to następnie troche bonemeala i poustawiaj nieco zwisających klocków kamienia od spodu.


Użytkownik Katniss edytował ten post 08 August 2016 - 20:36

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#14 MrPrezez99_PL

MrPrezez99_PL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 08 August 2016 - 22:26

O te z mapy wojen gildii. Najlepiej daj je ze stona a potem /b over d3 i /v GRASS i grassem opryskujesz od góry.

Jak zrobisz to następnie troche bonemeala i poustawiaj nieco zwisających klocków kamienia od spodu.

Pozniejsze juz tak robie, chociaz wiesz maczki kostnej ciezko uzywac wszedzie, chyba ze jest na to komenda tez jakas ktora stawia odpowiednio trawe, kwiaty itp. Poznalem z voxela te komendy ktore mi sie przydadza, nie szukalem zaspecjalnie jedynie od tej trawy. i szczerze jakbym je jeszcze nieco bardziej zrownal to by wyszly z tego kwadraty calkowite ;-;



#15 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 08 August 2016 - 22:32

i szczerze jakbym je jeszcze nieco bardziej zrownal to by wyszly z tego kwadraty calkowite ;-;

Nie mają być równe tylko nieregularne, jak teren z generatora. Wiem że mączki jest ciężko używać ale jeśli się idzie na skróty to takie ostańce wychodzą niestety. Nie znam komendy żadnej na "zdalne ustawianie trawki" poszukaj w googlach możliwe że coś znajdziesz.


Użytkownik Katniss edytował ten post 08 August 2016 - 22:33

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#16 Builderek

Builderek

    Pogromca Lewactwa :_:

  • Użytkownik+
  • 1270 postów

Napisano 21 August 2016 - 22:16

Nie wiem jak was, ale mnie już odstraszyło to "1000" slotów :)


Kącik Fanów Total War.!

Total_War_logo.png


#17 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 21 August 2016 - 22:22

@UP

 

Ja się przestraszyłem [1.7.X], a potem tych 1000 slotów, bo jak zwykle po pół szklance szampana wyglądało na jedno zero więcej.

 

Jak coś mi tutaj na forum siadło, to nie ja, to moja wątroba, ją warnujcie.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#18 MrPrezez99_PL

MrPrezez99_PL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 22 August 2016 - 10:28

@UP

 

Ja się przestraszyłem [1.7.X], a potem tych 1000 slotów, bo jak zwykle po pół szklance szampana wyglądało na jedno zero więcej.

 

Jak coś mi tutaj na forum siadło, to nie ja, to moja wątroba, ją warnujcie.

A mozna chociaz wiedziec o co dokladnie ci chodzi ? oraz co jest zlego w 1.7 ? i "wygladalo na jedno zero wiecej" zamiast hejtowac jak debil moze bys tez chociaz napisal powod. Jak masz wstawiac tego typu komentarze to juz lepiej ich nie wstawiac wcale ... -,-

 

i ty w sygnaturze wpisales sobie Epicki Amulet Oceniania Serwerow ? chyba ch****y skoro dajesz takie oceny...


Użytkownik MrPrezez99_PL edytował ten post 22 August 2016 - 10:37


#19 Builderek

Builderek

    Pogromca Lewactwa :_:

  • Użytkownik+
  • 1270 postów

Napisano 22 August 2016 - 10:41

A mozna chociaz wiedziec o co dokladnie ci chodzi ? oraz co jest zlego w 1.7 ? i "wygladalo na jedno zero wiecej" zamiast hejtowac jak debil moze bys tez chociaz napisal powod. Jak masz wstawiac tego typu komentarze to juz lepiej ich nie wstawiac wcale ... -,-

 

i ty w sygnaturze wpisales sobie Epicki Amulet Oceniania Serwerow ? chyba ch****y skoro dajesz takie oceny...

Jeśli to "99" w nicku to twój rocznik urodzenia, to wyjaśnia skąd u ciebie taka kultura wypowiedzi :)

 

A wersja 1.7 jest o tyle zła, że już dawno mamy całkowicie zmienioną i lepszą 1.10.2 gdzie większość rzeczy została pozmieniana i wątpię żeby sporej części użytkowników znowu chciało się wracać do tej prehistorii która katowało się z rok.


Użytkownik Builderek edytował ten post 22 August 2016 - 10:42

Kącik Fanów Total War.!

Total_War_logo.png


#20 MrPrezez99_PL

MrPrezez99_PL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 23 August 2016 - 19:12

Chyba nie zagram Kappa

 Serio takie komentarze sa go**o warte, podaj powod a nie tylko piszesz ze nie zagrasz ... sam z siebie robisz debila i idiote(bez obrazy), jesli chodzi o wersje to prawdopodobnie beda ja zmienial, ale musze pare swoich pluginow zmienic na nowsze wersje, bo nie zadzialaja.

 

Obraza użytkowników +3punkty. //PC


Użytkownik PanCake edytował ten post 23 August 2016 - 19:23






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 1.7.2, 1.7.9, PvP, HardCore, Parkour, FreeBuild, MiniGames, Frakcje, NoPremium