Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zagral Bys Na Takim Serwerze.

Pytanie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 VayCanDios

VayCanDios

    Nowy

  • Użytkownik
  • 30 postów
  • VayCanDios

Napisano 17 April 2016 - 22:39

Witam.

 

 A wiec mam już projekt w większości skończony na serwer Prison, jeśli niewicie co to jest prison to jest serwer w stylu wiezienia, zostajesz złapany, aby wyjść musisz wykopać surowce a później je sprzedać aby rankowac do góry, rangi są od A do Z a potem rangi są wolny a później będziesz mogl wybrać czy chcesz być criminal lub officerem (Oby dwie rangi będą miały co robić) Itd itp, pierwsza ranga jaka dostaniesz będzie A, musisz iść do kopalni A, i wykopać surowce, później możesz sprzedać te surowce za pieniądze, i za te pieniądze możesz rankowac do góry, używając komendy /rankup, I tak samo jest od rangi A do Z, tylko tym dalej tym trudniej jest zebrać wyliczona kasę na następna range. 

 

Aby się graczom nie znudziło dodaliśmy, gildie ale w stylu gangów, używając komendy /wojna imiegangu, lider wybranego gangu zostaje poinformowany, jeśli zaakceptuje oby dwa gangi zostaną teleportowane na arena gdzie będą mogli się bić przez 2 minut lub jeśli max punktów zostanie zdobyty którym jest 100:Killow.

 

Na serwerze będą działki, lucky chesty oraz crate której się ukażą jak kopiesz przez większy czas a w niej bardzo fajne nagrody, na serwerze tez będzie mapa dodana dla gangów, gdzie gangi będą mogli claimowac sobie terytorium, a inne gangi atakować to terytorium, terytorium o największej wartości, członkostwo oraz lider tego gangu zostają nagrodzeni pieniędzmi co 2hr, w stylu terytorium 100x100, zostaje 100k co 2hr.

 

Bedzie tez możliwość zdobywania oraz wytworzy wania "drugs" które później będziesz mógł użyć do własnej ugody lub do sprzedania.

PRZEPRASZAM ZA ORTOGRAFIE NIE MIESZKAM W POLSCE OD 8 LAT.

 

TUTAJ JEST LOGO KTÓRE BYŁO UŻYWANE NA NASZYM STARYM SERWERZE W ANGLI.

 

44TihIa.jpg

Usuwam tło //Dominik

 

 

 

 

 

DODAJEMY!

 

Po opgadaniu tego z nasza angielska administracja chcemy dodać dodatkowy gameplay po wyjściu z jaila, chcemy dodać aby gracz mógł wybrać czy będzie chciał zostać oficerem lub criminal, criminaly będą mogli tworzyć dragi I je sprzedawać, a oficery będą mogli łapać criminalow, I używając naszego własnego systemu GUI po kliknięciu na gracza będziesz mógł sprawdzić criminale czy ma jakieś dragi przy sobie lub używa je w tym czasie etc wiecej zostanie dodane później.


Użytkownik VayCanDios edytował ten post 18 April 2016 - 20:22


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 PanCake

PanCake

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 1980 postów
  • PanCake#1071

Napisano 17 April 2016 - 22:42

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat przeniesiony z forum
MinecraftProblemy i pytania
do
MinecraftInne


  • VayCanDios lubi to

2AyfJ3g.png


#3 vCastir.

vCastir.

    Nowy

  • Użytkownik
  • 77 postów
  • vCastir

Napisano 18 April 2016 - 12:27

Temat jest nieczytelny.
Powtarzające się ,,i'' bardzo zniechęca mnie do twojej wypowiedzi.
Serwer tego typu widziałem już milion razy, w niektórych były właśnie gangi.

Co do loga, wątpię że to twoje, wnioskuje że jesteś jeszcze młody po twojej składni zdań (mogę się mylić).
Angielski serwer?
Podasz mi jego nazwę? :)

PS:
Znalazłem ,,twoje logo'' tutaj:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


5487214589325331372145.png


#4 Charmander

Charmander

    Pokémon!

  • Użytkownik+
  • 496 postów
  • Fikou

Napisano 18 April 2016 - 12:32

Temat jest nieczytelny.
Powtarzające się ,,i'' bardzo zniechęca mnie do twojej wypowiedzi.
Serwer tego typu widziałem już milion razy, w niektórych były właśnie gangi.

Co do loga, wątpię że to twoje, wnioskuje że jesteś jeszcze młody po twojej składni zdań (mogę się mylić).
Angielski serwer?
Podasz mi jego nazwę? :)

PS:
Znalazłem ,,twoje logo'' tutaj:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

nikogo nie bronię ale...

1. mówi że mieszkał w anglii kilka lat

2. przecież pisze, że Vector Craft

3. Ktoś mu zrobił logo...

ale moge sie mylić, bo blablabla


Użytkownik Charmander edytował ten post 18 April 2016 - 12:33

  • VayCanDios lubi to

maly_kotek.jpg

Posty:

1, 5 ,10, 15, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 1000, 1500

Charmander wspiera akcje przeciwko izi hace, bądź jak czarmander

 

ENTRY NUMBER 420
DANK, DANKER, YET DANKER, THE DANKNESS KEEPS GROWING.

THE DORITOS PIERCE MY SKIN. SCRUB READINGS NEGATIVE.
THIS NEXT MONTAGE PARODY WILL BE VERY VERY MLG
WAT U 2 THINK?

 


#5 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 18 April 2016 - 12:37

Szkoda gadać, Prison nie są fajnym trybem. Grają tam jedynie boty i depresje, którzy nie mają nic innego do roboty. Jeśli chodzi zatem o ten server, to tryb nie różni się niczym innym od innych Prisonów, czyli tryb, który się szybko nudzi. Dziękuje do widzenia, do tego tematu tak ciężko ułożyć wypowiedź jak tworzenie ciekłego wodoru.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#6 MineMadrus

MineMadrus

    Znawca

  • Użytkownik
  • 263 postów
  • MineMadrus

Napisano 18 April 2016 - 17:14

Szkoda gadać, Prison nie są fajnym trybem. Grają tam jedynie boty i depresje, którzy nie mają nic innego do roboty. Jeśli chodzi zatem o ten server, to tryb nie różni się niczym innym od innych Prisonów, czyli tryb, który się szybko nudzi. Dziękuje do widzenia, do tego tematu tak ciężko ułożyć wypowiedź jak tworzenie ciekłego wodoru.

Niech Zrobią ludzie serwer Minecraft na wersji np: 1.1 lub 1.8 beta

#7 VayCanDios

VayCanDios

    Nowy

  • Użytkownik
  • 30 postów
  • VayCanDios

Napisano 18 April 2016 - 17:37

Temat jest nieczytelny.
Powtarzające się ,,i'' bardzo zniechęca mnie do twojej wypowiedzi.
Serwer tego typu widziałem już milion razy, w niektórych były właśnie gangi.

Co do loga, wątpię że to twoje, wnioskuje że jesteś jeszcze młody po twojej składni zdań (mogę się mylić).
Angielski serwer?
Podasz mi jego nazwę? :)

PS:
Znalazłem ,,twoje logo'' tutaj:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

 a ty człowieku jesteś głupi? czy tylko udajesz nie napisałem moje logo tylko logo serwera z angli. I jest to nasze. ;) Dziękuję do widzenia. I widać ze nie przeczytales w ogóle tematu, bo napisałem ze nie mieszkam w Polsce od 8 lat, wiec ortografia u mnie jest dupna.


Użytkownik VayCanDios edytował ten post 18 April 2016 - 17:41






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Pytanie