Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Wideo] Jak szybki jest twój koń? Prędkościomierz dla koni


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Horus

Horus

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 13 April 2016 - 14:28

Witajcie!

Zastanawialiście się kiedyś jak w minecrafcie zmierzyć prędkość waszego konia, albo sprawdzić, który z nich jest najszybszy?

Stworzyłem poradnik pokazujący jak zbudować prosty tor, którzy w łatwy sposób pokaże wam jak szybkiego macie konia.

 

Pierwsza część filmiku pokazuje jak go szybko zbudować, a druga część jest dla tych którzy chcą wiedzieć jak to dokładnie działa i dla tych którzy lubią się bawić w obliczenia;)

Zapraszam do oglądania. W opisie filmiku zamieściłem też link do pobrania tego toru.

 



  • kubcraft lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 13 April 2016 - 14:37

Witajcie!

Zastanawialiście się kiedyś jak [...] szybkiego macie konia?

Wybacz musiałem.

 

Ogólnie filmik jak i poradnik jest ciekawy i pierwszy raz słyszę o mierzeniu szybkości konia, w Minecrafcie. Widocznie jesteś pionierem w tej dziedzinie, jeśli tak to gratuluję.


  • RupSon lubi to

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#3 Zenek

Zenek

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 797 postów

Napisano 13 April 2016 - 14:46

Ciekawy poradnik. Mi się osobiście podoba.


Użytkownik Zenek edytował ten post 13 April 2016 - 14:49

~~~~~~fiub ździu


#4 Mykhaylo

Mykhaylo

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 109 postów

Napisano 13 April 2016 - 15:26

To nie  żadna wrzuta, tylko czysta ciekawość. Jesteś ze wschodu, co nie? "Blłok redstoułna" :D Świetny akcent stary, filmik też przydatny, dzięki ;]


A kiedy przyjdzie także po mnie
Zegarmistrz światła purpurowy
By mi zabełtać błękit w głowie
To będę jasny i gotowy

Spłyną przeze mnie dni na przestrzał
Zgasną podłogi i powietrza
Na wszystko jeszcze raz popatrzę
I pójdę nie wiem gdzie na zawsze


#5 RupSon

RupSon

    Znawca

  • Użytkownik
  • 269 postów
  • Rupson

Napisano 13 April 2016 - 18:24

Świetne, zrobisz poradnik w stylu które rasy mają najwięcej HP, które są najszybsze i które najwyżej skaczą? Taki ogólny test wszystkich koni :)

#6 Wojtuś

Wojtuś

    Nowy

  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 15 April 2016 - 23:46

Całkiem przydatne

 

Wybacz musiałem.

 

Ogólnie filmik jak i poradnik jest ciekawy i pierwszy raz słyszę o mierzeniu szybkości konia, w Minecrafcie. Widocznie jesteś pionierem w tej dziedzinie, jeśli tak to gratuluję.

Etho mierzył prędkość i wysokość skoku